Gynekolog Most

• „Kéž by byl takový každý lékař.. pan doktor je úžasný, profesionální a milý k pacientkám.. pro mě je radost k němu chodit a pokaždé odcházím s pocitem, že se mi dostalo prvotřídní péče s lidským přístupem. Celkově celé pracoviště i se sestřičkami je nejlepší ze všech zdravotnických zařízení, které jsem navštívila. Děkuji Vám. Více

Revoluční 116, Krupka Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Bílinská 1509/6, Teplice Mapa

PRONATAL Medical Group

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Naprosto úžasní, jak pan doktor, tak sestřička :)) S takovým laskavým přístupem jsem se ještě nesetkala, kéž by bylo v lékařství více takových. Doporučuji na milion procent:)) Více

Teplice, Teplice Mapa

ordinace

• „Paní doktorka Roubalová je velice milá,jemná doktorka.Vůbec se jí nestydím říci co mě trápí.Chodím k ní asi 4 roky a moc mě mrzí,že jsem o ní nevěděla dříve.Jestli přibírá pacientky nevím,ale je opravdu super.Mohu ji všem doporučit. Více

Březinova 1614, Louny Mapa

• „Pana doktora jsem navštívila jen jednou a udělal na mě velice dobrý dojem. Vše vysvětlil a ukázal. Byl nadmíru profesionální. Mohu jen doporučit. Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

Ord. PL gynekologa + sexuologie

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „K p.doktorovi chodím už 5 let jsem s ním moc spokojená vždycky dobře poradí vysvětlí je nejlepší doktor v mostě chodím k němu strašně ráda a vždycky odcházím s dobrou náladou všem holkám doporučuji Více

Topolová 1234, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Paní doktorka je velice citlivá-návštěvy gynekologie jsem se vždy bála víc než cokoliv jiného(špatné zkušenosti s jiným gynekologem),ale kolikrát ani nepostřehnu,že mě vlastně už vyšetřila:-)))Je navíc milá,hodná,usměvavá,vše vysvětlí,všem ženám jí můžu jen doporučit!!! Více

Moskevská 508, Most Mapa

Gynekologická ordinace

• „Chodím k paní doktorce od 14 let. Zvládly jsme spolu úspěšně dvě těhotenství a nepamatuji si jediný případ, kdy bych si mohla na cokoliv stěžovat. Neměnila bych :) Na sestřičku jsem si musela nejdříve trochu zvyknout, ale teď bych snad i řekla, že jí mám ráda ;) Více

Chomutov Mapa

• „Když jsem zde byla poprvé byla jsem nejdříve nervozní z vyšetření , které mě později čekalo , když jsem ale viděla a povídala si s panem doktorem , veškerá nervozita opadla.Pan doktor je opravdu odborníkem a všem ho vřele doporučuji ! :) Více

Rybalkova 1400, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku. Více

Rokycanova 379/5, Teplice Mapa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie

• „Paní doktorka je příjemná, ochotná a trpělivá. Vždycky mi pomohla a je na ní vidět, že má svou práci ráda. Věřím jí a to je pro mě u lékaře nejdůležitější. Musím zmínit i skvělou a veselou sestřičku! Oběma moc děkuji za péči. Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Skvělý lékař, před 15 ti lety mi zachránil maminku a prodloužil ji život o několik let a napravil to co jiný zpackal. Nyní k němu dochazim každý tyden neboť je pan Doktor velmi opatrný a nechce nic zanedbat, je velmi trpělivý což se cení nejsem vzorna pacientka. Kéž by pan Doktor operoval zas v Mostecké nemocnici. Velmi doporučuji Více

Rakovnická 2502, Louny Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „S paní doktorkou jsem VELICE SPOKOJENÁ. Je opravdu pečlivá, ochotná řešit jakýkoli problém. Mohu ji opravdu jen doporučit. Více

Školní 1122, Chomutov Mapa

Ordinace gynekologa

• Gynekolog, Sexuolog, Onkolog

„U pana MUDr. Heborta jsem v péči již od svých 20 let a jsem naprosto spokojená. Vždy se snažil vyřešit můj problém a v žádném případě nikdy nic nepodceňoval, spíše naopak. Pana doktora mohu jen a jen doporučit. Více

Topolová 1374, Most Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa,

• „Super doktor, skvělí přístup a vždy pomohl. Sestřičky vstřícné a moc milé. Neměnila bych už. Příjemné prostředí.

Janáčkova, Litvínov Mapa

Zdeňka Fibicha 2866, Most Mapa