Další dostupný termín:

Viz kalendář
Přijímám: dospělí
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost

Individuální sezení • 700 Kč

Když Vy nebo já zrušíme sezení méně jak 24h předem, kompenzujeme druhou stranu ve výši • 300 Kč

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.) • 600 Kč +4 Více

Preventivní psychologická prohlídka (viz web) • 1 400 Kč

Pro studenty, klienty na rodičovské dovolené nebo nezaměstnané poskytuji slevu 15%

Párová terapie (60 minut) • 800 Kč

* Psychoterapie-Marcek.cz * Jsem psycholog, psychoterapeut, absolvent dlouhodobého Gestalt psychoterapeutického výcviku. Většinu času věnuji své p...

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Individuální sezení

700 Kč

300 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Kognitivní trénink (paměti, pozornosti apod.)

600 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Preventivní psychologická prohlídka (viz web)

1 400 Kč

Dozvědět se více

Psychoterapie-Marcek.cz

Párová terapie (60 minut)

800 Kč

Psychoterapie-Marcek.cz

Tvorba a interpretace profilu osobnosti nebo intelektu

700 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Friendly and professional English-speaking doctor. We had an engaging talk on several connecting topics, while Dr. Marček guided with relevant questions, which weren't obvious for me. He did help me reach to several ideas for now. Thank You!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Pan psycholog je odbornik na svem miste.Je velmi vnimavy,profesionalni,nezaujaty. Dava prostor se vyjadrit a nasledne vecne reaguje.Prostredi je u nej velice prijemne a je to hlavne jeho osobnosti a pristupem ke klientovi.Doporucuji a zaroven dekuji.Veronika Vyskovska

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Za panem Marčekem jsem se vydala na základě doporučení od kamarádky. Sezení mi úplně nesedlo a měla jsem asi jiné očekávání. Nicméně tím určitě nechci snižovat kvality pana Marčeka. Někomu tento přístup může vyhovovat. Z mého pohledu tam nebyla ta potřebná “chemie” která by nás naladila na stejnou vlnu a ja se dostatečně uvolnila.

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Už po dvoch návštevách môžem povedať, že mi pán Marček veľmi pomohol. Jeho prístup je profesionálny a vľúdny, pri konzultáciách je až neuveriteľne sústredený. Postrehy a spätnú väzbu prezentuje citlivo, ale bez zbytočných okľúk. Je vidieť, že sa v svojom odbore vzdeláva. Môžem len odporučiť.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Už první sezení mi pomohlo utřídit myšlenky a nasměrovat se. Děkuji za milý a profesionální přístup. Doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

spokojný a rad by som sa stretol znovu. velmi prijemný prístup a profesionalny pohľad na moju situaciu

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Pana doktora Marčeka jsem si našla na internetu sama poté, co mi paní doktorka sdělila, že potřebuji kvalitní psychoterapii. Pan doktor na mě působil na fotce charismaticky, mile a jako hodný člověk. Při prvním sezení jsem se přesvědčila, že jsem se nespletla.
Věřila jsem, že mi pomůže překonat těžkou životní situaci. Pěkně se mi s ním povídalo a svěřila jsem mu vše, co mě trápí. Na setkávání jsem se připravovala a promýšlela si, na co se ho chci zeptat a s čím poradit. Na pravidelné terapie jsem se vždy těšila. Dodávaly mi větší sebevědomí a jistotu, že postupuji správně. Měla jsem lepší náladu, cítila jsem se spokojenější, pozitivně naladěná a plná energie. Můj zdravotní stav se postupně výrazně zlepšoval, až jsem přestala užívat léky. Nyní se cítím zdravá.
Za uzdravení a terapii tímto panu doktorovi moc děkuji. Pan doktor je ve svém oboru maximálně profesionální a jeho práce je přímo posláním. Jeho přístup je lidský. Trpělivě mi naslouchal, dovedl se vcítit do mé situace a pomohl mě nasměrovat na správnou cestu.
Pane doktore Marčeku, srdečně Vám děkuji za mé uzdravení a velmi si vážím Vaší vstřícnosti a pomoci. Přeji Vám hodně spokojených klientů.
Pana doktora Marčeka všem vřele doporučuji.

Vladimír Marček, Ph.D.

Dobrý den Aleno, děkuji za Vaše velkorysé hodnocení. Moc mě těší, že naše sezení, péče paní doktorky a zejména Vaše snaha a vytrvalost přinesly svoje ovoce. Ať Vám tedy vydrží odhodlání a ve Vašich samostatných krocích Vám přeji hodně zdaru!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Pan doktor je velmi inteligentní člověk, poskytl mi střízlivý náhled na věc. Odcházela jsem od něj s dobrým pocitem, posílená, a vím na čem mám pracovat.

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Dostane-li se člověk do situace, ve které se necítí dobře a z níž nevidí východisko, měl by vyhledat odborníka. Ten mu nemůže poradit, co udělat, měl by mu však pomoci vysvětlit, proč se tak cítí a propátrat možné budoucí cesty. Vybrat si z nich budete muset sami, stejně tak to bude hlavně Vaše práce a energie, které v procesu vynaložíte. Pokud si ale za parťáka/profesionála na tyhle chvíle zvolíte pana doktora Marčka, vězte, že Vám bude oporou, motorem a třeba i ochrannou sítí. Těžko se mi tato slova píšou bez sentimentu, protože jsem panu doktorovi vděčný za mnohé, nejvíce snad ale za to, že dnes umím poděkovat sám sobě, jak velkou práci na sobě samém jjsem odvedl.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Pana Marčeka jsem si vybral podle recenzí na webu a byla to šťastná volba . Přesně splnil moje očekávání. Podpořil mě v životní krizi jako málokdo , na druhou stranu byl ochoten mi dát někdy pro mě těžko přijatelnou zpětnou vazbu. A jako bonus se na společná setkání těším jako na setkání s přítelem. Martin Sedlář

• deprese
  • sociální fobie
  • poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Stáže

• 5 x 14-days training program by Gestalt Associates Training Los Angeles (last attendance 2019)
  • Biweekly skype supervision by Paul L. Plakos, M.A., MFT, California

Fotografie