Adres

Další dostupný termín:

Viz kalendář
Hotovost, Bankovní převod, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 1 Více
721 27.....

Rodinná psychoterapie (1 000 Kč)

Hypnóza (900 Kč)

Skupinová psychoterapie (300 Kč) + 8 Více

Párová partnerská psychoterapie (1 000 Kč)

Běžný termín (900 Kč)

Psychodiagnostika (od 2 000 kč)

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poraden...

• krize ve vztahu
  • deprese
  • úzkostné poruchy

Ukončené školy

• Univerzita Karlova v Praze

Fotografie

Znalost jazyků

Ruština

Profesialni, citlivy a angazovany pristup pani Hankove mi pomohl si uvedomit chybne vzorce chovani a zacit pracovat na jejich zmene. Zabranila tomu, aby se u me rozvinul syndrom vyhoreni a hlavne mi pomohla si uvedomit vlastni hodnotu a naucila me hledat silu v mem nitru. Doporucuji vsem, kdo se chteji aktivne podilet na reseni svych problemu!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chodím k paní Ludmile s přestávkami už rok a půl a moc mi pomohla, s její pomocí jsem odhalila, kde je "zakopaný pes" mého hlavního problému a společně rozebíráme, jak mu čelit. Stejně tak si cením poznatků, které mi sděluje k běžným denním situacím. Každé sezení je pro mě uklidňující a odcházím od ní povzbuzená s dobrou náladou. Vřele ji jako terapeutku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice neformální, příjemný, ale zároveň profesionální a s vysokou odborností vedený rozhovor. Už první návštěva mi velice pomohla. Vřele doporučuji!

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Pol roka mi trvalo, kym som pochopil, že ak nezmenim očakávania, tak sa budem trápiť navždy. Ďakujem za trpezlivosť a porozumenie, ktoré som našiel u paní psychologičky. Zachránila mi rodinu, vzťah s deťmi a tým aj mňa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva u psychologa byla jen o vyslechnutí mého problému, ale pomoc si musím sama.
Tak si myslím,že pro mne žádná změna.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Chci paní magistře Haňkové moc poděkovat za pomoc při zvládnutí úzkostných stavů, kterými jsem trpěla řadu let. Paní Haňková má velmi lidský a zároveň profesionální přístup a hodně mi pomohla. Teď už jsem schopná normálně žít a radovat se ze života.
Romana

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Paní magistru mohu doporučit jako skvělou terapeutku. Trpěl jsem dlouhodobě sociální fobii a obavami spojenými s jízdou dopravními prostředky. Nebylo pro mne jednoduché se obrátit pro pomoc, ale už na prvním sezení se obavy rozptýlily. Po několika měsících terapie už jsem schopný žít úplně normálně.

G

Nikdy jsem si nemyslela, že můj problém má nějaké řešení. utápěla jsem se v ůzkostech a pocitech ménecennosti. Pani Ludmila mi pomohla vrátit klidný a spokojený život. Nebojte se psychoterapie, je opravdu účinná a pomáhá.

Běžný termín

Sezení po 18 hodině

1 200 Kč

1 200 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Tak si myslím,že pro mne žádná změna.

Romana

G

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
    Děkuji.

Dobrý den,
    Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční schopnost zhoršit. V tomto případe pomáhá psychoterapie jejiž součásti může byt i Hypnoterapie. Co se týče ovlivněni reprodukční schopnosti přímo sugesci, tak o tom dost pochybuji.
    S pozdravem,

• Dobrý den,
    lze hypnózou odstranit u dospělého člověka noční skřípání zubů ?
    Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, upřímně řečeno tento problem jsem ješte tímto způsobem neřešila, ale můžeme to zkusit. Záruku výsledku však samozřejmě nemohu slíbit.
    S pozdravem,

• krize ve vztahu