Dbejte o své zdraví

Jak to funguje?

Poliklinika Medipont s.r.o.- EUROCLINICUM a.s.

Matice školské 1786/17

370 01 , České Budějovice , jihočeský

Poskytujeme specializace: chirurgie, gynekologie, těhotenské cvičení, interní lékařství, kalmetizace, kožní, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, plicní, psychiatrie, rehabilitace, urologie a další. V objektu je rovněž lékárna a laboratoř klinické biochemie.

Lékař: MUDr. Magdalena Rendlová Jiný

Paní doktorka Rendlová je výborná lékařka, odborník ve svém oboru, a to že jejímu "sarkasmu" pacienti nerozumí, je jejich problém. Měřítko je výsledek.
    Paní doktorku všem doporučuji.

Lékař: MUDr. Magdalena Rendlová Jiný

jediná kožní lékařka,která dosud přijímá pacienty.Pracuje i v komisi pro posuzování kožních nádorů a zde má neocenitelné zkušenosti

Lékař: MUDr. Oksana Samokhvalova Jiný

Pani doktorku mohu jen doporučit, je velmi milá, má osobní přístup a skvělé odborné znalosti. Vždy mi vše dobře vysvětlí a pomůže. Především si vážím toho, že mi naslouchá a zodpoví všechny dotazy k léčbě. Odborník na svém místě.

Lékař: MUDr. Václav Liška Jiný

Silně nedoporučuji, pan doktor se mnou několikrát jednal naprosto neprofesionálně a hrubě a mé potíže ho vůbec nezajímaly. Přešla jsem k jinému lékaři a zpětně nechápu, jak jsem u MUDr. Lišky mohla vydržet několik let.

Lékař: MUDr. Radana Bosáková Jiný

Paní doktorka má sice pěknou ordinaci a vcelku fajn sestru. Ale - dokud opravdu nemáte problém, tak je vše v klidu. Jakmile problém nastane, tak se s vámi nemaže a už jí nebaví ani ta přetvářka, kdy se tváří, jako milá paní doktorka se zájmem. Manžel chtěl být u jednoho ultrazvuku a to byl mega problém. Byla kyselá a po minutě ho vyloženě vyhodila. Já měla po sekci problém a její řešení byla reoperace a další dítě možná za 4 roky. To už byla poslední kapka. Od té doby chodím jinam, kde mi vše paní doktorka vysvětlila a žádná reoperace nebyla nutná. Navíc mi bylo řečeno, že těhotné dřív pracovaly na poli a taky neremcaly. Takže za mě tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.

Lékař: MUDr. Jaromír Houser Jiný

Pan doktor je výborný odborník. Pacientovi se nadstandardně věnuje. Velice oceňuji jeho “lidský” přístup.

Lékař: MUDr. Magdalena Rendlová Jiný

Absolutní nezájem o pacienta, arogantní chování. Nechápu pozitivní recenze na doktorku. Sestra byla moc příjemná a komunikovala s úsměvem. Paní doktorka by si měla uvědomit že je 21. století a lékařská věda už postoupila. Myslím si že je lepší žádný doktor než doktor kterého jsme právě navštívili. Tuto paní doktorku její práce očividně nebaví a nezajímá a měla by se už odporoučet do důchodu, udělala by tím dobrý skutek pro pacienty kteří potřebují pomoci. Byla jsem velice šokována neprofesionalitou a celkovým přístupem paní doktorky Magdaleny Rendlové. Opravdu silný zážitek, který v prostředí lékař — pacient je nepřípustný!

Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Dnes jsem byla na kontrole s dcerou 7let, s sebou syna 2 roky. V čekárně 2 hodiny, měli zákrok na sále, pochopím, byť s dětmi velmi náročné. Dcera měla zvrtnuty kotník, na urazovce byl proveden rtg, kontrola po týdnu. Bohužel jsem zapomněla zprávu, ale ptala jsem se sestry hned na začátku, jestli nás doktorka ošetří i tak a má smysl čekat, prý ano, možná budeme muset tu zprávu dodat později. Takže po 2h konečně v ordinaci, popsala jsem situaci u MUDr a ta mi řekla, že bez zprávy tedy ona nemůže vědět, co dcera s kotníkem má, buď půjde znovu zbytečně na rtg, nebo zprávu přivezu. Dostalo mě, že se na kotník ani nepodívala, když jsem říkala, že sestra říkala, že nás vyšetří, tak prý sestra o tom nerozhoduje a čekali jsme na konzultaci s ní. Neustále mě oslovovala mladá dámo, to mě zpětně štve asi nejvíc. Dobře, byla to možná chyba sestry, která chtěla vyhovět a nevěděla, co doktorka rozhodně. Ale takovou dávku arogance jsem snad od lékaře nikdy nezažila. Samozřejmě jsem nechtěla dceři nechat dělat další rtg po týdnu, když vím, že noha zlomená nebyla, asi jako matka si to vymýšlím a úmyslně tu zlomeninu zatajuju. Odešli jsme a TAM už nikdy víc.

Lékař: MUDr. Štěpán Jankovský Jiný

K panu doktoru Jankovskému chodím již 13 let, možná i více. Předtím jsem nebyla nikde moc spokojená. Musím ho i sestřičku velmi pochválit. Je velmi profesionální, práci odvádí dobrou, protože mé hodně zaplombované zuby mi celé předělal a plomby drží a kazů nepřibývá. Poslední roky je opravdu více komunikativní a vysvětluji i co a jak bude dělat. Již 3 roky k němu chodí i naše děti a manžel a na ty je sestřička i pan doktor moc hodný a opatrný. Mám hodně zkušeností s jinými zubaři, proto bych neměnila. Takže za nás pochvala a doporučení!

X
    Lékař: MUDr. Silvia Barcziová Jiný

Tak k paní doktorce už nikdy, tak arogantního člověka jsem nikdy neviděla. Nic mi k diagnóza neřekla a ani mi neřekla jak vypadá můj RTG nohy. Na nohu mi dala akorat nějakou mast a že na ni nesmím šlapat. Když 10 minut něco psala na počítači, tak jsem se ji zeptala jestli už mužu jít a ona po mě začala řvát, že jako bez zprávy domu asi nepůjdu. Já, která v životě nebyla u lékaře se zraněním jsem měla akorat vytrestene oči a nevěděla jsem co na to říct. Na další kontrolu radši k jinému lékaři k ni už rozhodne ne!