PhDr. Milan Štěpanovič

Uložit

Psycholog Více

18 názor

Uložit


Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Ordinace klinického psychologa
Klášterní 148/18, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

18 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Bohužel mám s panem doktorem spíše negativní zkušenost.
Pan doktor byl často unavený a mělo to vliv na průběh sezení. Nejednou se stalo, že jsme seděli z hodinové terapie půl hodiny úplně v tichu. Jednou pan doktor dokonce usnul.
Když jsem mu popisovala svoje příznaky, řekl na to: “A co vám teda je?!” U jiné terapeutky jsem se diagnózu dozvěděla téměř po jednom sezení.
Pan doktor má svůj styl vedení terapie, který ne každému může vyhovovat, mně osobně bohužel spíše uškodil. Ale znám několik lidí kterým jeho sezení naopak velmi pomohly.
Je to velice individuální, za sebe doporučit nemůžu, ale věřím, že spoustě lidem pomáhá a pomohl.

H
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Maminka k panu doktorovi Štěpanovičovi ráda chodila a měla k němu vždy naprostou důvěru. Dvakrát jsem ji k němu doprovázela.

Pan doktor Štěpanovič je velice empatický a dokáže důkladně rozebrat situaci. Obě ta sezení byla pro maminku i pro mě jako pohlazení po duši.

R
Umístění: Ordinace klinického psychologa Jiný

Pan Štěpanovič je neuvěřitelně empatický psycholog, od kterého vždy odcházím o tunu lehčí. Vřele doporučuji.


K
Ověřený profil

Za mě výborný člověk na správném místě. Velice mi pomohl zvládat situace a problémy v rodině ,navedl mě na správnou cestu a opravdu mi hodně pomohl. Pomohl i mé mamince a jsem mu za to vděčná . Opravdu chce lidem pomoci a také se mu to daří,patří mu za mě jedno velké DĚKUJI ! Velice doporučuji ????


Ověřený profil

Moje osobní zkušenost s panem doktorem je velmi špatná. Bohužel. V době, kdy jsem procházela těžkým obdobím (úmrtí v rodině) zcela neodhadl situaci a jeho péče mi spíše ublížila než pomohla. Pravděpodobně záleží s jakým problémem za ním člověk jde. Rozhodně ho nemohu všeobecně doporučit.


OK :-)


Pan doktor Štěpanovič je velmi schopný psycholog. Pomohl mé dceři při řešení problémů a citových záležitostí s jejím otcem. Díky panu doktorovi věci pochopila a přestala se trápit. Ocenila jsem i to, že k němu získala takovou důvěru, že pokud se v některých záležitostech, ať už škola apod "ztrácela", sama za ním zašla a věci s ním řešila. Jsem mu za to velmi vděčná. Konšelová


Výborný odborník. L.


Ověřený profil

U pana doktora jsem 3x, vždy jako poslední pacient toho dne. Celou dobu jsem měla pocit, že mě vůbec neposlouchá, měl zavřené oči a zdálo se mi, že občas i klimbnul. 4 schůzku mi přesunul na dobu, kdy se mi to nehodilo a když jsem přišla na 5. schůzku, dělníci pracující u jeho ordinaci mi řekli, že pan doktor odjel na dovolenou. Další schůzku jsme naplánovanou neměli a vzhledem o jeho nezájem o pacienta jsem se rozhodla ho již nekontaktovat.


S panem doktorem jsem velmi spokojená. Myslím, že se doopravdy snaží lidem pomoci a co se konkrétně mě týká, tak se mu to i daří. Jsem ráda, že mi byl mojí lékařkou doporučen právě pan doktor Štěpanovič. Děkuji oboum :-)Barbora


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti