Doporučení ortopedové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Skvělý lidský přístup, nenutí k operaci, kvalitní lékař. Léčila jsem se s kolenem, hrozila mi operace, ale nakonec jsem se obešla bez ní. Rychle zjistil konkrétní problém narozdíl od ostatních lékařů. Více

I. P. Pavlova 6, Olomouc, Olomouc Mapa

Fakultní nemocnice Olomouc

• „Mne pan doktor pomohl velice po každé , když jsem přišla. Byla jsem pouze dva krát. Poprvé v roce asi 2007 s levou patou. Po jedním jediném obstřiku už žádný problém. Nikdy. A pak před asi 2 lety s druhou patou a zase skvělý! Dnes se chystám s kolenem a věřím , že zase pomůže. Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Dnes jsem poprvé navštívila ordinaci MUDr. Raka a byla jsem tak mile překvapena, jako už dlouho ne. Trápila mě bolest v koleni, se kterou jsem navštívila už 8. dubna pohotovost přerovské nemocnice, jelikož se mi zvrtla noha a začalo bolet koleno. Na traumatologii zrovna sloužil primář tamní ortopedie, který mě poslal na rentgen, nic neobjevil, tak mi dal obstřik a pozval za týden na kontrolu. Obstřik zabral a po týdnu na kontrole bylo koleno jako nové. Ovšem po dvou dnech začalo bolet třikrát tolik. Můj obvodní lékař mi koleno prohmátl a sdělil: "Je to jasné, vy máte urvaný meniskus". Dnes pan dr. Rak tuto diagnózu potvrdil, okamžitě zařídil operaci, a jen se podivoval, že primář přerovského špitálu tuto diagnózu neodhalil hned při prvním vyšetření. Jsem mu vděčná za velice lidský přístup, uklidnil mě a vše vysvětlil, doporučil operaci a vhodného operatéra, takže jsem navýsost spokojeno. Za mě je to doktor na jedničku! (y) Více

Budovatelů 6, Přerov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Po totálně zpackané operaci v prostějovské nemocnici a roční zbytečné rehabilitaci mi při první návštěvě odhalil příčinu stálých bolestí a otoků a po následné artroskopii jsem v pořádku. Jako diagnosti a to vím i od jiných, je vynikající. Jaroslav Více

Trávnická 2, Prostějov Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Pan doktor je opravdu nejenom kvalitní lékař ,ale i člověk,který si váží svých pacientů .Po několika operacích kolen u pana doktora jsem jej doporučil i svým známým a ti mi děkovali.Nedávno jsem panu doktorovi volal ohledně svého syna na vyšetření kolena.Byl nedostupný.Za několik minut mi sám zavolal.Moc mě to potěšilo i to ,že si na mě po celkem dlouhé době pamatoval.Náš hovor končil jeho slovy” já se o Vašeho syna postarám” to mluví za vše.Děkuji pane doktore. Více

Sušilovo nám. 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Přešla jsem k tomuto lékaři-zatím jsem spokojená.

Opavská 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař ortopedie

• „Velmi kvalitní Pan doktor, 2 předchozí ortopedi měli rady typu mazte si zápěstí atd a až pan doktor si mě vzal do parády, operoval mě a vše v pořádku od té doby žádný problém. Doporučuji má lidský přístup poradi a vysvětlí. Více

Ivana Petroviče Pavlova 6, Olomouc Mapa

• I. P. Pavlova 6, Olomouc Mapa