Vladimír Marček, Ph.D., psycholog Brno

Preventivní psychologická prohlídka (viz web) • 1 400 Kč

Párová terapie (45 minut) • 1 000 Kč

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu • 800 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Způsoby platby: Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

Platbu preferuji
- předem, ale až v ten samý den (abychom se vyhli přesunům peněz, pokud budete sezení rušit nebo přesouvat)
- a to online na tomto linku (abychom oba hned obdrželi notifikaci):

-------

I prefer payment
- in advance, ideally on the same day (to avoid money transfers if you cancel or reschedule the session)
- online through this link (so that we both receive a notification immediately): https://en.psychoterapie-marcek.cz/online-platba

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Vážený kliente / klientko,

spojit se můžeme přes Skype, Zoom, Google Meet / Hangouts, MS Teams, Jitsy, Discord apod., nebo i telefonicky. Pokud nenapíšete jinak, já Vám 5 minut před setkáním mailem zašlu link na videohovor, při kterém není potřeba nic instalovat (google meet).

Doporučuji velký monitor a kabelové připojení. Pokud používáte mobil, kvůli stabilitě obrazu jej prosím nedržte v ruce.

---------

Dear client,

we can connect via Skype, Zoom, Google Meet / Hangouts, MS Teams, Jitsy, Discord, etc., or even by phone. If I do not receive any information from you, I will send you a link to a video call by e-mail (5 minutes before the meeting, with no need to install anything - google meet).

For best results, use big screen and wired internet connection. If you decide to use mobile phone, please don't hold it in your hand.

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost, + 1 Více

* Psychoterapie-Marcek.cz * (english version follows) Vážení klienti, od 1. května 2021 je možnost absolvovat odpolední sezení i osobně, nicméně do...

• Deprese
  • Sociální fobie
  • Poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 400 Kč

1 400 Kč

1 000 Kč

1 000 Kč

Umístění: Online sezení / Online session konzultace online

I think everything was great so far , I recommend organizing what you should talk about so the psychologist have a better idea on your situation. Also he is very knowledgeable and understandable, I totally recommend him specially for non natives and English speakers

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Když je práce posláním...skvělý přístup. Pan Marček je velmi empatický a snaží se pochopit i zaujatý pohled na věc, ale současně dokáže poskytnout náhled na problém úplně z jiné perspektivy. To si toho člověk najednou tolik uvědomí. Ovšem, nebylo to na jedno sezení, ale jeho terapie mi opravdu pomohly. Mohu jen doporučit. Děkuji!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online sezení / Online session konzultace online

Byla jsem s konzultací velmi spokojena, jen mohla být o chvilku delší, abych vše mohla probrat ve větším klidu. Ale co jsem chtěla vědět, na to jsem určitý názor dostala. Dělala jsem si během rozhovoru poznámky.

Doporučuji. Profesionální přístup a snaha pomoci pochopit situaci. Pan Marček na mě působil dobrým dojmem a příště bych se na něj znovu obrátila. Oceňuji moznost on-line konzultace.

Prozatím super, ale máme za sebou teprve první sezení....
Z té 3/4h mohu konstatovat, že bych pana doktora určitě doporučil.. :)

Pan doktor je jistě člověk na správném místě. Svými otázkami člověka nutí k zamyšlení a "chaos", který má klient v mysli jasně popíše a vysvětlí. Samozřejmě se po první konzultaci nedají čekat zázraky, ale osobně jsem se cítila lépe. Ještě dodám, že oceňuji jeho věcnost a přímý a upřímný přístup ke klientovi.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Velice profesionální přístup. Efekt sezení je znám okamžitě. Příjemné prostředí a atmosféra. Děkuji

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Zatím první návštěva pana Marčeka, po které jsem si již uvědomil některé věci, které přispěly k uklidnění. Těším se na další návštěvy.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

I felt really unwelcomed. I didnt feel any empathy at all from the doctor side and also i felt like my problems were brushed off too easily. Overall i think the session made me feel like i was stupid even though i dont consider myself that and also i think this experience worsened my wellbeing rather than doing the opposite. Wont book an appointment again and wont suggest.

Y
Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: jiné místo Jiný

Mr. Marcek is very professional and very experienced in psychotherapy. The sessions were effective and helpful. His English is great, so I highly recommend him to non-Czech speaking people who need psychotherapy consultation.

• Deprese
  • Sociální fobie
  • Poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie