Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

• N
    Lékař: MUDr. Pavla Novotná Jiný

Paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI. Přišla jsem za ní s problémy s depresemi, bulímií, úzkostmi a nespavostí. Paní doktorka nemá špetku empatie, řekla mi ať se přestanu litovat, doslova. Při návštěvě byla většinu dobu na svém facebooku, mluvila jsem s ní a ona najednou začala projíždět facebook a dopisovat si s různými lidmi. Neustále mi skákala do řeči, nenechala mě domluvit, vysvětlit jí co se vlastně děje a absolutně vůbec mi nepomohla, spíše naopak. Většina lidí si jí chválí, ano, protože to jsou rodiče ke kterým si takovéto chování nedovolí. Ale ke mě v té době 15-ti leté holce se chovala absolutně příšerně. Neustále měla potřebu mi vyprávět o svém životě a svých vztazích které se mnou ani s mojí situací neměli naprosto nic společného. Na bulimii mi řekla že to je v pořádku a že se to za nějaký čas spraví samo, samozřejmě jsem do toho spadla ještě vc a měla jsem problém se z toho dostat. Na nespavost a noční můry mi bylo řečeno ať se přestanu dívat na strašidelné filmy a horory, to se říká dětem kterým je 5. Co se depresí a úzkostí týče, Paní doktorka mi řekla že si k sobě nemám pouštět ostatní lidi, že jim mám říct že se s nimi nechci bavit a zdržet se nějaké větší komunikace a nesvěřovat se. Díky tomu jsem se v té době přestala bavit skoro s celou rodinou, ztratila jsem nespočet přátel (spoustu z nich mám naštěstí už zpět) a byla jsem neskutečně osamělá a s depresmi a úzkostmi jsem na tom byla ještě hůř. Díky bohu jsem se odstěhovala a našla si jiného psychiatra, který mi doporučil psychoterapii, teď už neberu žádné léky a nemám vesměs témeř žádné psychické problémy. Takže znovu říkám, rozhodně NEDOPORUČUJI.

• L
    Lékař: MUDr. Josef Míka Jiný

Začala jsem k panu doktorovi docházet kvůli snaze o otěhotnění před 19 lety a za celou dobu na něj nedám dopustit. Díky jeho léčbě a doporučením se nám narodila zdravá dcera a poté už bez problémů 2 synové. Nikdy jsem neměla pocit, že by něco odflákl, naopak, s každým problémem mi pomohl. Takže za mně veliké díky Pane doktore !!

• N
    Lékař: MUDr. Luboš Wágner Jiný

Prijemny,kvalitni a mily doktor.Pomohl mi od bolesti zad,ramena.Jsem rada,ze jsem sla pro pomoc prave k nemu.

• Š
    Lékař: MUDr. Magdalena Rendlová Jiný

Velmi příjemná, laskavá a profesionální paní doktorka. Byla jsem u ní poprvé (chemický peeling) a byla velmi ochotná, vše mu vysvětlila.Vřele doporučuji!

• M
    Lékař: MUDr. Marta Haveldová Jiný

K pani doktorce chodim již 15 let a jsem velice spokojený. Vždy mi pomohla , napsala potřebné léky a nebo mne poslala k jinému specialistovi.

• P
    Lékař: MUDr. Věra Kostohryzová Jiný

Paní doktorka i sestřičky báječné.Pulrocni syn při vyšetřování vyváděl,ale i tak si s ním dokázaly v klidu poradit.Doporucuji.

• J
    Lékař: MUDr. Věra Kostohryzová Jiný

Chtěla bych paní doktorku i mladou sestřičku moc pochválit a zároveň jim poděkovat. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou 2,5 roku, která hrozně plakala, bála se, že to bude bolet, ačkoliv na vše byla z domova připravená. Paní doktorka i sestřička byly moc empatické a respektující! Snažily se všemožně dceru rozptýlit, aby se uvolnila...nakonec jsem se s paní doktorkou domluvila, že pustíme další malou pacientku a zkusíme si to s dcerkou ještě vysvětlit v čekárně. Když jsme šly dovnitř znovu, dcerka spustila snad ještě víc. Ani to paní doktorku a sestřičku nerozhodilo a pokoušely se s velikou trpělivostí o vyšetření znovu. Když už nám vypisovaly termín na další návštěvu o pár měsíců později, protože dcera byla teď nevyšetřitelná...sestřičce se podařilo dcerku nalákat na obrázek lvíčka, ta se uvolnila a najednou šlo vše jak po másle - nechala se úplně kompletně vyšetřit, začala komunikovat a žádné trauma se nekonalo. Nakonec odcházela z ordinace s úsměvem - prostě potřebovala jen čas a v ordinaci se rozkoukat. Jsem paní doktorce i sestřičce moc vděčná za to, že nám daly čas a byly tak trpělivé - díky tomu se vyšetření povedlo. Musím zde zdůraznit, že celou dobu vše probíhalo s velkým respektem, žádné řeči, že je dcerka hysterka nebo tak něco (což už jsem si vyslechla například v porodnici při koupání, když byly dcerce 3 dny!) Více takových doktorů a sestřiček do českého zdravotnictví.

• M
    Lékař: MUDr. Radana Bosáková Jiný

K paní doktorce chodím několik let. Je úžasná. Vše mi vždy jasně vysvětlí, je velmi empatická, pohodová. Jsem šťastná, že mám tak skvělou lékařku.

• K
    Lékař: MUDr. Kateřina Tišerová Jiný

Skvělá zubařka i sestřička. Díky nim jsem se zbavila strachu ze zubařů a návštěvy mi vůbec nevadí. Všechny moje problémy paní zubařka vždy skvěle vyřešila.

• K
    Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Paní doktorku nedoporučuji.. Poslala mě domů jako simulanta s naraženým kolenem, komunikace nulová. Z naraženého kolene se po vyšetření jiným lékařem vyklubal prasklý meniskus a natržené vazy.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu