Doporučení kardiologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Brno

• Kardiolog, Internista

„Pan doktor je velice důsledný a ochotný. Ambulanci má zařízenou pěkně a chod ordinace také. Sestřičky jsou strašně milé a obětavé ale téměř pokaždé když jdu na kontrolu, je tam jedna která je velice "zlá "a na ty ostatní nepřátelská. Když jsem zde byla naposledy, "dolítla" do ambulance a začala ostatním sestřičkám před ostatníma pacientama co v ordinaci seděli a čekali na pana doktora nadávat. Udělalo to na mne strašně špatný a neprofesionální dojem. Pana doktora ovšem doporučuji. Více

Hybešova 43, Brno Mapa

• „Příjemný a sympatický doktor. Šla jsem tam v 21. týdnu těhotenství na srdíčko prtěte. Vyšetření proběhlo snad do pěti minut, vše v cajku samozřejmě. Sestřička byla usměvavá a vstřícná Ordinace, čekárna, toalety, celé prostředí je takové malé ale útulné. Spokojenost. Více

Černopolní 3, Brno Mapa

Kardiologická ambulance

• Kardiolog, Internista

„Pan MUDr. Jan Sitar je vynikající odborník, zachránil mi již před mnoha lety život. Navíc je to slušný člověk, který dovede s pacientem naprosto bezvadně a korektně jednat. Patří mu můj velký dík. Více

1 názor

„K panu doktorovi chodím na echo srdce. Vyšetření proběhne vždy důkladně a profesně. Jsem vždy i informován o aktuálnám stavu. Můžu jen doporučit. Více

Pekařská 84, Brno Mapa

Kardio Brychta

• „Doktor Meduna je ochotný odborník, pacienta vyslechne a udělá pro něj maximum. Sestra rázná, ale sympatická. Ale ordinace je příšerně neuklizena. Více

Koliště 47, Brno Mapa

Kardiologická ambulance