Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Nejčastěji hledané služby


Mazurská 484/2, Praha

Ostatní služby


Mazurská 484/2, PrahaMazurská 484/2, Praha

Zkušenosti

O mně

Praxe:
• 2021- současnost - Psycholog ve zdravotnictví - Ambulance klinického psychologa
• 2019 - 2020 Psycholog ve zdravotnictví - Kriz...

Více

Specializace

  • psychoterapie

1 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřený profil
Umístění: individuální psychoterapie

K paní psycholožce Svečulové jsem se poprvé dostala skrze Krizové centrum RIAPS v momentě, kdy mi bylo v životě opravdu nejhůř. Prošla jsem s ní týdenním stacionářem a následně naše sezení pokračovala formou individuální psychoterapie. Uplynuly dva roky a já se cítím jako úplně jiný člověk, můj náhled na svět, na mé blízké i na mě samotnou se významně změnil, v průběhu terapií mi postupně odezněly úzkosti, cítím se ukotvená, spokojenější. Není vše růžové, ale s tím, co v životě přichází, dokážu lépe pracovat. Paní psycholožka mi po celou dobu byla skvělým průvodcem, rádcem, dokázala mě odhadnout, uměla položit trefné otázky, nacházela jsem u ní zónu klidu a přijetí, pomohla mi v tom, abych začala být upřímná sama k sobě. Moc jí i touto cestou děkuji a velice doporučuji.

Došlo k chybě, zkuste to znovu
Související vyhledávání