Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další... Více

O nás

Ordinace

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Názory o lékařích ze zařízení

4

Obecné skóre
70 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
 • K
  Lékař: MUDr. Kateřina Tišerová Jiný

  Skvělá zubařka i sestřička. Díky nim jsem se zbavila strachu ze zubařů a návštěvy mi vůbec nevadí. Všechny moje problémy paní zubařka vždy skvěle vyřešila.

 • K
  Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

  Paní doktorku nedoporučuji.. Poslala mě domů jako simulanta s naraženým kolenem, komunikace nulová. Z naraženého kolene se po vyšetření jiným lékařem vyklubal prasklý meniskus a natržené vazy.

 • D
  Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

  Výrazně nedoporučuji. Po dotazu, zda mi paní doktorka nemůže změnit časy vycházek (měl jsem pouhý výron kotníku), mi odvětila, že v systemu, kterým disponuje poliklinika EUC neumí pracovat a že to prostě nejde. Další věc, kterou bych paní doktorce vytknul, byla mediace, kterou mi předepsala. Bez rozboru krve jsem dostal injekce na ředění krve. Druhou kontrolu mám naštěstí u mého OL. Výrazně paní doktorku nedoporučuji.

 • M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Miloslava Truszyková Jiný

  K paní doktorce už chodíme spousty let, děti od malička a i já do dnes. Je šikovná, hodná, milá, její práce je vždy 100%.

 • A
  Lékař: MUDr. Hana Vandasová Jiný

  Dobrý den všem, s paní doktorkou jsem si prošla jedno těhotenství, které ukončil porod zdravé holčičky. Jako jediná v ČB mne vzala do své péče jako těhotnou ve 3 měsíci. Přestěhovala jsem se a nikdo z gynekologů mne nevzal. Vděčím jí za hodně. Na nevybavenost ordinace si nestěžuju a ani v nejmenším by mě to nenapadlo. Když potřebuje podrobnější info, nebojí se vás poslat do ordinace kde mají ultrazvuk apod.... Já od ní určitě neodejdu. NIKDY.
  Moje zkušenost.

 • S
  Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

  Doktorka i Sestřička byly moc milé, ochotné pomoci a komunikativní. Byla jsem se všemi návštěvami spokojená.

 • D
  Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

  Bylo provadeno proktologicke vysetreni.. bez absolutniho citu, rekl bych az schvalne se surovosti, velice bolestive a neprijemne! Doktorka neprijemna, arogantni.. uz nikdy vice.

 • T
  Lékař: MUDr. Miloslava Truszyková Jiný

  Nejlepší zubařka, kterou znám. Osmičku se zánětem mi vyndala během 1 minuty bez sebemenší bolesti. Žádná bolest ani po zákroku. Navíc je paní doktorka opravdu velmi milá a vřelá.

 • J
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Míka Jiný

  Děkuji za dvě krásné děti i vám pane doktore.
  Pan doktor je empatický a vždy dokáže pomoci řešit gyn. potíže s nasazením jasně dané léčby. Za mě špička ve svém oboru. Vřele všem pacientkám doporučuji!

 • K
  Lékař: MUDr. Lucie Pechočová Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou skvělé. Moc milé a ochotné. Vybírala jsem pediatra na základě recenzí, tak taky jednu přidávám :) U paní doktorky se mi ještě moc líbí možnost komunikace přes email... člověk tam nemusí osobně kvůli každé drobnosti a odpověď je většinou blesková. Za nás obrovská spokojenost.

 • Došlo k chybě, zkuste to znovu