Ondříčkova 1029/1, Praha 3, Praha 3, Praha
Ordinace (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Hotovost, Oborová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, + 1 Více
604 23.....

Psychologické poradenství, psychoterapie • 800 Kč

Terapie hrou • 800 Kč

Párové psychologické poradenství • 1 000 Kč

Péči o děti a dospívající je možné poskytnout v rámci zdravotního pojištění, dospělí a klienti nesmluvních pojišťoven přímá platba. Klinická psycho...

• deprese, úzkosti
  • syndrom vyhoření
  • problémy v mezilidských vztazích

Ukončené školy

• Univerzita Karlova, Filozofická fakulta, obor Psychologie, specializace klinická psychologie, Mgr. 2004, PhDr. 2007
  • IPVZ - speciální průprava v klinické psychologii, zakončení zkouškou 2008
  • IPVZ - funkční specializace v systematické psychoterapii, zakončení zkouškou 2008

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina

Umístění: Ordinace

Paní doktorku jsme navštěvovali se synem pravidelně půl roku a mohu jí jedině doporučit.
Do ordinace nás přivedly problémy se školou, které se začaly odrážet i v normálním životě.
Paní doktorka je velice sympatická a příjemná. Se synem si dokázala poradit, získat jeho důvěru a nenásilně ho přinutila komunikovat.
Syn se na návštěvu k ní vždy těšil.

Paní Volfovou jsem navštěvovala v průběhu uplynulých 3 let. (nejdříve častěji, potom nepravidelně)
Vyhledala jsem její pomoc, protože jsem se cítila vyčerpaně a vyhořele na rodičovské dovolené. Později po mém nástupu do práce jsem řešila jak sladit práci a osobní život se dvěma malými dětmi.
Paní psycholožka působí příjemným a ukidňujícím dojmem a je velmi empatická.
Vyslechne problém, rozebere ho s vámi, dokáže vás nasměrovat k jeho řešení, a vy od ní odcházíte s pocitem, že vše je na dobré cestě.
Hodně mi pomohla i řešit situace s dětmi, u kterých jsem si nebyla jistá, jak se mám chovat.
Na šálek čaje u ní jsem se vždy těšila, a určitě ji mohu doporučit!

K pani Volfovej som chodila na terapiu asi 4 roky a veľmi mi pomohla s mojimi osobnymi problemami, s ktorymi som bojovala v cudzom meste a na vysokej skole a pomohla mi pomaly sa posuvat v zivote dalej. Je empaticka a miesto radenia sa snazi ukazat cloveku jeho vlastnu cestu, aby mohol fungovat v zivote nadalej aj sam, co si velmi cenim. Som vdacna, ze to so mnou cele tie 4 roky vydrzala a nevzdala moju terapiu, i ked ja som sa vzdavala velakrat. Dakujem a ako psychologicku urcite odporucam. Jana

Dobrý den,
S paní doktorkou Volfovou jsem spolupracoval (docházel na terapie) cca přes dva roky, postupně jsem sám nacházel odpovědi i pochopení sebe sama. To především díky přístupu paní doktorky, kdy vždy velmi trefně reagovala na moje vyprávění, postoje, názory... i přestože, jsem je podával dost zamotaně. Nikdy jsem nedostal žádnou prvoplánovou radu nebo recept, ale trpělivě a chápavě jsme se vždy dostali problému na kobylku. Paní doktorku velmi doporučuji nejen pro její lidský přístup.
Jirka P.

Maximální spokojenost. Paní Pavla si mě vyslechla ptala se na to co bylo podstatné a pomohla pochopit problém. Velmi dobře se s ní povídá a můžu ji jedině doporučit. Nikola

Moje pokroky na tejto terapii su odrazom aj mojej vlastnej prace na sebe samej.
Ale este nikdy sa mi tak neulavilo ako tu. Je to to najkrajsie co som kedy zazila.

Zuzana

Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku vyhledala, moc mi pomohla s pohledem na moje problematické pití a s tím spojené deprese. Cítím, že jsem se odrazila ode dna díky ní.

Paní doktorku Volfovou můžu jedině doporučit. Je pozorná, milá, naslouchá člověku a svými dotazy se vždycky dostane ke kořeni problému. A najednou je mi všechno tak jasné a nechápu, že jsem na to nepřišla dřív. Mám pocit, že dělám rychlé pokroky. Vždycky se na to popovídání s ní těším.

Sympatická mladá paní. Mám pocit, že jí můžu říct snad úplně všechno. Terapie u ní mi pomáhají, cítím se tam příjemně, jako bych si povídala s kamarádkou. Vždy když odcházím, cítím se líp.

Psychologické poradenství, psychoterapie

Terapie hrou

Párové psychologické poradenství

1 000 Kč

1 000 Kč

Umístění: Ordinace

Syn se na návštěvu k ní vždy těšil.

Paní psycholožka působí příjemným a ukidňujícím dojmem a je velmi empatická.
Na šálek čaje u ní jsem se vždy těšila, a určitě ji mohu doporučit!

Jirka P.

Moje pokroky na tejto terapii su odrazom aj mojej vlastnej prace na sebe samej.

Zuzana

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den.
    Chtěla bych radu, kam se nejlépe obrátit na vyšetření z podezření dětského autismu.

Dobrý den,
    při podezření na tuto vývojovou poruchu Vám doporučuji se obrátit na dětského klinického psycholoda (tzn. psychologa s atestací z dětské klinické psychologie). Jejich seznam smluvních pro vaši zdrav.pojišťovnu naleznete na webu své pojišťovny mezi smluvními specialisty v oboru dětská klinická psychologie. Rozhodně bych trvala na tomto vzdělání, pak budete mít jistotu, že diagnostika proběhne správně podle nejnovějších poznatků :-)
    S pozdravem
    Pavla Volfová

PhDr. Pavla Volfová

• Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
    nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den,
    záleží na konkrétním charakteru verbálních úkolů. Obecně testování i u poruch učení nijak nevadí, nicméně pokud máte SPU prokázané, pak je jednoznačně nutné při interpretaci výsledků tuto okolnost brát v potaz a zhodnotit možné vlivy.

PhDr. Pavla Volfová

• deprese, úzkosti