Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

Poliklinika Vltava

Františka Ondříčka 1088/2

370 11 , České Budějovice , jihočeský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Názory o lékařích

Obecné skóre

  L
  Lékař: MUDr. Dagmar Lakomá Jiný

  Paní doktorka hned po injekci nabídla chladivou náplast, která mírní bolest vakcíny, Laskavé vysvětlení o jakou vakcínu se jedná.

  M
  Lékař: MUDr. Terezie Marešová Jiný

  Jak bylo napsáno : vysvětlení co jak proč paráda. Více takových lékařů a hlavně zubařů,z kterých mají lidi strach.
  Děkuji moc.

  M
  Lékař: Marie Turková Jiný

  I moje fyzické potíže považovala paní doktorka za psychicky způsobené. V podstatě se mi snažila vymluvit to, že mám přetrvávající fyzické potíže. Komunikace příšerná, navíc s otevřenými dveřmi do plné čekárny. Nedoporučuji. Jsem ráda, že jsem doktora změnila.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  K
  Lékař: MUDr. Dagmar Lakomá Jiný

  Vynikající paní doktorka! Chodila jsem k ní už já jako malá a nyní k ní chodím se svou dcerou. Vždy maximálně ochotná, nedává zbytečně antibiotika, snaží se najít šetrnější způsob léčby, nikdy nic nepodcení a nemá problém cokoliv vysvětlit. Za nás naprostá spokojenost!

  Ověřeny pacient
  Lékař: Marie Turková Krvácení v těhotenství

  S paní doktorkou mám velmi špatnou zkušenost. Jsem s přítelem pracovně na druhé straně republiky a po návštěvě u zdejšího lékaře jsem zjistila že jsem v 7 týdnu těhotenství. Začala jsem krvácet a tak jsem okamžitě kontaktovala svou lékařku. Ta mi řekla ať přijdu na kontrolu. Přijela jsem, a po tom co jsem od ní slyšela jsme se s přítelem rozhodli podat trestní oznámení pro zanedbání péče a za újmu na cti. Paní doktorka mi bez jakýchkoliv testů řekla, že mé dítě bude nejspíš postižené, a že mám jít na potrat, s tím že se se mnou přítel rozejde až zjistí že jsem těhotná, že mě k ní poslal jen aby se mě zbavil. Nejen že její vyšetření bolelo, ale řekla mi, že pokud se dítěte nezbavím a budu v tom pokračovat tak si mám najít jiného gynekologa, že s mým těhotenstvím nechce mít noc společného. Kdyby měl někdo také takto špatnou zkušenost, můžete se kdykoliv k trestnímu oznámení přidat.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Ověřeny pacient
  Lékař: Ivana Borovková Novorozenecká poradna

  Velmi paní doktorce děkujeme za bezproblémové přijetí, přesto, že nejsme místní. Díky dlouholetým zkušenostem pro nás má vždy správná doporučení. Nic není problém. Miminko nám zase dělá radost. Děkujeme paní doktorko.

  T
  Ověřeny pacient
  Lékař: Marie Turková Novy pacient

  Prestahovala som sa zo SR co CR, pochopitelne som hladala gynekologycku, ale keby som vedela za co budem na ruku platit tak tam ani nepridem... Pani doktorka mi oznamila ze mam nador na vajecniku ze mam ist na konzilium, nedalo mi to navstivila som aj svojho predchadzajuceho dr v Bratislave a ten mi potvrdil 6 tyzden tehotenstva..
  Takze ak to zhrniem platila som za to ze pani dr mi urcila diagnozu nadoru na vajecniku, a pritom to bol vyvyjajuci plod... a za taketo vysetrenie som platila 860 czk. sila, Kazdopadne od doktorky odchadzam pretoze k vysetreniu nepustila ani mojho manzela, ktoremu sa tak isto neosobny pristup doktorky nepacil!

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  Došlo k chybě, zkuste to znovu