Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre. Více

OG Medical Centre s.r.o.

Vodičkova 699/30

11000 , Praha , hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Nejbližší zařízení

• Helena Dvořáková

Neurolog, MUDr.

• T
      Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - MedifinSlužby: Alzheimer matky

Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

• Elena Figurová

• M
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

• Paní doktorka Figurová je jedním z nejlepších a nejprofesionálnějších lékařů se kterým jsem se v životě setkala. Nesmírně si jí vážím nejen jako vynikajícího odborníka, ale i jako skvělého člověka. Vždycky jsem u ní našla pochopení a pomoc. Jsem jí vděčná za to, že jsem otěhotněla i za to, že jsem bez komplikací porodila. Nesmírně si jí vážím. Gabriela Babická

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Monika Müllerová

• A
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

Umístění: jiné místo

Paní doktorka Müllerová je příjemná, a milá.. Ale to je z pozitiv tak všechno. Dva roky sem k ní chodila s problémem, na který mi po vyšetření vždy odpověděla, že tam žádný problém nevidí. Po té, co mi s tímto přístupem došla trpělivost jsem se objednala k jinému lékaři, který problém viděl doslova na první pohled, a skončila jsem na sále. Za mě tedy tato lékařka ne.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Veronika Hrochová

• T
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

• L

Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Dita Kilijánová

• L
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Byla jsem u paní doktorky Kilijánové na prvotrimestrálním screeningu v půlce června. Po přečtení recenze níže jsem měla trochu strach, ale paní doktorka byla milá, na všechny otázky odpovídala, srdeční odezvu jsme s partnerem slyšeli, v průběhu ultrazvuku si povídala pro sebe o tom, co zrovna zkoumá, ale dostatečně srozumitelně, abychom tomu porozuměli i my. Vyšetření dopadlo dobře, krevní výsledky také v pořádku a z ordinace jsem odcházela spokojená.
      Může se stát, že ne vždy je dobrý den a interpretace výsledků nemusí být vhodně podaná, ale já si na paní doktorku nemohu stěžovat.
      O fotku z ultrazvuku je potřeba si po vyšetření říct na recepci (počítač na recepci je asi napojený na počítače v ordinacích a sestřička má přístup k fotkám, které lékař při vyšetření pořídí). Za fotku se platí dle platného ceníku fatální medicíny (vytištěná, velikost A5 nebo v elektronické podobě).

• E
      Umístění: GENNET, s.r.o.Služby: Jiný

Paní doktorka byla profesionální, popisovala při vyšetření co vidí a na závěr nám dala prostor se zeptat na co chceme.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Petr Chládek

Ortoped, MUDr.

Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: Jiný

Chodíme za panem doktorem s dítětem s vicečetnym postižením ( to znamená ze problém je velký a známe pana doktora více let) a mužeme jen chválit. Absolutní spokojenost a důvěra a vděčnost.
      Maminkam s malými dětmi, které chodí na scrining kyčle přeji trpělivost. To za to stojí. Hlavně je důvěryhodný výsledek vyšetření.

• B
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Dr. Chladek sa ujal operacie mojho jedinecho ochorenia panvy, ktoru by pravdepodobne kazdy iny nejako pokazil. Som mu vdacny za schopnost chodit znova bez bolesti a ciastocne sportovat. Bezkonkurencne jeden z najlepsich doktorov.

Podívejte se na všechny názory (105) na lékaře

• Jana Míková

Dermatolog, MUDr.

Umístění: Poliklinika PalackéhoSlužby: Jiný

Jedna z nejlepších doktorek, vždy mě se vším pomohla je ochotná, milá a ve všem dokáže poradit a i sestřička je zlatá.

• M
      Umístění: Poliklinika Palackého

Profesionální a lidský přístup. Paní doktorka Míková je prostě výborná a návštěva u ní je jasným přínosem. Zaplať pánbůh za takové lékaře.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Michaela Trnková

Pediatr, MUDr.

• J
      Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARESlužby: Jiný

K doktorce chodíme několik let. Naštěstí jen preventivní prohlídky. Přesto po mně nyní požaduje "administrativní poplatek" 2000 Kč. Odůvodnění "protože vás objednáváme na čas" opravdu není pro mě protiplnění.

• P
      Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE

Pani doktorku znam leta, bohuzel posledni dobu mi prijde nejaka vyhorela. Doslo to az tak daleko, ze se chova neuctive az ponizujicim zpusobem. Zrejme ma problem se zvladanim svych emoci. Na zaklade poslednich zkusenosti zacnu pro dite po letech hledat jineho pediatra.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře

• Martina Mojhová

• K
      Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: Jiný

Pani doktorka mi rodila prvni dcerku pred 2 mesici a uz ted doufam ze druhe ditko pokud se zadari bude rodit taky. Rozhodna, ale empaticka, vzdy vse vysvetli, pomuze, predevsim podpori. Andel v bilem plasti, je skvela.

• B

Vyšetření během indukovaného porodu bylo téměř nesnesitelné, a to mám srovnání i s jinými lékaři, kteří prováděli totéž. Už samotné zavádění "balónku" paní doktorkou pro mě představovalo hroznou bolest. Zda taková brutalita byla nutná/ mohla něčemu prospět, to neumím posoudit, pouze doufám, že paní doktorka tak činila v dobré víře. V každém případě se pozastavuji nad způsobem jednání - paní doktorka mě stále umravňovala, ať se moc nehýbu, nebo ať ji křikem neděsím pacientky, jako bych to snad dělala schválně. Za sebe musím říct, že jsem se jí snažila vždy maximálně vyhovět a její necitlivé zákroky zpochybňuji až zpětně. Paní doktorka se mnou komunikovala naprosto minimálně, ani když mi během jejího zákroku praskla plodová voda, nijak to komentovala. Jakousi empatii projevila až ke konci mého porodu, (který stejně končil sekcí), když konstatovala, že už jí asi ani nemůžu vidět. Nikomu bych nepřála takový první porod, jako jsem měla já. Ještě méně však komukoli přeji takového doktora, který už z tak nepříjemné situace, kdy všechno nejde podle plánu, udělá horor, ve kterém se každá rodička musí cítit nedůstojně.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře