Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (32)

MUDr. Jiří Šercl Jiný

Příjemné jednání, objednaci doba na mimutu bez prodlevy

Simona Grančaiová Jiný

Paní MUDr. Grančaiová mne ošetřila bez objednání, bez žádanky a také se zájmem o další vývoj mého problému. Jsem objednaná za 7 měsíců, aby viděla jak to dopadlo. Opravdu zájem o každého pacienta

Milada Čudová Jiný

Vadil mi nelidskými přístup paní doktorky. Věci oznamovala, nediskutovala, nedávala možnosti. Navíc dost negativní.. přístup jak ze staré školy..

MDDr. Elen Střelcová fixní rovnátka

Paní doktorku mohu vřele doporučit. Je velmi zkušená, zručná a jako lékařka taky empatická. Můj chrup mi srovnala do dokonalého postavení bezbolestně a v rekordním čase.

MUDr. Martin Bujáček Jiný

Na pana doktora nedám dopustit. Jeho milý, přátelský, empatický, přesto profesionální přístup je přesně to, co od svého lékaře očekávám. Sestřička milá, navíc se mi líbí, že při objednání nečekám více než pár minut. I když po přestěhování musím dojíždět, lékaře měnit nehodlám

Simona Grančaiová Jiný

MUDr.Grančaiová mě odmítla ošetřit bez doporučení obvodní lékařky, přitom nikdy dříve jsem žádanku na ORL nepotřebovala (ani zde, ani u jiného ORL) Přišla jsem s akutním problémem, čekárna byla prázdná. Ten nezájem mě zarazil.

Lubomír Paštika Jiný

Pan dr. Pastika je úžasný člověk,vynikající ortoped.
    Ma dlouholeté zkušenosti.Operoval mě kycel
    za precizní praci mu dávám ……

X
    Simona Grančaiová Jiný

Jelikož se v této ordinaci lidé nemohou objednat, tak počítejte s čekací dobou 2-3 hodiny. Týká se to i kontrol !

Chápu, že se jedná o ambulanci pro akutní případy, ale v 21.století se využívají on-line rezervační systémy.
    Pak by se nestalo to, že lidé jdoucí na kontrolu čekají s ostatními pacienty, kteří přišli akutně. Ve většině akutních případů se jedná o malé děti. Ty pak také musí čekat. Sestřička to bere pěkně po řadě = jak kdo přišel. To mi opravdu hlava nebere.

Na můj dotaz, kdy je nejmenší obsazenost čekárny, mi bylo odpovězeno, že je to těžko říci. Že je plná čekárny neustále.

Miroslav Kamenicek Jiný

Nerad píšu neativní recenzi, ale bohužel zde to nejde jinak. Nedostatečná léčba zlomeniny, protichůdné doporučení při kontrolách. Nulová komunikace.
    Z těchto důvodů přechod k jinému lékaři.

Milada Čudová Jiný

Dlouhá objednací i čekací doba u lékařky.
    K paní doktorce chodím už dlouho,byla vždy pečlivá.Ale poslední dobou si není moc jistá. Sestřička moc empatická není.
    Vybavení ordinace na slušné úrovni.

Kontakt

Partyzánů 2174, Uherský Brod 68801 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda