Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytujeme široké spektrum zdravotních služeb. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

MEDITERRA s.r.o.

U Malvazinky 7

15000 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

MEDITERRA s.r.o.

Škrétova 490/12

120 00 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme široké spektrum zdravotních služeb.

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Petr Koníř Jiný

  Úžasný člověk vnímavý lidský a skvělý ortoped takového lékaře dnes potkat je nesmírný zázrak přeji vše dobré vám I vaší rodině díky moc

  A
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Vimmer Jiný

  Pan doktor Vimmer mi dělal v lednu na Malvazinkách TEP kolene, operace dopadla skvěle, pan doktor je špička ve svém oboru a díky němu se mi opět vrací radost z pohybu a ze života.

  V
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Vimmer Jiný

  Pan doktor Vimmer je jednička ve svém oboru, dělal mi oba kyčle a díky jeho profesionalitě a lidskému přístupu jsem se na operaci toho druhého upřímně těšil, děkuji.

  E
  Lékař: MUDr. Pavel Pokorný Jiný

  Pan MUDr.Pokorný je opravdu mistr svého oboru.Má skvělý přístup k pacientům, vše vysvětlí, je pečlivý, šikovný a opravdu vyléčí. Pokud bych musela opět s něčím na operaci, tak jedině k němu! Velice mu děkuji.

  P
  Lékař: MUDr. Ivana Nutsosová Jiný

  Jsem velmi potěšena s přístupem a doporučenou léčbou p.doktorky Nutsosové,vzhledem k tomu,že mám 30letého syna vozíčkáře,jsem prošla už hodně ordinacemi.Tato p.doktorka mně ukázala moje rentgeny,vše vysvětlila a doporučila co dál.Moc děkuji Pucholtová

  K
  Lékař: MUDr. Libor Musil Jiný

  Pečlivý, empatický, věcný, vysvětlí podstatu, velmi přímě řekne pravdu a možná řešení. Velice racionální.

  J
  Lékař: MUDr. Vladislav Hospodár Jiný

  Pan Mudr.Hospodár mě dělal plastiku ACL na LK,koleno drželo super,ale 3a1/2 měsíce od operace po úderu do chodidla jsem měl s kolenem velké problémy,štěp na MRI byl sice v pořádku,ale mediální plika mi neumožňovala chodit do schodů ani ze schodů bez berlí. Pan doktor mi na mé problémy aplikoval injekci kortikoidů a dostal jsem 3xinjekce hyalubrix a dle pana doktora je koleno plně funkční.Že s kolenem vydržím stát cca 10min.,špatně chodím po schodech,v koleně stále nepříjemný pocit drhnutí. Jsem už 9m v pracovní neschopnosti a asi už nikdy nebudu pořádně chodit. To ale pana doktora absolutně už nezajímá. Pokud budete mít po operaci komplikace,tak nepočítejte s tím,že Vám pan doktor pomůže. Při poslední kontrole byl pan doktor dost nepříjemný,když jsem mu říkal,jaké mám s kolenem stále problémy a řekl,že můžu jít k jinému lékaři.Při dvou kontrolách jsem mu říkal,že mám velké bolesti i s druhým kolenem,ale ani se mi na to koleno nepodíval a stroze řekl,že musím zatnout zuby.Snaha pomoci pacientovi žádná,lidský přístup katastrofa.Je mi 46 let a 9m od operace sotva chodím,nemohu dělat skoro nic. Navíc mám na druhém koleni pravděpodobně prasklý meniskus z přetěžování nohy po operaci. Vzhledem k možným komplikacím po těžké operaci acl tohoto lékaře nedoporučuji, protože vůbec nemá snahu Vám pomoci od problémů.

  N
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Zdeňka Sedláčková Jiný

  neni vubec vstricna, vubec nema chut se ponorit do problemu pacientu. Ja jako pacient nemam jednoduchy pripad, a pani doktorka nema rada slozite pripady, tak ze dala ruce pryc, a vubec se nechtela bavit dal.
  Zustal mi pocit ze pani doktorka se chce co nejdrive navstevu ukoncit.
  K lecbe bohuzel nedoslo.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Tomáš Vimmer plánovaná operace výměny kyčel.kloubu

  Pan doktor je vzácný člověk, špička ve svém oboru. Jeho lidský i odborný přístup k pacientům je příkladný. Jsem moc ráda, že mě právě on operoval a jsem v jeho péči nadále.
  Marta Boldišová Praha

  J
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Helena Smítková Bolest v rameni

  Pani doktorka byla velice ochotna, prijemna a pecliva.Podrobne se mnou rozebrala pohyb, pri kterem ke zraneni doslo, coz se jinde na ortopedii ani neobtezovali. Provedla se mnou vicero cviku a peclive se vyptavala, v kterych pozicich je citit bolest a byl videt opravdovy zajem najit konkretni problem.Vrele mohu pani doktorku doporucit.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Související vyhledávání