Ordinace klinického psychologa
Kostelní 10/5, Liberec

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Umístění: Ordinace klinického psychologa

Tuto paní psycholožka jsem měla také tu čest navštívit. Od prvního pohledu nesympaticka, arogantní až neslušné jednání, atmosféra u ní pro mě dost nepříjemná. Když se mi nelíbilo její jednání, řekla mi něco ve stylu, že tu není pro to, aby si získala moji důvěru, když jsem se zeptala kolik máme času, protože pak s ní chtěl ještě něco řešit přítel, asi půl minuty na mě koukala a pak mi řekla (doslova) "jestli si myslím, že je úplně blbá a že tohle si řídí ona a ať se do toho nepletu". Jednala se mnou jako s malým dítětem a když se mi to nelíbilo, řekla, že je to jen můj pocit, že ona za to nemůže. Okamzite jsem presla k jine skvele psycholozce, u ktere jsem se citila mnohem lepe, dokazala jsem sve problemy po jejich navstevach resit a zmenila jsem na ne svuj pohled, vidim, ze me posunula. K pani Lejskove uz nikdy.

Umístění: Ordinace klinického psychologa

Já k Dr. Lejskové docházím už roky. Když jsem u ní byla poprvé, odcházela jsem s brekem s tím, že tam už mě nikdo neuvidí. Paní doktorka mi dala pěknýho "čouda", ale správně odhadla, že to, co mi řekla, dokážu s odstupem času vstřebat. Vím, že je tvrdší, ale dle mého názoru jedině takový psycholog vás posune dál. Předtím jsem vystřídala 3 psychology, kteří se sice úžasně mile tvářili, litovali mě, mazali med kolem úst a já se s nimi v sebelítosti úspěšně utápěla a asi si domyslíte, k čemu mi to bylo...Dr. Lejsková je pro lidi, kteří se dokážou (časem) podívat i na své méně příjemné já, a dle mého díky tomu můžou vyhnat své démony. Bohužel toto nezvládne každý. A vytížená je 4 - 5 měsíců dopředu.
Klára

U paní doktorky jsem absolvovala znalecký posudek jako poškozená, těžce zranitelná oběť v soudním řízení a byl to zážitek, který bych nikomu nepřála... Bohužel u mne nemohla v tu dobu být moje zmocnenkyne. Lékařka v ordinaci kouřila i přes můj vysloveny názor nekuřáka, byla velmi arogantní a v mrazu, po celé tři hodiny měla otevřené okno. Její chování jsem předala se stížností Lékařské komoře, která jej předala dále na příslušné instituce,které z tohoto vyvodily důsledky. Alespoň tak... Nežijeme v době, kdy si každý může dovolí vše a tato doktorka už vůbec ne.... Navíc, po stížnosti se ke kouření i doznala... Vrchol...

Stahuji svoji původní negativní recenzi na účet paní Vorlové i paní Lejskové, a nahrazuji ji omluvou a konstruktivní kritikou. Velmi mě mrzí, že jsem se v návalu emocí po sezení snížil k podobnému útočnému a hanlivému komentáři. Paní doktorky jsou jistě profesionálky, a pevně dodržují své praxí osvědčené postupy. Bohužel ne každému tento přístup sedne, a mě nesedl vůbec. Předně mě zaskočilo, že sezení probíhalo za přítomnosti obou lékařek, což bylo velice nepříjemné, a působilo na mě, jakobych se ocitl před komisí, kde se musím obhajovat - tedy na opačnou stranu barikády. K průběhu sezení poznamenám, že nepovažuju za šťastné vyrukovat na pacienta zkraje se zdlouhavým věcným vyplňováním anamnézy (kterou je jistě nutné vyplnit), která je v mnoha ohledech velmi důvěrná (mnohem důvěrnější než například u zubaře, ovšem), aniž by nějaká důvěra byla předem navázána. Nejen že mě to odradilo, ale mohlo to znehodnotit i samotnou anamnézu a promarnit čas s ní strávený, protože některé věci se těžko říkají tomu, komu nedůvěřuji. U jakéhokoli lékaře uvítám spíše více empatie, než přímý útok a vhození do vody. Kdyby se paní doktorky pokusily získat jen minimum mojí důvěry a netlačily tolik na pilu, neodcházel bych se slzami a myšlenkami na sebevraždu. Tolik tedy ke konstruktivní kritice, a znovu se hluboce omlouvám za svůj předchozí emotivní a zbytečný komentář. --- Pěkný den.

