Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01, České Budějovice, jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

• Václav Dvořák

Urolog, MUDr.

• nemám zkušenost a ráda bych získala informaci jaký pan doktor je....

• Zdeněk Linha

Chirurg, MUDr.

• Mohu jen doporučit.

• Velmi milý pán, který vždy dokáže poradit a odvede bezchybnou práci :-)

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Naděžda Kramářová

Psychiatr, MUDr.

• Včera jsem byla u p. Kramářové poprvé a mám velice smíšené pocity.. Připadalo mi, že mi snad ani nevěří. Informace, které jsem považovala za podstatné ona jen tak přešla.. Místo pocitu úlevy jsem odešla v rozpacích. Byla to moje teprve druhá zkušennost s psychiatrem, ale ta první (ambulance v čb) byla mnohem lepší..

• Nemám s ní dobrou zkušenost, nemohu doporučit.

Podívejte se na všechny názory (3) na lékaře

• Libuše Vicenová

Zubař, MUDr.

• Jsem spokojený s přístupem, odborností a nyní i s jednáním pí. doktorky, i když mi vytrhala téměř všechny zuby.

• Seřvala mě, že své zuby zanedbávám. To ale měla svatou pravdu, takže si nemůžu stěžovat. Jinak paní doktorka pracuje perfektně, precizně a velmi kvalitně, jsem velmi spokojen. Má to i dobře zorganizované, nikdy jsem nečekal, dohodnutý termín platí, to taky není všude. Trošičku vázne komunikace, nevím přesně, co se dělá a kdy (na kolik návštěv) to bude hotové, ale s výsledkem jsem maximálně spokojen.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Václav Rezek

Zubař, MUDr.

• Vašek je dobrej ale ukecanej, ale zlatý ruce -pane doktore- ta korunka drží už 15 let. máčová

• P

Jsem spokojen s jeho prací jako stomatologa.

Podívejte se na všechny názory (6) na lékaře

• Marcela Houštecká

Imunolog, MUDr.

• Moc milá, hodná paní doktorka, vše ochotně vysvětlí, poradí. Chodím tam se synem a oba opravdu moc rádi

• Paní Dr. Houštěcká již po třetí, u mé dcery začala řešit preventivně zdravotní problémy, kterých jsem si já, jako matka, ani dceřin dětský lékař nevšimli. Ušetřila nás mnoha zdravotních problémů, které bychom nyní i v budoucnu složitě řešily a možná, nás uchránila i nemocem, které by se staly mé dceři chronickými.. Mé uznání a DÍKY!! Dana Pechová, Vyšší Brod, tel.: 602 837 101

Podívejte se na všechny názory (8) na lékaře

• Jarmila Kabelová

Zubař, MUDr.

• Velmi kvalitní lékařka s pěkným přístupem k pacientům. Je laskavá a mne u ní nikdy ošetřování zubů nebolelo. A to jsem je mělamoc špatné. Moc za vše děkuji.

• bez komentáře

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Lenka Hányšová

Zubař, MUDr.

• Paní doktorka rozhodně ví co dělá.
      Ochotně vše vysvětlí, jen někdy se zlobí, když nechodím pravidelně na prevence.

• Prvních několik návštěv mě paní doktorka vždy upozorňovala na nedostatečně vyčištěné zuby. Přestože jsem samozřejmě vždy před návštěvou "dřela" dásně do krve, technika čištění byla špatná. Paní doktorka mi ji pomohla napravit, a od té doby žádný nový kaz (přestože dřív jich bylo při každé prohlídce spíš několik a můj předchozí zubař to zdůvodňoval špatným složením slin). Je vidět, že se snaží řešit problém a ne honit body na vrtání a plombách. Rovněž všechny prohlídky i další úkony probíhaly u paní doktorky vždy v pohodě a klidu, s maximální pečlivostí a profesionalitou. Rozhodně doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Puškáč

Urolog, MUDr.

• P

Z pohledu nkolikaletého pacoše nemám nejmenší výhrady. Mlčečnlivý, ale velmi pečlivý a důkladný při vyšetřeních.Přesně popisuje stav, když jde o onemocnění prostaty a její odstranění. To považuji za klad.
      Bohužel, čas, kdy jsem objednán, není přesně dodržován, což spíše vidím jako organizační nedostatek dvou sester, které u p.doktora na PK JIH pracují-

• Protože je tady hodnocena práce lékaře a sestry v návštěvní službě immobilních pacientů, musím říci: jednoznačně nejlepší. Profesionální, ochotní, spolehliví. Oba - lékař i sestra.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Hana Boukalová

Diabetolog, MUDr.

• E

Jestli se můžu zeptat, bere paní doktorka na čas,nebo objednává na den? A pokud na čas, jakou má prodlevu? Děkuji všem za odpověď.

• B

Paní doktorka MUDr hana Boukalová mne ošetřuje přes dvacet let. Nemá chybu vždy hledá ty nejpřijatelnější cestičky při léčení mé silné cukrovky. Děkuji.

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře