Gynekolog Kladno

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Paní doktorka je velmi příjemná a ochotná pomoct. Vysvětlila mi, co se děje s organismem, řekla jak pracujou léky a jakého výsledku bychom měly dosáhnout. Více

• Gynekolog, Diagnostik

„Přátelsky , lidsky zároveň profesionální přístup . Jsem rada ze jsem po letech nasla tak skvělého gynekologa. Letám za lékařskou péči pravidelně do Čech z Anglie, a v žádném případě, dokud budu mít možnost tak činit i nadále, jiného gynekologa bych ani nechtěla. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

• Gynekolog

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Paní doktorka je úžasná, vyřešila můj velký problém se kterým jsem přišla od bývalé gynekoložky. Milá, ochotná vše vysvětlit, laskavý přístup. To samé i sestřička. Více

Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „K paní doktorce jsem šla s akutním problémem, který bylo nutné ihned řešit. Moje gynekologická ambulance mě bohužel odmítla okamžitě přijmout. K paní doktorce jsem rovnou přešla. :) Vše proběhlo, jak mělo. Více

Medicinské a estetické centrum Markin

• „K panu doktorovi chodím na pravidelne prohlídky přes 5 let a jsem velice spkojena a nemenila bych. Pan doktor je veliký profesionál na svém místě, vždy ochoten pomoci. Je s nim výborná komunikace, dokonce je k dostizeni na mobilním telefonu, kdyz zrovna neoperuje. Navíc je to velký sympatak a je s nim legrace. Navíc má ordinaci i v Praze, Návštěvu u nej určitě vřele doporučuji! Pokud má ještě kapacitu :-). Více

Havířská 566 (pěší zóna-CENTRUM), Kladno 1, Kladno Mapa

SHAYNA ROSE

• Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

• „Pro mne je Pani doktorka skvely odbornik. Jsem v jeji peci jiz nekolik a porodila jsem dve zdrave deti. Je Mila, usmevava, vzdy mi skvele poradila. Za mne velka spokojenost. Více

Prostřední 791, Hostivice Mapa

GynHost s.r.o., gynekologicko - porodnická ambulance

• Plzeňská 49, Chrášťany Mapa

P & P GynCare s. r. o.

• „Pana doktora znam uz od svych 14let a jsem velice spokojena je vstricny a velice hodny .Diky panu doktorovi mam tri krasne deti a pana doktora bych mohla jen doporucit. Na pana doktora nedam dopustit kdyz me rekli ze po zanedbanem zanetu nebudu mc mit deti tak jsem zacala chodit k panu doktorovi M.Kosovi a ejhle mam tri zdrave deti opravdu je to kapacita. Kez by takovych bylo vic. Více

Pod Marjánkou 1906/12, Praha Mapa

Gynekologie Marjánka

• Gynekolog, Psychiatr, Psycho… log, Sexuolog, Urolog Více

Hostinského 4/1533, Praha Mapa

Koněvova 221/2495, Praha Mapa

Národní třída 25, Praha Mapa

GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

• „K paní doktorce chodím dlouhá léta. Je to skutečný profesionál s obrovskými zkušenostmi, velmi milá a lidská. Vždy jsem vše v této oblasti řešila s ní a nikdy mě neposlala s jakýmkoliv přidruženým problémem jinam. Je zároveň fantastický porodník, takže jsem s ní i rodila. Respektuje přání rodičky a je velmi empatická. Obrovskou výhodou je, že má ženu v péči až do porodu a není potřeba trávit dlouhé hodiny v čekárnách poradny v porodnici. Více

Stamicova 1968, Praha Mapa

Vaše gynekologie s.r.o.

• Gynekolog, Dermatolog, Inter… nista, Oční lékař, Ortodontista, Ortoped, Plastický chirurg, Psycholog, Fyzioterapeut, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Walterovo náměstí 329/2, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

Evropská 859/115a, Praha Mapa

Canadian Medical s.r.o.

• „Z důvodu stěhování jsem si musela najít jiného gynekologa. Momentalne mam již 3. a přemýšlím ze si za MUDr. Petrlem klidném tech 80 km dojedu. Za me nejlepší gynekolog. Více

Ke Kolečku 50, Křivoklát Mapa

Samostatná ordinace PL - gynekologa