Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Konzultace online • 700 Kč

Individuální sezení • 700 Kč

Když Vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši • 300 Kč +4 Více

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) • 600 Kč

Preventivní psychologická prohlídka (viz web) • 1 400 Kč

Párová terapie (55 minut) • 800 Kč

* Psychoterapie-Marcek.cz * Sezení již fungují v normálním režimu (za zachování hygienických opatření), nicméně pořád platí možnost online setkání ...

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie

Ostatní služby

Individuální sezení

300 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.)

600 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Preventivní psychologická prohlídka (viz web)

1 400 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Párová terapie (55 minut)

800 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Zatím první návštěva pana Marčeka, po které jsem si již uvědomil některé věci, které přispěly k uklidnění. Těším se na další návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

I felt really unwelcomed. I didnt feel any empathy at all from the doctor side and also i felt like my problems were brushed off too easily. Overall i think the session made me feel like i was stupid even though i dont consider myself that and also i think this experience worsened my wellbeing rather than doing the opposite. Wont book an appointment again and wont suggest.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Mr. Marcek is very professional and very experienced in psychotherapy. The sessions were effective and helpful. His English is great, so I highly recommend him to non-Czech speaking people who need psychotherapy consultation.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

K panovi Marcekovi chodim s roznou periodicitou uz 4 mesiace. Pozorom zlepsenie v mojom vnimani vlasntych emocii a narast presvedcenia ze mam pravo na svoje pocity.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

K pánovi Marčekovi som začal chodiť v roku 2016, po 2 prekonaných panických záchvatoch, ktoré na mňa prišli úplne odnikiaľ. Na začiatku som sa bál, a pred prvým sedením som si vážne nebol istý, či toto bude správna cesta.
Pán Marček ma ale presvedčil, že je skutočne kvalifikovaný odborník, a s touto nadobudnutou dôverou som k nemu začal chodiť 1x za týždeň behom cca 1/2 roka - frekvenciu som potom začal znižovať (aktuálne 2x za rok), a dvíhal som ju iba keď na mňa doľahlo skutočne zlé obdobie, a nevedel som si rady sám so sebou. Postupne mi pomohol odkryť všetky problémy, ktoré ma trápili (aj tie, ktoré som nepokladal za zásadné), a musím povedať, že jeho pomoc pre mňa mala (a stále má) skutočne ďalekosiahle dôsledky - musel som sa naučiť byť úprimný a neklamať si, inak by terapie nemali žiadny zmysel. Účinok sedení pociťujem doteraz, a aj vďaka nim som sa po 2 rokoch postavil znova na nohy, a posunul som sa ďalej v živote.
Pán Marček vie byť dobrý poslucháč, no zároveň dokáže človeka udržať v koľajach - aby každé sedenie malo terapeutický účinok. Vie ale byť aj strohý a priamy - z jedného sedenia (kde som preberal zdravotné problémy - tinnitus) som odchádzal so zlým pocitom, pretože mi dal dosť jasne najavo, že terapie nedokážu úplne pomôcť so všetkými problémami. Na ďalšom sedení sme sa k tomu vrátili, a vydiskutovali sme si to. A pôvodne silne negatívna skúsenosť priniesla nejaké ovocie, pretože vďaka tomu som vedel poopraviť svoj prístup k mojim problémom, a k terapiám ako takým.
Zhrnuté a podčiarknuté, pána Marčeka s čistým svedomím odporúčam každému, kto si nevie rady so svojimi psychologickými problémami, potrebuje v zdravej a účinnej miere nakopnúť/motivovať/podporiť, a to najpodstatnejšie - bude vedieť zniesť aj konštruktívnu kritiku. U mňa osobne túto úlohu pán Marček splnil na 1000%, a som mu za to veľmi vďačný.

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Pán doktor je veľmi príjemný, profesionálny a veľmi mi pomáha. Určite ho odporúčam všetkým, čo to potrebujú.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Friendly and professional English-speaking doctor. We had an engaging talk on several connecting topics, while Dr. Marček guided with relevant questions, which weren't obvious for me. He did help me reach to several ideas for now. Thank You!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Pan psycholog je odbornik na svem miste.Je velmi vnimavy,profesionalni,nezaujaty. Dava prostor se vyjadrit a nasledne vecne reaguje.Prostredi je u nej velice prijemne a je to hlavne jeho osobnosti a pristupem ke klientovi.Doporucuji a zaroven dekuji.Veronika Vyskovska

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Za panem Marčekem jsem se vydala na základě doporučení od kamarádky. Sezení mi úplně nesedlo a měla jsem asi jiné očekávání. Nicméně tím určitě nechci snižovat kvality pana Marčeka. Někomu tento přístup může vyhovovat. Z mého pohledu tam nebyla ta potřebná “chemie” která by nás naladila na stejnou vlnu a ja se dostatečně uvolnila.

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Už po dvoch návštevách môžem povedať, že mi pán Marček veľmi pomohol. Jeho prístup je profesionálny a vľúdny, pri konzultáciách je až neuveriteľne sústredený. Postrehy a spätnú väzbu prezentuje citlivo, ale bez zbytočných okľúk. Je vidieť, že sa v svojom odbore vzdeláva. Môžem len odporučiť.

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• 5 x 14-days training program by Gestalt Associates Training Los Angeles (last attendance 2019)
  • Biweekly skype supervision by Paul L. Plakos, M.A., MFT, California

Fotografie