Doporučení oční lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kroměříž

• „Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Ztracená 72, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „dobrý den. jsem ze Středních Čech. Konkretně z Čáslavi u Kolína....mám ted už dvouleťáka syna Alfreda...už od miminka..mu prokápávaly očička v Kolíně....4x ..třikrát nám řekly,že to bude dobré..když jsme jely po čtvrté..bylo nám řečeno slušně,at jdeme někam,že to propláchle má a že to bude (i po měsíci od třetího prokapaní) dobré..nebylo....tak jsme vyhledaly pomoc u Havlíčkově brodě..tam nam řeklly,že je asi možnost,že slzne kanálky nejsou utvořené..když se to do roka nezmění..musíme vyhledat pana Červenku....bohužel stav se nezměnil..tak jsme vyhledaly pana Červenku...byly jsme objednáni na 11:45..jelikož jsme z daleka..přivstaly jsme si, aby jsme tam byly za včasu...dojely jsme tedy okolo čtvrt na deset....užasná sestra nás hned vzala..vše dopodrobna vysvětlila...pak si tedy syna vzaly,očička mu prokapaly,pak nám jej vrátily...poté následovalo podrobné vysvětlení..co malemu je...bohužel neměl pruchodnost jednoho kanálku a ten druhý měl do L..čili nás objednal do Ostravy Poruba....tam nejen že kvalitní péče,jídlo atd..ale i před operaci pan doktor přišel,zeptal se jak se malý má,co bude nasledovat, co vše mu udělají..ale dokonce i po operaci odpoledne přišel a zajímal se o vše co bylo po operaci..přál nám zdraví a tak...čili za mě je pan MUDR. člověk se srdcem na pravým místě..a jsme s ním nanejvejš spokojená....naprostá lidskost, starost...vše vysvětleno a tak....čili klobouček....nadám na něj dopustit :-) mužu všem jen a pouze doporučit :-) a tímto chci i pochválit sestřičky v Ostravské nemocnici Poruba....dokonalost....vstřícnost....laskavost...prostě opravdu užasný přístup.....děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

• „Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová Více

nám. Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• „Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ... Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná.... Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Žižkova 2954, Kroměříž Mapa

Optalmologická ordinace pro děti a dospělé

Sokolská 522, Němčice nad Hanou Mapa

Žerotínovo náměstí 4, Přerov Mapa