Psycholog, Brno-střed, Brno

• Psycholog, Dětský psycholog

„Vše v naprostém pořádku. Snaha pomocí maximální, dochvilnost, uvolnenost a příjemná atmosféra. Nemůžu než doporučit.

Starobrněnská 3, Brno Mapa

Mgr. Kateřina Zhorná

od 1 100 kč

1 100 Kč

• „Paní magistra je velmi empatická, pozorně naslouchá a pacientovi se věnuje. Velmi mi pomáhá a chodím k ní rádá.

Vlhká 25, Brno Mapa

Anna Fiľová - psychologická podpora a poradenství

Psychologická konzultace ONLINE

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Marček je zejména velice příjemný človek k rozhovoru. Tolik k subjektivním věcem. Již po pár měsících jsem poznal značný rozdíl v mých názorech a během této krátké doby se mi díky panu doktorovi povedlo zjistit v čem je problém a provést změny jenž mě trápili i víc jak deset let. Chce to určitě čas, ale stojí to za to! Děkuji Více

Sukova 49/4, Brno Mapa

Psychoterapie-Marcek.cz

Individuální sezení

• Psycholog, Psychoterapeut

„Skvělá psychoterapeutka, empaticka a za krátký čas mně dokázala pomoct s problémem, který jsem myslela ze nikdy nezmizí. Moc doporučuji a pani Valkove dekuji. Více

Masarykova 37, Brno Mapa

Soukromá psychologická ambulance Mgr. Zuzana Vaľková (v organizaci AGAPO, o.p.s.)

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Výborná paní psycholožka, doporučuji. Snaží se vše vysvětlit a najít způsob pomoci. Jsem spokojená.

Jezuitská 13, Brno Mapa

Psychologická poradna Brno

Běžný termín

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velmi příjemné prostředí, vstřícná a empatická terapeutka. První sezení, těším se na další. Děkuji.

Jezuitská 13, 1p., Brno Mapa

Psychologické poradenství, psychoterapie, arteterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana Jiřího Salveta jsem vyhledala primárně kvůli depresi ze ztráty milovaného zaměstnání a ztráty smyslu života. Nejen, že mi pomohl překonat tyto těžkosti, ale také mě a mému partnerovi výrazně pomohl v komunikaci s manipulativním členem rodiny, se kterým sdílíme domácnost. Což vyžadovalo mimo dřívějšího uctivého jednání také asertivitu, sebevědomí a vytrvalost v prosazování vlastních hranic. Moc děkuji za sebe i partnera. Více

Pekařská 12, 1. patro, dv. č. 26, Brno Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe

1 500 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Katarína je skvělá terapeutka a k tomu moc fajn člověk :) Na sezeních dokázala vytvořit velmi bezpečné prostředí, kde jsem mohla sdílet naprosto cokoliv bez jakýchkoliv obav, pomohla mi zorientovat se ve vlastních myšlenkách a emocích a lépe s nimi pracovat, také sama sebe lépe poznat. Pomohla mi zároveň projít náročnější životní období a bylo skvělé mít ji jako oporu. Moc děkuji za vše, věřím, že z našich sezení budu čerpat celý život a že příznivě ovlivnily celou mou budoucnost. Dávám minimálně 100 hvězdiček z 5 :)) Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

2 000 Kč

2 000 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Nikoho lepšího jsem za 20 let všelijakých terapií nepotkala. Myslela jsem, že už se mnou nic nehne. A to jsem se sakra spletla. Za 9 měsíců jsme odvedly víc práce než za posledních 12 let. Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychologická ambulance, Psychoterapie

Psychoterapie

700 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Prace s imaginaci, osobni pristup, zajimave zpusoby vedouci k hlubsimu zamysleni se. Citlivost, snaha pomoci bez natlaku Více

Pekařská 44, Brno Mapa

Psychoterapie, psychologie www.terapeutkabrno.cz

700 Kč

• „Paní Vacková mi svou terapií pomohla překonat překážky, jež se mi vždy zdály nepřekonatelné. Cítím se teď mnohem lépe a více si věřím v sociálních interakcích. Nikdy v minulosti bych si nedokázala představit takový pokrok jaký jsem udělala. A to jen díky paní psycholožce. Více

Dvořákova 13, Brno Mapa

Poradenství, Psychoterapie

Psychoterapie

800 Kč

• „Paní psycholožka v několika sezeních velmi pomohla synovi (16 let), který na tom byl psychicky dosti špatně, a i nadále spolu pracují dál. Využili jsme její služby i s manželem pro rozbor temperamentu a osobnosti, což nám pomohlo i v našem vztahu. Oceňuji naslouchání, normální lidský přístup, pečlivost, ale i to, že sezení má pevně ve svých rukou, dává velmi pěknou zpětnou vazbu a nenechá klienty "utíkat" od tématu. Velmi děkuji a doporučuji. Více

Masarykova 506/37, Brno Mapa

Mgr. Petra Nevtípilová - psycholožka&koučka

• Psycholog, Psychoterapeut

„Podstoupil jsem několik terapeutických sezení u pana Asadiho a vždy jsem byl nadšen. Po minulých zkušenostech s psychology jsem nečekal, že jedno terapeutické sezení mě může posunout o tolik. Při problému vím kam volat :) Více

Vlhká 25, Brno Mapa

Mgr. Ahmad Asadi - psycholog, psychoterapie

Individuální psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Hilleho 4, Brno Mapa

Mgr. Petr Doležal

1 200 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Paní psycholožka vytváří velmi příjemnou atmosféru. Nebere se děsně vážně, což jsem už v minulosti zažila u předchozího terapeuta. Zároveň profík – uvážlivá, vysvětlí. Přišla jsem za ní s náběhy na panické ataky, úplně jsem ztrácela půdu pod nohama. Paní psycholožka mi vysvětlila, co se při panice děje a velmi jemně a citlivě jsme během našich rozhovorů (zajímavé byly sny a hra na písku) probraly důležité souvislosti. Jaké mám vlastně pocity a neřeším je, jak jednám s lidmi, což bylo někdy nelehké si uvědomit, ale paní psycholožka byla klidná, stála u mě a mě nakonec mnohá sebepoznání dost osvobodila. Úzkosti jsem zvládla bez léků, za což jsem na sebe pyšná a paní psycholožce vděčná. Eva Více

Trávníky 31, Brno Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

Individuální psychoterapie

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pan Magistr za pomoci konstruktivních dotazů přišel na kloub problému a navrhl produktivní řešení. Byla milé překvapená, jak se milé citite a uvolněná během konzultaci Více

Joštova 141/7, Brno Mapa

Soukromá psychoanalytická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„Velmi milý, empatický přístup. Dozvěděla jsem se jiné úhly pohledu na svůj problém, zcela nenásilně.

Příkop 8, Brno Mapa

objednanihonig@gmail.com

600 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní magistra působila empaticky a se zájmem pomoci. Na terapiích jsem se cítil příjemně a uvolněně. Měl jsem pocit, že se můžu svěřit s čímkoliv. Více

Malinovského náměstí 4, Brno Mapa

Mgr. Klára Pitlachová

800 Kč

• „Slečna psychologička mi v živote velmi pomohla.Trpím úzkostnou postraumatickou poruchou a po návšteve viacerých psychológov som mala pocit, že už sa môj život nezlepší a že moje psychické traumata už navždy vo mne zostanú. Pravda je taká,že po terapiách so psycholožkou sa môj život kvalitatívne a emočne zmenil k lepšiemu. Je to až neuveritelné,ako som po terapiách spracovala niektoré velmi zlé zážitky vo svojom živote. Som jej velmi vďačná za všetok čas a energiu,ktorú mi venovala a prajem jej,nech sa jej v práci darí,pretože vo svojom mladom veku má velký dar empatie a pochopenia psychických a ludských problémov. Více

Muchova 33, Brno Mapa

Soukromá psychologická praxe

• Psycholog, Psychoterapeut

„Za mě paráda. Nějak jsem se ztratil v pracovních povinnostech. Citlivý přístup, otázky, které bych si sám nepoložil nebo se jim vyhnul, vědecký přístup, pomohlo... Více

Gorkého 44, Brno Mapa

Psychoterapie a psychologické poradenství pro mládež, dospělé, páry a rodiny. Osobní rozvoj, koučování.

Individuální konzultace/terapie