Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Hotovost, + 1 Více

Partnerská psychoterapie +2 Více

Dolanská 329/23, Praha 6- Liboc, Praha
APLA Praha a střední Čechy, o.s. (mapa)

Partnerská psychoterapie +2 Více

klinický psycholog, terapeut pro děti a dospívající, diagnostik

• krize ve vztahu

Partnerská psychoterapie

APLA Praha a střední Čechy, o.s.

S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!!

Chtěla bych touto cestou poděkovat paní magistře za pomoc při zvládání porozvodových a pubertálních problémů naší dcery. Paní magistra dokáže velmi profesionálně poradit, nasměrovat a vystihnout podstatu, vytváří zároveň příjemné a přátelské prostředí, které budí důvěru u dcery i u nás - rodičů. Oceňuji její individuální přístup, který se neomezuje na obecné rady. Její služby využíváme již druhým rokem, velice nám pomohla a v případě potíží se na ni budeme obracet i nadále.
Janíčková

Paní doktorka má profesionální, leč laskavý přístup. Vždy se snaží vyjít co nejvíce vstříc co se týče termínu, ochotně radí i po telefonu, když je to třeba. Nenásilně vede pacienta ke zlepšení, maximální spokojenost.

K pani doktorce chodim temer rok s 8 letym synem. Syn ma k pani doktorce duveru, neboji je otevrene mluvit a jeji rady se snazi uvadet do praxe. Diky jeji pomoci se nam dari zvladat navaly vzteku a agrese, lepe se vyrovnava s obtiznymi situacemi. Neni problem pani doktorce zavolat ci poslat e.mail, vzdy ochotne reaguje a pomaha nam i mimo objednane terminy. Je bezvadna, mohu vrele doporucit!

Mala som sedenie s pani Magistrou jenom jednou, spis konzultace s 2 detmi (2 a 4 roky), ale bola som s nou maximalne spokojna. Poradila aj v pripade dodatocnych otazok po telefonu. Mozem len doporucit.

klinický psycholog, terapeut pro děti a dospívající, diagnostik

• krize ve vztahu