Vladimír Marček, Ph.D., psycholog Brno

Vladimír Marček, Ph.D. verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeut přijímá nové pacienty

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
775 02.....

Individuální sezení (600 Kč)

Párová terapie (60 minut) (800 Kč)

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) (600 Kč) + 3 Více

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu (600 Kč)

Když vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši (300 Kč)

Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 20%

Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své privátní praxi, příležitostně vyu...

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Umístění: Psychologické služby

Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka. Ten mu nemůže poradit, co udělat, měl by mu však pomoci vysvětlit, proč se tak cítí a propátrat možné budoucí cesty. Vybrat si z nich budete muset sami, stejně tak to bude hlavně Vaše práce a energie, které v procesu vynaložíte. Pokud si ale za parťáka/profesionála na tyhle chvíle zvolíte pana doktora Marčka, vězte, že Vám bude oporou, motorem a třeba i ochrannou sítí. Těžko se mi tato slova píšou bez sentimentu, protože jsem panu doktorovi vděčný za mnohé, nejvíce snad ale za to, že dnes umím poděkovat sám sobě, jak velkou práci na sobě samém jjsem odvedl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby

Pana Marčeka jsem si vybral podle recenzí na webu a byla to šťastná volba . Přesně splnil moje očekávání. Podpořil mě v životní krizi jako málokdo , na druhou stranu byl ochoten mi dát někdy pro mě těžko přijatelnou zpětnou vazbu. A jako bonus se na společná setkání těším jako na setkání s přítelem. Martin Sedlář

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Individuální sezení

Už první návštěva pro mě byla velikým přínosem. Pan doktor má velice profesionální přístup a v jeho přítomnosti jsem se nebála říci své pocity a trápení. Jsem ráda, že jsem šla právě k panu doktorovi Marčekovi a příště se na něho určitě zase obrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby

Chtěla bych panu doktoru Marčekovi také moc poděkovat. Souhlasím s uvedenými názory, pan doktor je velmi inteligentní a empatický, je to člověk na svém místě. Velmi mi pomohl už při první návštěvě. Nejvíce oceňuji jeho schopnost opravdu pozorně naslouchat a reagovat na to, co mu pacient říká, a dále jeho nehodnotící přístup. Otázky, které při rozhovoru klade, by člověka samotného nenapadly, přitom právě tyto otázky jsou tou cestou ke hledání odpovědí. Velmi děkuji! Hanka S.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Individuální 50-minutové sezení

Pán psychológ mi veľmi pomohol s ťažkou životnou situáciou, po sedení som mal v hlave toľko, že som to musel ďalšie 2 hodiny spracovávať a hneď na to som sa objednal na ďalší týždeň. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú pocit, že potrebujú odbornú pomoc.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Po prvním sezení nelze než souhlasit s názory ostatních hodnotících. Citlivý, nehodnotící, spíše naslouchající přístup, avšak dokáže skvěle nasměrovat a vyhmátnout to podstatné. Hned po prvním sezení cítím znatelné zlepšení vlastního stavu doprovázené spoustou podnětů k sebereflexi. Přidávám se k poznatkům o mírně arogantním a netrpělivém přístupu, avšak tyto negativa beru jako "part of the package" a rozhodně hodlám dál pokračovat v dlouhodobé pravidelné terapii.

Umístění: Psychologické služby Individuální 50-minutové sezení

Vladimír Marček je velmi inteligentní a má profesionální přístup k lidem kteří se dostali do jeho péče. Předpokládam že, ne každému tento psychoterapeut bude vyhovovat avšak věřím že pokud se rozhodnete do svého psychického zdraví investovat čas je toto ta správná volba. Celých padesát minut se mi plně věnoval a trpělivě poslouchal vše co jsem se mu snažila vysvětlit. Přestože nebylo jednoduché se mnou komunikovat. Předpokládám, že se k němu do ordinace budu vracet dokud se nebudu cítít vyrovnaně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby

He is a great psychologist and I think everyone should visit him if needed because sometimes you need someone to listen to you without judging you and it helps tremendously. Thank you so much Vladimir :)

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Běžný termín

dobrý den. Chtěla bych se přidat ke kladnému hodnocení pana doktora.
Byla jsem u něho už dva krát a vždycky mě dal užitečné rady,jak se chovat v určité situaci.Vždycky jsem řekla upřímě o svých psychických problémech a problémech s dcerou.Jsem s jeho přístupem k pacientovi velmi spokojena. Určitě doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Běžný termín

Moje prozatím jediná návštěva u doktora Marčka (která byla zároveň mojí úplně první návštěvou psychologa) ve mně zanechala hluboké dojmy. Dosud nemám ponětí, jak se to stalo, ale prakticky celé sezení jsem probrečela. Ač to tak může znít, není to negativní kritika, ale spíš důkaz toho, že pan doktor je člověk na svém místě (já totiž před lidmi zásadně nebrečím). Pan doktor Marček působí velice inteligentně a sympaticky, pacientovi vše pěkně vysvětlí a je z něho cítit porozumění a empatie. K dalšímu objednání jsem se odhodlávala více než měsíc, ale nakonec jsem se rozhodla, že jdu do toho - i když první sezení nebylo zrovna příjemné a veselé, pan doktor při něm ve mně vzbudil důvěru v to, že z dlouhodobého hlediska mi terapie pomůže.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.)

Individuální sezení

600 Kč

Párová terapie (60 minut)

800 Kč

800 Kč

Cena není uvedená

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu

300 Kč

300 Kč

Umístění: Psychologické služby

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Individuální sezení

Umístění: Psychologické služby Individuální 50-minutové sezení

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologické služby Běžný termín

dobrý den. Chtěla bych se přidat ke kladnému hodnocení pana doktora.

0 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• 4 x 14-days training program by Gestalt Associates Training Los Angeles (last attendance 2018)
  • Biweekly skype supervision by Paul L. Plakos, M.A., MFT, California

Fotografie