Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre. Více

O nás

Ordinace

OG Medical Centre s.r.o.

Vodičkova 699/30

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje

O nás

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

 • Helena Dvořáková

  Neurolog, MUDr.

  • T
   Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - MedifinSlužby: Alzheimer matky

   Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)


 • Elena Figurová

  Gynekolog, MUDr.

  • M
   Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

   Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

  • Paní doktorka Figurová je jedním z nejlepších a nejprofesionálnějších lékařů se kterým jsem se v životě setkala. Nesmírně si jí vážím nejen jako vynikajícího odborníka, ale i jako skvělého člověka. Vždycky jsem u ní našla pochopení a pomoc. Jsem jí vděčná za to, že jsem otěhotněla i za to, že jsem bez komplikací porodila. Nesmírně si jí vážím. Gabriela Babická

  Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře


 • Monika Müllerová

  Gynekolog, MUDr.

  • A
   Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

   Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

  • K
   Umístění: jiné místo

   Paní doktorka Müllerová je příjemná, a milá.. Ale to je z pozitiv tak všechno. Dva roky sem k ní chodila s problémem, na který mi po vyšetření vždy odpověděla, že tam žádný problém nevidí. Po té, co mi s tímto přístupem došla trpělivost jsem se objednala k jinému lékaři, který problém viděl doslova na první pohled, a skončila jsem na sále. Za mě tedy tato lékařka ne.

  Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře


 • Martina Mojhová

  Gynekolog, MUDr.

  • A
   Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: Obrat zevními hmaty

   Miminko se mi před porodem neobrátilo, měla jsem ho umístěné KP. Chtěla jsem rodit přirozeně a jedna z variant bylo udělat obrat zevními hmaty, aby miminko bylo ve správné poloze připraveno na porod. Byla mi doporučena paní doktorka Moihová, která tyto obraty dělá. S paní doktorkou jsem se domluvila, přišla na “zákrok”, vše proběhlo v pořádku a obrat byl úspěšný!!!! Paní doktorka byla milá, vše mi vysvětlila. Nemohu si stěžovat ani na ostatní personál, všichni byli milý a profesionální. Paní doktorce moc děkuji!

  • K
   Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: přirozený porod

   Paní doktorka Mojhová byla od začátku velmi pečlivá, profesionální a milá. Před porodem jsem s ní měla pár konzultací a ihned jsem si k ní vytvořily důvěru, což pri mě bylo důležité. Porod proběhl s malými obtížemi, ale paní doktorka se i mě se svým personálem vzorně postaraly,i o poporodni poranění. Dodnes na ni ráda vzpomínám.

  Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře


 • Veronika Hrochová

  Gynekolog, MUDr.

  • T
   Umístění: OG Medical Centre s.r.o.Služby: gynekologické vyšetření

   Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

  • L

   Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová


 • Petr Chládek

  Ortoped, MUDr.

  • S
   Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: ultrazvuk kyčle

   Zatím nejhorší přístup v mém životě. Šla jsem za panem doktorem s miminkem na rutinní ultrazvuk kyčle. Dostala jsem na nej doporučení v porodnici, prý je špička. Nejsem schopna posoudit jeho znalosti, ale arogantní chování - ano. Vždy má v čekárně přes 20 maminek s menšími dětmi, které by měl přijímat už od 13 hodin, ale VŽDYCKY začíná až od 14 hodin. No, OK.. na maminky řve, je nepříjemný, arogantní a nejhorší je to, jak zachází s malými dětmi. Každé miminko strašně tahá za nozicky a je vidět, že nemá je rad. Napoprvé jsem u nej byla jako samoplatce a odmítl mi dat potvrzení o zaplacení, sice podle zákona musí. Nejhorší zkušenost, nikomu nedoporučuji

  • N
   Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: TEP

   Naprostý profesionál, pohodový, nechybi mu humor a dobrá nálada i při jeho vytíženosti. Po operaci velmi pozorná péče, velmi doporučuji
   Dr.Eva Nováková

  Podívejte se na všechny názory (103) na lékaře


 • Jana Míková

  Dermatolog, MUDr.

  • M
   Umístění: Poliklinika Palackého

   Profesionální a lidský přístup. Paní doktorka Míková je prostě výborná a návštěva u ní je jasným přínosem. Zaplať pánbůh za takové lékaře.

  • K
   Umístění: Poliklinika Palackého

   Velice lidský přístup a předepsala mi léky, které mi pomohly. Na rozdíl od předchozích lékařů byla návštěva této lékařky pro mě přínosná.

  Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře


 • Michaela Trnková

  Pediatr, MUDr.

  • P
   Umístění: Ordinace PL pro děti a dorost-BABYCARE

   Pani doktorku znam leta, bohuzel posledni dobu mi prijde nejaka vyhorela. Doslo to az tak daleko, ze se chova neuctive az ponizujicim zpusobem. Zrejme ma problem se zvladanim svych emoci. Na zaklade poslednich zkusenosti zacnu pro dite po letech hledat jineho pediatra.

  • Dobrý den,

   nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Je to lékařka ke které jsem ztratila absolutní důvěru. To jak se zachovla viz. níže mě ujistilo v to, že paní doktorce jsou přednější peníze než zdraví dítěte.
   Popis:
   Před podání Rotarixu mě bylo řečeno, že vč. aplikace bude cena 3500,-, při aplikaci mě bylo řečeno 4000,- a v čekárně má napsané že aplikace vč. vkcíny dvou dávek 2500,-. Když jsem se osobně ptala jaká je vlastně cena, nebyla schopna mě logicky tyto tři jiné částky vysvětlit. K tomu jsem potlaka jinou maminku která za rotarix u paní doktorky Trnkové zaplatila 5000,-!
   Paní doktorka účtuje prohlídku před podáním Ratorixu rodičům a zároveň i poješťovně daného miminka!!

   Nedělá ji problém naočkovat tak malému miminku (tři měsíce) hexavakxínu a pneumokoka najednou. Možná proto, že si to pak rozepíše na dvě očkování pojišťovně?!

   Zásadně tuto doktorku nedoporučuji.

  Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře