Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Břeclav

• „Pan doktor je léta náš rodinný lékař a jsme s ním velmi spokojení i se sestřičkou,která dovede vždy poradit.Děkujeme. Více

Elektrárenská 1, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pani doktorka mi vždycky vyšla vstříc i s její milou sestřičkou, takže bych ji doporučila dále.

Hodonínská 1542, Dubňany Mapa

• Praktický lékař, Internista

„REAGUJI NA HODNOCENÍ PANÍ DOKTORKY.VÁŠ NAZOR,ŽE JE NALÁDOVÁ,SI ROZHODNĚ NEMYSLÍM A TO,ŽE ŘEKNE CO SI MYSLÍ A VÍ VŽDY O ČEM MLUVÍ NEUMÍ UPŘÍMNĚ KAŽDY.V DNEŠNÍ DOBĚ MÁ KAŽDÝ MOZNOST VYBRAT SI SVÉHO LÉKAŘE,COŽ BYCH NA VAŠEM MÍSTĚ ŘEŠIL!!! Více

Palackého 411, Podivín Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „K paní doktorce Pospíšilové chodíme rádi i s manželkou protože oproti jiným doktorům LÉČÍ nikdy jsme neměli problém ani se sestrou,vždy se chovala přívětivě. Paní doktorka je příjemná a hodná dost mi pomohla a jestli bude přijímat tak tam přihlásím i své dva syny.Takže můžu jen doporučit.Každý má jiný názor na doktorů někdo chválí někdo haní. Já osobně i s manželkou chválíme a pokud tady bude tak nevyměníme. Více

Horní Valy 13 (Dům zdraví), Hodonín Mapa

• Praktický lékař

„Děkuji pane doktore. Normální rozumný přístup. Mnoho sil pro další práci a také mnoho dalších spokojených pacientů.

Lipová alej 1, Hodonín Mapa

• Praktický lékař

„Velice příjemná milá profesionální lékařka,jsem sní velice spokojen,vždy pomohla i vtěch nejhorších případech. Jěště jednou jí moc děkuji.Zdeněk Milata Břeclav. Více

Břeclav Mapa

• Praktický lékař

„Nemůžu si na něho stěžovat. Je velmi schopný a má lidský přístup k pacientům !

Lipová 206, Dolní Bojanovice Mapa

• Praktický lékař

„Pomůže i mimo pracovní dobu.Nemůžu si stěžovat.Jsem spokojen.

č.d. 206, Kobylí Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Super doktor, nemám s ním jediný problém. Momentálně jsem po nemoci, léky, které mi předepsal zabraly takřka okamžitě, takže je vidět, že rozumí tomu, co dělá! Navíc je milý. I když...jediné, co mi vadí, že když vás něco bolí, tak na bolestivé místo minimálně dvakrát zatlačí a pokaždé se ptá, jestli to bolí, přestože už máte slzy na krajíčku. Více

č.d. 1121, Mutěnice Mapa

• Praktický lékař

„PLNĚ SOUHLASÍM S PŘEDCHOZÍMI NÁZORY NA PANA DOKTORA. JEN TAK DÁLE. DĚKUJI.

Mírová 1124, Velké Bílovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „nejlepší doktorka jakou jsem měl, poradí a zajímá jí i váš názor což je super a nevnucuje vám "své ověřené univerzální metody" a poradí se s vámi co by vám vyhovovalo. jen je smůla pro ty co dojíždí busem vždy to vyjde tak blbě že vyjdete z ordinace autobus právě odjíždí :D ale to není chyba lékaře... Více

Důl Mír 483, Mikulčice Mapa

• Praktický lékař, Gynekolog

„Praktický lékař MUDr. Pospíchal je velmi zodpovědný ve vztahu k pacientovi. Vždy pacienta trpělivě vyslechne, vyšetří, poradí a naordinuje ty nejvhodnější léky. Vysvětlí další možné souvislosti. K panu doktorovi chodí již několik let všichni členové naší rodiny a s jeho pracovním postupem jsme absolutně spokojeni. Mám jen dobré zkušenosti s léčením u MUDr. Pospíchala. Více

Bří Mrštíků 38, Břeclav Mapa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

• Praktický lékař

„Nejrychlejší: "Z ordinace vyjdu, dřív než do ní vejdu!"

Sadová 933, Podivín Mapa

Praktický lékař

1 názor

„velmi příjemný lékař a vždy mi pomuže a poradí. Neměnila bych.

č.d. 18, Starý Poddvorov Mapa

• Praktický lékař, Internista