Městská nemocnice s poliklinikou Uh. Brod, s.r.o.

Partyzánů 2174

68801, Uherský Brod, zlínský

Typ zařízení

• nemocnice

• Miroslav Kamenicek

Chirurg,

• Moc toho nenamluví, ale v každém směru odborník.

• Je to nejlepší chirurg v Uh. Brodě o čemž svědčí plná čekárna každý den. Pacient, který píše, že mu neuznal plně rozřezanou šlachu, zřejmě nemohl, pokud to pravda nebyla. Je vidět že tentpo lékař pracuje po všech stranách poctivě. Ve stejné ambulanci pracuje odpoledne druhý chirurg a na dveřích jsou uvedena jména obou lékařů, může dojít a zřejme také dochází k záměně jmen.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Ladislava Bačová

Internista, MUDr.

• Chodila jsem k p.doktorce před 15 lety, a ona byla ta, kdo zjistil, proč tak rapidně hubnu, poslala mě snad na všechna vyšetření, aby něco nezanedbala, a taky mi tenkrát hodně pomohla i s mými problémy s páteří. V r.2000 jsem se odstěhovala z UB, a přesto, kdykoli u ní byla má matka, se ptala na můj zdravotní stav, a když mi bylo 40, vzkazovala mi po mamce, že bych měla začít s preventivním užíváním léků proti osteoporoze, kterou máme v rodinné anamnéze. Maminka si ji taky nemohla vynachválit. Kdybych se neodstěhovala, chodila bych k p. doktorce dodnes, a lituju, že tady jsem nenašla stejně dobrého lékaře. Přeju paní doktorce hodně pracovních i životních úspěchů. V.B., Brno

• Po odborné stránce vynikající, lidský přístup, vše ochotně vysvětleno. Vřele doporučuji !!

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Eva Šefránková

Zubař, MUDr.

• Velmi příjemná starší paní doktorka, která má soucit s pacientem, uklidní a rozptýlí povídáním a vysvětlováním. Dostala jsem se k ní na pohotovost a musím uznat jen samou chválu. Ačkoli jsem se čištění kanálků bála, i bez umrtvení byla paní doktorka velmi šetrná a při náznaku mé blesti polevila. Oproti ostatním komentářům musím pochválit i usměvavou a ochotnou sestřičku.

• K paní doktorce Šefránkové sem přešla nedávno na doporučení mojí kamarádky.Měla jsem kaz a na moje překvapení mě ho velmi rychle a ochotně ošetřila.Byla jsem na maximum spokojená.Při její druhé návštěvě,když jsem se zeptala na jakékoliv problémy ohledně zubů,p.doktorka byla ochotná mně všechno vysvětlit...Má velmi lidský přístup a záleží jí na její práci! :)

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vlasta Knoflíčková

Praktický Lékař, MUDr.

• H

Jsem spokojen,když vám něco zjistí, posílá vás všude možně na vyšetření a nechce ponechat nic náhodě.

• nejlepsi doktorka jakou jsem kdy poznal

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Romana Nováková

Praktický Lékař, MUDr.

• Výborná,sympatická,ochotná. Prostě nej,,

• A

Vynikající, pečlivá, vstřícná a milá lékařka. Umí léčit i uklidnit, poradit a pomoci. Taktéž setřička - ochotná i profesionální.

Podívejte se na všechny názory (22) na lékaře

• Hana Sikorová

Oční Lékař, MUDr.

• R

Není co vytknout, paní doktorka je opravdová profesionálka, vyslechne a poradí, vše provádí s opatrností a pečlivostí. Sestřička také velmi příjemná. Doporučuji.

• S

K paní doktorce už chodím dlouho.Je vždy příjemná a milá i se sestřičkou.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Dagmar Opichalová

Internista, Revmatolog, MUDr.

• V

Paní doktorka Dagmar Opichalová je velmi skvělá revmatoložka lékařka.. Ta dobře léčí pacienty , je k pacientům velice laskavá .. A sestřička to samé jak doktorka, no co dodat k tomu víc ...
      Mooc doporučují paní MUDr.Dagmar Opichalová
      Děkuji za vaši léčbu a laskavost..

• Petr Sládek

Otorinolaryngolog, MUDr.

• X

Byla jsem tam před rokem. Pan doktor je fajn, chová se profesionálně a vyšetřil mě řádně. Šok jsem měla ze sestřičky. Je to mladá žena, ale tak povýšená a arogantní osoba by neměla pracovat s lidmi. Doslova se mi vysmála na můj problém, byla nepříjemná a oprsklá, a nejen na mě, ale i na ostatní lidi v čekárně - i na staré lidi! Byla to moje první a poslední návštěva u pana doktora, vydržím leccos, ale za ten výsměch jsem se málem na místě rozbrečela, dodnes jsem nenašla odvahu se tam nejen vrátit, ale ani jít jinam a svůj vleklý problém řešit.

• K

Pan doktor celkem dobrý, ale co chci napsat, je katastrofální chování a drzost jeho sestry. S tím jsem se ještě nikdy nesetkala. S mojí malou dvouletou dcerkou jsem byla na předoperační vyšetření a to jak se k nám chovala a nejen k nám, ale i k ostatním pacientům v čekárně bylo neskutečné. Nakonec se semnou pohádala a bylo. Po operaci, jsme se šli už ukázat p.doktorovi Pustinovi. Kočí

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře

• Zuzana Karásková

Diagnostik, MUDr.

• S

Paní doktorka je příjemná,případný problém ráda vysvětlí.Ostatní personál je též příjemný a odbavení je rychlé i při velkém náporu pacientů.

• Milada Čudová

Gynekolog,

• K

Já jsem s paní doktorkou moc spokojená. Nad žádným problémem nemávla jen rukou, že to nic není, ale vše poctivě vyšetřila a začala řešit a i když se nedařilo vyřešit ihned, tak zkoušela nové a nové možnosti aby mi pomohla a nakonec se povedlo. Paní doktorka své práci rozumí, umí poradit, uklidnit a vyléčit. Takže můžu jen doporučit.

K.M.