Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Poskytujeme široké spektrum zdravotních služeb.

Adresy (2)

MEDITERRA s.r.o.
U Malvazinky 7, Praha 15000
MEDITERRA s.r.o. logo
Pojištění
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
MEDITERRA s.r.o.
Škrétova 490/12, Praha 120 00
MEDITERRA s.r.o. logo

Specialisté

Názory o lékařích (12)

Obecné skóre

  Z
  MUDr. Sylva Červinková Jiný

  Velmi příjemná empatická lékařka, pečlivě vyšetřuje.

  J
  MUDr. Viktor Vrecion Jiný

  Dr. Vrecion mi v roce 2014 vyměnil levé koleno a v roce 2018 pravé.
  Považuji ho velmi kvalitního operatéra a ortopeda.
  Před těmito operacemi jsem se s koleny léčil . Nestěžuji si . Artroskopické čištění , gelové injekce , byly nezbytné , před poslední možností, totální kolenní náhrady. Mohl jsem se vrátit do práce a také sportovat.
  Jsem ročník 1949 a v posledních 4 letech jsem se opatrně vrátil ke vzpírání na úrovni MASTERS - soutěž důchodců , nic těžkého. Spíše zábava v důchodu a setkávání s dřívějšími přáteli.
  Nyní mám 2 tituly mistra ČR , ve své váhové a věkové skupině.
  Děkuji pane doktore.

  J
  Ověřený profil
  MUDr. Petr Koníř Jiný

  Úžasný člověk vnímavý lidský a skvělý ortoped takového lékaře dnes potkat je nesmírný zázrak přeji vše dobré vám I vaší rodině díky moc

  A
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Vimmer Jiný

  Pan doktor Vimmer mi dělal v lednu na Malvazinkách TEP kolene, operace dopadla skvěle, pan doktor je špička ve svém oboru a díky němu se mi opět vrací radost z pohybu a ze života.

  V
  Ověřený profil
  MUDr. Tomáš Vimmer Jiný

  Pan doktor Vimmer je jednička ve svém oboru, dělal mi oba kyčle a díky jeho profesionalitě a lidskému přístupu jsem se na operaci toho druhého upřímně těšil, děkuji.

  E
  MUDr. Pavel Pokorný Jiný

  Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji.

  P
  MUDr. Ivana Nutsosová Jiný

  Jsem velmi potěšena s přístupem a doporučenou léčbou p.doktorky Nutsosové,vzhledem k tomu,že mám 30letého syna vozíčkáře,jsem prošla už hodně ordinacemi.Tato p.doktorka mně ukázala moje rentgeny,vše vysvětlila a doporučila co dál.Moc děkuji Pucholtová

  K
  MUDr. Libor Musil Jiný

  Pečlivý, empatický, věcný, vysvětlí podstatu, velmi přímě řekne pravdu a možná řešení. Velice racionální.

  J
  MUDr. Vladislav Hospodár Jiný

  Pan Mudr.Hospodár mě dělal plastiku ACL na LK,koleno drželo super,ale 3a1/2 měsíce od operace po úderu do chodidla jsem měl s kolenem velké problémy,štěp na MRI byl sice v pořádku,ale mediální plika mi neumožňovala chodit do schodů ani ze schodů bez berlí. Pan doktor mi na mé problémy aplikoval injekci kortikoidů a dostal jsem 3xinjekce hyalubrix a dle pana doktora je koleno plně funkční.Že s kolenem vydržím stát cca 10min.,špatně chodím po schodech,v koleně stále nepříjemný pocit drhnutí. Jsem už 9m v pracovní neschopnosti a asi už nikdy nebudu pořádně chodit. To ale pana doktora absolutně už nezajímá. Pokud budete mít po operaci komplikace,tak nepočítejte s tím,že Vám pan doktor pomůže. Při poslední kontrole byl pan doktor dost nepříjemný,když jsem mu říkal,jaké mám s kolenem stále problémy a řekl,že můžu jít k jinému lékaři.Při dvou kontrolách jsem mu říkal,že mám velké bolesti i s druhým kolenem,ale ani se mi na to koleno nepodíval a stroze řekl,že musím zatnout zuby.Snaha pomoci pacientovi žádná,lidský přístup katastrofa.Je mi 46 let a 9m od operace sotva chodím,nemohu dělat skoro nic. Navíc mám na druhém koleni pravděpodobně prasklý meniskus z přetěžování nohy po operaci. Vzhledem k možným komplikacím po těžké operaci acl tohoto lékaře nedoporučuji, protože vůbec nemá snahu Vám pomoci od problémů.

  N
  Ověřený profil
  MUDr. Zdeňka Sedláčková Jiný

  neni vubec vstricna, vubec nema chut se ponorit do problemu pacientu. Ja jako pacient nemam jednoduchy pripad, a pani doktorka nema rada slozite pripady, tak ze dala ruce pryc, a vubec se nechtela bavit dal.
  Zustal mi pocit ze pani doktorka se chce co nejdrive navstevu ukoncit.
  K lecbe bohuzel nedoslo.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu