Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Partyzánů 2174

68801 , Uherský Brod , zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

• I
    Lékař: MUDr. Radomír Sviták Jiný

K Mudr svitakovi chodím už několik let , nikdy žádný problém vše dokáže poradit vysvětlit . Čekám 4 mimi a pokaždé velice podrobně vysetri .. za mě jiného lékaře by sem nechtěla ,

• J
    Lékař: MUDr. Zlatuška Václav Jiný

Jako jediný že všech tří odborníků, kteří mě při mém úraze ošetřovali, mi ochotně a sám od sebe vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl i mé dotazy...mohu jen doporučit

• R
    Lékař: MUDr. Jiří Šercl Žaludeční potíže

Pan doktor je vstřícný a příjemný, sestřička velmi milá a emaptická. Vyšetření žaludku je opravdu nepříjemné a proto je přístup lékaře hodně důležitý. Když už to někdo musí podstoupit, tak opravdu doporučuji u tohoto pana doktora a jeho sestřičky.

• P
    Lékař: Simona Grančaiová Ošetření dětí

Skvělá lékařka, své práci rozumí, velmi vstřícná a ochotná. Chodím k ní s oběma dětmi už dlouho a vždy mi velmi mohla. Vřele doporučuji, profesionál na pravém místě.

• A
    Lékař: Simona Grančaiová

Paní doktorka i sestřička se chovají arogantně, ani nepozdraví. Předepsaly kortikosteroidy na "terapii" před prohlídkou v nemocnici s odběry (pravděpodobně aby vyletěly hladiny v krvi a měli by co "léčit"..?). Přitom můj stav není vážný a dle jiného uznávaného lékaře (ke kterému mě sama poslala a když jsem se vrátil a říkal, co mi bylo sděleno, tak mě seřvala a nenechala ani domluvit) stačí pouze klidový režim a léky by leda uškodily.

• T
    Lékař: MUDr. Ivana Šenovská

Už nikd víc! Paní doktorka byl celkem mila ale zato sestricka vubec, arogantni namyslena pani... rovnatka mi nechala 8let! Po navsteve jine ortodoncie mi rekli ze jsem je mohla mit max 3 roky ... to nekonecne cekani v cekarne ( nekdy az 5hodin) bylo vazne “uzasne” pak prijdete na radu a ceka vas tam pani doktorka co vam spatne nalepi zamky a pak jeste za opravu musite platit, do toho neprijemna sestra a syn pani doktorky co se vas porad na neco vyprava i ldyz mate plnou pusu odsavacek, vaty atd.. opravdu spatna zkusenost, nedoporucuju

• T
    Lékař: MUDr. Daria Poulová

S paní doktorkou máme velmi špatné zkušenosti, neumí si udělat čas na preventivní prohlídky pro zdravá miminka a zve nás mezi nemocné. Paní doktorka nás pozvala na preventivní prohlídku se synem a zároveň s očkováním. Po příchodu do čekárny jsem zjistila, že se zde nachází i děti, které měly plané neštovice a náš syn byl zdravý a toto očkování měl teprve mít. Paní doktorka ohrožuje zdravé děti a je arogantni, místo vykáni používání i tykání a proto si dobře rozmyslete, zda svěříte své dítě této paní doktorce.

MUDr. Daria Poulová

Dobrý den,
    děkujeme za Váš podnět. Je nám líto, že u nás nejste spokojená. Dovolte nám však vyjádřit i naše stanovisko k nastálé situaci.
    V rámci ordinačních hodin máme vyhrazenou dobu jen pro předem objednané pacienty, kteří se dostavují na přesně daný čas. Jelikož však máme pacienty i z širšího okolí Uherského Brodu, tak vzhledem k nepředvídatelným překážkám v dopravě volíme u těchto „dále dojíždějících“ a alespoň 18měsíčních dětí časový rozptyl 2 až 3 hodin s tím, že je čistě na dotyčných, kdy se dostaví. Bohužel však s tou nevýhodou, že se mohou setkat nejen se zdravými pacienty. Drtivá většina preventivních prohlídek probíhá však ve zcela odlišnou dobu, než je ordinační doba (nejen) pro nemocné.

Dále bychom Vás rádi informovali, že pacienti s jakýmkoliv exantémovým onemocněním (lidově řečeno onemocněním spojeným s vyrážkou) vstupují do ordinace odlišným vstupem než ostatní pacienti.

Když se vrátíme k páteční události - byli jste v čekárně, kam přišel mladý muž, který zkolaboval v lékárně (mdloba nakažlivá není). Poté jste se synem šla z vlastní iniciativy z čekárny ven směrem ke druhému vchodu do ordinace, kde shodou okolností čekal na kontrolu pacient po prodělaných neštovicích. Po tomto onemocnění si zveme dotyčné na kontrolu spolehlivě až v době, kdy již nejsou infekční, tudíž nepředstavují pro okolí žádné riziko.

Rodičům svých pacientů zásadně vykáme, pokud nás o tykání sami nepožádají.

Situace v pátek byla poněkud napjatá, ale nutno podotknout, že proti pokřikování v ordinaci a obviňování jsme se zkrátka museli ohradit. Můžeme Vás ujistit, že žádný pacient s neštovicemi v nakažlivé fázi ten den naší ordinací neprošel, tudíž nemohl ohrozit vaše dítě ani žádné jiné, které ještě plané neštovice neprodělalo.

Děkujeme za pochopení.

S pozdravem a přáním hezkého dne
    MUDr. Daria Poulová & MUDr. Miroslav Poul

• K
    Lékař: Simona Grančaiová vyšetření syna na ORL

NEDOPORUČUJI!!! Neumí vyšetřit děti a odcházíte z ordinace s dítětem,kterému teče z nosu krev a vyžene vás z ordinace a zprávu vám hodí na stolek v čekárně.Už nikdy více k také dr.!!!!A čekáte 1,5h.s dítětem a důchodce bere přednostně!!!

• O
    Lékař: MUDr. Eva Dokoupilová

Vysoka odbornost a kompetentnost doprovazena vstricnosti a laskavosti.
    Tak bych strucne charakterizovala pani doktorku Evu Dokoupilovou, kterou jsem vcera navstivila v jeji ordinaci.
    Chtela bych ji jeste jednou touto cestou podekovat za jeji nejen profesionalni, ale take "lidsky" pristup. Je vseobecne znamo, ze pani doktorka patri ke spickovym lekarum ve svem oboru, coz mohu jenom potvdit. Detailne se mnou zkonzultovala vysledky meho vysetreni, seznamila me s moznou lecbou a vysvetlila, ktera z medikace je pro me s ohledem na muj stavajici zdravotni stav nejvhodnejsi. Na me otazky odpovidala s trpelivosti a laskavosti. V ten moment jsem jako pacient vedela, ze pani doktorce mohu plne duverovat a jsem za to vdecna.
    Na zaver bych rada poprosila pacienty o pochopeni a strpeni, budou-li muset stravit vice casu v cekarne, kdyz jiny pacient potrebuje prave ten "jejich" cas u pani doktorky, tak jako ja vcera.
    Dekuji a preji nam vsem dobre zdravi.
    M. Nemeckova

• Z
    Lékař: MUDr. Roman Mikulec

Ordinace pana doktora má řád, bez předbíhání a dlouhého čekání. Pan doktor je velmi kultivovaný, vstřícný, ve své práci pečlivý a vynikající kardiolog.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu