Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre. Více

OG Medical Centre s.r.o.

Vodičkova 699/30

11000, Praha, hl. město Praha

Kontaktní údaje +420 22...

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Nejbližší zařízení

• Michaela Trnková

Pediatr, MUDr.

• Dobrý den,

nemám s paní doktorkou dobré zkušenosti. Je to lékařka ke které jsem ztratila absolutní důvěru. To jak se zachovla viz. níže mě ujistilo v to, že paní doktorce jsou přednější peníze než zdraví dítěte.
      Popis:
      Před podání Rotarixu mě bylo řečeno, že vč. aplikace bude cena 3500,-, při aplikaci mě bylo řečeno 4000,- a v čekárně má napsané že aplikace vč. vkcíny dvou dávek 2500,-. Když jsem se osobně ptala jaká je vlastně cena, nebyla schopna mě logicky tyto tři jiné částky vysvětlit. K tomu jsem potlaka jinou maminku která za rotarix u paní doktorky Trnkové zaplatila 5000,-!
      Paní doktorka účtuje prohlídku před podáním Ratorixu rodičům a zároveň i poješťovně daného miminka!!

Nedělá ji problém naočkovat tak malému miminku (tři měsíce) hexavakxínu a pneumokoka najednou. Možná proto, že si to pak rozepíše na dvě očkování pojišťovně?!

Zásadně tuto doktorku nedoporučuji.

• Velmy dobra detska doktorka. Znam ji uz 10 let a jsem moc spokojena! Je super

Podívejte se na všechny názory (21) na lékaře

• Veronika Hrochová

• L

Paní doktorku znám již z Bulovky, když mi před 8 lety porodila syna a od té doby chodím pouze k ní. Je velice pečlivá, milá a vždy vše ochotně vysvětlí. Vždy dobře naladěná a usměvavá. Sestřička je také moc milá a ochotná. Všem mohu jen doporučit. Lenka Kosinová

• Jana Míková

Dermatolog, MUDr.

• K
      Umístění: Poliklinika Palackého

Velice lidský přístup a předepsala mi léky, které mi pomohly. Na rozdíl od předchozích lékařů byla návštěva této lékařky pro mě přínosná.

• R

Naozaj velmi prijemna, profesionalny pristup. Vsetko trpezlivo vysvetlila, popisala. Velka spokojnost.

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Martina Mojhová

• O
      Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické oddělení

Musim rict ze v zivote jsem nezazila nic horsiho nez bylo vysetreni od mudr mojhove... tak strasne zlou, hrubou, nesetrnou a neprijemnou doktorrku jsem jeste nezazila..mela jsem tu smulu ji potkat na gynekologicke ambulanci na bulovce kam jsem slakuli bolesti stehu po porodu. vysetreni bylo jako z hororu takova surovost a bolest mi zpusobily trauma... po vysetreni jsem se uplne sesypala a rozbrecela. bedokazu pochopit jak tato doktorka muze byt vedouci oddeleni sestinedeli. vlastne nechapu jak takovy clovek vubec muze delat doktorku. doporucuji se mudr mojhove vyhnout, protoze jinak nejspis budete odchszet s depresi jako ja...

• Z
      Umístění: Fakultní nemocnice Na Bulovce - Porodnicko-gynekologické odděleníSlužby: Mimoděložní těhotenství.

Paní doktorku jsem zažila jako pacientka s rizikovým těhotenstvím v nem. na Bulovce, kde jsem docházela v r. 2012. Měla jsem poprvé v životě pocit, že takto to má u gynekologa probíhat. Těhotenství probíhalo ukázkově, neměla jsem žádné komplikace a porod proběhl hladce. V roce 2015 jsem měla mimoděložní těhotenství, o kterém jsem netušila, praskl mi vejcovod a do nemocnice na Bulovce, mne převážela záchranka, paní doktorka se dostavila v nelibé náladě, řvala na mně, že mi to tam teče (v břiše jsem v tu chvíli měla litr krve a byla to opravdu hrozná bolest, už jsem ani nedokázala mluvit), paní doktorka se na mně rozčílila, prý ať se nehýbu, jinak že mně nebude vyšetřovat a ať si jí tam klidně exnu, že je jí to jedno.
      Bylo to pro mně zatím to nejhorší, co jsem v životě zažila a doufám, že nic podobného už nezažiji. Paní doktorku Mojhovou už nikdy víc.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Helena Dvořáková

Neurolog, MUDr.

• T
      Umístění: POLIKLINIKA OPATOVSKÁ - MedifinSlužby: Alzheimer matky

Dávám paní doktorce 1 hvězdičku za to, že mamince přestala předepisovat memantin na demenci. Po telefonu mi řekla , že je to zbytečné. Žádné postupné vysazování. Přitom byla předána do péče neurologa z Thomayerovi nemocnice. Odtud má lékařka zprávu, že jí naordinovali, memantin a na noc quentiapin, který také odstřihla asi kvůli ceně??? Zdůvodnila to, že maminku nevidí, ale když jsem se ptal sestry , že maminku mohu přivést, tak odpověděla, že je to zbytečné. Upozorňuji, že matka mě poznává!!!!! Nemusíte to zveřejňovat jen se ji na to zeptejte. Lidé jsou si rovni, jen někteří rovnější, jak mi to říkal nejmenovaný lékař. S pozdravem Josef Trojan ( zákonný zástupce)

• Elena Figurová

• M
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

• Paní doktorka Figurová je jedním z nejlepších a nejprofesionálnějších lékařů se kterým jsem se v životě setkala. Nesmírně si jí vážím nejen jako vynikajícího odborníka, ale i jako skvělého člověka. Vždycky jsem u ní našla pochopení a pomoc. Jsem jí vděčná za to, že jsem otěhotněla i za to, že jsem bez komplikací porodila. Nesmírně si jí vážím. Gabriela Babická

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Petr Chládek

Ortoped, MUDr.

• Umístění: jiné místoSlužby: vyšetření kyčlí novorozence

Dobrý den
      V pátek jsem se svou dvouměsíční dcerou navštívila již podruhé pro kontrolu kyčlí pana doktora v Lípě na Nových Butovicích a velice toho lituji, že jsem tak udělala a po první návštěvě, kdy se mnou bylo arogantně panem doktorem jednáno v čekárně pro malichernost, druhou kontrolu kyčlí absolvovala.
      Opět dlouhé čekání v přeplněné čekárně - 2 hodiny ! - s předem objednaným časem, ale to už jsem čekala, že tak bude.
      Ovšem to, jak bylo s mojí dcerou tentokrát zacházeno, jsem opravdu nečekala. Pan doktor nešetrně s mojí opravdu drobnou holčičkou manipuloval tak, že mi dcera po vyšetření zvracela a podotýkám, že kojena byla cca 40 minut před prohlídkou, po této nešetrné prohlídce, kdy byla doslova “vhozena” mezi klíny, mi usla v kočárku (což není nic neobvyklého, spí v něm vždy) doma hodně zvracela a né jednou. Nikdy se nám to do této doby nestalo aby takto obloukem zvracela. Apatickou jsem jí musela odvézt do nemocnice, kde musela absolvovat napíchávání kanyly, odběry z patičky a z hlavy a víkendový pobyt na dětském oddělení s kapačkou ! Dcera v nemocnici už nezvracela ani jednou. Veškeré odběry v pořádku (rotaviry NE) a důvod zvracení “nezjištěn”, ale já si jsem pevně jistá, čím a kým to bylo !
      Maminky, sem opravdu ne. Ušetřete své miminko tohoto “doktora”.
      Lituji moc a ač nejsem nepřející člověk, tak tady bych byla opravdu hodně ostrá.

• E
      Umístění: POLIKLINIKA KARTOUZSKÁSlužby: ultrazvuk kyčle

Arogantny doktor, ktory vas objedna spolu s dalsimi 15 miminami v jeden cas a potom to vypada tak, ze je chodba plna kocikov a rodic sa ani nezmesti do cakarne. Necha vas cakat 30 minut po zacati ord.hodin a ma na vas max 2 minuty casu kde vas este ba uvod zvozi ze nemate vsetko nachystane a on je v sklze. Cez plac miminka ani neregistrujete diagnozu a hned vas posle za sestrou aby vam dala termin kontroly. Neprofesionalizmus a arogancia na maximum!!! Vyberte si ineho ortopeda ak mozte, tak neprijemne som sa este u doktora necitila a to by mohol brat ohlad na to, ze tam ma malinke deti a aspon dodrzovat casy.

Podívejte se na všechny názory (101) na lékaře

• Monika Müllerová

• A
      Umístění: OG Medical Centre s.r.o.

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

• K
      Umístění: jiné místo

Paní doktorka Müllerová je příjemná, a milá.. Ale to je z pozitiv tak všechno. Dva roky sem k ní chodila s problémem, na který mi po vyšetření vždy odpověděla, že tam žádný problém nevidí. Po té, co mi s tímto přístupem došla trpělivost jsem se objednala k jinému lékaři, který problém viděl doslova na první pohled, a skončila jsem na sále. Za mě tedy tato lékařka ne.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře