Hekrova 805, Praha
ESET,psychoterapeutická klinika s.r.o. (mapa)

Umístění: ESET,psychoterapeutická klinika s.r.o. BPD

Neuvěřitelný člověk. Jeho studna vědomostí, životních zkušeností a jeho hluboká lidskost a empatie mi připadá neuvěřitelná. Nepovažuji ho ani za lékaře ani psychologa. On je opravdový léčitel duší s velkým "L".

S panem doktorem jsem absolvoval nekolik sezeni - terapii. Ceny individ. terapii jsou podle meho nazoru hodne prestrelene. Pan doktor umi hezky mluvit, jiste ma i charizma a jeho vyklad se dobre posloucha. Nyni chodim jinde a jsem spokojen. Mozna jenom osobni zkusenost, ale vzhledem k ostatnim neg. nazorum spise fakt.

Skupinová terapie, kterou vedl byla přínosná. Jeho shrnutí nám dost otvírala oči.

Když jsme chodila individálně k Phdr.Růžičkovi, dostali jsme se jednou i na platbu za hodiny. A dodnes to beru v potaz. Opravdu musí mít i na to, aby si od našich pacientských často neskutečně nešťastných osudů psychterapeut odpočal. Já mu vděčím za naprosuo změnu života: Za sebevědomí, schopnost seberealizace, postoj k druhým. Konec těžkým nesnesitelným depresím, fobiím..... .

PAN DOKTOR RŮŽIČKA SVÝM PŘÍSTUPEM K PACIENTŮM JE NEJLEPŠÍ ZE VŠECH PSYCHOLOGŮ,KTERÉ JSEM POZNALA.JE PROSTĚ NEJLEPŠÍ.

Hluboce empatický a skvělý člověk.

Dr. Růžička má hluboce lidský přístup a dokáže v lidech vidět i to, co oni ještě sami netuší a dovést je k poznání že mají sílu k překonání svých problémů. velice mi pomohl. Děkuji!!!
Anna

výborný pedagog i terapeut, šíří dobro, lásku, pochopení a toleranci - vše co nám všem tolik chybí... a má velké charisma

Pokud si někdo sám o sobě napíše hodnocení "nejlepší" (viz komentář: "Děkuji."), tak to o něm také leccos napoví. :-(

Je to mimořádný psycholog a pedagog !
Vyšší cenu práce si naprosto zaslouží a přes to a zároveň s tím klienti a pacienti jsou pro něj prioritní.
K.

Umístění: ESET,psychoterapeutická klinika s.r.o. BPD

Hluboce empatický a skvělý člověk.

Anna

Je to mimořádný psycholog a pedagog !
K.