Partnerská psychoterapie Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

od 1 400 kč

• Psychoterapeut, Ostatní

„Hned od prvni navstevy jsem citila, ze je to “muj” terapeut a pomuze mi s tim, s cim jsem prisla. Sednul mi ve vsem. Po kazde navsteve se citim lip a tesim se na dalsi. Jsem vdecna, ze jste mi Luciane prisel do zivota. Dekuju! Více

Olivova 5, Praha Mapa

Lucian Kantor

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po prvním sezení jsem byla mile překvapena, milá a vstřícná komunikace, druhý pohled na problém pomohl.

Edisonova 86, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 500 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Velice příjemná atmosféra rozhovoru, neuvěřitelně lidský přístup - pan magistr má dar milého humoru, který tíživé momenty vítaně odlehčí, ale v žádném případě nezlehčuje. Byla to má první návštěva, ale odcházela jsem s pocitem úlevy, za což děkuji. Více

Thámova 7, Praha Mapa

Psychologická poradna Bez-tíže

1 000 Kč

• „První návštěva ve mě nechala pocit důvěry, odbornosti a profesionality. Tedy po dvou dnech od setkání jsem si domluvil termín další návštěvy.Dle mé první zkušenosti je p.R.Rovena lékařka na svém místě a nebál bych se jí doporučit. Více

Žitná 49, Praha Mapa

Psycholog Praha a Manželská poradna

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pan Vladimír má vždy dobrou náladu, říká věci narovinu a umí se dostat k jádru problému. Je to zkušený profesionál. Již po první návštěvě jsem si dokázala uvědomit, co dělám "špatně" díky dobře kladeným dotazům. Když vám není nejlépe, tak vás dokáže rozesmát svým skvělým smyslem pro humor. Určitě doporučuji. Více

Máchova 21, Praha Mapa

Vladimír Jarošík - Máchova

od 2 000 kč

Konzultace online

• Psychoterapeut, Psycholog

„Zatím jsme byli s mužem jen jednou, ale už teď víme, že P.R. je super a chceme pokračovat. Dokázal mluvit s mužem tak, že to i on zvládl a nebylo to tam pro něj snadné. Mluvit na ráz se dvěma úplně odlišnýma lidma není snadné. A také se mi líbilo prostředí, má opravdu hezký prostor, člověk se tam cítí moc dobře (pro mě je tohle také důležité). Více

Slezská 856/74, Praha Mapa

Mgr. Pavel Rataj - www.pavelrataj.cz - Psychoterapie Praha | Párová terapie Praha | Manželské a rodinné poradenství Praha

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„před necelými dvěma lety jsem začala docházet na KBT terapii k paní doktorce z důvodu celkového vyčerpání, úzkostí a panických atak, které mě postihly po smrti rodičů. Paní doktorka mi velice pomohla, obzvláště v začátcích, kdy jsem nevěděla kudy kam, jsem se na každé setkání vysloveně těšila. Souvztažně s terapií jsem užívala i antidepresiva, která jsem v průběhu terapie postupně vysazovala. Nyní jsem již bez léků, bez terapie a paní doktorce VELICE DĚKUJI za její přistup a pomoc, kterou mi poskytla! Pokud budu někdy v budoucnu potřebovat pomoc psychologa, vím kam se obrátit. Více

Senovážné náměstí 23, Praha 1, Praha Mapa

KBT - Bělohlávková

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu doktorovi Novákovi jsme chodila několik let. Mé problémy byly z dětství a bylo moc těžké a složité se tam vracet, ale nebyla jsem na to sama. Pan doktor se mi po dobu terapie stal tím nejbližším člověkem, kterému mohu říct úplně všechno a nestydět se sama za sebe. Těšila jsem se na každou terapii, protože alespoň hodinu týdně mi bylo dobře. Práce se mnou byla velice těžká a zdlouhavá, ale pan doktor svou empatií, laskavostí a humorem přemohl mé ego a ukázal mi, jaká opravdu jsem a co skutečně cítím. Strašně moc mu děkuji za to, že nyní můžu plnohodnotně žít a cítit se dobře. Pana doktora 100 % doporučuji, je to úžasný psycholog a milý člověk. Více

Vyšehradská 49/320, Praha Mapa

• Psychoterapeut

Řipská 15, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum Řipská

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie s Tomášem mi pomohla především rozumět vlastnímu životnímu tempu a přizpůsobovat ho situacím tak, abych se nevyčerpávala a mohla dobře fungovat. Na začátku jsem si k němu hledala déle cestu, protože byl jiný než psychoterapeuti, se kterými jsem se do té doby setkala - přímočařejší - ale poté jsem tuhle vlastnost velmi vítala a odnáším si díky ní mnoho poznání. V těžkých tématech jsem cítila pevnost, o kterou se dalo opřít a maximálně citlivý přístup, díky čemuž se zahojila některá velmi stará zranění a uvolnil se prostor pro nové uchopení a prožití. Když by bylo třeba, opět se na Tomáše v budoucnu s důvěrou obrátím. Více

V Hůrkách 1292/8 - Stodůlky, Praha Mapa

Soukr. psychoterapeutická praxe Nové Butovice

1 300 Kč

Máchova 21, Vinohrady NEPLATNÉ, Praha Mapa

Soukromá psychoterapeutická praxe - starší NEPLATNÁ adresa

od 1 300 kč

1 300 Kč

• „Paní Terezu můžu jenom doporučit. Velmi mi pomáhá na mojí cestě k uzdravení duše po prožité traumatické události v dětství. Škoda, že jsem na ni nenarazila již dříve, ale jak říká Tereza, vše má svůj čas. Ještě mám před sebou dlouhou cestu, ale poprvé v životě cítím pevnou půdu pod nohama a věřím, že moje uzdravení je už jenom otázkou času. Díky! Více

Pernerova 293/11, Praha Mapa

PSYCHOLOG PRO DUŠI

1 400 Kč

• „Ke Kláře jsem se dostala poté, co jsem dřív docházela k jedné paní, která mě vedla ezoterickou cestou, která mi přestala být příjemná. Docela mě ta paní tehdy rozložila a měla jsem strach. Ale Klára pracuje na úplně jiných principech, na naprosto pozemských a zdravých principech. Cítím se s ní v bezpečí a jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože na sobě konečně cítím opravdu nějaký posun. Naše terapie ještě probíhá, ale za rok a půl, co k ní docházím, je to velký skok. Jsem opravdu ráda, že jsem se dostala zrovna k ní. Můžu ji opravdu maximálně doporučit. Více

Anny Letenské 8, Praha Mapa

Centrum Komunikace z.s.

• Psychoterapeut, Psycholog

„The best way to describe him ( he will always be there when you need him ) good explanation, great understanding, and tips how to deal with whatever it is you face in life. Thank you Mr, Jakub. Více

Na louži 258/13, Praha Mapa

Psychologické poradenství, Psychoterapie, Adiktologické poradenství, Párová terapie

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

„Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní Schautové jsem se dostal s problémy s pamětí a poruchou soustředění. Přes několik testů jsme zjistili povahu mých stavů a začali pracovat na nápravě. Její profesionální přístup mi velice pomohl najít cestu k práci na sobě. Rozhodně jí doporučuji. Více

Mařákova 4, Praha Mapa

Psychoterapeutické centrum

• Psychoterapeut, Ostatní

„Paní Radka Košňarová mi pomohla zorientovat se v krizové životní situaci, nabrat sílu celou věc řešit. Stačily mi tři sezení, abych znovu nabrala sílu, teď k ní docházím už cca jednou za měsíc a moc mi to pomáhá. Více

Na Poříčí 12, Praha Mapa

Psychoterapie Ymca

od 1 200 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K paní doktorce jsem chodila přibližně rok a můžu jí velmi vřele doporučit. Její přístup mi naprosto vyhovoval, velmi jemně nastavovala diskuzi na témata, která byla podstatná, ale nic nelámala přes koleno. Kdybych někdy znovu potřebovala pomoc, určitě se vrátím k paní doktorce Besperátové. Více

Šimáčkova 1451/11, Praha Mapa

Psychologické poradenství a psychoterapie

od 1 400 kč

• „Doporučuji společnou práci na změně s paní doktorkou Dvořákovou. Umí vytvořit bezpečí, klid a zároveň pracuje na změně, která je v psychoterapii klíčová. Velmi příjemné prostředí, užitečné setkávání. Díky za takové služby, jsou lidské, profesionální a užitečné. Doporučuji. Více

Anny Letenské 8, Praha Mapa

Centrum komunikace z.s.