Doporučení psychiatři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Olomouc

• „Lidský a chápající přístup. Doktor na správném místě. Jeho kolegové se ještě mají hodně co učit, aby mu vůbec šahali po kolena. Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Jediná lékařka, ke které bych chodil neustále. Moc příjemná, milá. Vyřešila mi problém, co jsem roky odkládal. Petr

Prostějov Mapa

• „Karels ;Jsem velmi spokojen s přístupem pana doktora k pacientům. Konkrétně velice pomohl v mém případě a jeho lidský přístup a jeho znalosti jsou na vysoké úrovni. Více

Sušilovo nám. 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Naprostá spokojenost. Profesionální přístup. Viděli jsme se po 5ti letech a nemůžu si stěžovat. Nevím na co si ostatní stěžují. Rozebrali mnoho problémů a hodně mi pomohla už jenom při návštěvě. Za mě určitě jo. I sestřička ke super Více

Karlov 1, Prostějov Mapa

Odborný lékař psychiatrie

• „Pokud budu mít další problémy, rozhodně zamířím k paní doktorce. S její péčí a léčbou jsem byl velice spokojený a nemám výhrady. Více

Prostějov Mapa

• „Paní doktorka je příjemná,jeví zájem o pacienta jako o člověka,vždy si udělá čas,snaží se adekvátně nasidit léky či upravit dávkování.Jsem s ní spokojená Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• „Vypozorovala jsem pár vlastností, které částečně definují osobnost dotyčného, je to člověk velmi soucitný a laskavý, když je třeba.....nahradí vám matku, dokáže být i velmi upřímný, stejně jak otcové někdy bývají. K jeho osobnosti patří zodpovědnost a ukázněnost. Vyzařuje z něj jakýsi pocit bezpečí a důvěryhodnosti, tím v lidech vytváří pocit vnitřní síly a svobody. Velmi se liší od jiných lidí svou tolerantností a trpělivostí. V tom, že na člověka v ničem nenaléhá se zračí moudrost a schopnost vcítění se. Když to zkrátím ...... EMPATIE, už našla své jméno :)) Navíc si je vědom toho, že bláznům se nemá odporovat a když tak jen velmi jemně a s okouzlujícím úsměvem ve tváři :D Více

Karlov 1, Prostějov Mapa

• „je dobrá

Nové Zámky 2, Litovel Mapa

Odborný lékař psychiatrie, AT poradna

• „Sice jsem k paní Novotné nechodil byl jsem u ní jen na nějakém posudku a nebyla vůbec špatná byl s ní humor jak tady už někdo psal určitě kdybych hledal psychiatra tak bych si ji vybral. Více

Prostějov Mapa

• „S tímto lékařem jsem velice spokojená,mohu vřele doporučit

Jívavská 20, Šternberk Mapa

• Olomoucká 1848/173, Šternberk Mapa