Doporučení gynekologové s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Most

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím už od mala. Je to vynikající vstřícný doktor, který umí vyřešit jaký kolik problém. Jeho vyšetření jsou bezbolestná. Řešili jsme spolu už mnoho věcí vždy mi dokázal perfektně poradit. Vynikající lékař Více

Za Chlumem 814, Bílina Mapa

GYNEKA s.r.o.

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „K paní doktorce chodim přes 20 let.Vždy je příjemná a také mi vždy pomohla.I sestra je mila nikdy jsem s nimi žádný problém neměla.No a to ze se tam čeká dlouho?Na dobrého doktora si vždy ráda pockam ????.Navíc se nikdy nestalo,že když jsem měla problém že by mě nevzali nebo az za dlouho.Sestra mě vždy vezme.Takže za me nejlepsi doktorka co znám.???????????? Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Poliklinika Jirkov, s.r.o.

• Gynekolog, Internista, Chiru… rg Více

„pan doktor je velmi příjemný, ochotný a milý profesionál. Na pacienty se usmívá a nemá problém, když mamina na mateřské přijde na kontrolu i s dítětem, když nemá hlídání.... bravo, děkuji a jen tak dál. Přeji jen pohodové pacienty, JH Více

Kochova, Chomutov Mapa

Nemocnice