Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Břeclav s.r.o.

Bří Mrštíků 38

69074 , Břeclav , jihomoravský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • klinika

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  P
  Lékař: Marek Kašpar Jiný

  Doktor mě odmítl ošetřit z důvodu, že jsem byla před rokem s palcem u jiného lékaře a je to nekolegiální?!!! Mě jako pacientovi je jedno co je nekolegiální, na původním místě mi zhyzdili palec. Sestra otřesná, v čekárně před 30 lidmi řešila moji diagnózu. Hrozné, žádná empatie ani profesionalita.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  H
  Lékař: Mgr. Dagmar Valentová Jiný

  Profesionální individuální přístup. Empaticka a chapajici lékařka která Vás vyslechne a pohlaví na dusi

  M
  Lékař: Marek Kašpar Jiný

  Přišel jsem si nechat vytáhnout zapomenutý pooperační steh. Měl jsem jich 45 a jeden v Brně přehlédli. Dostal jsem doporučení na na krém Bepanthen na jizvy, a během pár minut jsem odcházel. Do čekárny jsem přišel 7:20 a už jsem byl 4. na řadě. Odcházel jsem cca 8:15. Při mém odchodu bylo v čekárně více než 20 lidí. Určitě se vyplatí přijít trochu dřív. Ošetření bylo velmi profesionální. Děkuji

  M
  Lékař: MUDr. Bogdan Serkiz Jiný

  Včera mi pan doktor trhal "sedmičku" vpravo nahoře. Nic příjemného. Přesto vše proběhlo naprosto profesionálně, rychle a s maximálním ohledem na mě jako na pacienta.
  Rovněž přístup paní sestřičky byl po celou dobu zákroku profesionální a výborný.
  Pana doktora a jeho ordinaci mohu jen doporučit.

  S
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Martina Kubová - Šedová Jiný

  rychlé labratorni vyšetření při akutním problému a napsání potřebného léku k zaléčeníMudr.neodbyde pacienta,vše si v jeho kartě přečte

  K
  Lékař: MUDr. Dagmar Pluháčková Jiný

  V ordinaci jsem byla pouze jako doprovod své matky, která nedoslýchá. Paní doktorka na ni nemluvila dostatečně hlasitě a věcně, takže moje máma neměla z vyšetření téměř žádný informační výstup, vše jsem jí musela přetlumočit po opuštění ordinace.Očekávala bych, že lékař v tomto oboru by měl reagovat dle postižení a věku pacienta, tj. pokud přijde se sluchovým problémem, alespoň by mohl mluvit nahlas a v krátkých větách.co se týče odbornosti - tuto nemohu dosud posoudit, byla jsem pouze u vstupní prohlídky.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  V
  Lékař: MUDr. Ivana Krátká Jiný

  Na dovolené jsem dostal zánět ucha, paní doktorka mě bez problémů ten den vzala na prohlídku a léčila mě během mé dovolené. Takže palec nahoru.

  L
  Lékař: MUDr. Viliam Brada Jiný

  Pan doktor je velmi důsledný a vše pečivě zodpoví. Jedinou výhradu je sestra která u něj pracuje. Lidé tam přijdou s nemocí, vystrašení co je čeká a ona dovede být dost nepříjemná.

  J
  Lékař: MUDr. Marcela Doubková Jiný

  Velice příjemné vystupování,vysvětlení problému a pomoc při jeho řešení.Měl jsem velice dobrý a příjemný pocit z návštěvy paní doktorky.

  P
  Lékař: MUDr. Alena Bartošová Jiný

  Paní doktorka je nevídaný úkaz v tom nejvíc pozitivním slova smyslu, že mi stojí za to jezdit k ní přes celou republiku. Vysoce odborná, pečlivá, empatická, lidská a vtipná. Kéž by takových bylo více.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu