Nejčastěji hledané služby

Praxe:
• 2021- současnost - Psycholog ve zdravotnictví - Ambulance klinického psychologa
• 2019 - 2020 Psycholog ve zdravotnictví - Kriz...

• psychoterapie

Umístění: individuální psychoterapie

K paní psycholožce Svečulové jsem se poprvé dostala skrze Krizové centrum RIAPS v momentě, kdy mi bylo v životě opravdu nejhůř. Prošla jsem s ní týdenním stacionářem a následně naše sezení pokračovala formou individuální psychoterapie. Uplynuly dva roky a já se cítím jako úplně jiný člověk, můj náhled na svět, na mé blízké i na mě samotnou se významně změnil, v průběhu terapií mi postupně odezněly úzkosti, cítím se ukotvená, spokojenější. Není vše růžové, ale s tím, co v životě přichází, dokážu lépe pracovat. Paní psycholožka mi po celou dobu byla skvělým průvodcem, rádcem, dokázala mě odhadnout, uměla položit trefné otázky, nacházela jsem u ní zónu klidu a přijetí, pomohla mi v tom, abych začala být upřímná sama k sobě. Moc jí i touto cestou děkuji a velice doporučuji.