Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Lékař: MUDr. Pavel Pacák Jiný

Dcera, vyšetření pihy se žádankou od dětské lékařky. Dr. doporučil vyndání laserem se slovy "bude to lepší odstranit, objednejte si termín na recepci". Na recepci jsem se dozvěděla, že budeme zákrok hradit včetně histologie a případného materiálu na šití. Požádala jsem, ať tedy odstranění provedou klasicky, řezem, částka pro nás byla vysoká. To prý nelze, když lékař rozhodl a doporučil laserem. Ok, jdeme znovu k Dr. Pacákovi. Žádám o změnu způsobu odstranění. Na to mi řekl, ze piha je v pořádku, není třeba vyndavat... Že není důvod pro vyříznutí ... a jestli chceme, ať se přijdeme ukázat za rok. ... Výkon lékaře byl v pořádku, nicméně bych očekávala, že základní zásadní informace tj. přesný důvod i cena za výkon) bude podávat lékař ne recepční. Poté bychom si my pacienti s lékařem lépe porozuměli , zda je pihu potřeba odstranit, či nikoliv..

Před dcerou jsem ho ještě žádala lékaře o preventivní vyšetření pih na mém těle... řekl, od pohledu na ruce, že jich mám moc a ať se na recepci objednám na preventivní screening pih. Prevence je důležitá, ale cenově bohužel není dosažitelná všem.

Lékař: MUDr. Pavla Novotná Jiný

Paní doktorku rozhodně NEDOPORUČUJI. Přišla jsem za ní s problémy s depresemi, bulímií, úzkostmi a nespavostí. Paní doktorka nemá špetku empatie, řekla mi ať se přestanu litovat, doslova. Při návštěvě byla většinu dobu na svém facebooku, mluvila jsem s ní a ona najednou začala projíždět facebook a dopisovat si s různými lidmi. Neustále mi skákala do řeči, nenechala mě domluvit, vysvětlit jí co se vlastně děje a absolutně vůbec mi nepomohla, spíše naopak. Většina lidí si jí chválí, ano, protože to jsou rodiče ke kterým si takovéto chování nedovolí. Ale ke mě v té době 15-ti leté holce se chovala absolutně příšerně. Neustále měla potřebu mi vyprávět o svém životě a svých vztazích které se mnou ani s mojí situací neměli naprosto nic společného. Na bulimii mi řekla že to je v pořádku a že se to za nějaký čas spraví samo, samozřejmě jsem do toho spadla ještě vc a měla jsem problém se z toho dostat. Na nespavost a noční můry mi bylo řečeno ať se přestanu dívat na strašidelné filmy a horory, to se říká dětem kterým je 5. Co se depresí a úzkostí týče, Paní doktorka mi řekla že si k sobě nemám pouštět ostatní lidi, že jim mám říct že se s nimi nechci bavit a zdržet se nějaké větší komunikace a nesvěřovat se. Díky tomu jsem se v té době přestala bavit skoro s celou rodinou, ztratila jsem nespočet přátel (spoustu z nich mám naštěstí už zpět) a byla jsem neskutečně osamělá a s depresmi a úzkostmi jsem na tom byla ještě hůř. Díky bohu jsem se odstěhovala a našla si jiného psychiatra, který mi doporučil psychoterapii, teď už neberu žádné léky a nemám vesměs témeř žádné psychické problémy. Takže znovu říkám, rozhodně NEDOPORUČUJI.

Lékař: MUDr. Josef Míka Jiný

Začala jsem k panu doktorovi docházet kvůli snaze o otěhotnění před 19 lety a za celou dobu na něj nedám dopustit. Díky jeho léčbě a doporučením se nám narodila zdravá dcera a poté už bez problémů 2 synové. Nikdy jsem neměla pocit, že by něco odflákl, naopak, s každým problémem mi pomohl. Takže za mně veliké díky Pane doktore !!

Lékař: MUDr. Luboš Wágner Jiný

Prijemny,kvalitni a mily doktor.Pomohl mi od bolesti zad,ramena.Jsem rada,ze jsem sla pro pomoc prave k nemu.

Š
    Lékař: MUDr. Magdalena Rendlová Jiný

Velmi příjemná, laskavá a profesionální paní doktorka. Byla jsem u ní poprvé (chemický peeling) a byla velmi ochotná, vše mu vysvětlila.Vřele doporučuji!

Lékař: MUDr. Marta Haveldová Jiný

K pani doktorce chodim již 15 let a jsem velice spokojený. Vždy mi pomohla , napsala potřebné léky a nebo mne poslala k jinému specialistovi.

Lékař: MUDr. Věra Kostohryzová Jiný

Paní doktorka i sestřičky báječné.Pulrocni syn při vyšetřování vyváděl,ale i tak si s ním dokázaly v klidu poradit.Doporucuji.

Lékař: MUDr. Věra Kostohryzová Jiný

Chtěla bych paní doktorku i mladou sestřičku moc pochválit a zároveň jim poděkovat. Byla jsem u nich na vyšetření s dcerou 2,5 roku, která hrozně plakala, bála se, že to bude bolet, ačkoliv na vše byla z domova připravená. Paní doktorka i sestřička byly moc empatické a respektující! Snažily se všemožně dceru rozptýlit, aby se uvolnila...nakonec jsem se s paní doktorkou domluvila, že pustíme další malou pacientku a zkusíme si to s dcerkou ještě vysvětlit v čekárně. Když jsme šly dovnitř znovu, dcerka spustila snad ještě víc. Ani to paní doktorku a sestřičku nerozhodilo a pokoušely se s velikou trpělivostí o vyšetření znovu. Když už nám vypisovaly termín na další návštěvu o pár měsíců později, protože dcera byla teď nevyšetřitelná...sestřičce se podařilo dcerku nalákat na obrázek lvíčka, ta se uvolnila a najednou šlo vše jak po másle - nechala se úplně kompletně vyšetřit, začala komunikovat a žádné trauma se nekonalo. Nakonec odcházela z ordinace s úsměvem - prostě potřebovala jen čas a v ordinaci se rozkoukat. Jsem paní doktorce i sestřičce moc vděčná za to, že nám daly čas a byly tak trpělivé - díky tomu se vyšetření povedlo. Musím zde zdůraznit, že celou dobu vše probíhalo s velkým respektem, žádné řeči, že je dcerka hysterka nebo tak něco (což už jsem si vyslechla například v porodnici při koupání, když byly dcerce 3 dny!) Více takových doktorů a sestřiček do českého zdravotnictví.

Lékař: MUDr. Radana Bosáková Jiný

K paní doktorce chodím několik let. Je úžasná. Vše mi vždy jasně vysvětlí, je velmi empatická, pohodová. Jsem šťastná, že mám tak skvělou lékařku.

Lékař: MUDr. Kateřina Tišerová Jiný

Skvělá zubařka i sestřička. Díky nim jsem se zbavila strachu ze zubařů a návštěvy mi vůbec nevadí. Všechny moje problémy paní zubařka vždy skvěle vyřešila.