Ludmila Haňková, psycholog Praha

Párová konzultace • 1 500 Kč +3 Více

Rodinná psychoterapie • 1 500 Kč

Semináře • od 350 kč

Skupinová psychoterapie • 300 Kč

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poraden...

• Krize ve vztahu

• klinická psychologie

Fotografie

Znalost jazyků

Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

1 200 Kč

od 2 000 kč

1 500 Kč

1 500 Kč

od 350 kč

300 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace Sezení po 18 hodině

Byl to pro mne skoro ztraceny čas. K sezeni jsem prišla s určitým problémem a odchazela jsem s pocitem jeste vetsiho neporozumeni sama sebe, než kdyz jsem tam sla. Zla volba terapeuta - pro mne.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace supervize

Ludmila pomohla mi vyřešit problémy a doporučila možnosti další léčby. Díky ní se citím lépe než předtím. Rozhodně jí můžu doporučit jako výbornou terapeutku.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace Sezení po 18 hodině

Этот специалист с грамотным врачебным подходом, доверие как к профессионалу возникло сразу же. Рекомендую ее 100%.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Pani doktorka pozorně vyslechla moje problémy, vysvětlila mi vše, co bylo nutné, poradila, kde začít a čím pokračovat. Budu pokračovat v psychoterapiich. Věřím, ze mi to pomůže.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace psychodiagnostika

10/10
Мой первый опыт общения с психотерапевтом прошёл с Людмилой. Она умеет расположить к себе и создаёт ощущение безопасности. Рекомендую.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace supervize

Maximalni spokojenost! Urcite budu pokracovat a uz mam domluveny dalsi termin. Doporuji. 10 z 10!!!!

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Přínosné. Nový pohled na daný problém. Jasný a srozumitelný rozbor problému. Věcný náhled na daný problém od psycholožky.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Je to Super ženská a je velmi empatická a vzdělaná !!!!Chodím k ní delší dobu,je velmi milá, přátelská ,dobře poradí.Šarmantní mladá dáma !!

Umístění: Psychologická ordinace

Citlivým prístupom vyriešila môj vlekly intímny problém. Trpezlivosť prináša ruže. Už som neveril...

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace

Skvělá pomoc, skvělá komunikace,velice přirozené chování a rady k nezaplacení i když jich zpousty nechcete slyšet. Mohu jen doporučit

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
Děkuji.

Dobrý den,
Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční schopnost zhoršit. V tomto případe pomáhá psychoterapie jejiž součásti může byt i Hypnoterapie. Co se týče ovlivněni reprodukční schopnosti přímo sugesci, tak o tom dost pochybuji.
S pozdravem,
Mgr. Ludmila Haňková

Dr. Ludmila Haňková

Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, Záleží na metodě. Některé testy předpokládají samostatné čtení a řešení slovních úloh. Jiné ne.
Haňková

• Krize ve vztahu