Doporučení zubaři s Oborová zdravotní pojišťovna Tábor

• „Pan dr. Kropík mi byl doporučen jako odborník k extrakci zubu pro již rok problémy, které náš p. doktor nezvládl. Ochotně vysvětlil, vyřešil ve dvou návštěvách. Cena dobrá, stálo to rozhodně za to. Nádhera. Mám svůj zub, teď nový a hezký a nemám zánět. Vyřešené. Moc děkuju. Jakub P. Více

Náchodská 3333, Tábor Mapa

STOMAMED s.r.o.

Bělení zubů

od 500 kč

• „S péčí paní doktorky jsem velice spokojena. Chodím k ní řadu let i se svými dcerami, pro které díky přístupu paní doktorky není zubařská ordinace traumatizující. Paní doktorka je velmi vstřícná a i nepříjemné zákroky jsme společně zvládli ke spokojenosti a se zachováním chrupu, děkuji. Více

Vožická 2068, Tábor Mapa

Stomatologická ambulance

• „Mddr.Lauryn a jeho personál jsou profesionální,hygiena super,provádění výkonů a konzultace velice dobrá,přístup ke klientovi ochotný,velice doporučuji!Radka. Více

Náchodská 3333, Tábor Mapa

DentAve, s.r.o.

• „Na základě recenzí a vzdálenosti Mudr Zdeněk Kovář mnou vybrán k trhání prasklé sedmičky. Sestra skvělá, milá, i když rázná, pan doktor milý, skvělý, šikovný a rychlý. Vše podrobně vysvětlil před zákrokem i po zákroku,všechny otázky zodpověděl, doporučil dle rentgenu, který si udělal další kroky, které by se měly udělat. Co bych vyzdvihla je to, že je jeden z mála, který zub vytrhl na zdravotní pojišťovnu. Jinde by mě to stálo 1200 Kč za to samé!! Jsem velmi spokojená a tohoto zubního lékaře dále DOPORUČUJI !!!! Více

• „Přibírá ještě pacienty? :O

Kpt. Jaroše 2000, Tábor Mapa

Soukromá stomatologická praxe

• „V jedenácti letech mi začaly velké a bolestivé problémy se zubama. Prošla jsem si pěknou řádkou zubařů a odnesla jsem si spoustu bolestivých vzpomínek, traumat a fóbii ze zubařů a jejich nelítostných zákroků do života. Když jsem přišla poprvé k panu doktoru Bejblíkovi, třásla jsem se v sedačce a byla jsem bílá jak stěna. Dnes se již netřesu, ani se o mě nepokouší infarkty a ani neodkládám dál a dál návštěvy u zubaře. Pan doktor je velmi příjemný, klidný a soucitný člověk, stejně jako jeho sestřička, se kterou jsou bezvadně sehraní, a oba mírní bolest už jen svou přítomností. Je to nejlepší zubař, kterého jsem kdy měla tu čest potkat a absolutně mi nevadí za ním jet do Soběslavi z Prahy. Lituji všech lidí, kteří chodí jinam. Více

Poliklinika Soběslav

• „Vynikající lékařka i člověk. Navíc i její dcera Eva je skvělá stomatoložka, je radost k nim do ordinace chodit, když už tam bohužel člověk musí... Více

Stomatologická ordinace

• „Výborná lékařka s výbornou novou ordinací za nádražím a se skvělou sestrou,velice rád se k nim vracím.

Jeronýmova 3164 , Tábor Mapa

Stomatologická ordinace

• „K panu doktorovi chodím na extrakci "moudráků" na doporučení mé zubní lékařky. Zatím jsem u pana doktora byl dvakrát a vždy mě před výkonem dokázal svým vřelým přístupem uklidnit. To samé oceňuji i ze strany sestřičky. Více

Poliklinika Soběslav

• „Má citlivý přístup a svou práci dělá pečlivě. Chodím k němu už víc jak čtvrt století a nemůžu si naříkat. Co mi opravil drží a to mám plombované skoro všechny zuby. V průběhu let svou ordinaci modernizoval a má i vlastní rentgen. Prostě odborník, který jde s dobou. Více

U Kuželníku 400, Chýnov Mapa

Soukromá stomatologická ordinace

• „Moc děkuji panu doktorovi za akutní ošetření syna v době dovolené naší zubařky. Ochota a vstřícný přístup není dnes samozřejmostí. Díky patří i milé sestřičce. Vděčná maminka Více

Praktické zubní lékařství

• „Velice vstřícná, ochotná, příjemná, precizní a perfektní paní doktorka.

K hájence 734, Sezimovo Ústí Mapa

Praktický zubní lékař

• „Skvělá zubařka. Skvělá, protrpěla jsem si dříve dost a jsem zde moc spokojená. Paní zubařka je velmi pečlivá.

Stomatologická ordinace

• „Nejlepší stomatolog široko daleko! Chodím k ní přes 20 let a neměnila bych.Doufám,že ještě nějakou dobu bude ordinovat, protože najít kvalitnějšího a preciznějšího zubního lékaře ke kterému budu mít takovou důvěru jako k paní doktorce bude velký problém.Vždy mi pomohla a její práce je opravdu kvalitně odvedená.Je to profesionál na svém místě.Doporučuji !!! Více

Na Libuši 717, Bechyně Mapa

Zubní ordinace

• „Jen poznámka na začátek - pod rouškou anonimity se očividně někteří lidé "předvedou". Doktor Němeček je odborník, zkušený a schopný lékař, to myslím potvrdí naprostá většina jeho pacientů. Na druhou stranu daní za oblíbenost pana Němečka prostě bývala trochu delší čekací doba (dříve, jak je to nyní nevím). Více

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Ordinace PL - stomatologa

• „Vždy vstřícný a pečlivý.Je super zubař.

Čechova 263, Bechyně Mapa

Zubní ordinace

• „Prijemna p doktorka i sestricka. Driv sem se zubaru bal, ale tady je to v pohode :) Vsem doporucuji.

Světlogorská 2764, Tábor Mapa

Praktický zubní lékař

• „Profesionální a hlavně lidský přístup,je prostě úžasná.Vždy mi pomohla,nikdy jsem pak neměla problém.K zubaři nechodím ráda,ale sem ano. Více

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor je vynikající lékař a jsme šťastní, že jsme se dostali do jeho péče. Jedním slovem profesionál na svém místě. Více

Ordinace PL - stomatologa

• „Vynikající zubař,lidský přístup,dokáže pacienta uklidnit a vysvětlit co ho čeká,i sestřička je milá a vstřícná.

Zahradní 932, Bechyně Mapa

Praktické zubní lékařství