(36 názorů)

Pracoviště akreditované ministerstvem zdravotnictví ČR pro vzděláníní lékařů v oboru sexuologie Pro sexuologii máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami. Soukromé sexuologické centrum poskytu... Více

Hostinského 4/1533

15500, Praha, hl. město Praha

Hviezdoslavova 12/520

14900, Praha, hl. město Praha

Koněvova 221/2495

13000, Praha, hl. město Praha

Národní třída 25

11000, Praha, hl. město Praha

Pro sexuologii máme smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami.

Soukromé sexuologické centrum poskytuje komplexní služby pro pacienty se sexuálními problémy, mužům i ženám každého věku

NEJČASTĚJŠÍ TÉMATA
Mužské sexuální problémy
Ženské sexuální problémy
Partnerský nesloulad
Doporučené postupy pro diagnostiku a terapii mužské erektilní dysfunkce pro všeobecné prak. lékaře
Sexuální zneužívání
Měření sexuální touhy a vzrušení
Vyšetrení mužské plodnosti – spermiogram
Andropauza – "mužský prechod"
Psychoterapie

Zákroky

• Péče psychologa, psychoterapie
  • Různé pochybnosti a nejasnosti v těchto oblastech a chcete si o nich jenom popovídat
  • Péče o oběti sexuálního násilí nebo ponižováni
  • Diagnostika a léčba stárnoucího muže (andropauza)
  • Péče o neplodné páry
  • Péče o zneužité a týrané ženy

Vyšetření

• Vyšetřená plodnosti na počkání, provedení spermiogramu bez nutnosti doporučení
  • Vyšetřování sexuální orientací a identifikace (homosexualita, transsexualita)
  • Poradenství v oblasti sexuálních úchylek

Nemoci

• Diagnostika a léčba sexuálních dysfunkcí (potíže s erekcí, předčasnou ejakulací, problémy s orgasmem a podobné)
  • Poruchy sexuální touhy a vzrušivosti
  • Urologické potíže, problémy s prostatou, varlaty, řešíte "mužský přechod"
  • Narušený partnerský vztah, konflikty, partnerské krize, rozchody ...
  • Změny nálady, deprese, poruchy s příjmem potravy, psychiatrické konzultace
  • Sexuální problémy v dětském věku a dospívání
  • Sexuální problémy jako důsledek základního onemocnění (diabetes mellitus, chronické onemocnění, úrazy, stavy po operacích, vedlejší účinky léků na sexualitu a podobně)
  • Diagnostika a léčba bolesti při pohlavním styku, terapie vaginismu
  • Sexuální problémy žen v důsledku základního onemocnění (onkologické pacientky, ženy s poruchami udržení moči, stavy po gynekologických operacích, chronické gynekologické choroby)

Nejbližší zařízení

• Růžena Hajnová

Sexuolog, Psychiatr,

• S

Bohužel tato sexuoložka svým přístupem dokázala ještě více stížit život i tak už dost stižený transsexuálkám male to female. Nechápe, že je pro ně každý den utrpení žít v jiném těle a snaží se toto utrpení prodlužovat, co nejdéla - podáváním antidepresiv. Místo zahájením hormonální léčby, ukončenou tíženou změnou pohlaví. Podáváním psychofarmak klidem s diagnozou F64 není žádné řešení a to by si mohli uvědomit i její žákyně.

• Rozhodne nedoporucuji nikomu, kdo neni pripraveny na typicke chovani nekoho, kdo se domniva, ze "snedl rozum sveta". Nechci krivdit, protoze dost pravdepodobne pomohla nekomu nekdy, ale moje zkusenost s ni byla desna. Zastava zastarale nazory a zrejme vyznava "klasicke" rozdeleni roli (v rodine, praci, sexualite atd.) takze s jakymkoli modernejsim pojetim ci predstavou zrejme moc nepochodite. Muj zazitek byl natolik odstrasujici, ze mam problem uverit jinym podobnym lekarum (myslim specializaci) ac by se pomoc zrejme sikla. Vetsina argumentu vuc pacientovi je takova, ze je clovek prehnane utocny a urvany. Des a hruza a uz nikdy vice! Nevim, co si dokazuje, ale pripada mi, ze nema svou praci rada.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Zlatko Pastor

Gynekolog, MUDr.

• P

pan doktor Pastor je můj první a jediný gynekolog (pouze dvakrát se o mě postaral záskok), takže jsem v jeho neustálé péči již 12 let. není jiný lékař (až na toho praktického dětského), kterému bych byla takto věrná. doporučen mi byl mojí maminkou, která k němu chodí také. je to svéráz a má svůj typický smysl pro humor, ale mě to osobně nevadí, ba naopak. gynekologické prohlídky jsou hodně intimní a můžou být nepříjemné, proto dokážu ocenit, že je umí odlehčit. je to velký profík, má expertízu i v sexuologie, takže dokáže diskutovat i na toto téma. připlácí se 600 Kč, ale je za co. vše čisté, v klidu, bez čekání. recepční jsou moc fajn.

• T

Pan doktor Pastor je můj první gynekolog a navštěvuji ho více než 7 let. Je zlatý, cítím se tam opravdu příjemně. Všechen personál je velice ochotný a vstřícný. V případě jakéhokoli problému jsem si jistá, že můžu kdykoli zavolat a vždy se mi dostane rady a okamžité pomoci. Rozhodně bych pana doktora neměnila.

Podívejte se na všechny názory (19) na lékaře

• Pavel Hanek

Urolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místoSlužby: cystitida

Nejlepší doktor, kterého jsem kdy poznala. Odborník na svém místě. Kdyby byl každý, jako on! 100% péče, vysvětlení všeho a důvěra.

• Jana Spilková

Sexuolog, Psychoterapeut, MUDr.

• P
      Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohuzel, musim souhlasit s negativnimi komentari prede mnou, pani doktorka ma mozna titul, ale jeji pristup k pacientovi neni vstricny a empatie tam moc citit neni. Byl jsem u ni 1x a hned po 1. navsteve jsem vedel, ze tady to nema cenu. Neustale opakuje dokola ty same otazky, nema snahu sama navrhnout zadne reseni a celkove spise nezajem o pacienta. Pokud mate problem, jdete radsi jinam.

• S
      Umístění: GONA s.r.o., soukromé sexuologické centrum

Bohužel musím napsat paní doktorce negativní hodnocení. V naší konverzaci nebyl ani náznak empatie, na vše se mě ptala několikrát, jakoby mé první odpovědi nevěřila. Když lidé jdou ke specialistovi, jako je ona, většinou se jedná o dlouhodobé potíže, a minimálně mě to stálo hodně odvahy se na setkání objednat. I přes to se chovala, jako bych si problém před chvílí vymyslela. Odcházela jsem s pláčem, protože na druhé straně nebyla ani kapka trpělivosti a porozumění. Mrzí mě, že to říkám, ale sezení s paní Spilkovou si dobře rozmyslete. Tato zkušenost mi víc ublížila, než pomohla.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře