Psychoterapie Marček (mapa)

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost
775 02.....

Preventivní psychologická prohlídka (viz web) (1 400 Kč)

Individuální sezení (700 Kč)

Párová terapie (60 minut) (800 Kč) +4 Více

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) (600 Kč)

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu (700 Kč)

Když vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši (300 Kč)

Psychoterapie-Marcek.cz / Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své pri...

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček

Pana doktora Marčeka jsem si našla na internetu sama poté, co mi paní doktorka sdělila, že potřebuji kvalitní psychoterapii. Pan doktor na mě působil na fotce charismaticky, mile a jako hodný člověk. Při prvním sezení jsem se přesvědčila, že jsem se nespletla.
Věřila jsem, že mi pomůže překonat těžkou životní situaci. Pěkně se mi s ním povídalo a svěřila jsem mu vše, co mě trápí. Na setkávání jsem se připravovala a promýšlela si, na co se ho chci zeptat a s čím poradit. Na pravidelné terapie jsem se vždy těšila. Dodávaly mi větší sebevědomí a jistotu, že postupuji správně. Měla jsem lepší náladu, cítila jsem se spokojenější, pozitivně naladěná a plná energie. Můj zdravotní stav se postupně výrazně zlepšoval, až jsem přestala užívat léky. Nyní se cítím zdravá.
Za uzdravení a terapii tímto panu doktorovi moc děkuji. Pan doktor je ve svém oboru maximálně profesionální a jeho práce je přímo posláním. Jeho přístup je lidský. Trpělivě mi naslouchal, dovedl se vcítit do mé situace a pomohl mě nasměrovat na správnou cestu.
Pane doktore Marčeku, srdečně Vám děkuji za mé uzdravení a velmi si vážím Vaší vstřícnosti a pomoci. Přeji Vám hodně spokojených klientů.
Pana doktora Marčeka všem vřele doporučuji.

Vladimír Marček, Ph.D.

Dobrý den Aleno, děkuji za Vaše velkorysé hodnocení. Moc mě těší, že naše sezení, péče paní doktorky a zejména Vaše snaha a vytrvalost přinesly svoje ovoce. Ať Vám tedy vydrží odhodlání a ve Vašich samostatných krocích Vám přeji hodně zdaru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček Individuální sezení

Pan doktor je velmi inteligentní člověk, poskytl mi střízlivý náhled na věc. Odcházela jsem od něj s dobrým pocitem, posílená, a vím na čem mám pracovat.

Umístění: Psychoterapie Marček

Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka. Ten mu nemůže poradit, co udělat, měl by mu však pomoci vysvětlit, proč se tak cítí a propátrat možné budoucí cesty. Vybrat si z nich budete muset sami, stejně tak to bude hlavně Vaše práce a energie, které v procesu vynaložíte. Pokud si ale za parťáka/profesionála na tyhle chvíle zvolíte pana doktora Marčka, vězte, že Vám bude oporou, motorem a třeba i ochrannou sítí. Těžko se mi tato slova píšou bez sentimentu, protože jsem panu doktorovi vděčný za mnohé, nejvíce snad ale za to, že dnes umím poděkovat sám sobě, jak velkou práci na sobě samém jjsem odvedl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček

Pana Marčeka jsem si vybral podle recenzí na webu a byla to šťastná volba . Přesně splnil moje očekávání. Podpořil mě v životní krizi jako málokdo , na druhou stranu byl ochoten mi dát někdy pro mě těžko přijatelnou zpětnou vazbu. A jako bonus se na společná setkání těším jako na setkání s přítelem. Martin Sedlář

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček Individuální sezení

Už první návštěva pro mě byla velikým přínosem. Pan doktor má velice profesionální přístup a v jeho přítomnosti jsem se nebála říci své pocity a trápení. Jsem ráda, že jsem šla právě k panu doktorovi Marčekovi a příště se na něho určitě zase obrátím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček

Chtěla bych panu doktoru Marčekovi také moc poděkovat. Souhlasím s uvedenými názory, pan doktor je velmi inteligentní a empatický, je to člověk na svém místě. Velmi mi pomohl už při první návštěvě. Nejvíce oceňuji jeho schopnost opravdu pozorně naslouchat a reagovat na to, co mu pacient říká, a dále jeho nehodnotící přístup. Otázky, které při rozhovoru klade, by člověka samotného nenapadly, přitom právě tyto otázky jsou tou cestou ke hledání odpovědí. Velmi děkuji! Hanka S.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček Individuální 50-minutové sezení

Pán psychológ mi veľmi pomohol s ťažkou životnou situáciou, po sedení som mal v hlave toľko, že som to musel ďalšie 2 hodiny spracovávať a hneď na to som sa objednal na ďalší týždeň. Vrelo odporúčam všetkým, ktorý majú pocit, že potrebujú odbornú pomoc.

Po prvním sezení nelze než souhlasit s názory ostatních hodnotících. Citlivý, nehodnotící, spíše naslouchající přístup, avšak dokáže skvěle nasměrovat a vyhmátnout to podstatné. Hned po prvním sezení cítím znatelné zlepšení vlastního stavu doprovázené spoustou podnětů k sebereflexi. Přidávám se k poznatkům o mírně arogantním a netrpělivém přístupu, avšak tyto negativa beru jako "part of the package" a rozhodně hodlám dál pokračovat v dlouhodobé pravidelné terapii.

Umístění: Psychoterapie Marček Individuální 50-minutové sezení

Vladimír Marček je velmi inteligentní a má profesionální přístup k lidem kteří se dostali do jeho péče. Předpokládam že, ne každému tento psychoterapeut bude vyhovovat avšak věřím že pokud se rozhodnete do svého psychického zdraví investovat čas je toto ta správná volba. Celých padesát minut se mi plně věnoval a trpělivě poslouchal vše co jsem se mu snažila vysvětlit. Přestože nebylo jednoduché se mnou komunikovat. Předpokládám, že se k němu do ordinace budu vracet dokud se nebudu cítít vyrovnaně.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček

He is a great psychologist and I think everyone should visit him if needed because sometimes you need someone to listen to you without judging you and it helps tremendously. Thank you so much Vladimir :)

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.)

600 Kč

600 Kč

Individuální sezení

Psychoterapie Marček

Párová terapie (60 minut)

800 Kč

800 Kč

Psychoterapie Marček

Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 15%

Cena není uvedená

Psychoterapie Marček

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu

300 Kč

300 Kč

Psychoterapie Marček

Preventivní psychologická prohlídka (viz web)

1 400 Kč

1 400 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie Marček

Pana doktora Marčeka všem vřele doporučuji.

Vladimír Marček, Ph.D.

Umístění: Psychoterapie Marček

Umístění: Psychoterapie Marček Individuální 50-minutové sezení

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• 4 x 14-days training program by Gestalt Associates Training Los Angeles (last attendance 2018)
  • Biweekly skype supervision by Paul L. Plakos, M.A., MFT, California

Fotografie