Zobrazit lékaře

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre. Více

OG Medical Centre s.r.o.

Vodičkova 699/30

11000 , Praha , hl. město Praha

Soukromé zdravotnické zařízení OG Medical Centre.

Nejbližší zařízení

• V
    Lékař: MUDr. Martina Mojhová Jiný

K pani doktorce jsem zacala chodit po te, co moje dr. Mullerova odesla na matetskou a jsem spokojena jiz 6let. Pani doktorka je mila, ochotná, nasloucha. Absolvovala jsem s ni 2 svoje tehotenstvi, i bohuzel jeden samovolny potrat. Po porodu jsme mela velka poraneni a vysetreni pro me bylo velmi neprijemne, ale s přístupem pani doktorky se to dalo zvladnout. Celkove u ni vystreni probiha rychle a rekneme velmi citlive v porovnani s gynekology, ktere jsem zazila pred ni. Kdyz jsem si procitala nazory na pani doktorku, prijde mi, jako by si nekdo spletl osoby, protoze aby pani doktorka zvysila hlas si ani neumim představit, ma velmi tichy a jemný projev. Ja bych ji ze sve zkušenosti doporucila a i se tak stalo a kamaradka je take spokojena. Preji vsem, at najdou lekare dle svych představ.

• T
    Lékař: MUDr. Veronika Hrochová gynekologické vyšetření

Nejlepší doktorka, s jakou jsem se setkala za celý život. Moc jsem se na ní těšila - je vstřícná, kompetentní, vždy s pochopením reaguje na veškeré dotazy a vždy poradí. Každý vzniklý problém mi vyřešila hned. Vyšetření bezbolestné a bezproblémové. Nejlepší z celé kliniky podle mě.

• A
    Lékař: MUDr. Monika Müllerová

Velmi profesionální lékařka s milým přístupem. Vyléčila mě jako jediná i bez operace. Velká spokojenost a klobouk dolů před znalostmi paní doktorky :-).

• M
    Lékař: MUDr. Elena Figurová

Pani doktorka Figurova je odbornik na svem miste. Nejen ze je vyborny profesional, ale se svymi pacienty jedna pratelsky a s uctou. Vzdy je ochotna pomoci. Lepsiho gynekologa jsem nepotkala, jednoznacne doporucuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu