Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Břeclav s.r.o.

Bří Mrštíků 38

69074 , Břeclav , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Lékař: MUDr. Dagmar Pluháčková Jiný

  V ordinaci jsem byla pouze jako doprovod své matky, která nedoslýchá. Paní doktorka na ni nemluvila dostatečně hlasitě a věcně, takže moje máma neměla z vyšetření téměř žádný informační výstup, vše jsem jí musela přetlumočit po opuštění ordinace.Očekávala bych, že lékař v tomto oboru by měl reagovat dle postižení a věku pacienta, tj. pokud přijde se sluchovým problémem, alespoň by mohl mluvit nahlas a v krátkých větách.co se týče odbornosti - tuto nemohu dosud posoudit, byla jsem pouze u vstupní prohlídky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  V
  Lékař: MUDr. Ivana Krátká Jiný

  Na dovolené jsem dostal zánět ucha, paní doktorka mě bez problémů ten den vzala na prohlídku a léčila mě během mé dovolené. Takže palec nahoru.


  L
  Lékař: MUDr. Viliam Brada Jiný

  Pan doktor je velmi důsledný a vše pečivě zodpoví. Jedinou výhradu je sestra která u něj pracuje. Lidé tam přijdou s nemocí, vystrašení co je čeká a ona dovede být dost nepříjemná.


  J
  Lékař: MUDr. Marcela Doubková Jiný

  Velice příjemné vystupování,vysvětlení problému a pomoc při jeho řešení.Měl jsem velice dobrý a příjemný pocit z návštěvy paní doktorky.


  P
  Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

  Paní doktorka je nevídaný úkaz v tom nejvíc pozitivním slova smyslu, že mi stojí za to jezdit k ní přes celou republiku. Vysoce odborná, pečlivá, empatická, lidská a vtipná. Kéž by takových bylo více.


  M
  Lékař: MUDr. Jana Izsófová Jiný

  Arogantní, neochotna, neempatická, v žádném případě DĚTSKÁ! Nikdy už s dítětem. Pro dospělého možná, pro dítě ne! Neumí komunikovat s detma. Což bych jako od maminky dítěte čekala...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  K
  Lékař: Mgr. Dagmar Valentová Jiný

  Velmi příjemná paní psycholožka. Pomohla mi se sebepoškozováním a mnohem líp zvládám stresové situace. Dříve jsem měla velmi nepříjemné psychické potíže a většina už je pryč. Paní psycholožka je velmi empatická a snaží se vše vysvětlit co nejvíce. Snaží se, aby na způsoby pomoci přišel sám člověk s problémem. Příjemně se s ní komunikuje a nemáte pocit, že mluvíte s někým neznámým, kdo by vás odsuzoval. Většinou se i společně zasmějeme. Jediné co bych vytkla je dlouhá vyřizovací doba, ale to se dá pochopit. Vřele doporučuji.


  R
  Lékař: MUDr. Jana Teturová Jiný

  Velice ochotna lekarka, ktera ma velky prehled jak o svem oboru, tak i o jinych. Navic ma neuveritelne milou sestricku.


  J
  Lékař: MUDr. Jana Izsófová Jiný

  Paní doktorka naprosto profesionální. Nenechá vás bolet. Vždy vyjde vstříc. Do doby, než jsem ji začala navštěvovat, jsem měla velké problémy se zubama. Nyní jsem naprosto v pořádku. Jsem ji velmi vděčná. Naprosto doporučuji.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martin Raus seborea

  Po rok a půl trápení a návštěvě tří dermatologů, mně pomohl pan doktor Raus. Velmi příjemný, vyslechne, poradí. Už při vstupu k sestřičce, která je velmi příjemná a usměvavá, jsem šla k panu doktorovi s nadějí, že mně pomůže. A opravdu pomohl. Chtěla bych ještě jednou moc poděkovat. Taky sestřičce za optimismus, který mně dodala a který mně pomohl. Díky. Trechová


  Došlo k chybě, zkuste to znovu