Zenklova 340/22, Lékařský dům Palmovka, 5 patro, Praha 8, Praha

1 700 Kč

1 700 Kč

400 Kč

Psychologická ordinace

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poraden...

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze

Ceny ZnamyLekar.cz

• psychoterapie
  • klinická psychologie

Fotografie

Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

rychlé vstřebání informací a orientace v problému
dobrá analýza a doporučení

Už jsem s ní 2 roky, a pomohla mi s moje depresi a ostatním

Umístění: Psychologická ordinace psychologická konzultace (50 minut)

Nemám, co vytknout. Jsem maximálně spokojený. Ochota, vstřícnost, porozuměni.

Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

Nemam, co vytknout. Po zatim dvou navstevach se citim lepe a vice rozumim sam sobe a cim jsem si sam nevedome vytvarel sve problemy. Urcite planuji dalsi navstevy.

Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

Pani Haňkovou nedoporučuji. Mám špatnou zkušenost, co se týče plánování termínů.Neni profesionální. Dvakrát mne nabídla termín a dvakrát mne ho zrušila, že ho obsadila jiným klientem.

Dr. Ludmila Haňková

Dobrý den Elen, musím reagovat na váš názor. Velmi ráda jsem s vámi pracovala ale stalo se to že jste nepřišla na sezení. Měla jste to napsané jinde. Neřešila jsem to a snažila jsem se najít pro Vás náhradní termín v tom samém týdnu, což nebylo snadné. Žádný termín jsem Vám nezrušila ale celý den jsme přes mail domlouvali nový. To se nakonec podařilo a odsouhlasila jste ho. Avšak bez omluvy nedorazila. Místo toho mám Váš negativní názor. Je mi líto že naše spolupráce musela tak nešťastně skončit.
Přesto Vám přeji všechno nejlepší v Novém roce a úspěchu v dosažení vašich cílů.

Umístění: Psychologická ordinace psychologická konzultace (50 minut)

Velice profesionální a příjemná psychoterapeutka. Vždy mi pomohla vyřešit moji situaci.

Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

Pani doktorka je neuvěřitelně milá, vstřícná a profesionální, také má dobrý smysl pro humor. Hned po první návštěvě cítím úlevu.
ps
omlouvám se za zpoždění :)

Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

Měla jsem před návštěvou velké obavy ale milý a vstřícný přístup paní doktorky mne okamžitě uklidnil. Dostala jsem srozumitelné vysvětlení svých problémů a postupů léčby. Velmi příjemné prostředí a profesionalita. Vřele doporučuji

Umístění: Psychologická ordinace psychologická konzultace (50 minut)

Paní doktorka je velice pozorná, milá a profesionální. Docházím k ní na terapii už několik měsíců a cítím se mnohem lépe. Moje úzkostné stavy se zmenšily natolik, že už nepotřebuji léky od psychiatra. Oceňuji rovněž velice milé a hezké prostředí. Mohu jenom vřelé doporučit.

Umístění: Psychologická ordinace Sezení po 18 hodině

Byl to pro mne skoro ztraceny čas. K sezeni jsem prišla s určitým problémem a odchazela jsem s pocitem jeste vetsiho neporozumeni sama sebe, než kdyz jsem tam sla. Zla volba terapeuta - pro mne.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
Děkuji.

Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční schopnost zhoršit. V tomto případe pomáhá psychoterapie jejiž součásti může byt i Hypnoterapie. Co se týče ovlivněni reprodukční schopnosti přímo sugesci, tak o tom dost pochybuji.
S pozdravem,
Mgr. Ludmila Haňková

Dr. Ludmila Haňková

Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
Děkuji za odpověď

Dobrý den, Záleží na metodě. Některé testy předpokládají samostatné čtení a řešení slovních úloh. Jiné ne.
Haňková