Jako dospívající dívka,jsem si vlivem daného prostředí zadělala na fobii z mikrobů, nic az tak hrozného, ale rozhodla jsem se navstívit psychologa, nevím,asi tehdy bylo hodně málo psychoogů v našem městě, že byla doporučována zrovna ona. Jednání děsné, spolu s Dr.Vorlovou pěkně šáhlá dvojka... Leisková mě svými řečmi a nevhodnými komunikativními prostředky totálně zdeptala, až jsem nevydržala víc a rozplakala se. Po té stanovily tyto ženy diagnózu, a to cituji... Agresivní chování, doporučení na 2mes.pobyt v psych.klinice. Tak to byl šok... Nechápala jsem, co totální beznaděj a příliv slz, jejím počínáním, ma dočinění s agresí. Naštěstí máma si o nich pomyslela své a na jejich ideu rychle zapomněla. ...No a další ze skušeností nastala, s odstupem času, kdy jsem jako praktikantka na odd.soc.péče procházela složky a s tím i odborné soudní posudky psychologů. Paní Leisková ovšem zazářila, jednalo se omatku se 4 dětmy, ze soc.slabých poměrů,o děti pečovala řádně, ale byla bez zaměstnání, žili v né vhodných existenčních podmínkach... A v rukou Leiskové stál osud těchto 4 dětí, buď zůstanou a nebo je odeberou do děts.domova. Její závěr a úsudek zněl - péče o 4 děti je náročná. Celkem to ve mně zanechalo zvlaštní pocit beznaděje do dnes, když někdy o našich životech rozhodují lide, jako ona. .....

Napsla mi bylinkové léky a když mi po nich bylo špatně, tak mi vynadala, že si za to můžu sama, že jsem si to
nasugerovala a že mám špatný přístup k věci. Co prý budu dělat, až mě pošle k psychiatrovi a ten mi dá skutečná antidepresiva, když už teď je mi blbě po bylinkách. Tak už jsem k ní pak nešla. Stejně jsem se k ní dostala omylem, když se můj kolega, její známý, před ní o mně zmínil, že mám psychické problémy. Okamžitě prý vytáhla notes a obejdnala mě, aniž by se zajímala, zda o to já stojím. Asi má málo pacientů - ani se nedivím.

Paní Lejsková je namyšlená, člověku nepomůže, spíš ho srazí na kolena. Místo pohovoru jen podrážděné výzvy, jako: "Člověče, tak už se konečně vzchopte, to je děsné být stále tak na hrnci!" Neplatí u ní žádná sebemenší sebereflexe, při žádosti o vyřazení z evidence opět jen podrážděná reakce.

Já jsem "vyzkoušela" v životě pouze dva psychology a na paní doktorku si vůbec nemůžu stěžovat, vždycky se mnou všechno rozebrala, nechala mě "vykecat", poradila, pomohla mi získat zpět ztracené sebevědomí a dnes mám nového hodného muže, krásnou dceru a jsem šťastná.

Milá, vstřícná, snaží se pomoci, nedělá si legraci z cizího neštěstí. Jsem velmi spokojena. Přjdu zase.

NEVÍM, JAK TEDY JINÍ, ALE JÁ MÁM NA PANÍ DOKTORKU
JEN A JEN KLADNÁ HODNOCENÍ. VŽDY SE MNOU S POCHOPENÍM
KONZULTUJE MÉ PROBLÉMY A DOBŘE MI PORADÍ.