Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Břeclav

• „K panu doktorovi chodím už 20 let. Je to výborný odborník. Vždy vše vysvětlí. Chodí k němu i moje dcera. Jsme nad míru spokojené. Patří mu i jeho manželce velké DĚKUJI. Více

Náměstí 15, Rakvice Mapa

Gynekologická ambulance

• „Pan doktor je prostě skvělý.Je vstřícný,citlivý a vše pěkně vysvětlí.Sestřička je také velmi milá , ochotná a usměvavá.S jejich přístupem jsem velmi spokojená.Doporučuji. Více

č.d. 206, Kobylí Mapa

Gynekologická ambulance

• „Vynikající doktor! Dříve jsem chodila k panu Dr. Dvořákovi, nemohla jsem se zbavit zánětů, říkal, že je vše vpořadku, po přestupu mě pan Dr. Daniel vylečil a byl zděšen v jakem stavu jsem přišla (nepodíval se ani do karty, jen na mě a hned věděl, že mám nepřeléčené dlouhodobě záněty), dale nevyhovují antikoncepce, která mi neměla být vůbec podána! Díky němu jsem začátek rizikového těhotenství zvládla i moje dcera, měli jsme hodně na male. Sestřička vypadá přísně, ale je moc ochotná a příjemná, vždy se mi snaží vyjít vstříc. Nevyhodou je někdy dlouhé čekání v čekárně, ale vždy se pan Dr. věnuje svým pacientkám na 100% a snaží se být empatický. Za mě 100% Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Doporučuji. Poradí, je usměvavý a příjemný. Je to můj druhý gynekolog a jsem velmi překvapena, jak by to správně mělo vypadat vzhledem k původnímu. + Má hezkou ordinaci Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Je to už asi můj čtvrtý gynekolog v životě. Přešla jsem k němu na doporučení kamarádky. Jsem u něj asi čtvrtý rok a zatím maximální spokojenost. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Paní doktorka je nevídaný úkaz v tom nejvíc pozitivním slova smyslu, že mi stojí za to jezdit k ní přes celou republiku. Vysoce odborná, pečlivá, empatická, lidská a vtipná. Kéž by takových bylo více. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Znalosti, zkušenosti a komunikace s pacientkami se nedá vyjádřit jinak, než v superlativech. Stejně tak systém objednání k vyšetření a práce sestry. Více

U Nemocnice 1, Břeclav Mapa

Gynekologická ambulance

• „Výborný gynekolog! Doporučuji všem, vše vysvětlí tak,že se už na nic nemusím ptát.Oproti mé bývalé gynekoložce je tu značný rozdíl.Když jsem mívala problémy,tak mi sestřička napsala recept bez toho,aby si mě gynekoložka prohlédla.Jsem ráda,za to,že pan doktor se svým klientkám věnuje na 100 procent.I sestřička je vstřícná a snaží se vše vysvětlit.Jsem za takového doktora ráda. Více

Sadová 933, Podivín Mapa

Gynekologická ambulance

• „Ja jsem s panem doktorem spokojena.Zachranil mne zivot.Sice jsem prisla o delohu i vajecniky,ale chodim k nemu roky a nemuzu si stěžovat.Odborna pece na 1s hvezdickou.Nikdy jsem nemela problem s tim,ze by mne nic ohledne meho zdravotniho stavu nevysvetlil.Je to doktor s hodnym srdickem a rozdava usmev,maximalni peci a ochotu vyjit vstrici pacientce. Více

U Zdravotního střediska 1542, Dubňany Mapa

Gynekolog

• „s panem doktorem jsem spokojena. Je odborník na svém místě.

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Odborný ženský lékař

• „K paní doktorce chodím od své úplně první prohlídky a jsem za to nesmírně ráda. I když jsem v kabince vždy stejně nervózní, hned po vstupu to ze mě díky jejímu charismatu a příjemnému úsměvu opadne. Paní doktorka je velice milá, empatická, vždy vše podrobně vysvětlí, poradí a nemá problém s jakoukoli otázkou či alternativním způsobem pomoci, pokud o něj projevíte zájem. Jediné, co by bylo super zlepšit je způsob sdělení výsledků stěrů. Protože jsem přestěhovaná v jiném městě a nemůžu se dostavit pro výsledky osobně, přičemž volat skrze GDPR nelze, zaplatila jsem si e-mailový systém, který bezpečnou komunikaci umožňuje. Přesto mi výsledky nepřišly. Na druhou stranu je fakt, že paní doktorka vždy říkala, že napíše pouze v případě, že by výsledky nedopadly dobře, ale ta obava, jestli se mail pouze neztratil není moc příjemná. Jinak určitě doporučuji. Více

Mírová 1124, Velké Bílovice Mapa

• Gynekolog, Praktický lékař

„Praktický lékař MUDr. Pospíchal je velmi zodpovědný ve vztahu k pacientovi. Vždy pacienta trpělivě vyslechne, vyšetří, poradí a naordinuje ty nejvhodnější léky. Vysvětlí další možné souvislosti. K panu doktorovi chodí již několik let všichni členové naší rodiny a s jeho pracovním postupem jsme absolutně spokojeni. Mám jen dobré zkušenosti s léčením u MUDr. Pospíchala. Více

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• „Já osobně jsem spokojená, poznala jsem velmi špatného gynekologa, který měl jen plnou hubu keců a skončila jsem v Brně s rakovinou. U paní doktorky jsem měla vždy dojem, že se snaží mě vyléčit a nevede u toho řeči, jaká je úžasná. Více

Velkomoravská 841, Lužice Mapa

Gynekologická ambulance

• „K pani doktorce chodim 26 roku jsem spokojena zadny problem ..drive mela starsi ordinaci dnes ma krasnou novou ordinaci ..pani doktorka prijemna poradi i po telefonu Více

Nádražní 43, Hustopeče Mapa

Odborný ženský lékař

• „Vůbec nechápu o čem píšete. Já mám zkušenosti s paní doktorkou takové , že se nestalo aby neudělala stěr nebo i ultrazvuk. Co se týká prohmatání prsou, tak to skutečně nedělá a občas bagatelizuje častější vyšetření prsou , ale jinak snad OK Více

• Gynekolog

• Gynekolog, Praktický lékař