Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace klinického psychologa
Klášterní 117/2, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace klinického psychologa

K panu doktorovi Holubovi do Kláštera v Liberci jsem šla když mi bylo bylo opravdu nejhůř.Šla jsem se aspoň poradit ,protože jsem už neviděla jiné východisko.Nakonec jsem se se přemohla a šla.Jenomže jsem se pěkně spálila a velmi se zklamala.Pan doktor se mnou mluvil,ale když jsem mu podala různé informace a jména,které požadoval,začal se chovat zvláštně.Nechtěl se bavit o čem jsem potřebovala.Chtěla jsem se mu vyzpovídat ,ale on mě to svým způsobem vlastně ani nedovolil.Pořád naváděl hovor někam jinam.Nezajímalo ho nic okolo problému. Jen se zajímal jen o jednu situaci a ostatní ho nezajímalo a já mu nemohla nic říct.Nenechal mě vůbec vymluvit.Ztohoto rozhovoru mi nakonec v rozhovoru naznačil,že si nakonec vše jenom vsugerovávám a já odcházela z ordinace zase zklamaná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřený profil

Jsem u něj v terapii podruhé.Poprvé to bylo před dvanásti lety.Měla jsem strach z mužů a prožívala jsem: ,,Nikam a nikomu nepatřím". Nedokázala jsem navázat obyčejné mezilidské vztahy. Moje reakce byla: připoutat se ke každému, kdo projeví jen sebemenší zájem o mou osobu opakovaně. Např.: ,,Ty nechodíš na obědy?" - někomu není jedno, že nemám oběd. Někomu není jedno, že jsem smutná, někdo mi půjčí knížku, aby mě jí obohatil... Nedokázala jsem takové vztahy vydržet, protože jsem je nedokázala udržet v rozumných mezích. ,,Utíkala jsem z nich." Nechtěla jsem žít.Tenkrát jsem měla možnost vyzkoušet si na terapeutovi, že ne všichni muži jsou zlí; jsem pro někoho člověkem a nejen sexuálním oběktem. Měla jsem možnost si ,,přenastavit" svoje vnímání lidí i sebe. Naučila jsem se zbytečně nepřemýšlet o tom, co jsem slyšela a zažila (jak to dělají melancholici a tím si ubližují). Pochopila jsem, že to, co jsem prožila bylo takové, jaké to pro mě bylo v té chvíli a ne po několika hodinách...Někomu není jedno, jestli žiji a má o mě strach. Nemusela jsem to ani říkat. Dokonce uhádl i způsob, jaký jsem si vybrala. Václav Holub mě ,,vyprovokoval" a naučil se slovně bránit, když se mi něco nelíbí. Dokázala jsem mu ,,vynadat". Měl z toho radost! V terapii jsem se ,,vrátila" do dětství a prošla jsem jím přes pubertu až do dospělosti. Nejdříve jsem si ho testovala, jestli se mu mohu ,,svěřit do rukou". Potom jsem do toho vložila všechno a jsem moc ráda, že jsem to vydržela až do konce!!! Terapie mi umožnila vdát se (nebojím se komunikovat s muži) a mít vlastní rodinu! Moje terapie trvala 1,5 roku. Na začátku mi bylo řečeno, že takováto terapie trvá i mnoho let, například i deset. Také nyní se mě V. Holub snaží pochopit a jde mu to velice dobře. Když je třeba, některé věci si vysvětlíme. Nyní je pro mne oporou v jiné situaci. Některé ,,věci" v životě zažité nám zůstávají a čas od času nás opět hodně zatíží. Děkuji moc za to, že jsem byla a smím být v terapii právě zde!

T
Ověřený profil

před pěti lety, když mi zemřela maminka, jsem ztratila smysl života a chtěla jsem s ním skončit. Známí mě poslali k p.Holubovi a musím říct, že konsultace s ním mi pomohly se vypořádat s mým problémem. Dnesk a už
mám svou rodinu a jsem ráda, že jsem k němu tenkrát šla, i když jsem nebyla zcela přesvědčena o tom, že mi pomůže - POMOHL a já mu za to moc děkuji!


X
Ověřený profil

Chtěla bych se zeptat, jak probíhá první návštěva? Ještě nikdy jsem u psychologa nebyla a ráda bych věděla, zda je nutné se telefonicky nebo osobně domluvit na termínu a kolik taková návštěva stojí. děkuji


Ověřený profil

Musím uznat, že je to člověk na svém místě. Odcházím od něho vždycky trochu posilněn. Má všeobecný přehled, je vtipný, jediné co bych mu vytknul, že je v práci někdy unavený a zívá. Dokázal mi pomoct, když jsem neměl práci a žádný smysl života, chtěl jsem se zabít, ale nakonec jsem to díky bohu neudělal. Zajděte k němu, určitě vám pomůže :DD


vynikajici psycholog, dokaze se vcitit do lidi a pomoci jim


Ověřený profil

dobrý den, jak se k panu Holubovi dostanu, musím mít nějáké doporučení nebo se mohu pouze objednat?


Pana doktora hodnotím velice kladně.Orientuje se v mnoha oblastech a dokáže prakticky poradit což je hodně důležité ,pokud se člověk nachází ve stavu nerozhodnosti a apatie.Dokáže povzbudit a to je také důležité.Všem doporučuji.


Ověřený profil

Pan Mgr. Holub byl vynikající zdravotník již v době, kdy začínal svoji profesní dráhu v Plzni na Slovanech. To mohu potvrdit jako jeho nejbližší spolupracovník z té doby.


Ověřený profil

Pan Mgr. Holub mi dá se říct zachránil život, je to vynikající psycholog!!! Určitě ho všem doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu