PRIMED Clinic

(2 názory)

PRIMED Clinic sídlí v Havířově a nabízí celou škálu zákroků, kterými můžete zdokonalit svůj vzhled a nebo vyřešit zdravotní či psychologický problém, který vás trápí a který s vaším zevnějškem souvisí... Více

PRIMED Clinic

Na Nábřeží 1488/8B

736 01 , Havířov , moravskoslezský

Klinika plastické chirurgie PRIMED Clinic navazuje na činnost a zkušenosti První liposukční kliniky MUDr. Oskara Foldyny. Naše zkušenosti sahají do roku 1992 a můžeme se chlubit také tím, že jsme byli prvním střediskem specializujícím se na liposukce v celé České republice. Za těch více než 25 let jsme úspěšně obsloužili tisíce klientů z celé republiky a také řadu klientů ze zahraničí.

Naším cílem je nabízet maximální kvalitu služeb, a to hned od chvíle, kdy nás poprvé kontaktujete, až do vašeho spokojeného odchodu z naší kliniky.

Máme pro to ty nejlepší předpoklady – tým PRIMED Clinic je tvořen skutečnými odborníky, mezi které patří primář a zástupce primáře plastické chirurgie a také vedoucí lékař transplantačního centra ve Fakultní nemocnici Ostrava, nejvýznamnější nemocnici regionu.

V PRIMED Clinic tak máte zajištěnu kvalitu služeb a odbornost lékařů na nejvyšší možné úrovni. Využijte toho!

Zákroky

• Zvětšení prsou (implantáty, vlastním tukem)
  • Modelace prsou
  • Zmenšení prsou
  • Plastika břicha (abdominoplastika)
  • Plastika břicha s liposukcí
  • Facelift
  • Liposukce (tumescentní, SlimLipo)
  • Výplně (botoxem, kyselinou hyaluronovou, vlastním tukem)
  • Plastika dolních a horních víček
  • Labioplastika

Účty sociálních médií

Typ zařízení

• klinika

Lékař: MUDr. Martin Paciorek korekce očních víček

Byla jsem u pana doktora Paciorka na operaci spodních víček,pan doktror je velmi milý sympatický muž...avšak s operací jsem nebyla spokojena...výsledek,pod jedním okem nějaký naběhnutý sval,který už nezmizne,pod druhým okem dvě jizvy poseté hrbolky...

F
    Lékař: MUDr. Martin Paciorek modelace prsou

Výborný lékař, personál, prostě za mě 1*Podstoupila jsem modelaci prsou a odstranění horních víček vše s dokonalým výsledkem.