O nás

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (11)

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

Musím souhlasit se vším níže uvedeným. Při sezení panuje příjemná až přátelská atmosféra a nestydím se svěřit se i choulostivym tématem. Nepřestanu si děkovat, že jsem se rozhodla pana Ondřeje navštívit, od té doby jsem udělala v životě pár kroků, které byly potřeba, ale neměla jsem k nim odvahu. Asi v životě ještě udělám pár kotrmelcu, ale je fajn, že člověk ví, kam si o nich jít popovídat a probrat možná řešení. Děkuju, Klara

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

Velmi milý terapeut, hezky doprovází celou terapii dobře cílenými otázkami, nechybí empatie a snaha pomoci. Velmi příjemné prostředí, cítím se tam dobře. Určitě doporučuji. Možnost platby přes QR kód výhodou.

Mgr. Lucie Rudinská, DiS. Individuální psychoterapie (50 minut)

Děkuji za velmi příjemné a užitečné setkání s paní Rudinskou.

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

K pánovi Ondrejovi chodím na terapie už niekoľko mesiacov a som plne spokojný. K terapiám som bol spočiatku dosť skeptický, ale pán terapeut mi dokázal, že terapie majú zmysel.
    Terapia prebieha v peknom, príjemnom prostredí formou plnej komunikácie, a teda nejde o nejakú formu "self-therapy" kedy by človeka iba nechal rozprávať a prísť na to, kde je problém. Dôkladne analyzuje všetko čo v rámci komunikácie zazneje a vždy mi bol schopný ukázať pohľad na moje problemy z takého uhla, ktorý mi pomohol posunúť sa ďalej a nájsť, aj v bezvýchodiskových situáciach, svetlo.
    Pána terapeuta môžem plne s čistým svedomím odporúčiť každému, kto zažíva ťažké chvíle.

Mgr. Lucie Rudinská, DiS. Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní magistra je naprosto úžasná, moc doporučuji. Setkání s ní jsou velmi přínosná a člověk se cítí mnohem lépe. Krásné jsou i prostory pro terapii. Moc děkuji.

Mgr. Lucie Rudinská, DiS. Individuální psychoterapie (50 minut)

Jsem moc spokojená s výběrem terapeutky, paní Rudinská je velmi empatická a lidská a vždy odcházím nabytá energií.

Mgr. Lucie Rudinská, DiS. Individuální psychoterapie (50 minut)

Paní Lucie je velmi příjemná, empatická a profesionální. Příjemný prostředí.

Mgr. Lucie Rudinská, DiS.

Dobrý den, děkuji za hezké hodnocení. Jsem moc ráda, že jste spokojená. S přáním hezkého dne Lucie.

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

Za mě velmi efektivní a jasná terapie. Moc oceňuji večerní ordinační hodiny. Díky

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

Příjemný prostředí. Velmi profesionální a milý pan Ondřej. Uklidňující a motivující návštěva.

Mgr. Ing. Ondřej Rudinský Individuální psychoterapie (50 minut)

Včera jsem byl na své první psychoterapii vůbec a jsem z toho neskutečně nadšený. Pan Rudinský na mě působil nesmírně profesionálně, vyslechl všechny moje problémy a nahodil mi pár velmi dobrých myšlenek, jak s těmito problémy pracovat. Moc se těším na další setkání a hlavně na postup, který časem přijde. Děkuji.

Kontakt