Oční lékař Kroměříž

• „Pana doktora Bártka znám již dlouho a velmi kladně hodnotím jeho profesionalitu, ochotu nalézt optimální řešení jakéhokoli problému, slušnost a empatii. Skvělé vybavení ordinace, příjemná sestřička, to vše zpříjemňuje i takovou záležitost, jakou návštěva lékaře je. Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice

• „Nejlepší oční na Moravě. V rodině máme už několik případů, které byly díky včasné a přesné diagnóze zachráněny.

Ztracená 72, Kroměříž Mapa

Kroměříž

• „dobrý den. jsem ze Středních Čech. Konkretně z Čáslavi u Kolína....mám ted už dvouleťáka syna Alfreda...už od miminka..mu prokápávaly očička v Kolíně....4x ..třikrát nám řekly,že to bude dobré..když jsme jely po čtvrté..bylo nám řečeno slušně,at jdeme někam,že to propláchle má a že to bude (i po měsíci od třetího prokapaní) dobré..nebylo....tak jsme vyhledaly pomoc u Havlíčkově brodě..tam nam řeklly,že je asi možnost,že slzne kanálky nejsou utvořené..když se to do roka nezmění..musíme vyhledat pana Červenku....bohužel stav se nezměnil..tak jsme vyhledaly pana Červenku...byly jsme objednáni na 11:45..jelikož jsme z daleka..přivstaly jsme si, aby jsme tam byly za včasu...dojely jsme tedy okolo čtvrt na deset....užasná sestra nás hned vzala..vše dopodrobna vysvětlila...pak si tedy syna vzaly,očička mu prokapaly,pak nám jej vrátily...poté následovalo podrobné vysvětlení..co malemu je...bohužel neměl pruchodnost jednoho kanálku a ten druhý měl do L..čili nás objednal do Ostravy Poruba....tam nejen že kvalitní péče,jídlo atd..ale i před operaci pan doktor přišel,zeptal se jak se malý má,co bude nasledovat, co vše mu udělají..ale dokonce i po operaci odpoledne přišel a zajímal se o vše co bylo po operaci..přál nám zdraví a tak...čili za mě je pan MUDR. člověk se srdcem na pravým místě..a jsme s ním nanejvejš spokojená....naprostá lidskost, starost...vše vysvětleno a tak....čili klobouček....nadám na něj dopustit :-) mužu všem jen a pouze doporučit :-) a tímto chci i pochválit sestřičky v Ostravské nemocnici Poruba....dokonalost....vstřícnost....laskavost...prostě opravdu užasný přístup.....děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

• „Ochotný a milý doktor s léty praxe.

Velké Novosady 8, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „K paní doktorce chodím dlouho a můžu jen doporučit. Je výborný diagnostik a má trpělivost. Podařilo se jí zpacifikovat mou chronickou blefaritidu. Už jsem nevěřila, že se to podaří, vyzkoušela jsem úplně všechno od rad jiných lékařů, přes přípravky lékáren, babských rad a nic nezabíralo. Po dvouletech léčby nemám větší problémy. Více

Ztracená 78/33, Kroměříž Mapa

Oční ordinace

• „Ordinaci pana doktora pravidelně navštěvuji již 16 let a mohu říci, že se na rozdíl od jiných lékařů, co se lidského přístupu k pacientovi týče, vůbec nezměnil. I přes maximální pracovní vytížení si udělá na pacienta čas a se sympatickou sestřičkou tvoří skvěle sehraný tým. Nejlepší lékař v Přerově. Velký dík. Mgr. Alena Chromá Více

nábř. Dr. E. Beneše 24, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Paní doktorce jsem volala na objednání přes tel.objednala nás bez problémů,na vyšetření byla příjemná a milá všechno nám vysvětlila.na další kontrolu jsme se domluvily že si taky zavoláme protože jsme z Přerova a nevím kdy budeme mít cestu.já jsem byla maximálně spokojená.Šrotová Více

nám. Míru 3287/13, Kroměříž Mapa

• „Jsem velmi ráda že jsem si vybrala pana dr. O smeru, klidný, empatický, precizní práce, velká snaha mi vyjít vstříc v objednání termínu operace. Spokojenost. Více

Kroměřížská nemocnice a.s., Havlíčkova 660/73, Kroměříž Mapa

Ortoptická ambulance

• Oční lékař

„Naprosto úžasná paní Doktorka nejen po stránce profesionální, ale i lidské: dcerce ještě nebyl ani rok a půl a přesto vyšetření přestála bez problému díky moc příjemnému přístupu paní Doktorky i Sestřičky - obě se snažily dcerku zabavit a vyšetření udělat formou hry, což se jim skvěle dařilo. Mohu jen a jen doporučit - kdyby všcihni lékaři vyšetřující děti měli podobný přístup, odbouralo by to mnohé bolístky na dětských dušičkách. Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

„Vynikající odborník

Žerotínovo náměstí 4, Přerov Mapa

Opti Lens s.r.o. - odborný oční lékař

• „proste jednicka oko mi zpravil ze uz nemam problemy

6. května 1160, Kojetín Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Velice chválím paní doktorku za přístup!!! Ač není má ošetřující lékařka,ihned mě vzala,když viděla můj akutní stav-oko zalité krví- a na rozdíl od mé doktorky hned správně poznala,že se jedná o příznak revmatu a dala mi doporučení k revmatologovi. Takže mi svou zkušeností a profesionalitou vlastně zachránila oko před možným oslepnutím,kdyby se včas nezahájila ta správná léčba. Já paní doktorku všude chválím a jen doporučuji!! Více

Šířava 17, Přerov Mapa

Odborný lékař oftalmologie

• „Jsem u paní doktorky krátce, ale také se mi jeví jako velmi vstřícná a příjemná. Totéž ale nemohu říci o sestře, která působí velice zaujatě, direktivně a nepříjemně, když mám přijít na kontrlolu mám už předed strach jakou bude mít náladu a jak bude ordinovat a machrovat už v čekárně - je to "divný paron" ... Vždy doufám, že až půjdu na kontrolu bude tam nová sestra, přinejhorším bude alespoň nemocná.... Více

Smetanova 11, Přerov Mapa

Žižkova 2954, Kroměříž Mapa

Optalmologická ordinace pro děti a dospělé

6. května 1160, Kojetín Mapa

Žerotínovo náměstí 4, Přerov Mapa