Doporučení psychologové s Oborová zdravotní pojišťovna Liberec

• „Pan Štěpanovič je neuvěřitelně empatický psycholog, od kterého vždy odcházím o tunu lehčí. Vřele doporučuji.

Klášterní 148/18, Liberec Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Velmi profesionální a zároveň vstřícný, vřelý a citlivý přístup. Vystupování je velmi příjemné a milé. Vysoká úroveň odborných znalostí. Mohu jedině doporučit. Více

Palachova 504/7, Liberec Mapa

CPS

• „Empatický, racionální, pragmatický, ale i duchovnu otevřený a především inteligentní Pan doktor. Co mi asi nejvíc pomohlo byla jeho schopnost převést vše v humor a zasmát se i sám sobě v tu nejkritičtější chvíli. Pokud ve Vás zbyla ještě aspoň špetka energie, pak Vám pomůže zbytek energie ve Vás samotných zase objevit a nenásilně Vás navést na správnou cestu. Více

Na Výšině 13, Jablonec nad Nisou Mapa

Středisko komplexní terapie

• „Jsem u něj v terapii podruhé.Poprvé to bylo před dvanásti lety.Měla jsem strach z mužů a prožívala jsem: ,,Nikam a nikomu nepatřím". Nedokázala jsem navázat obyčejné mezilidské vztahy. Moje reakce byla: připoutat se ke každému, kdo projeví jen sebemenší zájem o mou osobu opakovaně. Např.: ,,Ty nechodíš na obědy?" - někomu není jedno, že nemám oběd. Někomu není jedno, že jsem smutná, někdo mi půjčí knížku, aby mě jí obohatil... Nedokázala jsem takové vztahy vydržet, protože jsem je nedokázala udržet v rozumných mezích. ,,Utíkala jsem z nich." Nechtěla jsem žít.Tenkrát jsem měla možnost vyzkoušet si na terapeutovi, že ne všichni muži jsou zlí; jsem pro někoho člověkem a nejen sexuálním oběktem. Měla jsem možnost si ,,přenastavit" svoje vnímání lidí i sebe. Naučila jsem se zbytečně nepřemýšlet o tom, co jsem slyšela a zažila (jak to dělají melancholici a tím si ubližují). Pochopila jsem, že to, co jsem prožila bylo takové, jaké to pro mě bylo v té chvíli a ne po několika hodinách...Někomu není jedno, jestli žiji a má o mě strach. Nemusela jsem to ani říkat. Dokonce uhádl i způsob, jaký jsem si vybrala. Václav Holub mě ,,vyprovokoval" a naučil se slovně bránit, když se mi něco nelíbí. Dokázala jsem mu ,,vynadat". Měl z toho radost! V terapii jsem se ,,vrátila" do dětství a prošla jsem jím přes pubertu až do dospělosti. Nejdříve jsem si ho testovala, jestli se mu mohu ,,svěřit do rukou". Potom jsem do toho vložila všechno a jsem moc ráda, že jsem to vydržela až do konce!!! Terapie mi umožnila vdát se (nebojím se komunikovat s muži) a mít vlastní rodinu! Moje terapie trvala 1,5 roku. Na začátku mi bylo řečeno, že takováto terapie trvá i mnoho let, například i deset. Také nyní se mě V. Holub snaží pochopit a jde mu to velice dobře. Když je třeba, některé věci si vysvětlíme. Nyní je pro mne oporou v jiné situaci. Některé ,,věci" v životě zažité nám zůstávají a čas od času nás opět hodně zatíží. Děkuji moc za to, že jsem byla a smím být v terapii právě zde! Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Vynikající psycholog s celoživotní praxí.

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Já k Dr. Lejskové docházím už roky. Když jsem u ní byla poprvé, odcházela jsem s brekem s tím, že tam už mě nikdo neuvidí. Paní doktorka mi dala pěknýho "čouda", ale správně odhadla, že to, co mi řekla, dokážu s odstupem času vstřebat. Vím, že je tvrdší, ale dle mého názoru jedině takový psycholog vás posune dál. Předtím jsem vystřídala 3 psychology, kteří se sice úžasně mile tvářili, litovali mě, mazali med kolem úst a já se s nimi v sebelítosti úspěšně utápěla a asi si domyslíte, k čemu mi to bylo...Dr. Lejsková je pro lidi, kteří se dokážou (časem) podívat i na své méně příjemné já, a dle mého díky tomu můžou vyhnat své démony. Bohužel toto nezvládne každý. A vytížená je 4 - 5 měsíců dopředu. Klára Více

Kostelní 10/5, Liberec Mapa