Krizová intervence Praha

Jakého specialistu hledáte?
  • Psychoterapeut, Psycholog

„Přišli jsme spolu na důležité kroky, které mi pomohou žít naplněnější život se zdravým sebevědomím a snad bez dalších zbytečných přešlapů. Více

Jungmannova 736/ 14, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Dikobrazz

od 1 200 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„K panu Galbavymu chodime se sedmiletym synem a nemuzeme si ho vynachvalit. Clovek na spravnem miste…

Tolstého 4, Praha Mapa

PSYCHOTERA

1 200 Kč

• „Rozvod, který dcera v 8mi letech špatně snáší a následkem má psychosomatické potíže. Paní Markéta nám velmi pomohla se s celou situací lépe vyrovnat a objasnit postoj dcery k celé věci. Má krásný vztah k dětem a umí s nimi velmi dobře uvolněně pracovat příjemnou a zábavnou formou. Dcera se na sezení i těšila. Moc děkuji a vřele doporučuji! Lucie Více

Náplavní 1, Praha Mapa

Mgr. Markéta Řeřichová

1 800 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Po prvním sezení jsem byla mile překvapena, milá a vstřícná komunikace, druhý pohled na problém pomohl.

Edisonova 86, Praha Mapa

Psychologická a psychoterapeutická praxe

1 200 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„Pan doktor byl pozorný jak při rozhovoru se mnou, tak vůči chování syna (3 roky, podezření na poruchu autistického spektra). Byla to první návštěva, proto se jednalo spíše o komunikaci mezi námi, přesto si všímal, jak syn reaguje na různé podněty a kromě pravděpodobné diagnózy poskytl vysvětlení a rady pro další práci. Celkových 75 minut uběhlo velmi rychle a příjemně. Více

PhDr. Petr Beroušek - SPERO, Praha Mapa

Virtuální - korespondenční psychologická poradna - za smluvních podmínek po předchozím ujednání

od 500 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Touto cestou bych chtěl Pavlovi poděkovat. Díky za profesionální přístup, empatii, podporu, čas a odbornou eruduci. Terapie mi moc pomohla, s jeho pomocí jsem našel jádro svého problému. Sezení byla velmi příjemná a hlavně účinná. Přeji mnoho spokojených klientů, jako jsem byl já. Více

Rezidence Rosa, Střelničná 1680/8, Praha 8 – Kobylisy, Praha Mapa

Individuální psychoterapie, Pavel Kozelka - psycholog

Psychologické poradenství

1 000 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Psychoterapie u paní Jany Kotalové mi neskutečně pomohly. Mám za sebou zkušenosti i s jinými terapeuty a s psychoanalýzou, ale teprve až s těmito návštěvami se mi skutečně ulevilo. Paní Kotalová je psycholog, který nemá tendence se nad klientem povyšovat, něco mu tajit nebo jeho problémy zasazovat do komplexních odborných kontextů, nepoužívá psychologická klišé... s obdivuhodnou jednoduchostí a naprostou upřímností se prostě zaměří na vás jako na konkrétního člověka a pomůže vám z problému najít cestu ven. Naše setkání mě naplnila pozitivní energií, nadějí a úlevou, že věci nejsou tak složité, jak se mi jeví. Jsem ji za tuto pomoc vděčná a její konzultace dále doporučuji. Pokud hledáte psychologa, který s vámi bude jednat na rovinu a s laskavostí, určitě budete spokojeni. Více

Ostrovského 253/3 (Ženské domovy), Praha Mapa

• Psycholog

Opletalova 27, Praha Mapa

Praha, KBT, psycholog

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji. Více

Jana Masaryka 48, Praha Mapa

ordinace klinické psychologie

od 600 kč

• „Ke Kláře jsem se dostala poté, co jsem dřív docházela k jedné paní, která mě vedla ezoterickou cestou, která mi přestala být příjemná. Docela mě ta paní tehdy rozložila a měla jsem strach. Ale Klára pracuje na úplně jiných principech, na naprosto pozemských a zdravých principech. Cítím se s ní v bezpečí a jsem ráda, že jsem se k ní dostala, protože na sobě konečně cítím opravdu nějaký posun. Naše terapie ještě probíhá, ale za rok a půl, co k ní docházím, je to velký skok. Jsem opravdu ráda, že jsem se dostala zrovna k ní. Můžu ji opravdu maximálně doporučit. Více

Anny Letenské 8, Praha Mapa

Centrum Komunikace z.s.

700 Kč

• Psychoterapeut, Psycholog, D… ětský psycholog Více

„První rozhodnutí je vždy těžké, ale nakonec nelituji, že jsem paní Ph.Dr. Hulanovou vyhledal. Z důvodu aktuálních omezení jsem měli setkání formou videohovorů a vzhledem k této nelehké době jsem tuto možnost uvítal. Člověk neví, co očekávat a zda jeho problémy nejsou banální a z tohoto důvodu jsem setkání dlouho odkládal. Zpětně to teď, ale hodnotím jako dobré rozhodnutí, hlavně díky tomu, že paní doktorka je opravdu odborník na svém místě. Občas je potřeba slyšet názor na daný problém i z jiného úhlu a toto mě osobně pomohlo asi nejvíce. Touto cestou bych chtěl velice poděkovat za názory, rady a hlavně vyslechnutí. Více

Loučanská, Praha Mapa

PhDr. Lenka Hulanová

od 700 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Byla jsem maximalni spokojena a pani Benesovou doporucuji svemu okoli. Diky terapii jsem byla schopna podivat se na hodne aspektu sveho zivota jinak, s odstupem. Mam pocit, ze za cca pul roku terapie se mi podarilo urovnat si v hlave, co je pro me dulezite - ackoli primo tohle nebylo hlavnim predmetem nasich sezeni. Spousta veci mi dochazi zpetne, z terapie budu urcite jeste nejakou dobu cerpat. Maximalni spokojenost jak po profesionalni, tak po lidske strance! Více

Vyšehradská 49/320, Praha 2, Praha Mapa

Budova kláštera Emauzy

od 1 000 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Pokud s terapií váháte, neváhejte. Přestanete být na své trable sami. Pomohl mi zdolat pro mě nezdolatelnou horu a našla jsem zase sama sebe. Pokud budete opravdu chtít, dokážete spolu překonat nemožné. Velmi jsem ocenila pocit, že v tu chvíli tu je jen pro mě a opravdu naslouchá. Více

Dykova 1, Praha Mapa

Psychoterapeutická poradna Otevřený dialog

od 850 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní psycholožka Mgr .Kateřina Matalová mi svým výjimečně trpělivým, vlídným a empatickym přístupem pomohla především rozeznat problém, kterému čelím, a ukázala mi, jak s nim zacházet. Jeji terapie je pro mne vitálně důležitá a návštěvy v ordinaci v Uhříněvsi, Praha 10, mi vždy přinesly úlevu a naději. Bez nich bych byla ztracena. Domnívám se, že paní psycholožka Matalová ma pro své povolání nesporný talent a sama její osobnost mně naplnuje klidem a důvěrou v lepší svět laskavosti, dobra a tolerance v mezilidských vztazích. Děkuji Vám paní magistro. Eva Více

Neustupného 1840/6, Praha Mapa

Psychologická praxe - CENTRUM DUŠEVNÍ POHODY

od 800 kč

• „Doporučuji. Paní Nováková je velmi empatická, ale umí si udržet odstup. Rychle pochopí, v čem je problém, a u mí se ptát. Více

Belgická 38, Praha Mapa

Poradenství v oblasti osobního rozvoje a psychoterapie

od 950 kč

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní doktorka Tošovská nyní pracuje v Hradci Králové. Jezdím za ní z Prahy, protože se mi zde v Praze nepodařilo najít takového specialistu, jakým je právě paní doktorka. Velmi děkuji za její skvělou péčí. Mockrát děkuji. Honza Adámek Více

Jana Masaryka 1365/23 Hradec Králové, Praha Mapa

• Psychoterapeut, Psycholog

„Mohu doporučit. Pan psycholog je upřímný, přímý, profesionál s lidskosti a empatii. Ocenuji a vážím si jeho snahy pomoci. Velké díky ! Více

K Hrnčířům 25, Praha Mapa

AmbiCare clinic

• Psychoterapeut, Psycholog

„Paní Kondr je velice empatická a dokáže vytvořit uvolněnou atmosféru důvěry, kde je možné se otevřít. Jsem velice vděčná za její upřímnou a vřelou podporu při zpracovávání emocí, za jemné vedení k většímu sebepřijetí a pochopení hlubších souvislostí mojí životní situace. Více

Přístavní 24, Praha Mapa

Antonina Kondr