Vladimír Marček, Ph.D., psycholog Brno

Profil osobnosti • 1 000 Kč +2 Více

Párová terapie • 1 200 Kč

Trénink paměti a pozornosti (kognitivní trénink) • 1 000 Kč

Přijímám: dospělí, děti od 12 let

Způsoby platby: Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost, Nespolupracujeme se zdravotními pojišťovnami

V případě problémů s platbami kontaktujte specialistu.

Přečtěte si prosím pozorně podmínky rušení návštěv a vracení peněz.

Vážený pane / vážená paní,

děkuji za projevenou důvěru a věřím, že naše sezení Vám bude užitečné. Pokud se uvidíme poprvé, věnujte prosím pozornost následujícím informacím: https://www.psychoterapie-marcek.cz/instrukce-k-setkani

Se srdečným pozdravem
Vladimír Marček

-----------

Dear Sir or Madam,

I appreciate your trust and I believe that our session will be useful for you. If we meet for the first time, please pay attention to the following information: https://www.psychoterapie-marcek.cz/instrukce-k-setkani

Warmly,
Vladimír Marček

Přijímám: dospělí, děti od 12 let
Kreditní karta, Bankovní převod, Hotovost, + 1 Více

Odsuzuji útok na Ukrajinu a nabízím slevu pro všechny ukrajinské klienty. https://www.psychoterapie-marcek.cz/instrukce-k-setkani Jsem psycholo...

• Deprese
  • Sociální fobie
  • Poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Angličtina

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby

Ostatní služby

1 200 Kč

1 200 Kč

Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Dr. Marček projevil opravdovou snahu mi pomoci v době, kdy jsem na tom byl velmi špatně. Za to mu jsem dodnes vděčný.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Online sezení / Online session Konzultace online

Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem.

Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let.

Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji

Profesionální a férový přístup, oceňuji otevřenost a hlavně způsob konzultací, kdy je nucen člověk pracovat i sám na sobě a poznat své silné a slabé stránky. Někdo by možná chtěl přímo návod od A do Z, ale tenhle způsob vedení se mi jeví dlouhodobě jako efektivnější. Můžu jenom doporučit, využili jsme služby nejenom pro "krizové" situace, ale i jako profesní poradenství v osobnostním profilu.

Pán Marček je fajn, i když mi způsob léčby nevyhovoval. Nicméně je pozorný a důsledný, toho si vážím.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz Individuální sezení

Po dobré zkušenosti před několika roky jsem opět vyhledala pomoc pana doktora Marčeka. Poskytl mi velmi cenný pohled "zvenčí" na aktuální životní situaci, podporu, pochopení a pomohl mi uspořádat si myšlenky, najít strategii a nabrat síly pro další cestu životem. Velmi si cením jeho profesionálního a současně i lidského přístupu.

Umístění: Online sezení / Online session Konzultace online

I think everything was great so far , I recommend organizing what you should talk about so the psychologist have a better idea on your situation. Also he is very knowledgeable and understandable, I totally recommend him specially for non natives and English speakers

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychoterapie-Marcek.cz

Když je práce posláním...skvělý přístup. Pan Marček je velmi empatický a snaží se pochopit i zaujatý pohled na věc, ale současně dokáže poskytnout náhled na problém úplně z jiné perspektivy. To si toho člověk najednou tolik uvědomí. Ovšem, nebylo to na jedno sezení, ale jeho terapie mi opravdu pomohly. Mohu jen doporučit. Děkuji!

Byla jsem s konzultací velmi spokojena, jen mohla být o chvilku delší, abych vše mohla probrat ve větším klidu. Ale co jsem chtěla vědět, na to jsem určitý názor dostala. Dělala jsem si během rozhovoru poznámky.

Doporučuji. Profesionální přístup a snaha pomoci pochopit situaci. Pan Marček na mě působil dobrým dojmem a příště bych se na něj znovu obrátila. Oceňuji moznost on-line konzultace.

Prozatím super, ale máme za sebou teprve první sezení....
Z té 3/4h mohu konstatovat, že bych pana doktora určitě doporučil.. :)

• Deprese
  • Sociální fobie
  • Poruchy osobnosti

Ukončené školy

• Magisterské studium psychologie, FF MU (jednoobor, 5 let)
  • Doktorské studium psychologie, FSS MU (jednoobor, 5 let)
  • Gestalt Institut Dialog (psychoterapeutický výcvik, 5 let)

• psychoterapie
  • klinická psychologie