Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Partyzánů 2174

68801 , Uherský Brod , zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jiří Šercl Jiný

Dnes jsem u pana doktora podstoupil kolonoskopii a musím říct, že pan doktor se sestřičkou dva profesionálové.Vysetreni bylo bezbolestné a příjemné

Lékař: Simona Grančaiová Jiný

Paní doktorku vřele doporučuji Super jednání s dětmi.Dnes jsme byli s 6ti měsíčním synem,který měl horečku.Vzali nás přednostně.Setricka také super

Lékař: Simona Grančaiová Jiný

Neumí to s dětmi. Ještě na mě byla arogantní, že čtyřletá dcera ji zdržuje, protože pláče. Už bych k ní nešla.

Lékař: MUDr. Martin Bujáček Jiný

Velká spokojenost. Pan doktor i sestřička jsou výborní.
    * zodpovědný
    * zkušený
    * vtipný
    * trpělivý
    * ochotný

Lékař: MUDr. Emil Bačík Jiný

Dnešní návštěva bohužel kvůli dovolené naší super doktorky(ka) u pana doktora byla hned v úvodu nepříjemná, když mě doktor řekl proč sem přišla s nemocným ditetem vůbec k lékaři co po něm chci. Nakonec vyšetřil a řekl co si mám koupit v lékárně a bylo vyřešeno. Za mě přístup - 0. Velká nespokojenost.

Lékař: MUDr. Emil Bačík Jiný

Naprosto neempatický přístup jak lékaře, tak sestry, člověk se pomalu bál zeptat, co dítěti je. Jednoslovné odpovědi bez jakéhokoli vysvětlení problému, s kojencem (trápil nás problém kožního charakteru) jsme čekali hodinu mezi nemocným pacienty, přestože jsem se nejprve telefonicky na návštěvě domlouvala. Běžně chodíme k jinému lékaři, byli jsme zde v době dovolené našeho ošetřujícího lékaře. Za sebe rozhodně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Radomír Sviták Jiný

K Mudr svitakovi chodím už několik let , nikdy žádný problém vše dokáže poradit vysvětlit . Čekám 4 mimi a pokaždé velice podrobně vysetri .. za mě jiného lékaře by sem nechtěla ,

Lékař: MUDr. Zlatuška Václav Jiný

Jako jediný že všech tří odborníků, kteří mě při mém úraze ošetřovali, mi ochotně a sám od sebe vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl i mé dotazy...mohu jen doporučit

Lékař: MUDr. Jiří Šercl Žaludeční potíže

Pan doktor je vstřícný a příjemný, sestřička velmi milá a emaptická. Vyšetření žaludku je opravdu nepříjemné a proto je přístup lékaře hodně důležitý. Když už to někdo musí podstoupit, tak opravdu doporučuji u tohoto pana doktora a jeho sestřičky.

Lékař: Simona Grančaiová Ošetření dětí

Skvělá lékařka, své práci rozumí, velmi vstřícná a ochotná. Chodím k ní s oběma dětmi už dlouho a vždy mi velmi mohla. Vřele doporučuji, profesionál na pravém místě.