Václav Holub, psycholog Liberec

Mgr. Václav Holub

Uložit

Psycholog Více

20 názorů

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Klášterní 117/2, Liberec
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa

K panu doktorovi Holubovi do Kláštera v Liberci jsem šla když mi bylo bylo opravdu nejhůř.Šla jsem se aspoň poradit ,protože jsem už neviděla jiné východisko.Nakonec jsem se se přemohla a šla.Jenomže jsem se pěkně spálila a velmi se zklamala.Pan doktor se mnou mluvil,ale když jsem mu podala různé informace a jména,které požadoval,začal se chovat zvláštně.Nechtěl se bavit o čem jsem potřebovala.Chtěla jsem se mu vyzpovídat ,ale on mě to svým způsobem vlastně ani nedovolil.Pořád naváděl hovor někam jinam.Nezajímalo ho nic okolo problému. Jen se zajímal jen o jednu situaci a ostatní ho nezajímalo a já mu nemohla nic říct.Nenechal mě vůbec vymluvit.Ztohoto rozhovoru mi nakonec v rozhovoru naznačil,že si nakonec vše jenom vsugerovávám a já odcházela z ordinace zase zklamaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Jsem u něj v terapii podruhé.Poprvé to bylo před dvanásti lety.Měla jsem strach z mužů a prožívala jsem: ,,Nikam a nikomu nepatřím". Nedokázala jsem navázat obyčejné mezilidské vztahy. Moje reakce byla: připoutat se ke každému, kdo projeví jen sebemenší zájem o mou osobu opakovaně. Např.: ,,Ty nechodíš na obědy?" - někomu není jedno, že nemám oběd. Někomu není jedno, že jsem smutná, někdo mi půjčí knížku, aby mě jí obohatil... Nedokázala jsem takové vztahy vydržet, protože jsem je nedokázala udržet v rozumných mezích. ,,Utíkala jsem z nich." Nechtěla jsem žít.Tenkrát jsem měla možnost vyzkoušet si na terapeutovi, že ne všichni muži jsou zlí; jsem pro někoho člověkem a nejen sexuálním oběktem. Měla jsem možnost si ,,přenastavit" svoje vnímání lidí i sebe. Naučila jsem se zbytečně nepřemýšlet o tom, co jsem slyšela a zažila (jak to dělají melancholici a tím si ubližují). Pochopila jsem, že to, co jsem prožila bylo takové, jaké to pro mě bylo v té chvíli a ne po několika hodinách...Někomu není jedno, jestli žiji a má o mě strach. Nemusela jsem to ani říkat. Dokonce uhádl i způsob, jaký jsem si vybrala. Václav Holub mě ,,vyprovokoval" a naučil se slovně bránit, když se mi něco nelíbí. Dokázala jsem mu ,,vynadat". Měl z toho radost! V terapii jsem se ,,vrátila" do dětství a prošla jsem jím přes pubertu až do dospělosti. Nejdříve jsem si ho testovala, jestli se mu mohu ,,svěřit do rukou". Potom jsem do toho vložila všechno a jsem moc ráda, že jsem to vydržela až do konce!!! Terapie mi umožnila vdát se (nebojím se komunikovat s muži) a mít vlastní rodinu! Moje terapie trvala 1,5 roku. Na začátku mi bylo řečeno, že takováto terapie trvá i mnoho let, například i deset. Také nyní se mě V. Holub snaží pochopit a jde mu to velice dobře. Když je třeba, některé věci si vysvětlíme. Nyní je pro mne oporou v jiné situaci. Některé ,,věci" v životě zažité nám zůstávají a čas od času nás opět hodně zatíží. Děkuji moc za to, že jsem byla a smím být v terapii právě zde!

T
Ověřený profil

před pěti lety, když mi zemřela maminka, jsem ztratila smysl života a chtěla jsem s ním skončit. Známí mě poslali k p.Holubovi a musím říct, že konsultace s ním mi pomohly se vypořádat s mým problémem. Dnesk a už
mám svou rodinu a jsem ráda, že jsem k němu tenkrát šla, i když jsem nebyla zcela přesvědčena o tom, že mi pomůže - POMOHL a já mu za to moc děkuji!

X
Ověřený profil

Chtěla bych se zeptat, jak probíhá první návštěva? Ještě nikdy jsem u psychologa nebyla a ráda bych věděla, zda je nutné se telefonicky nebo osobně domluvit na termínu a kolik taková návštěva stojí. děkuji

P
Ověřený profil

Musím uznat, že je to člověk na svém místě. Odcházím od něho vždycky trochu posilněn. Má všeobecný přehled, je vtipný, jediné co bych mu vytknul, že je v práci někdy unavený a zívá. Dokázal mi pomoct, když jsem neměl práci a žádný smysl života, chtěl jsem se zabít, ale nakonec jsem to díky bohu neudělal. Zajděte k němu, určitě vám pomůže :DD

vynikajici psycholog, dokaze se vcitit do lidi a pomoci jim

Ověřený profil

dobrý den, jak se k panu Holubovi dostanu, musím mít nějáké doporučení nebo se mohu pouze objednat?

Pana doktora hodnotím velice kladně.Orientuje se v mnoha oblastech a dokáže prakticky poradit což je hodně důležité ,pokud se člověk nachází ve stavu nerozhodnosti a apatie.Dokáže povzbudit a to je také důležité.Všem doporučuji.

Ověřený profil

Pan Mgr. Holub byl vynikající zdravotník již v době, kdy začínal svoji profesní dráhu v Plzni na Slovanech. To mohu potvrdit jako jeho nejbližší spolupracovník z té doby.

Ověřený profil

Pan Mgr. Holub mi dá se říct zachránil život, je to vynikající psycholog!!! Určitě ho všem doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti