Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie | psychologická poradna, psychoterapie | dětský psycholog | partnerská poradna | práce s traumatem | léčba neplodnosti

(10 názorů)

Vítejte na profilu Alivio centra sdruženého ambulantního zařízení psychologických a fyzioterapeutických služeb pro dospělé i děti. V centru najdete odbornou pomoc v příjemném prostředí s důrazem na r... Více

Badeniho 1

160 00, Praha, hl. město Praha

Vítejte na profilu Alivio centra
sdruženého ambulantního zařízení psychologických a fyzioterapeutických služeb pro dospělé i děti. V centru najdete odbornou pomoc v příjemném prostředí s důrazem na respekt k soukromí a k Vaší individuální situaci.

V čem Vám můžeme pomoci
Psychologická pomoc dospělým, dětem, rodinám v tížívé životní situaci, při řešení vztahových problémů, v případě nějaké formy psychické nepohody (deprese, úzkosti, psychosomatické obtíže...), zpracování traumatické zkušenosti, podpůrné poradenství a psychoterapie léčíte-li se na psychiatrii, psychologická diagnostika...

Fyzioterapeutická pomoc při problémech s pohybovým aparátem či v kombinaci s psychoterapií při léčbě psychických obtíží.

Problémy se založením rodiny a s neplodností, kde úspěšně využíváme spolupráce psychologů a fyzioterapeutů a spolupracujeme s dalšími odborníky v jiných zdravotnických zařízeních.

Osobní rozvoj, koučink, vzdělávání jak pro laickou, tak odbornou veřejnost.

Pracujeme standardními metodami umožňujícími dobrou spolupráci a návaznost na ostatní zdravotní péči, spolupracujeme s dalšími odborníky z oboru psychiatrie, gynekologie, andrologie.

Pracovníky Alivio centra jsou odborníci s různým zaměřením. Díky tomu jsme schopni nabídnout specifický přístup dle typu obtíží klienta.

Úhrada služeb
Péče není hrazena zdravotními pojišťovnami, poskytnutou péči hradí klient. Počet konzultací závisí na vaší potřebě a vzájemné dohodě.

Zákroky

Nejbližší zařízení

• Lucie Machová

Psycholog, Mgr.

• M

Jsem velice ráda, že jsem se se svými problémy dostala právě k paní Lucii Machové. Díky ní jsem se na svůj život podívala z trochu jiného pohledu a uvědomila si spoustu věcí. Přístup paní Lucie byl vždy citlivý a chápající. Velice si vážím toho, že mě nechala si na spoustu věcí přijít sama a ukázala mi i jiné možnosti jak se na život a problémové situace dívat. Sezení byla vždy spojena s otevřeností, ochotou a pochopením.

• J

Jsem moc rada, ze jsem si psychoterapii u pani Lucky prosla! Verim, ze to melo vliv na uspech IVF.
      Po 4 mesicich psychoterapie jsem se vydala na 3. pokus IVF, ktery byl uspesny:) Po 3,5 letech snazeni.
      Nejen, ze je lepe mne, ale ocenil to i muj manzel a verim, ze casem i nase deti:)

• David Čáp

Psycholog, Dětský Psycholog, Psychoterapeut, PhDr.

• J
      Umístění: Alivio - centrum psychoterapie a regenerace

K Davidovi Čápovi se s přestávkami vracím už několik let, pokaždé s trochu jiným trápením, pokaždé trochu silnější.

Začínala jsem s pravidelnými schůzkami jednou za čtrnáct dní, když mi bylo těžko, smutno a bezvýchodno. Toužila jsem tehdy z různých důvodů opustit stávající kariérní dráhu, což znamenalo vzdát se celoživotního snu a ztratit svůj cíl i důvod ráno vstávat. David mi pomohl v sobě najít na tenhle vyčerpávající krok sílu.

Díky jeho laskavé a klidné péči jsem se naučila o sebe lépe starat, nesoudit se tolik, překonávat úzkosti a občas se za sebe dokonce postavit. V jeho ordinaci jsem se vždycky cítila v bezpečí a v péči někoho, kdo se upřímně zajímá.

Skvělá terapie se myslím vyznačuje tím, že působí přirozeně. S Davidem je to jako by proti vám seděl pozorný kamarád, který dokáže pomocí pár obyčejných otázek neskutečně ulevit.

• M

Na pana doktora Čápa jsem narazila náhodou, ale byla to opravdu dobrá volba. Zprvu jsem se obávala otevřít se cizímu člověku a navíc muži, ale brzy mě to přešlo a naše rozhovory byly naprosto přirozené. Ocenila jsem především to, že pan doktor nehledá řešení za vás, ale snaží se vás navést, abyste na svůj problém nahlíželi jinak a to řešení nebo cestu si vlastně uvědomili sami.

Jedinou a zásadní nevýhodu spatřuji v tom, že pan doktor vede svou poradnu jen 2x týdně a je skoro nemožné se k němu objednat, proto jedna hvězdička dolů.

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře