Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

PRIMED Clinic sídlí v Havířově a nabízí celou škálu zákroků, kterými můžete zdokonalit svůj vzhled a nebo vyřešit zdravotní či psychologický problém, který vás trápí a který s vaším zevnějškem souvisí.

Klinika plastické chirurgie PRIMED Clinic navazuje na činnost a zkušenosti První liposukční kliniky MUDr. Oskara Foldyny. Naše zkušenosti sahají do roku 1992 a můžeme se chlubit také tím, že jsme byli prvním střediskem specializujícím se na liposukce v celé České republice. Za těch více než 25 let jsme úspěšně obsloužili tisíce klientů z celé republiky a také řadu klientů ze zahraničí.

Naším cílem je nabízet maximální kvalitu služeb, a to hned od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete, až do vašeho spokojeného odchodu z naší kliniky.

Máme pro to ty nejlepší předpoklady – tým PRIMED Clinic je tvořen skutečnými odborníky, mezi které patří primář a zástupce primáře plastické chirurgie a také vedoucí lékař transplantačního centra ve Fakultní nemocnici Ostrava, nejvýznamnější nemocnici regionu.

V PRIMED Clinic tak máte zajištěnu kvalitu služeb a odbornost lékařů na nejvyšší možné úrovni. Využijte toho!
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Martin Paciorek plastická operace prsou

U pana doktora Paciorka jsem si byla zmenšit prsa a to dost výrazně. Pan doktor mi poradil, vše vysvětlil. Operace i léčba proběhla skvěle. Mě se změnil život a jsem moc šťastná. Pana doktora 100% doporučuji.

MUDr. Martin Paciorek korekce očních víček

Byla jsem u pana doktora Paciorka na operaci spodních víček,pan doktror je velmi milý sympatický muž...avšak s operací jsem nebyla spokojena...výsledek,pod jedním okem nějaký naběhnutý sval,který už nezmizne,pod druhým okem dvě jizvy poseté hrbolky...

MUDr. Martin Paciorek modelace prsou

Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem.

Kontakt

Na Nábřeží 1488/8B, Havířov 736 01 Zobrazit v Goole Maps