Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Dnes jsem byla na kontrole s dcerou 7let, s sebou syna 2 roky. V čekárně 2 hodiny, měli zákrok na sále, pochopím, byť s dětmi velmi náročné. Dcera měla zvrtnuty kotník, na urazovce byl proveden rtg, kontrola po týdnu. Bohužel jsem zapomněla zprávu, ale ptala jsem se sestry hned na začátku, jestli nás doktorka ošetří i tak a má smysl čekat, prý ano, možná budeme muset tu zprávu dodat později. Takže po 2h konečně v ordinaci, popsala jsem situaci u MUDr a ta mi řekla, že bez zprávy tedy ona nemůže vědět, co dcera s kotníkem má, buď půjde znovu zbytečně na rtg, nebo zprávu přivezu. Dostalo mě, že se na kotník ani nepodívala, když jsem říkala, že sestra říkala, že nás vyšetří, tak prý sestra o tom nerozhoduje a čekali jsme na konzultaci s ní. Neustále mě oslovovala mladá dámo, to mě zpětně štve asi nejvíc. Dobře, byla to možná chyba sestry, která chtěla vyhovět a nevěděla, co doktorka rozhodně. Ale takovou dávku arogance jsem snad od lékaře nikdy nezažila. Samozřejmě jsem nechtěla dceři nechat dělat další rtg po týdnu, když vím, že noha zlomená nebyla, asi jako matka si to vymýšlím a úmyslně tu zlomeninu zatajuju. Odešli jsme a TAM už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Štěpán Jankovský Jiný

K panu doktoru Jankovskému chodím již 13 let, možná i více. Předtím jsem nebyla nikde moc spokojená. Musím ho i sestřičku velmi pochválit. Je velmi profesionální, práci odvádí dobrou, protože mé hodně zaplombované zuby mi celé předělal a plomby drží a kazů nepřibývá. Poslední roky je opravdu více komunikativní a vysvětluji i co a jak bude dělat. Již 3 roky k němu chodí i naše děti a manžel a na ty je sestřička i pan doktor moc hodný a opatrný. Mám hodně zkušeností s jinými zubaři, proto bych neměnila. Takže za nás pochvala a doporučení!

X
    Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Tak k paní doktorce už nikdy, tak arogantního člověka jsem nikdy neviděla. Nic mi k diagnóza neřekla a ani mi neřekla jak vypadá můj RTG nohy. Na nohu mi dala akorat nějakou mast a že na ni nesmím šlapat. Když 10 minut něco psala na počítači, tak jsem se ji zeptala jestli už mužu jít a ona po mě začala řvát, že jako bez zprávy domu asi nepůjdu. Já, která v životě nebyla u lékaře se zraněním jsem měla akorat vytrestene oči a nevěděla jsem co na to říct. Na další kontrolu radši k jinému lékaři k ni už rozhodne ne!

Lékař: MUDr. Radana Bosáková Jiný

Dobrý den, dnes jsem doporučila paní doktorku Bosákovou známé, která má i malou holčičku. Paní doktorka je i dětský gynekolog, takže v budoucnu by mohla k ní chodit taky. Moje dcery k paní doktorce chodí také nějaký ten rok. Když jsem odeslala odkaz, tak mě napadlo, že se podívám i na recenze a doporučím známé se sem podívat. Byla jsem překvapena, že jich je tu opravdu hodně, ale následně nemile překvapena kolik je jich špatných. Nechápu, ale já osobně mám za tolik let jenom výborné zkušenosti jak s paní doktorkou, tak i se sestřičkou. O to víc mě mrzí, že jsem nenapsala dřív. Paní doktorka je odborník s úžasným přístupem. Vše vysvětlí a poradí. Mám za sebou operaci.. Ona mi doporučila nemocnici, kde i přes velký problém se to nakonec povedlo laparoskopicky. Po operaci mi ještě všechno vysvětlila. Je pravda, že v období covidu byl občas problém se do ordinace dovolat. Takže jsem zkusila i email a odpověď jsem měla nejpozději druhý den. Děkuji za všechnu péči, paní doktorku doporučuji !!!!!

Lékař: MUDr. Lucie Mrázová Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk, kterému na pacientech záleží. Chodíme k ní s dcerkou a vše nám podrobně vysvětlila a je vidět, že se snaží pomoct. A to vše přesto, že je velice vytížená. A sestřička také velmi ochotná.

Lékař: MUDr. Josef Hlaváč Jiný

Absolutně nedoporučuji! U "pana doktora" Hlaváče jsem byla v polovině ledna na základě žádanky od obvodní lékařky. S podezřením na postcovidový syndrom. Pan doktor byl velice arogantní. Divil se, co tam dělám. Skoro mě ani neprohlédl. Dal mi inhalátor, že mi snad pomůže. Diagnózu mi ale nesdělil a postcovid taktéž v potaz nevzal. Poprosila jsem tedy svou obvodní lékařku o novou žádanku na vyšetření a šla jsem do nemocnice. Kde mi byla zjištěna těžká obstrukce plic.

Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Doktorku Barcziovou důrazně nedoporučuji a divím se, že takový neempatický, zakomplexovaný a arogantní člověk může dělat lékaře!

První návštěvu jsem absolvovala se synem, kdy na další kontrolu jsme raději vyhledali lékaře jiného.
    Po druhé jsem tuto lékařku navštívila s manželem, který je naštěstí ráznější povahy a jednání paní doktorky si nenechal jen tak líbit a odkázal ji do patřičných mezí.
    Bohužel tuto lékařku včera navštívila i moje matka - diabetik a kardiak!!
    Když se po tří hodinovém čekání v čekárně konečně dostala do ordinace, kam byla vyzvána jako další na řadě, tak místo vřelého uvítání, jak se od
    lékařů očekává, dostala od této lékařky tak hrozně vynadáno, že si vůbec dovolila vstoupit, ač vyzvána, do ordinace, že mojí matce okamžitě vylétl tlak ( 227/123, puls 104 ) málem zkolabovala a to tak, že sama doktorka jí musela zavolat rychlou záchrannou službu!!!
    Takže, tohle vážená paní doktorko NE!!!

Lékař: MUDr. Vratislav Podhrázský Jiný

Před 30 lety, jsem jako mladá těhotná dívka přišla na ošetření a potvrzení těhotenského průkazu. Těhotenský průkaz potvrdil a poslal me domu s tim, at přijdu po porodu. Mela sem diru v zubu a potřebovala jsem zub ošetřit. S velkými řečmi tu práci odvedl, ale tvrdil ze je to zbytečné a těhotným plomby nedrží. Stejně vám zub vypadne. 2 mesice po porodu jsem přišla s bolestí zubu, tak mi ho vyvrtal a zaplacnul plombou. Bolest byla i pres to velka a plomba mi vypadla. Po další návštěvě mi rekl ze me zub nemůže bolet. Dal novou plombu a poslal domu aniz by zub nějak po vypadle plombe vycistil. Zub bolel dal a tak sem přešla raději k jine pani doktorce. Ta zjistila po kompletním RTG, ze mam zánět u kořene a ostatní zuby v nedobrem stavu. Sla jsem si vyzvednout kartu a nechtěl mi ji vydat. Pani doktorka po jeho péči se snažila mi zuby zachránit ale bohužel jsem v 50 letech o zuby přišla. Po 30 letech byl tak drzý a nahlásil moji registraci u něj i nyní. Ted musím lítat a vyřizovat novou registraci u pani doktorky i kdyz tam jsem jiz 30 let.

Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

K p. Barcziové jsem byl poslán k následné léčbě popáleniny po ošetření z nemocnice. Díky paní doktorce se léčba této popáleniny prodloužila a zanechala daleko větší jizvu. Léčbu jsem dokončil raději zpátky v nemocnici. Znovu sem už určitě nepůjdu :)

Lékař: MUDr. Ladislava Vodičková Jiný

Paní doktorka je skutečně rychlá a přitom velice precizní. Výplň na první dobrou..... za několik minut hotovo