Milan Štěpanovič, psycholog Liberec

PhDr. Milan Štěpanovič

Uložit

Psycholog Více

16 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Klášterní 148/18, Liberec
Ordinace klinického psychologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
R
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Pan Štěpanovič je neuvěřitelně empatický psycholog, od kterého vždy odcházím o tunu lehčí. Vřele doporučuji.


K
Ověřeny pacient

Za mě výborný člověk na správném místě. Velice mi pomohl zvládat situace a problémy v rodině ,navedl mě na správnou cestu a opravdu mi hodně pomohl. Pomohl i mé mamince a jsem mu za to vděčná . Opravdu chce lidem pomoci a také se mu to daří,patří mu za mě jedno velké DĚKUJI ! Velice doporučuji ????


Ověřeny pacient

Moje osobní zkušenost s panem doktorem je velmi špatná. Bohužel. V době, kdy jsem procházela těžkým obdobím (úmrtí v rodině) zcela neodhadl situaci a jeho péče mi spíše ublížila než pomohla. Pravděpodobně záleží s jakým problémem za ním člověk jde. Rozhodně ho nemohu všeobecně doporučit.


OK :-)


Pan doktor Štěpanovič je velmi schopný psycholog. Pomohl mé dceři při řešení problémů a citových záležitostí s jejím otcem. Díky panu doktorovi věci pochopila a přestala se trápit. Ocenila jsem i to, že k němu získala takovou důvěru, že pokud se v některých záležitostech, ať už škola apod "ztrácela", sama za ním zašla a věci s ním řešila. Jsem mu za to velmi vděčná. Konšelová


Výborný odborník. L.


Ověřeny pacient

U pana doktora jsem 3x, vždy jako poslední pacient toho dne. Celou dobu jsem měla pocit, že mě vůbec neposlouchá, měl zavřené oči a zdálo se mi, že občas i klimbnul. 4 schůzku mi přesunul na dobu, kdy se mi to nehodilo a když jsem přišla na 5. schůzku, dělníci pracující u jeho ordinaci mi řekli, že pan doktor odjel na dovolenou. Další schůzku jsme naplánovanou neměli a vzhledem o jeho nezájem o pacienta jsem se rozhodla ho již nekontaktovat.


S panem doktorem jsem velmi spokojená. Myslím, že se doopravdy snaží lidem pomoci a co se konkrétně mě týká, tak se mu to i daří. Jsem ráda, že mi byl mojí lékařkou doporučen právě pan doktor Štěpanovič. Děkuji oboum :-)Barbora


Jeden z nejlepších psychologů a psychoterapeutů. Svým klidem,vhledem do situace dokáže klienta navést ke kořenům problémů. Poctivý,nestranný přístup,navozující vědomý pohled do problémových situací,nezavádějící do rychlého,zkratkovitého,dualitního řešení. Inspirace k vnitřnímu růstu.
K.K.


Ověřeny pacient

Pokud někdo hledá spásu „zdarma“, tomu nepomůže sebelepší psycholog. Pokud někdo hledá jiný pohled na věc a hlubší rozebrání souvislostí s nutností spolupráce a práce sám na sobě, mohu mu tohoto profesionála doporučit. Šel jsem k němu po doporučení a doporučuji i dále, protože kvalita se osvědčila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti