Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Poliklinika Břeclav s.r.o.
Bří Mrštíků 38, Břeclav 69074
Poliklinika Břeclav s.r.o. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Specialisté

Názory o lékařích (31)

MUDr. Stoychev Dimitar Jiný

Nejhorší doktor co jsem zažila, neuznal že udělal chybu,obtěžovali ho moje návštěvy.

Michal Brada Jiný

Super pan doktor,příjemný ,milý,vše pěkně vysvětlil,poradil.Sestřička taktéž,milá ,příjemná.Skvělý přístup,moc si toho vážím a děkuji.

MUDr. Jana Izsófová Jiný

Pokaždé se snažím být dochvilná. O to víc mě dokáže vytočit, když ordinace začíná v 10:00, já jsem na 10:45 objednaná a v 11:00 se paní zubařka jde teprve oblékat.

MUDr. Alena Bartošová Jiný

Skvělá paní doktorka, přešla jsem k ní na doporučení kamarádky a jsem za to moc ráda.

MUDr. Stoychev Dimitar Jiný

Pan doktor mě velice zklamal, důvěřovala jsem mu 15 let, ale jakmile se objevil problém, nebyl schopný ho vyřešit ani mi o něm říct. O svém zdravotním stavu jsem se dozvěděla úplně náhodou při jiném vyšetření. Jakmile jsem přešla k jiné doktorce, tak problémy přestaly.

MUDr. Oldřich Ondráček Jiný

Je hodný a otevřený ke všem jeho pacientům, má hodnou sestru a srozumitelné vyjádření na danou situaci.

Marek Kašpar Jiný

Doktor mě odmítl ošetřit z důvodu, že jsem byla před rokem s palcem u jiného lékaře a je to nekolegiální?!!! Mě jako pacientovi je jedno co je nekolegiální, na původním místě mi zhyzdili palec. Sestra otřesná, v čekárně před 30 lidmi řešila moji diagnózu. Hrozné, žádná empatie ani profesionalita.

Mgr. Dagmar Valentová Jiný

Profesionální individuální přístup. Empaticka a chapajici lékařka která Vás vyslechne a pohlaví na dusi

Marek Kašpar Jiný

Přišel jsem si nechat vytáhnout zapomenutý pooperační steh. Měl jsem jich 45 a jeden v Brně přehlédli. Dostal jsem doporučení na na krém Bepanthen na jizvy, a během pár minut jsem odcházel. Do čekárny jsem přišel 7:20 a už jsem byl 4. na řadě. Odcházel jsem cca 8:15. Při mém odchodu bylo v čekárně více než 20 lidí. Určitě se vyplatí přijít trochu dřív. Ošetření bylo velmi profesionální. Děkuji

MUDr. Bogdan Serkiz Jiný

Včera mi pan doktor trhal "sedmičku" vpravo nahoře. Nic příjemného. Přesto vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle a s maximálním ohledem na mě jako na pacienta.
    Rovněž přístup paní sestřičky byl po celou dobu zákroku profesionální a výborný.
    Pana doktora a jeho ordinaci mohu jen doporučit.