PRIMED Clinic

(55 názorů)

PRIMED Clinic sídlí v Havířově a nabízí celou škálu zákroků, kterými můžete zdokonalit svůj vzhled a nebo vyřešit zdravotní či psychologický problém, který vás trápí a který s vaším zevnějškem souvisí... Více

PRIMED Clinic

Na Nábřeží 1488/8B

736 01 , Havířov , moravskoslezský

Klinika plastické chirurgie PRIMED Clinic navazuje na činnost a zkušenosti První liposukční kliniky MUDr. Oskara Foldyny. Naše zkušenosti sahají do roku 1992 a můžeme se chlubit také tím, že jsme byli prvním střediskem specializujícím se na liposukce v celé České republice. Za těch více než 25 let jsme úspěšně obsloužili tisíce klientů z celé republiky a také řadu klientů ze zahraničí.

Naším cílem je nabízet maximální kvalitu služeb, a to hned od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete, až do vašeho spokojeného odchodu z naší kliniky.

Máme pro to ty nejlepší předpoklady – tým PRIMED Clinic je tvořen skutečnými odborníky, mezi které patří primář a zástupce primáře plastické chirurgie a také vedoucí lékař transplantačního centra ve Fakultní nemocnici Ostrava, nejvýznamnější nemocnici regionu.

V PRIMED Clinic tak máte zajištěnu kvalitu služeb a odbornost lékařů na nejvyšší možné úrovni. Využijte toho!

Zákroky

• Zvětšení prsou (implantáty, vlastním tukem)
  • Modelace prsou
  • Zmenšení prsou
  • Plastika břicha (abdominoplastika)
  • Plastika břicha s liposukcí
  • Facelift
  • Liposukce (tumescentní, SlimLipo)
  • Výplně (botoxem, kyselinou hyaluronovou, vlastním tukem)
  • Plastika dolních a horních víček
  • Labioplastika

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Martin Paciorek korekce očních víček

Byla jsem u pana doktora Paciorka na operaci spodních víček,pan doktror je velmi milý sympatický muž...avšak s operací jsem nebyla spokojena...výsledek,pod jedním okem nějaký naběhnutý sval,který už nezmizne,pod druhým okem dvě jizvy poseté hrbolky...

F
    Lékař: MUDr. Martin Paciorek modelace prsou

Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem.

Lékař: MUDr. Martin Paciorek Lipoabdominoplastika

Pan primář mi operoval bříško a dělal liposukci boků. Operaci jsem podstoupila na klinice v Havířově. Vše probíhalo bez komplikací. Pan doktor je profík ve svém oboru, dělá opravdu luxusní bříška. Nyní jsem 3 měsíce po zákroku. Z břicha jsem nadšená a panu primáři tímto moc děkuji. Nesmím zapomenout na úžasnou sestřičku Žanetku a Andrejku, také jim patří díky za jejich péči. Věřím, že jsem s panem primářem neviděla naposledy :-) a těším se na další návštěvy ! Moc děkuji.

Lékař: MUDr. Martin Paciorek modelace a zvětšení prsou

Jsem matkou 4 děti.... před rokem jsem u doktora Paciorka podstoupila modelaci prsou a letos zvětšení... Pan doktor Paciorek je senzační a navíc odborník na svém místě... Sestřičky jsou chápavé, milé a ochotné... lepší péči jsem nikdy nezažila.

Lékař: MUDr. Alexandra Reli

Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

Lékař: MUDr. Alexandra Reli preventivní návštěvy

Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
    Velká spokojenost s lékařem.

Lékař: MUDr. Martin Paciorek

Oprava me bude stat tisice!!!

Dobry den,
    mne doktor P. operoval pred tremi mesici a od te doby jsem neprestala plakat!
    Od prvniho dne po sundani stehu jsem byla velmi zklamana a nespokojena (manzel,rodina a pratele reagovali soucitnymi pohledy a vyroky)nacez mi doktor oznamil ze to chce cas a podle nej je to,, krasna zmena,,!
    Tuto vetu mi opakoval pokazde kdyz jsem si v prubehu nasledujicich tydnu po operaci stezovala ze jsem z vysledku velmi nestastna!
    Dala jsem tomu tedy cas a po trech mesicich jsem nechala posoudit vysledek operace jinemu lekari (oftalmoplastickemu chirurgovi).Ten mi rekl ze doktor P. vubec nerespektoval fisionomii ani vek mych ocnich vicek(je mi 34 let).Podle nej doktor P. pravdepodobne pouziva jednu operacni techniku vicek na vsechny sve pacienty.
    Situace se bude dat zlepsit (pozor ne spravit!) novou operaci a to zvednutim casti oboci a snad  prenesenim tuku do  oblasti vicek.
    Jelikoz jsem puvodem Ceska ale ziju mnoho let v zahranici,opravna operace mne bude stat tady cca 5000 eur (135 000 korun!).
    Uz bych k doktorovi P. v zivote nesla!
    Zustali mi po te jeho ,, krasne zmene,, jen prazdna penezenka a skarede oci pro plac!!!

Lékař: MUDr. Martin Paciorek

Před par dny jsem byla na konzultaci u Mudr.Paciorka s již nepovedenymi prsy od jiného lékaře.Kdyby mi můj lekar, vysvetlil co ,jak ,proč , nakreslil moznosti, a nedržel se zajete praxe, mohl se mi splnit sen..Muj problém je pro tuto chvíli neresitelny(dekuji za tyto slova)..Vazte mile zeny, ke komu si jdete splnit sen, a ze starší lékař vzdy není flexibilní lékař.
    Až prijde čas , urcite půjdu k p.Paciorkovi.

Lékař: MUDr. Martin Paciorek

Včera jsem podstoupila u pana primáře modelaci prsou.Jsem šťastná,že jsem si vybrala tohoto lékaře.Ochotný,milý,odpověděl na jakýkoli můj dotaz a že jsem jich měla.Profík na svém místě.Výsledek předčil má očekávání.Pokud se rozhodujete ,vřele doporučuji a pokud kdy půjdu na jakoukoli plastickou operaci,opět si vyberu pana primáře.Děkuji moc ..Jana H

Lékař: MUDr. Martin Paciorek

Super lékař, opravdu skvělý přístup k lidem, vše vysvětlí a výsledek augmentace u pana doktora dopadl nad očekávání, udělal mi opravdu krásná prsa, moc mu děkuji a můžu všem doporučit!!!!!