Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre. Více

OG Medical Centre s.r.o.

Vodičkova 699/30

11000, Praha, hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Nejbližší zařízení

• Michaela Trnková

Pediatr, MUDr.

• Dobrý den,

nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Je to lékařka ke které jsem ztratila absolutní důvěru. To jak se zachovla viz. níže mě ujistilo v to, že paní doktorce jsou přednější peníze než zdraví dítěte.
      Popis:
      Před podání Rotarixu mě bylo řečeno, že vč. aplikace bude cena 3500,-, při aplikaci mě bylo řečeno 4000,- a v čekárně má napsané že aplikace vč. vkcíny dvou dávek 2500,-. Když jsem se osobně ptala jaká je vlastně cena, nebyla schopna mě logicky tyto tři jiné částky vysvětlit. K tomu jsem potlaka jinou maminku která za rotarix u paní doktorky Trnkové zaplatila 5000,-!
      Paní doktorka účtuje prohlídku před podáním Ratorixu rodičům a zároveň i poješťovně daného miminka!!

Nedělá ji problém naočkovat tak malému miminku (tři měsíce) hexavakxínu a pneumokoka najednou. Možná proto, že si to pak rozepíše na dvě očkování pojišťovně?!

Zásadně tuto doktorku nedoporučuji.

• Velmy dobra detska doktorka. Znam ji uz 10 let a jsem moc spokojena! Je super

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Helena Dvořáková

Neurolog, MUDr.

• T
      Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - MedifinSlužby: Alzheimer matky

Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

• Elena Figurová

• M
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

• Paní doktorka Figurová je jedním z nejlepších a nejprofesionálnějších lékařů se kterým jsem se v životě setkala. Nesmírně si jí vážím nejen jako vynikajícího odborníka, ale i jako skvělého člověka. Vždycky jsem u ní našla pochopení a pomoc. Jsem jí vděčná za to, že jsem otěhotněla i za to, že jsem bez komplikací porodila. Nesmírně si jí vážím. Gabriela Babická

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Monika Müllerová

• A
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Müllerová je příjemná, a milá.. Ale to je z pozitiv tak všechno. Dva roky sem k ní chodila s problémem, na který mi po vyšetření vždy odpověděla, že tam žádný problém nevidí. Po té, co mi s tímto přístupem došla trpělivost jsem se objednala k jinému lékaři, který problém viděl doslova na první pohled, a skončila jsem na sále. Za mě tedy tato lékařka ne.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Martina Mojhová

• A
      Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: Obrat zevními hmaty

Miminko se mi před porodem neobrátilo, měla jsem ho umístěné KP. Chtěla jsem rodit přirozeně a jedna z variant bylo udělat obrat zevními hmaty, aby miminko bylo ve správné poloze připraveno na porod. Byla mi doporučena paní doktorka Moihová, která tyto obraty dělá. S paní doktorkou jsem se domluvila, přišla na “zákrok”, vše proběhlo v pořádku a obrat byl úspěšný!!!! Paní doktorka byla milá, vše mi vysvětlila. Nemohu si stěžovat ani na ostatní personál, všichni byli milý a profesionální. Paní doktorce moc děkuji!

• K
      Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: přirozený porod

Paní doktorka Mojhová byla od začátku velmi pečlivá, profesionální a milá. Před porodem jsem s ní měla pár konzultací a ihned jsem si k ní vytvořily důvěru, což pri mě bylo důležité. Porod proběhl s malými obtížemi, ale paní doktorka se i mě se svým personálem vzorně postaraly,i o poporodni poranění. Dodnes na ni ráda vzpomínám.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Veronika Hrochová

• T
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

• L

Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Petr Chládek

Ortoped, MUDr.

• S
      Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: ultrazvuk kyčle

Zatím nejhorší přístup v mém životě. Šla jsem za panem doktorem s miminkem na rutinní ultrazvuk kyčle. Dostala jsem na nej doporučení v porodnici, prý je špička. Nejsem schopna posoudit jeho znalosti, ale arogantní chování - ano. Vždy má v čekárně přes 20 maminek s menšími dětmi, které by měl přijímat už od 13 hodin, ale VŽDYCKY začíná až od 14 hodin. No, OK.. na maminky řve, je nepříjemný, arogantní a nejhorší je to, jak zachází s malými dětmi. Každé miminko strašně tahá za nozicky a je vidět, že nemá je rad. Napoprvé jsem u nej byla jako samoplatce a odmítl mi dat potvrzení o zaplacení, sice podle zákona musí. Nejhorší zkušenost, nikomu nedoporučuji

• N
      Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: TEP

Naprostý profesionál, pohodový, nechybi mu humor a dobrá nálada i při jeho vytíženosti. Po operaci velmi pozorná péče, velmi doporučuji
      Dr.Eva Nováková

Podívejte se na všechny názory (103) na lékaře

• Jana Míková

Dermatolog, MUDr.

• M
      Umístění: Poliklinika Palackého

Profesionální a lidský přístup. Paní doktorka Míková je prostě výborná a návštěva u ní je jasným přínosem. Zaplať pánbůh za takové lékaře.

Umístění: Poliklinika Palackého

Velice lidský přístup a předepsala mi léky, které mi pomohly. Na rozdíl od předchozích lékařů byla návštěva této lékařky pro mě přínosná.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře