(7 názorů)

Pracoviště akreditované ministerstvem zdravotnictví ČR pro vzděláníní lékařů v oboru sexuologie Pro sexuologii máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Soukromé sexuologické centrum poskytu... Více

Hostinského 4/1533

15500 , Praha , hl. město Praha

Hviezdoslavova 12/520

14900 , Praha , hl. město Praha

Koněvova 221/2495

13000 , Praha , hl. město Praha

Národní třída 25

11000 , Praha , hl. město Praha

Pro sexuologii máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Soukromé sexuologické centrum poskytuje komplexní služby pro pacienty se sexuálními problémy, mužům i ženám každého věku

NEJČASTĚJŠÍ TÉMATA
Mužské sexuální problémy
Ženské sexuální problémy
Partnerský nesloulad
Doporučené postupy pro diagnostiku a terapii mužské erektilní dysfunkce pro všeobecné prak. lékaře
Sexuální zneužívání
Měření sexuální touhy a vzrušení
Vyšetrení mužské plodnosti – spermiogram
Andropauza – "mužský prechod"
Psychoterapie

Zákroky

• Péče psychologa, psychoterapie
  • Různé pochybnosti a nejasnosti v těchto oblastech a chcete si o nich jenom popovídat
  • Péče o oběti sexuálního násilí nebo ponižováni
  • Diagnostika a léčba stárnoucího muže (andropauza)
  • Péče o neplodné páry
  • Péče o zneužité a týrané ženy

Vyšetření

• Vyšetřená plodnosti na počkání, provedení spermiogramu bez nutnosti doporučení
  • Vyšetřování sexuální orientací a identifikace (homosexualita, transsexualita)
  • Poradenství v oblasti sexuálních úchylek

Nemoci

• Diagnostika a léčba sexuálních dysfunkcí (potíže s erekcí, předčasnou ejakulací, problémy s orgasmem a podobné)
  • Poruchy sexuální touhy a vzrušivosti
  • Urologické potíže, problémy s prostatou, varlaty, řešíte "mužský přechod"
  • Narušený partnerský vztah, konflikty, partnerské krize, rozchody ...
  • Změny nálady, deprese, poruchy s příjmem potravy, psychiatrické konzultace
  • Sexuální problémy v dětském věku a dospívání
  • Sexuální problémy jako důsledek základního onemocnění (diabetes mellitus, chronické onemocnění, úrazy, stavy po operacích, vedlejší účinky léků na sexualitu a podobně)
  • Diagnostika a léčba bolesti při pohlavním styku, terapie vaginismu
  • Sexuální problémy žen v důsledku základního onemocnění (onkologické pacientky, ženy s poruchami udržení moči, stavy po gynekologických operacích, chronické gynekologické choroby)

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Jana Spilková sexuologické poradenství

Strašná komunikácia, neempatický, hrubý, arogantný, povýšenecký prístup... doktorka stále opakovala rovnaké otázky, na ktoré ma nenechala ani odpovedať a skákala mi do reči, za celú dobu mi nedala jedinú radu, prevracala očami a pôsobila dojmom, že ju moja návšteva obťažuje.
    Rozhodne neodporúčam.

Lékař: MUDr. Jana Spilková sexuologické poradenství

Paní doktorka se mnou komunikovala naprosto hrozným způsobem. Pohazovala rukama, protáčela oči. Když položila otázku, nelíbila se jí moje odpověď. Celkově dosáhla toho, že jsem se cítila, jako bych byla úplně blbá. Říkala, že půl roku ve vztahu je krátká doba na řešení sexuologického problému. (Já jsem toho názoru, že když mě něco trápí a nedokážu si pomoct sama, asi by se to mělo řešit s profesionálem.) Opravdu tuto doktorku nemůžu doporučit. Můj problém , naopak mi ho ještě mnohem víc zaryla pod kůži. Hledám pomoc jinde.

Lékař: MUDr. Jana Spilková sexuologické poradenství

Paní doktorku nemohu doporučit. Hrubý, neempatický přístup. Vše bylo špatně, řešení situace nebyla schopna doporučit.

Lékař: MUDr. Jana Spilková sexuologické poradenství

Očekávala jsem empatický přístup, přeci jen se k takovému doktorovi objednáváte s dosti delikátní záležitostí, ale bohužel jsem v ordinaci byla cca 15 min. a za tu dobu byla paní doktorka schopna zhodnotit, že problém vlastně nemám, a mám si navýšit antidepresiva...

Lékař: MUDr. Jana Spilková vyšetření andrologické

Za mě naprosto skvělá lékařka. Velice profesionální a odborný přístup. Konečně lékařka, která nejen problém odhalila, ale našla příčinu a díky tomu zvolila efektivní léčbu. Paní doktorce velice děkuji.

Lékař: MUDr. Jana Spilková

Bohuzel, musim souhlasit s negativnimi komentari prede mnou, pani doktorka ma mozna titul, ale jeji pristup k pacientovi neni vstricny a empatie tam moc citit neni. Byl jsem u ni 1x a hned po 1. navsteve jsem vedel, ze tady to nema cenu. Neustale opakuje dokola ty same otazky, nema snahu sama navrhnout zadne reseni a celkove spise nezajem o pacienta. Pokud mate problem, jdete radsi jinam.

Lékař: MUDr. Jana Spilková

Bohužel musím napsat paní doktorce negativní hodnocení. V naší konverzaci nebyl ani náznak empatie, na vše se mě ptala několikrát, jakoby mé první odpovědi nevěřila. Když lidé jdou ke specialistovi, jako je ona, většinou se jedná o dlouhodobé potíže, a minimálně mě to stálo hodně odvahy se na setkání objednat. I přes to se chovala, jako bych si problém před chvílí vymyslela. Odcházela jsem s pláčem, protože na druhé straně nebyla ani kapka trpělivosti a porozumění. Mrzí mě, že to říkám, ale sezení s paní Spilkovou si dobře rozmyslete. Tato zkušenost mi víc ublížila, než pomohla.