Klášterní 148/18, Liberec
Ordinace klinického psychologa (mapa)

Za mě výborný člověk na správném místě. Velice mi pomohl zvládat situace a problémy v rodině ,navedl mě na správnou cestu a opravdu mi hodně pomohl. Pomohl i mé mamince a jsem mu za to vděčná . Opravdu chce lidem pomoci a také se mu to daří,patří mu za mě jedno velké DĚKUJI ! Velice doporučuji ????

Moje osobní zkušenost s panem doktorem je velmi špatná. Bohužel. V době, kdy jsem procházela těžkým obdobím (úmrtí v rodině) zcela neodhadl situaci a jeho péče mi spíše ublížila než pomohla. Pravděpodobně záleží s jakým problémem za ním člověk jde. Rozhodně ho nemohu všeobecně doporučit.

OK :-)

Pan doktor Štěpanovič je velmi schopný psycholog. Pomohl mé dceři při řešení problémů a citových záležitostí s jejím otcem. Díky panu doktorovi věci pochopila a přestala se trápit. Ocenila jsem i to, že k němu získala takovou důvěru, že pokud se v některých záležitostech, ať už škola apod "ztrácela", sama za ním zašla a věci s ním řešila. Jsem mu za to velmi vděčná. Konšelová

Výborný odborník. L.

U pana doktora jsem 3x, vždy jako poslední pacient toho dne. Celou dobu jsem měla pocit, že mě vůbec neposlouchá, měl zavřené oči a zdálo se mi, že občas i klimbnul. 4 schůzku mi přesunul na dobu, kdy se mi to nehodilo a když jsem přišla na 5. schůzku, dělníci pracující u jeho ordinaci mi řekli, že pan doktor odjel na dovolenou. Další schůzku jsme naplánovanou neměli a vzhledem o jeho nezájem o pacienta jsem se rozhodla ho již nekontaktovat.

S panem doktorem jsem velmi spokojená. Myslím, že se doopravdy snaží lidem pomoci a co se konkrétně mě týká, tak se mu to i daří. Jsem ráda, že mi byl mojí lékařkou doporučen právě pan doktor Štěpanovič. Děkuji oboum :-)Barbora

Jeden z nejlepších psychologů a psychoterapeutů. Svým klidem,vhledem do situace dokáže klienta navést ke kořenům problémů. Poctivý,nestranný přístup,navozující vědomý pohled do problémových situací,nezavádějící do rychlého,zkratkovitého,dualitního řešení. Inspirace k vnitřnímu růstu.
K.K.

Pokud někdo hledá spásu „zdarma“, tomu nepomůže sebelepší psycholog. Pokud někdo hledá jiný pohled na věc a hlubší rozebrání souvislostí s nutností spolupráce a práce sám na sobě, mohu mu tohoto profesionála doporučit. Šel jsem k němu po doporučení a doporučuji i dále, protože kvalita se osvědčila.

Dovoluji si též okomentovat zde uváděné názory.Hodnotí se zde konkrétní člověk, který má uvedené jméno a své nacionále. Myslím si, že by bylo poctivé zejména kvůli němum, aby zde pisatelé uvedli alespoň křestní jméno. Mají s tímto člověkem osobní zkušenost, za kterou se snad nemusejí stydět,ať je pozitivní či negativní.Přeji všem osobní statečnost. Lenka z Liberce

OK :-)

Výborný odborník. L.