Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Břeclav

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Velmi příjemná paní psycholožka. Pomohla mi se sebepoškozováním a mnohem líp zvládám stresové situace. Dříve jsem měla velmi nepříjemné psychické potíže a většina už je pryč. Paní psycholožka je velmi empatická a snaží se vše vysvětlit co nejvíce. Snaží se, aby na způsoby pomoci přišel sám člověk s problémem. Příjemně se s ní komunikuje a nemáte pocit, že mluvíte s někým neznámým, kdo by vás odsuzoval. Většinou se i společně zasmějeme. Jediné co bych vytkla je dlouhá vyřizovací doba, ale to se dá pochopit. Vřele doporučuji. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Citlivý přístup, pomáhá nám hledat řešení, máme v ni důvěru. Marie

Národní třída 1959/90, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín, spol. s.r.o.

• Psycholog