Poliklinika Břeclav s.r.o.

Typ zařízení

• klinika

• L
    Lékař: MUDr. Viliam Brada Jiný

Pan doktor je velmi důsledný a vše pečivě zodpoví. Jedinou výhradu je sestra která u něj pracuje. Lidé tam přijdou s nemocí, vystrašení co je čeká a ona dovede být dost nepříjemná.

Lékař: MUDr. Marcela Doubková Jiný

Velice příjemné vystupování,vysvětlení problému a pomoc při jeho řešení.Měl jsem velice dobrý a příjemný pocit z návštěvy paní doktorky.

• P
    Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

Paní doktorka je nevídaný úkaz v tom nejvíc pozitivním slova smyslu, že mi stojí za to jezdit k ní přes celou republiku. Vysoce odborná, pečlivá, empatická, lidská a vtipná. Kéž by takových bylo více.

• M
    Lékař: MUDr. Jana Izsófová Jiný

Arogantní, neochotna, neempatická, v žádném případě DĚTSKÁ! Nikdy už s dítětem. Pro dospělého možná, pro dítě ne! Neumí komunikovat s detma. Což bych jako od maminky dítěte čekala...

• K
    Lékař: Mgr. Dagmar Valentová Jiný

Velmi příjemná paní psycholožka. Pomohla mi se sebepoškozováním a mnohem líp zvládám stresové situace. Dříve jsem měla velmi nepříjemné psychické potíže a většina už je pryč. Paní psycholožka je velmi empatická a snaží se vše vysvětlit co nejvíce. Snaží se, aby na způsoby pomoci přišel sám člověk s problémem. Příjemně se s ní komunikuje a nemáte pocit, že mluvíte s někým neznámým, kdo by vás odsuzoval. Většinou se i společně zasmějeme. Jediné co bych vytkla je dlouhá vyřizovací doba, ale to se dá pochopit. Vřele doporučuji.

• R
    Lékař: MUDr. Jana Teturová Jiný

Velice ochotna lekarka, ktera ma velky prehled jak o svem oboru, tak i o jinych. Navic ma neuveritelne milou sestricku.

Lékař: MUDr. Jana Izsófová Jiný

Paní doktorka naprosto profesionální. Nenechá vás bolet. Vždy vyjde vstříc. Do doby, než jsem ji začala navštěvovat, jsem měla velké problémy se zubama. Nyní jsem naprosto v pořádku. Jsem ji velmi vděčná. Naprosto doporučuji.

• N
    Lékař: MUDr. Martin Raus seborea

Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová

Lékař: MUDr. Zdeněk Šmíd bolest kolen a kyčle

Dlouhodobé problémy s koleny a kyčlí mne donutily navštívit ortopedii. Našel jsem si pana Mudr. Z. Šmída - dojíždí do BV jednou týdně. Každopádně samotný proces vyšetření je docela "maso" .. Do ordinace se vstupuje po 3 lidech a jede to jako na běžícím pásu. Tipuji tak 5 - 7 minut na pacienta je moc. Dopředu jsem si nechal udělat rentgeny kolen a kyčlí. ( asi 6 snímků ) - Ty měl v rychlosti asi 7 sec. prohlédnuté a závěr byl, že jsem v pořádku. To mně překvapilo, protože jsem i pacientem na revmatologii a tam na to měl pan doktor jiný názor. " Řekl jsem výsledky z revmatologie napovídají, že problém je... a pan ŠMÍD na mne nevěřícně koukal... podíval se ještě jednou a závěr byl najednou úplně jiný.. artritida 2 stupně obou kolen s výpotky + kyčel ve tvaru soudečku s poznámkou, jestli to chci opíchnout - že to musí bolet. S tím jsem tam i přišel. Přestože může být pan Mudr. Šmíd vynikající lékař, tak tento 5 - 7 minutový styl vyšetření nepovažuji za šťastný.

• A
    Lékař: MUDr. Marcela Doubková

Paní doktorka odmítla udělat základní testy, "to že jsem unavená prý nikoho nezajímá", to je prý každý Její odpověď na mou závažnou formu hirsutismu bylo: "Proč sem lezete s pár chlupy". Pak mě vyhodila ze dveří vyloženě, aniž by udělala jakýkoliv test. Našla jsem si jiného endokrinologa, který udělal potřebné testy. Mám autoimunitní nemoc štítné žlázy - paní doktorka by mě nechala prostě tak. Našlo se spousta dalších problémů z oboru endokrinologie, které s mými problémy souvisí - doteď bych byla v bolestech a zhoršovaly by se díky ní. Ovšem dostala za mou návštěvu dobře zaplaceno.
    Šikanována jsem byla celkem dvakrát, jednou velmi neprofesionální zlou hrubou sestrou - doteď jsem v šoku, co je vůbec možné, že si může k pacientům dovolit. Neochotná, protivná, hlavně mi řekla špatné informace a pak vše přetočila, že prý jsem si to musela nějak špatně napsat, takže jsem tam vážila cestu úplně zbytečně, ona prý chyby nedělá. Zmatená, chaotická a zlá osoba, absolutně neprofesionální přístup. Neochotná odpovědět na jednoduchý dotaz. Opravdu soukromá firma, která ani nemá zavedený e-mail, máte to prý poslat poštou, pokud něco chcete, "to není jejich problém"."A co chcete" je nejběžnější věta.
    Paní doktorka nejen nevěří pacientovi, uráží jej, nad mou závažnou formou nemoci se i můj gynekolog pozastavoval, ale paní doktorka se na mě s opovržením podívala a řekla, že "co s tím má jako dělat, proč tam LEZU jen s pár chlupy". Později se zjistilo, že to bylo několik závažných problémů najednou, ke kterým by se mí lékaři vůbec nedostaly a nechala by mě prostě tak.
    Nikomu bych nedoporučovala tam zkoušet ani jezdit, v jiných městech najdete lékaře s podobnými čekacími lhůtami. Momentálně jsem našla lékaře, co se mnou jedná jako s člověkem, i když musím jezdit mnohem dál. Buďte opatrní a najděte si opravdového odborníka, co se k Vám bude chovat slušně.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu