Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Lékař: MUDr. Vratislav Podhrázský Jiný

Před 30 lety, jsem jako mladá těhotná dívka přišla na ošetření a potvrzení těhotenského průkazu. Těhotenský průkaz potvrdil a poslal me domu s tim, at přijdu po porodu. Mela sem diru v zubu a potřebovala jsem zub ošetřit. S velkými řečmi tu práci odvedl, ale tvrdil ze je to zbytečné a těhotným plomby nedrží. Stejně vám zub vypadne. 2 mesice po porodu jsem přišla s bolestí zubu, tak mi ho vyvrtal a zaplacnul plombou. Bolest byla i pres to velka a plomba mi vypadla. Po další návštěvě mi rekl ze me zub nemůže bolet. Dal novou plombu a poslal domu aniz by zub nějak po vypadle plombe vycistil. Zub bolel dal a tak sem přešla raději k jine pani doktorce. Ta zjistila po kompletním RTG, ze mam zánět u kořene a ostatní zuby v nedobrem stavu. Sla jsem si vyzvednout kartu a nechtěl mi ji vydat. Pani doktorka po jeho péči se snažila mi zuby zachránit ale bohužel jsem v 50 letech o zuby přišla. Po 30 letech byl tak drzý a nahlásil moji registraci u něj i nyní. Ted musím lítat a vyřizovat novou registraci u pani doktorky i kdyz tam jsem jiz 30 let.

Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

K p. Barcziové jsem byl poslán k následné léčbě popáleniny po ošetření z nemocnice. Díky paní doktorce se léčba této popáleniny prodloužila a zanechala daleko větší jizvu. Léčbu jsem dokončil raději zpátky v nemocnici. Znovu sem už určitě nepůjdu :)

Lékař: MUDr. Ladislava Vodičková Jiný

Paní doktorka je skutečně rychlá a přitom velice precizní. Výplň na první dobrou..... za několik minut hotovo

Lékař: MUDr. Irena Haganová Jiný

Paní doktorka léčí a to je pro mě podstatné. Bohužel ne ona, ale zařízení ve kterém pracovala honí více a více pacientů kvůli výkonům, to pak nutně muselo vést k nespokojenosti pacientů v čekárně, kteří se dostanou na řadu později než jsou zvyklí, protože paní doktorka dává přednost pořádnému vyšetření. Mám za to, že i ji takový nával vyčerpával a proto skončila v Budějovicích a odešla pryč do menšího zdravotnického střediska. K mé velké lítosti.

Lékař: MUDr. Josef Hlaváč Jiný

Neochotný arogantní protivný, člověk který tam nemá co dělat. Byl jsem odeslán praktickým lékařem. Otázka pana doktora “Proč Vás sem posílá?” Neřekl mi ani výsledek RTG. Chování lékaře v tomto věku, který má pravděpodobně léta praxe je jedna velká OSTUDA!!!!!

Lékař: MUDr. Oksana Samokhvalova Jiný

Opravdu skvělá paní doktorka, která mě vždy vyslechla a se vším mi pomohla, mohu ji tedy jen doporučit.

Lékař: MUDr. Radana Bosáková Jiný

S paní doktorkou Bosákovou mám jen pozitivní zkušenosti. Vždy mi za v času pomohla, i když to jednou bylo mimo její obor. Je velmi milá a přátelská, stejně tak sestřička. Trauma z návštěvy gynekologa opravdu neznám, ba naopak :-)

Lékař: MUDr. Pavla Novotná Jiný

K této psychiatričce docházím už zhruba 5 let, bude mi brzy 20 a ona doteď nebyla schopná mě předat psychiatrovi pro dospělé.
    Doktorka je to od začátku neprofesionální, arogantní a chová se ke mně jako k malému spratkovi, i přesto že já se k ní chovám slušně. Pravdu nemá nikdo jiný než ona, všechno zná, všechno ví. Má absolutně necitlivý přístup k mým potížím (porucha osobnosti, deprese, úzkosti). Mé potíže zlehčuje, má rady typu "musíš se jenom víc snažit" a zdá se, že asi ani neví, jak fungují antidepresiva, protože ta prý fungují "jen když člověk chce a snaží se", což dále nijak nedefinovala. Mnohokrát jsem z její ordinace odcházela s pláčem a cítila jsem se mnohem hůř, než když jsem tam šla. Paní doktorka se poté diví, že se jí nechci s ničím svěřovat.
    Nikdy mi nepomohla a už se k ní nehodlám vracet.

Lékař: MUDr. Lucie Pechočová Jiný

Pani doktorka i sestřička jsou naprosto bajecne, lepsi doktorku jsem si pro syna nemohla najit, když slycham o zkušenostech s jinými. Velice přátelsky přístup, vše vysvetli, nic nezanedbala. V případě potreby bleskova komunikace přes e-mail. Rozhodne mužů doporučit.

Lékař: MUDr. Hana Boukalová Jiný

K paní doktorce jsem se dostala s tehotenskou cukrovkou. Je moc milá a empatická. Byla jsem z diagnózy vystrasena a nevěděla jsem, co mě čeká. Paní doktorka mě uklidnila a vše v klidu vysvětlila, nastavily jsme dietu. Vřele doporučuji!!!