Zkušenosti
Typ návštěv
Služby a ceník služeb
-
Gynekologický ultrazvuk
-
-
Ultrazvuk plodu
-
Adresy (2)
Plzeňská 49, Praha 1, Chrášťany 252 19
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Telefonní číslo
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
33 názorů
Nejčastěji zmiňované pacienty
- Ordinace
- Podrobné vysvětlení
- Snaha pomoci
-
Váš účet byl odstraněn
Můj názor je takový, že pevně věřím, že zde jsou jiní profesionálnější lékaři ve svém oboru.
Odnosila jsem u paní doktorky syna. Vždy to byla loterie v jaké náladě zrovna paní doktorka bude. Nevyhovuje mi společná ordinace s paní sestřičkou, předávají si sice informace, ale nevím s kým se mám bavit a navíc se baví jedna s druhou a někdy mám pocit, že to vubec není o mne. Paní doktorka mela uštěpačný poznámky a ja se citila celkově nekomfortně. A nejhorší byla zkusenost s jejím mužem na druhem screeningu.
Návštěva gynekologie je pro me velmi intimní záležitost a očekávala bych větší soukromí i empatii.• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
P
Pacient:)
+ Krásná čistá super vybavená ordinace.
- Je loterie, jakou paní doktorka bude mít zrovna náladu. Někdy je milá, někdy vás se vším odbyde. Občas jsem měla pocit, že vůbec neposlouchá a věci jsem musela opakovat.
- Na spoustu dotazů odpovědět neuměla.
- Její sestřička mi rozpíchala 4 žíly a stejně nezvládla odebrat krev. Všichni všude jinde to vždy uměli.
- Na bolestivou mestruaci mi doporučila buď zkusit nasadit silnou chemii a doufat, že zabere (když ano, byla to endometrioza, když ne tak ne) a nebo si udělat dítě. V dnešní době to jde i jinak.
- Málokdy mě brali na čas.
- Poradila mi třeba nebrat výživové doplňky po prvním trimestru, aby dítě nebylo moc velké. To je dnes taky dávno zbořený mýtus.
- V těhotenství mnoho vyšetření chybělo, na pohotovosti se pak dost divili.
- Pokud nic moc nepotřebujete, máte to kousek a nehledáte žádná extra řešení, pravděpodobně to ujde a jsou o mnoho horší gynekologové. Ale dovařená jsem nebyla.• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
N
N.R.
Skvělá paní doktorka i sestřička. Obě jsou milé a empatické. Zeptala jsem se na vše co mi leželo na srdci a na co jsem chtěla znát odpověď, kterou jsem dostala. Mohu jen doporučit.
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
Váš účet byl odstraněn
První návštěva dcery u gynekologa. Paní doktorka Pleváková je člověk na svém místě. Milá, usměvavá a všechno ochotně vysvětlí. Mohu doporučit na 100%
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
X
XX
Byla to moje první návštěva u gynekologa vůbec. S paní doktorkou jsem byla velmi spokojená, byla milá, usměvavá a ochotná s čímkoliv poradit.
Po přečtení některých špatných recenzí jsem byla trochu nejistá, ale není k tomu nejmenší důvod.
Mohu jedině doporučit!• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
N
Nikola Nová
Úžasné! Skvělá sestřička, profesionál paní doktorka Pleváková ,která byla velmi jemná při vyšetření a vše mi podrobně vysvětlila.Paní doktorka je velice empatická a milá. Největší spokojenost, už nikdy nepůjdu jinam ! byla jsem z návštěvy a vyšetření nervózní ,ale hned co jsem vešla do ordinace jsem byla velmi mile překvapená.Děkuji vám za přístup a za ošetření. mohu s klidném srdcem všem doporučit tuto kliniku a hlavně paní doktorku!
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
A
Andrea Pleyerová
Trochu mě mrzí,že paní doktorka Pleváková má některé recenze opravdu ošklivé. Odešla jsem od své gynekoložky,jelikož neřešila mé zdravotní problémy a vlastně se o mě nestarala vůbec. Troufám si říct,že mi zadělala na pěkné gynekologické problémy. První návštěva u paní Plevákové byla naprosto skvělá. Tak jako každá návštěva u paní doktorky. Je velice milá,usměvavá a cítím se u ní v ordinaci naprosto skvěle. Vždycky vše vysvětlí,poradí a je velice vstřícná. Paní sestřička také,zažila jsem obě sestřičky a vždy je to super. Obě jsou velice milé,kolikrát se i v ordinaci smějeme všichni. Vždy odjíždím z ordinace ve skvělé náladě. Co se týká recenzí,také nepatřím mezi štíhlé ženy a nikdy v životě jsem se necítila kvůli tomu nekomfortně v ordinaci. Paní doktorku jsem dokonce nikdy neviděla se mračit. Pokud zvažujete návštěvu,já jako stresař z lékařů,mohu jen a jen doporučit. Jsem nadmíru spokojená a cítím se opravdu v dobrých rukou,také musím ocenit upřímnost paní doktorky a její empatii.
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
H
Halwigerová
Nechápu proč někdo napíše, že paní doktorka je nepříjemná .je usměvavá a milá
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
T
T. V.
S pí doktorkou jsem nebyla vůbec spokojena. Byla jsem u ní 2 roky, odnosila jsem u ní syna a bála jsem se každé další kontroly. Byla neempatická a nepříjemná. Nejsem štíhlá a měla jsem z ní pocit, že mnou kvůli tomu pohrdá a odvádí od toho vše co jsem jí řekla. Nedokázala bych si představit s ní řešit nějaký vážnější problém. Bohužel si ale myslím, že to hodně dělá i sestra, protože když jsou tam spolu, tak si notují a bála jsem se vždy cokoliv říct. Potom jsem tam byla jednou, kdy tam byla jiné sestřička, která byla moc milá a pí doktorka byla ten den úplně jiná. Nevím, jestli si před sebou musejí s její sestřičkou něco dokazovat. (podobnou zkušenost měla i moje kamarádka, která od ní poté odešla, když jí volala a řekla jí do telefonu, že má pozitivní těhotenský test a mezitím co si mezi sebou podávaly telefon se kamarádce v podstatě vysmály a asi si neuvědomily, že to je vše do toho telefonu slyšet). Jsem ráda, že jsem si našla jiného lékaře, ke kterému už se nebojím jít s čímkoliv.
• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •
-
H
H.M.
Pani doktorka je úžasná, mila a s citlivým přístupem si poradí s veškerými problémy. V ordinaci panuje velmi příjemná atmosféra. Návštěvu mužů jen doporučit .
Horakova Marketa• P & P GynCare s. r. o. • Jiný •