Adresa

Ordinace
Řipská, Praha 3, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychologické poradenství, psychoterapie • 1 400 Kč

Párové psychologické poradenství • 1 400 Kč

Terapie hrou • 1 400 Kč


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Řipská, Praha

1 400 Kč

OrdinaceŘipská, Praha

1 400 Kč

OrdinaceŘipská, Praha

1 400 Kč

Ordinace

Zkušenosti

O mně

Péči o děti a dospívající je možné poskytnout v rámci zdravotního pojištění, dospělí a klienti nesmluvních pojišťoven přímá platba.

Kli...

Více

Léčené nemoci

  • Deprese, úzkosti
  • Syndrom vyhoření
  • Problémy v mezilidských vztazích
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • psychoterapie
  • klinická psychologie
  • dětská psychologie

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
I
Umístění: Ordinace párové psychologické poradenství

Zprvu nebyl z mé strany zájem, jakkoli terapeutické služby P. Volfové hodnotit, nicméně po přečtení příspěvku od K.M. ze dne 18.2. 2021 došlo na mé straně ke změně názoru, protože mám velmi podobnou zkušenost. Paní Volfová pracuje jako stroj s velmi nízkou dávkou empatie. V případě mého nesouhlasu s jejím názorem, byla podrážděná a netečná.

PhDr. Pavla Volfová

Dobrý den,
děkuji za názor. Jsem ráda, že máte odvahu se vyjádřit. Zároveň mne mrzí, že nedáváte možnost mne samotné porozumět a moci reflektovat mé chování. To by mohlo pomoci všem. Netuším, kdy jsme se setkali, tedy ani to, co jsem mohla udělat pro Vás chybně. Nemohu tedy ani tento případ vzít do ev. své supervize.
Pro další kontakty s kýmkoliv doporučuji, abyste toto vyjadřoval / vyjadřovala pokud možno přímo v péči. Pak se s tím dá buď něco dělat, nebo péči přesměrovat jinam. Tak aby zbytečně nezůstávala zranění. Také bychom si mohli rovnou vysvětlit, co se děje.
Přeji Vám vše dobré a ať najdete někoho, u koho budete vnímat lepší porozumění, když u mne jste to nenašel/nenašla.

K
Ověřený profil
Umístění: Ordinace psychologické poradenství, psychoterapie

Paní doktorka mi pomohla ve smyslu toho, že díky ní jsem si uvědomila některé věci, nicméně mi časem začalo připadat, že mé potíže neshledává jako důležité, protože si nic nezapisovala a navíc mě přišlo poněkud zvláštní, že když jsem na nějakém problému bazírovala, začala na mě zvyšovat hlas. Ve finále jsem si připadala jako úplně pitomá a nechápavá. Nevím, někomu tohle možná vyhovuje, mně ne.

PhDr. Pavla Volfová

Dobrý den, děkuji moc za názor. Snažím se vybavit, kdo mi tu píše svou zkušenost, možná vím, ale monogram neodpovídá, tedy jistě nevím. Pokud jste to vy, na koho si pamatuji, pak mezi námi došlo skutečně k velkému nedorozumění. Mrzelo mne a při vzpomínce mrzí, že jsem nedokázala lépe pochopit vaši situaci, nedokázala jsem pro vás srozumitelněji mluvit, resp. jsem nemohla vyhovět tomu, co jste potřebovala. Nemohu zde vysvětlovat, co se stalo. Vaše potíže jsem vnímala jako důležité, ale zároveň jsem vnímala, že radu, kterou jste žádala, a pro kterou jste se na mne obrátila, vám dát nemohu, protože by nebyla zakotvena v reálných možnostech. Jsem člověk energický a někdy určitě s výraznější dikcí. Pokud jste to vnímala negativně a navíc si odnesla tyto své pocity, moc mne to mrzí. Vrátit to nemohu. Jen bych Vás ještě chtěla povzbudit, pokud se kdykoliv a kdekoliv dostanete do podobné situace, zkuste najít způsob, jak své pocity vyjádřit přímo. Může to pomoci lepšímu dorozumění. Pokud byste chtěla více sdílet přímo se mnou, můžeme se k tomu vrátit. Nemám na vás negativní vzpomínku. Držím vám palce, ať se daří dobře.

A
Ověřený profil
Umístění: Ordinace psychologické poradenství, psychoterapie

Chodim k ni uz asi tri roky, bez ni bych asi nedokazal prestat s pitim. Stale mi velmi pomaha rozmotavat se z ruznych myslenkovych uzlu a zkusit se podivat na zivot a problemy jinak. Jsem strasne vdecny za jeji trpelivost, talent a profesionalitu a verim, ze lepsi psycholozku v CR nenajdete.


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Paní doktorku jsme navštěvovali se synem pravidelně půl roku a mohu jí jedině doporučit.
Do ordinace nás přivedly problémy se školou, které se začaly odrážet i v normálním životě.
Paní doktorka je velice sympatická a příjemná. Se synem si dokázala poradit, získat jeho důvěru a nenásilně ho přinutila komunikovat.
Syn se na návštěvu k ní vždy těšil.


M
Ověřený profil

Paní Volfovou jsem navštěvovala v průběhu uplynulých 3 let. (nejdříve častěji, potom nepravidelně)
Vyhledala jsem její pomoc, protože jsem se cítila vyčerpaně a vyhořele na rodičovské dovolené. Později po mém nástupu do práce jsem řešila jak sladit práci a osobní život se dvěma malými dětmi.
Paní psycholožka působí příjemným a ukidňujícím dojmem a je velmi empatická.
Vyslechne problém, rozebere ho s vámi, dokáže vás nasměrovat k jeho řešení, a vy od ní odcházíte s pocitem, že vše je na dobré cestě.
Hodně mi pomohla i řešit situace s dětmi, u kterých jsem si nebyla jistá, jak se mám chovat.
Na šálek čaje u ní jsem se vždy těšila, a určitě ji mohu doporučit!


J
Ověřený profil

K pani Volfovej som chodila na terapiu asi 4 roky a veľmi mi pomohla s mojimi osobnymi problemami, s ktorymi som bojovala v cudzom meste a na vysokej skole a pomohla mi pomaly sa posuvat v zivote dalej. Je empaticka a miesto radenia sa snazi ukazat cloveku jeho vlastnu cestu, aby mohol fungovat v zivote nadalej aj sam, co si velmi cenim. Som vdacna, ze to so mnou cele tie 4 roky vydrzala a nevzdala moju terapiu, i ked ja som sa vzdavala velakrat. Dakujem a ako psychologicku urcite odporucam. Jana


J
Ověřený profil

Dobrý den,
S paní doktorkou Volfovou jsem spolupracoval (docházel na terapie) cca přes dva roky, postupně jsem sám nacházel odpovědi i pochopení sebe sama. To především díky přístupu paní doktorky, kdy vždy velmi trefně reagovala na moje vyprávění, postoje, názory... i přestože, jsem je podával dost zamotaně. Nikdy jsem nedostal žádnou prvoplánovou radu nebo recept, ale trpělivě a chápavě jsme se vždy dostali problému na kobylku. Paní doktorku velmi doporučuji nejen pro její lidský přístup.
Jirka P.


N
Ověřený profil

Maximální spokojenost. Paní Pavla si mě vyslechla ptala se na to co bylo podstatné a pomohla pochopit problém. Velmi dobře se s ní povídá a můžu ji jedině doporučit. Nikola


Ověřený profil

Moje pokroky na tejto terapii su odrazom aj mojej vlastnej prace na sebe samej.
Ale este nikdy sa mi tak neulavilo ako tu. Je to to najkrajsie co som kedy zazila.

Zuzana


Jsem velmi ráda, že jsem paní doktorku vyhledala, moc mi pomohla s pohledem na moje problematické pití a s tím spojené deprese. Cítím, že jsem se odrazila ode dna díky ní.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den.
Chtěla bych radu, kam se nejlépe obrátit na vyšetření z podezření dětského autismu.

Dobrý den,
při podezření na tuto vývojovou poruchu Vám doporučuji se obrátit na dětského klinického psycholoda (tzn. psychologa s atestací z dětské klinické psychologie). Jejich seznam smluvních pro vaši zdrav.pojišťovnu naleznete na webu své pojišťovny mezi smluvními specialisty v oboru dětská klinická psychologie. Rozhodně bych trvala na tomto vzdělání, pak budete mít jistotu, že diagnostika proběhne správně podle nejnovějších poznatků :-)
S pozdravem
Pavla Volfová

PhDr. Pavla Volfová

Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
Děkuji za odpověď

Dobrý den,
záleží na konkrétním charakteru verbálních úkolů. Obecně testování i u poruch učení nijak nevadí, nicméně pokud máte SPU prokázané, pak je jednoznačně nutné při interpretaci výsledků tuto okolnost brát v potaz a zhodnotit možné vlivy.

PhDr. Pavla Volfová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.