Poliklinika Břeclav s.r.o.

• klinika

• Jana Hammerová

Internista, MUDr.

• P

Mám dobrou zkušenost s paní doktorkou.snad jen ten přístup k sestřičkám a nižšímu personálu....Jako lékař výborná.

• C

kvalitní, impulzivní, velmi dobře pomůže

• Michal Brada

Diabetolog, Internista,

• M

Velmi chytrý,milý a ochotný pan doktor.Po mé špatné zkušenosti z léčení v jiné ordinaci se po jeho léčbě cítím výtečně a mohu mu poděkovat za jeho hezký a profesionální přístup,poněvadž můj život s diabetem se od zákládů změnil.Toto všechno se týká i sestřičky Milušky Malé,která je vždy vstřícná a milá,na každého si najde chvilku. Děkuji za to, že Vaše duo je v ordinaci.Mirka.

• Jana Teturová

Alergolog, MUDr.

• Doporučuji

• H

Velmi zkušená odbornice a je lidská. Pomůže jak se dá ikdyž se to netýká vyloženě alergo.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Jiří Lenz

Diagnostik, MUDr.

• Výborný odborník.

• Karel Minařík

Kardiolog, MUDr.

• Profesní přístup k pacientovi, velmi důkladný, vstřícný. Mohu jen a jen doporučit.

• Vždy se plně věnuje pacintovi,vyslechne ,poučí,navrhne léčbu,,Dík .Havranová

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Lenka Novotná

Gynekolog, MUDr.

• B

S paní doktorkou jsem byla velmi nespokojena, pokud potřebujete jenom recept na antikoncepci a prevenci - na to stačí. Jakmile se vyskytne problém, nemá snahu nic řešit, nic nevysvětlí, nenasadí žádnou lečbu. Opravdu nedoporučuji, je spousta kvalitních gynekologů, ale tato paní doktorka mezi ně nepatří.

• M

už nikdy v životě a když jsem šla na standartní vyšetření v těhotensví které se provádí na poliklinice a byla tam tato paní doktorka málem jsem dostala infarkt

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Petr Cagaš

Psycholog, Psychoterapeut, Mgr.

• Z

Pana Cagaše navštěvuji již delší dobu a jenom díky jeho terapii jsem byla schopná zvládnout své úzkostné stavy bez medikací. Trpím panickou úzkostí, bála jsem se chodit ven na ulici, pořád mě pronásledovala myšlenka, že omdlím nebo umřu, zkrátka byla jsem opravdu moc zoufalá. Měla jsem ale to štěstí, že jsem narazila na pana magistra Cagaše, který mi po provedení všech vyšetření a určení konečné diagnózy nabídl tzv. "hypnotickou terapii". Nyní již moje návštěvy nejsou tak časté jako na začátku, ale pokaždé vím, že mne terapie uklidní a cítím se mnohem lépe, negativní myšlenky jsou mnohem méně časté a dokážu chodit po městě na nákupy a zařizovat vše potřebné. Jestli máte stejné nebo jenom trochu podobné potíže a spoustu negativních myšlenek, které Vám brání žít život naplno, tak neváhejte a kontaktujte pana magistra. Určitě Vám pomůže Vaši situaci, když už ne vyřešit, tak velice úspěšně zvládat.

• V

Pan magistr mě dokázal vyslechnout i podpořit. Byla jsem schopná si díky němu uspořádat některé věci, ve kterých jsem předtím měla celkem zmatek. Takže mi ty konzultace moc pomohli, abych mohla lépe řídit svůj život a rozhodovat se v něm sama a to mi nyní jde líp, i když zatím ne vždycky:-). Můžu doporučit i dalším lidem, kteří jsou ve stresu a moc si nevěří.

• Viliam Brada

Gastroenterolog, MUDr.

• P

S panem doktorem jsem moc spokojená. Už při prvním čekání před ordinací jsem z diskuze pacientů poznala, že je velmi dobrý. Také mě mile překvapilo, když se lidé bavili, že pan doktor vezme vždy všechny pacienty, přestože jich je v čekárně opravdu hodně a většina doktorů je již pryč. Má zkušenost toto jen potvrdila. Pan doktor je příjemný, pečlivý, vyslechne všechny obtíže, navrhne léčbu a poté pravidelně zkoumá, jak léčba postupuje. Vše podrobně vysvětlí a pokud o to pacient stojí, vysvětlí věci i podrobněji. Moje léčba zabrala vzhledem k mým problémům okamžitě. Také jsem se dozvěděla věci, které mi opravdu pomáhají se správnou životosprávou. Moc panu doktoru děkuji a přeji stejně tak spokojené pacienty, jako jsem já.

• Velmi pečlivý

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Miroslav Hochel

Neurolog, MUDr.

• M

Paní Jiřinka evidentně patří k bedlivým divákům „Čikégo Houp“. Tam jsou neomylní!!! Pokud tělesná teplota pacienta v tomto „vzdělávacím seriálu“ neklesne pod – 273,15°C, tak ho bezpečně uzdraví.
      Moje zkušenost s panem doktorem je zcela jiná. Je to možná tím, že jsem mu nevnucoval „svoji diagnózu“ a neobjednával si u něj léky jako v pětihvězdičkové restauraci. Já mu jen sdělil co mne bolí, kde a kdy. Na CT mne objednal v Hodoníně, protože v Břeclavi bych musel dlouho čekat…..
      Zkrátka, já jsem s prací pana MUDr. Hochela spokojený. Pro jistotu předesílám, že jsem ženatý a mám tři děti. Pokud paní Jiřinka vydedukuje, že mé hodnocení je důkazem toho, že mám s panem doktorem „techtle“ nebo nedej bože „mechtle“, tak bych ten návrh na návštěvu ordinace psychiatrie (přímo proti dveřím neurologie) doporučoval ;o)! Hodnotím *****!

• reaguji na článek pacient který napadl honocení, že kladné hodnocení piše sestřička ta se bohužel nejmenuje Marie a pisatel je tak zaostalý že neví že z jednoho PC třeba na pracovišti může hodnotit třeba i x pacientů třeba všech spokojených

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Milena Mořkovská

Dermatolog, MUDr.

• T

U paní Dr. Mořkovské jsem byl 3 krát, poprvé, že se nadměrně potím. Prý takový jsem, jiné to už asi nebude, tak se s tím musím naučit žít, existují injekce na potlačení potu, ale ty jdou drahé, toť vše. Po druhé jsem přišel s podrážděnou pletí po holení, pupínky, atd. Řešení: Takový jste a jiné už to nebude, dejte si na to obklad z černého čaje. Po třetí jsem měl podivný pupínek na přirození, paní doktorce stačil pohled asi 4 setiny sekundy k diagnoze, takže jsem pak trnul 2 měsíce zda má pravdu, nakonec zmizel,ale už tam nepůjdu ani omylem.

• Kdyz jsem byla u ni, doktorka byla prijemny,zato sestra me vyrazila dech. Uz v cekarne jsem citila cigaretovy kour, kdyz jsem vstoupila do ordinace k sestre se 4mesicnim miminkem, bylo tam zima po vetrani oknem, smrad z cigaret dohromady s osvezovacem vzduchu, byla jsem z toho tak vytocena, ze jsem nebyla schopna sestre odpovedet na otazku, mela jsem chut ji jednu vrazit. Ale prezili jsme to, stejne namm doporucila nastesti jen modrou indulonu , ta je fakt asi dobra na vsechno.Sestru bych vyrazila okamzite, toto preci neni normalni a pokud kouri spolu letely by obe dve !!!!

Podívejte se na všechny názory (34) na lékaře