Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 2 Více

Partnerská psychoterapie • Od 1 000 Kč +6 Více

Partnerská psychoterapie • 1 000 Kč

Psychodiagnostika • Od 1 000 Kč

Psychologické vyšetření • Od 1 000 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

1 000 Kč

1 200 Kč

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

Nabízím poradenské, psychoterapeutické a psychodiagnostické služby pro děti, dospívající i dospělé. Jsem atestovaný psycholog s dlouholetou praxí v ob...

Léčené nemoci

Zobrazit všechny léčené nemoci

• dětská psychologie
  • psychoterapie
  • klinická psychologie

Umístění: PSYCHOTERAPIE ANDĚL psychoterapie dětí a dospívajících

Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby.

Chodil jsem k panu Kulhánkovi před lety a před nedávnem jsem docházení k němu obnovil. Jeho postřehy, jasná, přesná formulace a smysl pro humor z něj činí (pro mne) nejlepšího psychoterapeuta, kterého znám.

Byl mi doporučený kolegou z práce, navštívil jsem ho několikrát kvůli manželské rkizi a byl výborný. Asi nejlepší bylo, že jsem mu vždycky dobře rozuměl, co říká, mluvil se mnou normálním jazykem, přitom bylo vidět, že se v tom vyzná.

Psychoterapeut Jan Kulhánek mi byl doporučený dětskou lékařkou pro mou 15letou dceru, která trpěla poruchou příjmu potravy. Na terapii jsme nejprve dorazili všichni - celá rodina, pak už chodila dcera sama, celá spolupráce trvala asi rok a i když to nebylo jednoduché, hodně to pomohlo dceři i nám všem.

Chodili jsme k mgr. Kulhánkovi na rodinou terapii a dost nám to pomohlo. Předtím jsme vyzkoušeli jiné psychology, u Kulhánka jsme se setkali s vlídným přístupem, pochopením, zároveň byla vidět jeho zkušenost, rychle se zorientoval, můžu doporučit.

Chodila jsem k mgr. Kulhánkovi několik měsíců kvůli sociální fóbii a hodně mi to pomohlo.

Je to výborný terapeut, byla jsem opravdu spokojená.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, dcera 4 roky bez problémů chodila do školky bez stýskání či pláče. Velmi společenská. To vše se změnilo cca před 14 dny kdy navštívila kroužek tance na kterém byla sama, což by dříve bez problému zvládla.(tam pláč).Od té doby se tyto stavy pláče a stesků po mamince zhoršují. Začala plakat i ve školce a dnes i veliká scéna už i před školkou. Jak prosím postupovat....

Dobrý den, určitě je těžké takto odhadnout, oroč je dcerka úzkostnější, děti citlivě reagují na změny doma i v dětském kolektivu a ve 4 letech to často neumějí pojmenovat. Určitě doporučuji objednat se na konzultaci k některé z našich dětských osycholožek.

Mgr. Jan Kulhánek