Zenklova 340/22, Lékařský dům Palmovka, 5 patro, Praha 8, Praha

Psychodiagnostika • od 2 000 kč +5 Více

Rodinná psychoterapie • 1 200 Kč

Semináře • od 350 kč

Sezení po 18 hodině • 1 200 Kč

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poraden...

• Krize ve vztahu

• klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 000 Kč

od 2 000 kč

od 350 kč

300 Kč

1 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace Sezení po 18 hodině

Этот специалист с грамотным врачебным подходом, доверие как к профессионалу возникло сразу же. Рекомендую ее 100%.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Pani doktorka pozorně vyslechla moje problémy, vysvětlila mi vše, co bylo nutné, poradila, kde začít a čím pokračovat. Budu pokračovat v psychoterapiich. Věřím, ze mi to pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace psychodiagnostika

10/10
Мой первый опыт общения с психотерапевтом прошёл с Людмилой. Она умеет расположить к себе и создаёт ощущение безопасности. Рекомендую.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace supervize

Maximalni spokojenost! Urcite budu pokracovat a uz mam domluveny dalsi termin. Doporuji. 10 z 10!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Přínosné. Nový pohled na daný problém. Jasný a srozumitelný rozbor problému. Věcný náhled na daný problém od psycholožky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Je to Super ženská a je velmi empatická a vzdělaná !!!!Chodím k ní delší dobu,je velmi milá, přátelská ,dobře poradí.Šarmantní mladá dáma !!

Umístění: Psychologická ordinace

Citlivým prístupom vyriešila môj vlekly intímny problém. Trpezlivosť prináša ruže. Už som neveril...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Skvělá pomoc, skvělá komunikace,velice přirozené chování a rady k nezaplacení i když jich zpousty nechcete slyšet. Mohu jen doporučit

Umístění: Psychologická ordinace

Mohu velmi doporučit. Byl jsem u paní Haňkové několikrát a kdokoliv mate nějaký problem a hledáte pomoc, zde ji dostanete. Velmi příjemná zkušenost. V době kdy mi bylo úzko byla každá návštěva velmi povzbudivá.

Umístění: Psychologická ordinace

Paní Ludmila Haňková vede psychoterapie velmi profesionální formou. Je lidská, empatická a také umí dobře naslouchat druhým.
Už k ní chodím tři roky a vážím si jakékoli zpětné vazby a cenného poznatku který se běžně děje v každodenním životě. Pomáhá mi zorientovat se v sobě a utřizovat myšlenky. Za co jsem u ní nejvíce ráda? Že je vždy pozitivně naladěná a má obrovskou trpělivost a nevzdává to se mnou a to i přestože mám poruchu osobnosti a je to se mnou jak na horské dráze a hlavně že se nezlobí že velmi často začínám od znova jelikož mám vždy po nějaké pravidelné době krizi a tak mě naopak podporuje v tom vydržet v té terapii a pomáhá mi stále hledat sílu na zvládání mých problémů. Taky se mi trošku zlepšil náhled na mou osobnost a zlepšili se mi některé mezilidské vztahy. Mohu všem co chtějí na sobě pracovat a zjistit o sobě více, paní magistru jenom a jenom vřele doporučit.
S pozdravem Monika

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
    Děkuji.

Dobrý den,
    Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční schopnost zhoršit. V tomto případe pomáhá psychoterapie jejiž součásti může byt i Hypnoterapie. Co se týče ovlivněni reprodukční schopnosti přímo sugesci, tak o tom dost pochybuji.
    S pozdravem,
    Mgr. Ludmila Haňková

PhDr. Ludmila Haňková

• Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
    nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, Záleží na metodě. Některé testy předpokládají samostatné čtení a řešení slovních úloh. Jiné ne.
    Haňková

PhDr. Ludmila Haňková