Oční lékař Uherský Brod

• „Není co vytknout, paní doktorka je opravdová profesionálka, vyslechne a poradí, vše provádí s opatrností a pečlivostí. Sestřička také velmi příjemná. Doporučuji. Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „Pana doktora Bártka znám již dlouho a velmi kladně hodnotím jeho profesionalitu, ochotu nalézt optimální řešení jakéhokoli problému, slušnost a empatii. Skvělé vybavení ordinace, příjemná sestřička, to vše zpříjemňuje i takovou záležitost, jakou návštěva lékaře je. Více

třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Poliklinika Otrokovice

• „dobrý den. jsem ze Středních Čech. Konkretně z Čáslavi u Kolína....mám ted už dvouleťáka syna Alfreda...už od miminka..mu prokápávaly očička v Kolíně....4x ..třikrát nám řekly,že to bude dobré..když jsme jely po čtvrté..bylo nám řečeno slušně,at jdeme někam,že to propláchle má a že to bude (i po měsíci od třetího prokapaní) dobré..nebylo....tak jsme vyhledaly pomoc u Havlíčkově brodě..tam nam řeklly,že je asi možnost,že slzne kanálky nejsou utvořené..když se to do roka nezmění..musíme vyhledat pana Červenku....bohužel stav se nezměnil..tak jsme vyhledaly pana Červenku...byly jsme objednáni na 11:45..jelikož jsme z daleka..přivstaly jsme si, aby jsme tam byly za včasu...dojely jsme tedy okolo čtvrt na deset....užasná sestra nás hned vzala..vše dopodrobna vysvětlila...pak si tedy syna vzaly,očička mu prokapaly,pak nám jej vrátily...poté následovalo podrobné vysvětlení..co malemu je...bohužel neměl pruchodnost jednoho kanálku a ten druhý měl do L..čili nás objednal do Ostravy Poruba....tam nejen že kvalitní péče,jídlo atd..ale i před operaci pan doktor přišel,zeptal se jak se malý má,co bude nasledovat, co vše mu udělají..ale dokonce i po operaci odpoledne přišel a zajímal se o vše co bylo po operaci..přál nám zdraví a tak...čili za mě je pan MUDR. člověk se srdcem na pravým místě..a jsme s ním nanejvejš spokojená....naprostá lidskost, starost...vše vysvětleno a tak....čili klobouček....nadám na něj dopustit :-) mužu všem jen a pouze doporučit :-) a tímto chci i pochválit sestřičky v Ostravské nemocnici Poruba....dokonalost....vstřícnost....laskavost...prostě opravdu užasný přístup.....děkuji,děkuji a ještě jednou děkuji :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

• „Velmi příjemný pan doktor, perfektně vybavená ordinace moderními přístroji, všechno vysvětlí podrobně. Operace šedého zákalu. Naprostá spokojenost!! Více

Masarykovo nám. 201, Uherský Brod Mapa

• Oční lékař, Anesteziolog, Ch… irurg, Diabetolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gastroenterolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Ortodontista, Ortoped, Ostatní, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Psycholog, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Partyzánů 2174, Uherský Brod Mapa

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

• „K pani doktorce chodim s dcerou již dlouho je mila prijemna stejne tak i zdravotni sestřička proto mužu jedine doporučit i jinym pacientum Více

Františkánská 163, 686 01 Uherské Hradiště

• Oční lékař

„Velmi dobrá spolupráce, naprostá spokojenost....s celým týmem.....vlídnost, vstřícnost, ochota a to se zejména v dnešní době cení.... Více

Horní náměstí 839, Slavičín Mapa

Oční ordinace

• „Práci paní doktorky Kocháňové hodnotím velmi kladně.Má velmi profesionální přístup k pacientům.Prostě super. H.S.

Betty Smetanové 393, Luhačovice Mapa

Privátní oční ordinace

1 názor

„Milý doktor, vše bere s naprostou profesionalitou, nikdy jsem s ním neměl problém. Určitě všem doporučuji.

• Vít Kremr

Oční lékař

„S panem doktorem jsem velmi spokojena.Je chotný,vstřícný a jeho práce je velmi úhledná.

J. E. Purkyně 365, Uherské Hradiště Mapa

Uherskohradišťská nemocnice a. s.

Josefa Stancla 152, Uherské Hradiště Mapa

Oční lékař