Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Břeclav s.r.o.

Bří Mrštíků 38, Břeclav 69074

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

32 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Š

    Nejhorší doktor co jsem zažila, neuznal že udělal chybu,obtěžovali ho moje návštěvy.

     • Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Z

    Pan doktor mě velice zklamal, důvěřovala jsem mu 15 let, ale jakmile se objevil problém, nebyl schopný ho vyřešit ani mi o něm říct. O svém zdravotním stavu jsem se dozvěděla úplně náhodou při jiném vyšetření. Jakmile jsem přešla k jiné doktorce, tak problémy přestaly.

     • Poliklinika Břeclav s.r.o. Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Doporučuji. Poradí, je usměvavý a příjemný. Je to můj druhý gynekolog a jsem velmi překvapena, jak by to správně mělo vypadat vzhledem k původnímu. + Má hezkou ordinaci

     •  • 

  • Skvělý pan doktor. Optimistický, veselý....Jsem velmi spokojená. Doporučuju

     •  • 

  • Naprosto neschopný doktor,nepozná vůbec nic,ani rakovinu v pokročilém stádia.Pokud máte problém jakéhokoliv charakteru,běžte jinam s tim doktorem mám ty nejhorší zkušenosti.Jsem po kompletní onkologické léčbě chemo,záření je mi 35 let a jsem v plném invalidní důchodě kvůli trvalým následkům po zanedbání lékařské péče toho skvělého gynekologa,

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • M

    Zdravím, jsem teda šokována těmi ženskými co tady tak ošklivě píšou o panu doktorovi. Chodím k němu od 15 let, což je už 12 let a za nic na světě bych ho nevyměnila. Nejlepší doktor jakého jsem kdy poznala. Vždycky mi skvěle pomohl a poradil. Díky němu mám nádherného syna, skvěle mě připravil na porod. Jen je škoda,že nebyl u mého porodu jako porodník. Kdyby bylo víc takových doktorů jako je MUDr. Stoychev, hned by bylo všem líp. Pane doktore, nedělejte si nic z toho špatného co tady píšou. Jsou to jen nějaké zakomplexované ženské. Jste vážně skvělý doktor. Přeju hodně úspěchů do budoucna.

     •  • 

  • Milé dámy,

    k tomuto lékaři chodím už několik let. Vždy mě vyšetřil, poradil s výběrem antikoncepce apod. Neměla jsem nikdy sebemenší problém. Je vstřícný a vtipný, pacientce se snaží prohlídku zpříjemnit, uvolnit atmosféru.

    Já rozhodně doporučuji!

    Lucie M.

     •  • 

  • Člověk na svém místě..

     •  • 

  • Nikdy jsem s ním neměla problém, velmi lilý, profesionální!

     •  • 

  • milý a vstřícný pan doktor a umí i vyslechnout mé problémy. doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu