PRIMED Clinic

(53 názorů)

PRIMED Clinic sídlí v Havířově a nabízí celou škálu zákroků, kterými můžete zdokonalit svůj vzhled a nebo vyřešit zdravotní či psychologický problém, který vás trápí a který s vaším zevnějškem souvisí... Více

PRIMED Clinic

Na Nábřeží 1488/8B

736 01 , Havířov , moravskoslezský

Klinika plastické chirurgie PRIMED Clinic navazuje na činnost a zkušenosti První liposukční kliniky MUDr. Oskara Foldyny. Naše zkušenosti sahají do roku 1992 a můžeme se chlubit také tím, že jsme byli prvním střediskem specializujícím se na liposukce v celé České republice. Za těch více než 25 let jsme úspěšně obsloužili tisíce klientů z celé republiky a také řadu klientů ze zahraničí.

Naším cílem je nabízet maximální kvalitu služeb, a to hned od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete, až do vašeho spokojeného odchodu z naší kliniky.

Máme pro to ty nejlepší předpoklady – tým PRIMED Clinic je tvořen skutečnými odborníky, mezi které patří primář a zástupce primáře plastické chirurgie a také vedoucí lékař transplantačního centra ve Fakultní nemocnici Ostrava, nejvýznamnější nemocnici regionu.

V PRIMED Clinic tak máte zajištěnu kvalitu služeb a odbornost lékařů na nejvyšší možné úrovni. Využijte toho!

Zákroky

• Zvětšení prsou (implantáty, vlastním tukem)
  • Modelace prsou
  • Zmenšení prsou
  • Plastika břicha (abdominoplastika)
  • Plastika břicha s liposukcí
  • Facelift
  • Liposukce (tumescentní, SlimLipo)
  • Výplně (botoxem, kyselinou hyaluronovou, vlastním tukem)
  • Plastika dolních a horních víček
  • Labioplastika

• Alexandra Reli

Zubař, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místo

Pani Mudr. Reli je profesionalka, je precizni, dela svoji praci skvele, vybaveni ordinace je perfektni. Je take skvela k detem - velmi sympaticka, empaticka a citliva, vzdy vse vysvetli, deti ji maji radi. K nikomu jinemu bych nechodila.

• K
      Umístění: Foldyna privátní chirurgická klinikaSlužby: preventivní návštěvy

Velmi sympatická a empatická lékařka. Poctivě při první návštěvě udělala rentgen mezizubních kazů.
      Velká spokojenost s lékařem.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Martin Paciorek

Plastický Chirurg, MUDr.

• K
      Umístění: jiné místoSlužby: Lipoabdominoplastika

Pan primář mi operoval bříško a dělal liposukci boků. Operaci jsem podstoupila na klinice v Havířově. Vše probíhalo bez komplikací. Pan doktor je profík ve svém oboru, dělá opravdu luxusní bříška. Nyní jsem 3 měsíce po zákroku. Z břicha jsem nadšená a panu primáři tímto moc děkuji. Nesmím zapomenout na úžasnou sestřičku Žanetku a Andrejku, také jim patří díky za jejich péči. Věřím, že jsem s panem primářem neviděla naposledy :-) a těším se na další návštěvy ! Moc děkuji.

• B
      Umístění: jiné místoSlužby: modelace a zvětšení prsou

Jsem matkou 4 děti.... před rokem jsem u doktora Paciorka podstoupila modelaci prsou a letos zvětšení... Pan doktor Paciorek je senzační a navíc odborník na svém místě... Sestřičky jsou chápavé, milé a ochotné... lepší péči jsem nikdy nezažila.

Podívejte se na všechny názory (33) na lékaře