GynPor ambulance s.r.o.

(7 názorů)

V naší ambulanci ošetříme bez objednání všechny akutní potíže, vystavíme recept bez předešlého objednání, poskytneme postkoitální antikoncepci. Více

GynPor ambulance s.r.o.

• Péče o neplodné páry

Nejbližší zařízení

• Radka Wybitulová

Psychiatr, MUDr.

• Skvělá lékařka s lidským přístupem,jen v době,kdy jsem k ní kdysi několik let chodila, měla hroznou sestřičku,kvůli které jsem raději přešla k jinému lékaři.

• N

Že by názor ( 01.11.2008 ve 23:47:47) byl názorem "Závistivce, zhrzeného ctitele, žárlivé ex-přítelkyně či žlučí otráveného anonyma?). Paní doktorka ordinuje v Karviné a pouze ve středy v Bohumíně. Ostatní dny v týdnu je tam kvalifikovaný lékař- psychiatr. Už to svědčí o tom, že hodnoticí je někdo, kdo o práci a vykazování výkonů nemá nejmenší ponětí. Chodím za paní doktorkou pravidelně jednou za dva měsíce, vždy usměvavá, příjemná, vždy vyslechne, poradí a co je hlavní... mám pocit, že je jen pro mne, že mne chápe a vždy poradí.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Michal Samson

Psychiatr, MUDr.

• Měl jsem možnost pana primáře poznat při mém pobytu v nemocnici, kdy jsem byl na tom velmi špatně. Velmi mi pomohl a oceňuji jeho vysokou profesionalitu a pozitivnost a lidský přístup.

• S

Pan doktor je profesionál každým coulem a jsem ráda, že jsem zde konečně našla i jeho profil. Moc mi pomohl a stále pomáhá, při odchodu z ordinace mám vždy hned lepší náladu.:)