Zobrazit lékaře

Poskytujeme široké spektrum zdravotních služeb. Více

MEDITERRA s.r.o.

U Malvazinky 7

15000, Praha, hl. město Praha

MEDITERRA s.r.o.

Škrétova 490/12

120 00, Praha, hl. město Praha

Poskytujeme široké spektrum zdravotních služeb.

Nejbližší zařízení

• Ivana Nutsosová

• I

Skvělá lékařka se zájmem o pacienta.

• Já si myslím že je to dobrý doktorka, vždy na mě byla milá a pomohla mi, jen dlouhá lhůta na objednání ale to se dá v dnešní době čekat ;)

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Petr Koníř

• E

Vždy skvěle odvedená práce, výborný přístup k pacientovi, vždy vše vysvětlí i laikovi...

• Vladislav Hospodár

Ortoped, MUDr.

• Jsem moc ráda, že mi plastiku vazu v koleni dělal pravě MUDr. Hospodár. Je to nejlepší ortoped ke kterému jsem se s kolenem dostala. Zákrok byl proveden perfektně a ve srovnání s předchozí plastikou vazu jsem po dvou měsících po operaci byla schopná s kolenem dělat o 80% víc než před tím. Žádné otoky, bolest v normě, rozsah skoro plný.
      Je to profesionál, jeden z tisíce, neskutečně šikovný. I taková punkce nebo injekce do kolene jsou zcela bez bolesti. Měla jsem opravdu štěstí.

• P

dostala jsem se sice na doporučení, ale pan doktor byl úžasný, spravil mi rameno na jedničku. Už je to pár let, ale je stále jako nové. A to si mě předtím doktoři jinde mezi sebou přehazovali 2 roky.. Profesionální přístup, k tomu sympaťák a krásnej chlap, kterého jsem si na chodbě první návštěvu díky absenci bílého pláště spletla s pacientem ( naštěstí jen v duchu :-)), i další pooperační péče i přístup ostatního personálu - jen ráda Malvazinky doporučím ostatním. Že je tam stále narváno je jen logické :-)))

Podívejte se na všechny názory (28) na lékaře

• Ivan Leška

• J

Pan doktor je opravdovým odborníkem. Měla jsem bolesti karpálního tunelu. Když jsem si na tuto bolest stěžovala v porodnici, tak na mne koukali, že si snad vymýšlím. Pan doktor Leška, když jsem za ním byla s s mým synem na kontrole kyčlí, věděl hned, o co se jedná a uklidnil mne, že až se mé hormony uklidní, měla by pomalu odeznít i ta nesnesitelná bolest ruky. Že je to sice vzácné, ale že se to ženám po porodu stává. Pan doktor mi napsal ještě ortézu. Prostě perfektní profesionální přístup. Jsem s ním nesmírně spokojená.

• Pan doktor příjemný velmi ochotný, jen čekání ve Slaném je zoufalé. I když jste objednání na určitou hodinu čekáte a čekáte stejně.Marta

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Helena Smítková

Fyzioterapeut, MUDr.

Umístění: MEDITERRA s.r.o.Služby: Bolest v rameni

Pani doktorka byla velice ochotna, prijemna a pecliva.Podrobne se mnou rozebrala pohyb, pri kterem ke zraneni doslo, coz se jinde na ortopedii ani neobtezovali. Provedla se mnou vicero cviku a peclive se vyptavala, v kterych pozicich je citit bolest a byl videt opravdovy zajem najit konkretni problem.Vrele mohu pani doktorku doporucit.

• Viktor Vrecion

Ortoped, MUDr.

• Umístění: KELTIA-MED s.r.o.Služby: operace kyčelních kloubů(náhrada obou)

Pan doktor je super kapacita ve svém oboru a hlavně moc příjemný člověk.Moc mu děkuji.Odoperoval mě výborně.Srovnal mi obě nohy,že nemám žádný problém.Vrátil mě do života,že i trochu sportuji.DÍKY Petr.

• M
      Umístění: KELTIA-MED s.r.o.

Vynikajícá lékař s bezvadným a milým přístupem k pacientovi.Před náhradou koleního kloubu jsem navětivil několik tzv.kapacit a všichni mi řekli,že vzhledem ke stavu mého kolena je možno použít pouze revizní náhradu (bez možnosti případné reoperace).Pan doktor Vrecion to zvládl s klasickou náhradou i když operace trvala přes 3hodiny a co víc s vynikajícím výsledkem.Jsem rok po operaci kolen(operoval mi postupně obě kolena) mám je jako 20letý ,bezvadně fungují,nebolí,prostě o nich nevím.Super!!!ing.Pavel Kraemert

Podívejte se na všechny názory (18) na lékaře

• Pavel Pokorný

• B
      Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Palec Halux Rigidus

Pan doktor je skvělý, při první návštěvě mi hned řekl co a jak. Nakonec mě operoval na Malvazinkách, a dnes, 5 měsíců po operaci palec úplně v pohodě, operace mi opravdu pomohla. Pana doktora mohu v klidu doporučit.

Umístění: Poliklinika ZbraslavSlužby: Bolest po malém úrazu ramena

Před dvěma lety,po neustálých bolestech a návštěvách doktora v Benešově,injekcích a lécích proti bolesti,jsem navštívil Mudr.P.Pokorného na doporučení kamaráda na Zbraslavi v jeho ordinaci.Následovala mag.rezonance a za dva měsíce operace pravého ramene v nemocnici Na Malvazinkách.Na můj dotaz co s ramenem bylo,mi pan doktor řekl,utržená rotátorová manžeta a biceps?????Takže nějaké injekce v Benešově úplně na H...Moc děkuji Mudr.Pavlu Pokornému,za jeho péči, ošetření a uzdravenííí.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Jan Vacek

Fyzioterapeut, MUDr.

Umístění: jiné místo

Jednička ve svém oboru a moc mi pomohl s bederní páteří ????
      Kdykoliv k němu přijdu vždy mi pomůže. Pane doktore dekuju

• H
      Umístění: Ambulance léčebné rehabilitaceSlužby: Bolesti krční páteře,beder

Pan doktor Vacek je špička ve svém oboru.Velmi pomohl mojí mamince už 20 let zpět a nyní pomáhá i mně,když mám problémy s krční páteří a bedrami. Děkujeme pane doktore!Kabova, Houzvickova

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Tomáš Vimmer

• Umístění: MEDITERRA s.r.o.Služby: plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
      Marta Boldišová Praha

Umístění: Ortopedická ordinace

Pan doktor Wimmer mi prováděl plastiku předního křížového vazu na Malvazinkách a jsem s ním naprosto spokojen. Už na předoperačním vyšetření mi vše podrobně vysvětlil, během operace mi také říkal, co dělá a proč. I s jeho pooperační péčí jsem byl spokojen. Kromě odbornosti si na něm nejvíce cením lidského přístupu. K člověku se chová opravdu s respektem a maximální péčí a ne jako k věci. To je zvlášť v dnešní době velmi cenné.

Podívejte se na všechny názory (44) na lékaře