Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

Obecné skóre

  I
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Jana Izsófová Jiný

  Pokaždé se snažím být dochvilná. O to víc mě dokáže vytočit, když ordinace začíná v 10:00, já jsem na 10:45 objednaná a v 11:00 se paní zubařka jde teprve oblékat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  P
  Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

  Skvělá paní doktorka, přešla jsem k ní na doporučení kamarádky a jsem za to moc ráda.

  Z
  Lékař: MUDr. Stoychev Dimitar Jiný

  Pan doktor mě velice zklamal, důvěřovala jsem mu 15 let, ale jakmile se objevil problém, nebyl schopný ho vyřešit ani mi o něm říct. O svém zdravotním stavu jsem se dozvěděla úplně náhodou při jiném vyšetření. Jakmile jsem přešla k jiné doktorce, tak problémy přestaly.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  M
  Lékař: MUDr. Oldřich Ondráček Jiný

  Je hodný a otevřený ke všem jeho pacientům, má hodnou sestru a srozumitelné vyjádření na danou situaci.

  P
  Lékař: Marek Kašpar Jiný

  Doktor mě odmítl ošetřit z důvodu, že jsem byla před rokem s palcem u jiného lékaře a je to nekolegiální?!!! Mě jako pacientovi je jedno co je nekolegiální, na původním místě mi zhyzdili palec. Sestra otřesná, v čekárně před 30 lidmi řešila moji diagnózu. Hrozné, žádná empatie ani profesionalita.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: Mgr. Dagmar Valentová Jiný

  Profesionální individuální přístup. Empaticka a chapajici lékařka která Vás vyslechne a pohlaví na dusi

  M
  Lékař: Marek Kašpar Jiný

  Přišel jsem si nechat vytáhnout zapomenutý pooperační steh. Měl jsem jich 45 a jeden v Brně přehlédli. Dostal jsem doporučení na na krém Bepanthen na jizvy, a během pár minut jsem odcházel. Do čekárny jsem přišel 7:20 a už jsem byl 4. na řadě. Odcházel jsem cca 8:15. Při mém odchodu bylo v čekárně více než 20 lidí. Určitě se vyplatí přijít trochu dřív. Ošetření bylo velmi profesionální. Děkuji

  M
  Lékař: MUDr. Bogdan Serkiz Jiný

  Včera mi pan doktor trhal "sedmičku" vpravo nahoře. Nic příjemného. Přesto vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle a s maximálním ohledem na mě jako na pacienta.
  Rovněž přístup paní sestřičky byl po celou dobu zákroku profesionální a výborný.
  Pana doktora a jeho ordinaci mohu jen doporučit.

  S
  Ověřený profil
  Lékař: MUDr. Martina Kubová - Šedová Jiný

  rychlé labratorni vyšetření při akutním problému a napsání potřebného léku k zaléčeníMudr.neodbyde pacienta,vše si v jeho kartě přečte

  K
  Lékař: MUDr. Dagmar Pluháčková Jiný

  V ordinaci jsem byla pouze jako doprovod své matky, která nedoslýchá. Paní doktorka na ni nemluvila dostatečně hlasitě a věcně, takže moje máma neměla z vyšetření téměř žádný informační výstup, vše jsem jí musela přetlumočit po opuštění ordinace.Očekávala bych, že lékař v tomto oboru by měl reagovat dle postižení a věku pacienta, tj. pokud přijde se sluchovým problémem, alespoň by mohl mluvit nahlas a v krátkých větách.co se týče odbornosti - tuto nemohu dosud posoudit, byla jsem pouze u vstupní prohlídky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu

Kontakt

Bří Mrštíků 38, Břeclav 69074 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna