Zobrazit lékaře

Františka Ondříčka 1088/2

370 11 , České Budějovice , jihočeský

• Terezie Marešová

Zubař, MUDr.

• Přikláním se ke všem kladným hodnocením, nikdy jsem se nesetkala s milejší paní doktorkou než je MuDr.Marešová:)
      milá,ochotná:)

• Tato paní zubařka je úžasná. Sice jsem většinu času v Plzni, ale za ní si ráda do Budějovic dojedu. Je milá, je s ní legrace, všechno pečlivě vysvětlí a ještě nikdy jsem v čekárně nečekala, většinou mě vzala i o trochu dřív. Opravdu doporučuji

Podívejte se na všechny názory (10) na lékaře

• Tomáš Bulan

• A

Při návštěvě pana doktora Tomáše Bulana jsem byl i se svým synem, který měl uraženou 1/3 předního zubu, překvapen jeho profesionálním přístupem a maximální péčí. Hlavně jeho pečlivost při rekonstrukci zubu byla na maximální úrovni.
      Veliká spokojenost.

• P

Pan MUDr.Tomáš Bulan je velice dobrý odborník, jeho profesní znalosti a dovednosti jsou vynikající, rovněž tak i jeho lidský přístup k pacientům je skvělý. Poradí, vysvětlí. To těž platí i pro jeho Sestřičku, Štěpánku Svobodovou.

Podívejte se na všechny názory (16) na lékaře

• Helena Mikulíková

• Z

Paní doktorka Mikulíková má trvalý profesionální přístup ke každému pacientovi. Chodím k ní již přes 25 roků a jsem s ní vždy spokojen. Cením si jejích stomatologických znalostí. Její emaptická schopnost+znalost lékařské psychologie, úsměv mě pomáhá překonávat obavy z návštěvy. Je ve své ordinaci odborníkem na svém místě. Má dlouholetou praxi. Poradí mi vždy i ve výživě. Vysvětlí též dle časových možností velmi srozumitelně i složitější zdravotní dotazy, tj. související problémy se zubní péči. A těžko se bude jednou za ní bude asi hledat nová náhrada.

Zdravotní sestra je zdvořilá k pacientům.

• E

Do této ordinace jsem začal chodit,na radu své manželky.Měl jsem doporučenou lékařku,od svého známého,jenže "použitelnou do devíti hodin",pak nešlo jak lila. Ta změna na Mudr Mikulíkovou způsobila zázrak.Vždy zákrok byl perfektní.Protože při mateřské dělala protetiku umí připravit náhradní chrup tak,že on značně přesluhuje - u mne už o 100% tedy 12 let jej mám k plné spokojenosti. Doporučuji.

Podívejte se na všechny názory (17) na lékaře

• Zdenka Soldánová

• Z

Člověk jde se sádrou pro neschopenku a tráví v čekárně i 2 hodiny.Není přece na řadě.Pokud nesouhlasíte s Mudr.,je zle.A ty komedie,když oznámíte,že jdete jinam?Za mě nikdy víc ;)

• F

Paní doktorka Soldánová je velmi dobrá lékařka. Vždy mne vyšetří, aby zjistila příčiny a rozsah potíží. Je lidská, Bohužel se však zřejmě potýká s problémem, který má asi většina praktických lékařů - s přetížeností. To není její vina, ale vina MZ. Ti, co řídí zdravotnictví, by si měli už konečně uvědomit, že lékař je jen člověk, že musí odpočívat, musí se ale i průběžně dále vzdělávat. To vše spolu s výkonem profese na středisku stojí lékaře mnoho sil. Přeji paní doktorce, aby vše zvládala ve zdraví. Paní doktorka Soldánová nedává pacientovi najevo, že má plnou čekárnu pacientů. Pacientům, včetně mne, se nelíbí dlouho čekat. Ale všichni chceme, aby nám bylo pomoženo, medicína se trochu liší od prodeje rohlíků. Tam prodavač může jednoduše zareagovat na mé přání, že chci rohlík zatočený doprava a ne rovný. Ale v medicině mne musí nejprve vyslechnout, poté adekvátně vyšetřit a následně po stanovení diagnosy rozhodnout o therapii..A to vše chce čas. Dobu pro jednoho pacienta nelze příliš plánovat, každý má jiný problém, od toho se odvíjejí vyšetření, etc, etc.. A paní doktorka Soldánová tohle zvládá na jedničku.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Věra Zdařilová

Fyzioterapeut, MUDr.

• MUDr. Zdařilová má rehabilitaci také v Trhových Svinech, kde je jedenkrát za týden a ordinuje...přichází pozdě,během ordinace odchází na několik svačinek.
      S chováním lékařky ke mě, jako k pacintovi, nejsem spokojena.

V ordinaci mi sdělila, že svým zdravotním stavem je na rehabilitaci OBTĚŽUJI, jsem moc aktivní a měli si mě nechat v Praze po operaci, protože oni se mnou měli moc práce v Trhových Svinech.Nic mi už nepomůže.

Nemohla jsem to pochopit, proto jsem se jí ptala znovu, at mi to zopakuje...zopakovala.

Při mé otázce, zda jsem tedy měla zůstat na vozíku, kdybych nic nedělala a necvičila..odpověděla- "tak by jste byla na vozíku"...!

Jsem po komplikované operaci kyčle totální endoprotezy, celý život cvičím a starám se o sebe, abych mohla chodit a tento postoj kvalifikovaného lékaře , který by měl své pacienty podporovat a pomáhat ...mě děsí a bere mi dech...toto je lékařka se soukromou praxí...!
      Danielová Jiřina, Trhové Sviny

• H

Ráda bych touto cestou poděkovala paní doktorce a jejím fyzioterapeutkám v Trhových Svinech za její výbornou péči. Přišla na příčinu mých potíží a sestřičky jsou jako andělé.

• Jana Kelnárová

Praktický Lékař, MUDr.

• Paní doktorka je opravdu pečlivá,nevím,kde někteří z příspěvků,přišli k takovému hodnocení,snad chtít poškodit? Nu, každý jsme jiný. Někdo si myslí,a hlavně chápe u jiných pochybnosti, a ujištění se o správnosti usudku, jako neznalost. Soudím, že hodnocení je velmi , velmi povrchní, a svědčí o chudém vnitřním chápání. P. Lucie i host nejspíše jsouodborníci na celý svět. Paní doktorku Kelnárovou znám už desítku let,a nikdy jsem negativní hodnocení neslyšela. Je fakt, že drbům nedopřávám sluchu. Jak říkám, každý jsme jiný v úrovni chápání a tak hodnocení druhých podle toho odpovídá charakteru a povaze daných kritiků. Spolu se sestřičkou jsou opravdu skvělé a doporučuji je obě. Jana Svobodová

• Paní doktorka je velice vztřícná a hlavně zkušená,myslím že je jedna z nejlepších praktických lékařu v Č.Budějovicích

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Zdenka Dolejší

• A
      Umístění: jiné místo

Zajímalo by mne na co paní doktrorka neordinuje Paralen, za 6 let jsem u ní byla asi 4x, pokaždé s něčím jiným, a na vše mi předepisovala 3x denně Paralen. Vyšetření jako z rychlíku, do krku se kouká asi z 1,5 m a za 1 sek., jediné co je dobré, že posílá jednou za čas na preventivní rozbor krve. Nejabsurdnější je, že mi paní Dolejší tvrdí, že jsem v minulosti měla např. zlomeninu, kterou jsem určitě neměla, ale nenechá si to vymluvit.. Celkově mi přijdou její závěry/diagnózy velmi "odfláknuté", ve stylu "tohle je první co si myslím, že by to mohlo být, tak je to prostě ono a hotovo." Arogantní přístup sestry ani komentovat nebudu. Osobně s paní doktorkou spokojená nejsem a jakmile se uvolní místo u vyhlédutého jiného PL, odcházím.

• V

Paní doktorka, je velice neochotná a sestřička se ani neobtěžuje, aby během pracovní doby vylezla z ordinace a zjistila jestli je v čekárně někdo s akutním stavem. Před tím než zavedla objednávání pacientů se k ní člověk dostal, potom můžete čekat v čekárně třeba celý den a k paní doktorce se nedostanete. Moje poslední zkušenost s návštěvou paní doktorky skončila registrací u jiného lékaře.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře

• Ivana Borovková

Pediatr,

• Umístění: Poliklinika VltavaSlužby: Novorozenecká poradna

Velmi paní doktorce děkujeme za bezproblémové přijetí, přesto, že nejsme místní. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás má vždy správná doporučení. Nic není problém. Miminko nám zase dělá radost. Děkujeme paní doktorko.

• D

Dobrý den vážení, lékařů s dobrou praxí neustále ubývá. Přál bych všem dětem, aby se o ně staral takový pediatr jako je paní doktorka Borovková. Nejen že má za sebou bohatou praxi z nemocnice, kde začínala, ale také neustále po celá léta sledovala nové směry v jejím oboru, protože i medicína neustále objevuje nové techniky léčení a prevence. S odstupem času to může naše rodina potvrdit. Naše děti byly po celá léta v její péči a jestli to stihnou, budou tam i jejich děti. Musím ještě dodat, že nejsme sami, kdo se bude vracet, nebo alespoň v dobrém vzpomínat. Tak my přejeme naší paní doktorce hodně zdraví a štěstí na ještě nějaké další roky její práce.

Podívejte se na všechny názory (66) na lékaře

• Marie Turková

Gynekolog,

• Umístění: Poliklinika VltavaSlužby: Krvácení v těhotenství

S paní doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Jsem s přítelem pracovně na druhé straně republiky a po návštěvě u zdejšího lékaře jsem zjistila že jsem v 7 týdnu těhotenství. Začala jsem krvácet a tak jsem okamžitě kontaktovala svou lékařku. Ta mi řekla ať přijdu na kontrolu. Přijela jsem, a po tom co jsem od ní slyšela jsme se s přítelem rozhodli podat trestní oznámení pro zanedbání péče a za újmu na cti. Paní doktorka mi bez jakýchkoliv testů řekla, že mé dítě bude nejspíš postižené, a že mám jít na potrat, s tím že se se mnou přítel rozejde až zjistí že jsem těhotná, že mě k ní poslal jen aby se mě zbavil. Nejen že její vyšetření bolelo, ale řekla mi, že pokud se dítěte nezbavím a budu v tom pokračovat tak si mám najít jiného gynekologa, že s mým těhotenstvím nechce mít noc společného. Kdyby měl někdo také takto špatnou zkušenost, můžete se kdykoliv k trestnímu oznámení přidat.

• V

Pani doktorka je skvela,vzdy my poradila pomohla,chodila sem k ni osmnact let.Odstehovala jsem se s c.b.a nasla jineho gynekologa a moc toho lituju,ze sem odesla a premejslim,ze se k pani doktorce vratim.

Podívejte se na všechny názory (54) na lékaře

• Dagmar Lakomá

Pediatr, MUDr.

• L
      Umístění: Poliklinika VltavaSlužby: Jiný

Paní doktorku musím jenom chválit. Je milá a empatická . To samé se dá říci i o zdravotní sestřičce . Rozumí svému oboru a umí vše vysvětlit. Syn měl při vstupu do života nějaké obtíže . Paní doktorka nikdy nic nezanedbala . DOPORUČUJI!!!

• K
      Umístění: Poliklinika VltavaSlužby: Jiný

Vynikající paní doktorka! Chodila jsem k ní už já jako malá a nyní k ní chodím se svou dcerou. Vždy maximálně ochotná, nedává zbytečně antibiotika, snaží se najít šetrnější způsob léčby, nikdy nic nepodcení a nemá problém cokoliv vysvětlit. Za nás naprostá spokojenost!

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře