Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Hypnóza • 1 200 Kč +9 Více

On-line konzultace • 1 000 Kč

Psychodiagnostika • od 2 000 kč

Párová partnerská psychoterapie • 1 200 Kč

Jsem poradenský psycholog a psychoterapeut a nabízím individuální poradenství v obtížných životních situacích, manželské, partnerské a rodinné poraden...

• Krize ve vztahu

300 Kč

Supervize

1 500 Kč

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Psychologická ordinace Běžný termín

Skvělá pomoc, skvělá komunikace,velice přirozené chování a rady k nezaplacení i když jich zpousty nechcete slyšet. Mohu jen doporučit

Umístění: Psychologická ordinace

Mohu velmi doporučit. Byl jsem u paní Haňkové několikrát a kdokoliv mate nějaký problem a hledáte pomoc, zde ji dostanete. Velmi příjemná zkušenost. V době kdy mi bylo úzko byla každá návštěva velmi povzbudivá.

Umístění: Psychologická ordinace

Paní Ludmila Haňková vede psychoterapie velmi profesionální formou. Je lidská, empatická a také umí dobře naslouchat druhým.
Už k ní chodím tři roky a vážím si jakékoli zpětné vazby a cenného poznatku který se běžně děje v každodenním životě. Pomáhá mi zorientovat se v sobě a utřizovat myšlenky. Za co jsem u ní nejvíce ráda? Že je vždy pozitivně naladěná a má obrovskou trpělivost a nevzdává to se mnou a to i přestože mám poruchu osobnosti a je to se mnou jak na horské dráze a hlavně že se nezlobí že velmi často začínám od znova jelikož mám vždy po nějaké pravidelné době krizi a tak mě naopak podporuje v tom vydržet v té terapii a pomáhá mi stále hledat sílu na zvládání mých problémů. Taky se mi trošku zlepšil náhled na mou osobnost a zlepšili se mi některé mezilidské vztahy. Mohu všem co chtějí na sobě pracovat a zjistit o sobě více, paní magistru jenom a jenom vřele doporučit.
S pozdravem Monika

Profesialni, citlivy a angazovany pristup pani Hankove mi pomohl si uvedomit chybne vzorce chovani a zacit pracovat na jejich zmene. Zabranila tomu, aby se u me rozvinul syndrom vyhoreni a hlavne mi pomohla si uvedomit vlastni hodnotu a naucila me hledat silu v mem nitru. Doporucuji vsem, kdo se chteji aktivne podilet na reseni svych problemu!

Chodím k paní Ludmile s přestávkami už rok a půl a moc mi pomohla, s její pomocí jsem odhalila, kde je "zakopaný pes" mého hlavního problému a společně rozebíráme, jak mu čelit. Stejně tak si cením poznatků, které mi sděluje k běžným denním situacím. Každé sezení je pro mě uklidňující a odcházím od ní povzbuzená s dobrou náladou. Vřele ji jako terapeutku doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velice neformální, příjemný, ale zároveň profesionální a s vysokou odborností vedený rozhovor. Už první návštěva mi velice pomohla. Vřele doporučuji!

Pol roka mi trvalo, kym som pochopil, že ak nezmenim očakávania, tak sa budem trápiť navždy. Ďakujem za trpezlivosť a porozumenie, ktoré som našiel u paní psychologičky. Zachránila mi rodinu, vzťah s deťmi a tým aj mňa.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Moje návštěva u psychologa byla jen o vyslechnutí mého problému, ale pomoc si musím sama.
Tak si myslím,že pro mne žádná změna.

Chci paní magistře Haňkové moc poděkovat za pomoc při zvládnutí úzkostných stavů, kterými jsem trpěla řadu let. Paní Haňková má velmi lidský a zároveň profesionální přístup a hodně mi pomohla. Teď už jsem schopná normálně žít a radovat se ze života.
Romana

Paní magistru mohu doporučit jako skvělou terapeutku. Trpěl jsem dlouhodobě sociální fobii a obavami spojenými s jízdou dopravními prostředky. Nebylo pro mne jednoduché se obrátit pro pomoc, ale už na prvním sezení se obavy rozptýlily. Po několika měsících terapie už jsem schopný žít úplně normálně.

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, máme problém s otěhotněním, i když žádná objektivní příčina nebyla zjištěna, kromě vyššího věku obou. Zajímá mě, jestli lze řešit hypnózou?
    Děkuji.

Dobrý den,
    Schopnost otěhotnět může byt do určitě míry ovlivněna psychicky. Avšak jednotný názor na to mezi odborníky není. Pokud žena prožívá větší stres a přetížení, může to dočasně reprodukční schopnost zhoršit. V tomto případe pomáhá psychoterapie jejiž součásti může byt i Hypnoterapie. Co se týče ovlivněni reprodukční schopnosti přímo sugesci, tak o tom dost pochybuji.
    S pozdravem,

Mgr. Ludmila Haňková

• Dobrý den, když se testuje verbální inteligence(jazyková), vadí při tom dyslexie.
    nebo ten výsledek není dyslexií ovlivnitelný.
    Děkuji za odpověď

Dobrý den, Záleží na metodě. Některé testy předpokládají samostatné čtení a řešení slovních úloh. Jiné ne.
    Haňková

• Krize ve vztahu