Pediatr Most

• „Paní doktorka, a sestřička jsou velmi hodné milé :) Chodila jsem k ní ráda:) Jen škoda, že už jsem dospěla:) A že už k ní chodit nemůžu:) Více

Pod Nemocnicí 2503, Louny Mapa

• Pediatr, Praktický lékař

„S paní doktorkou jsme naprosto spokojeni. Jsme rádi, že jsme měli možnost se přihlásit právě k ní, neměnili bychom. Naprostý profesionál a jako bonus je vždy milá, ochotná a vstřícná. Pochvala taktéž pro sestřičku, i ta je skvělá. Děkujeme! Více

Hornická 250, Meziboří Mapa

Ordinace praktického dětského lékaře MUDr. Evy Kutnerové

• „Paní doktorku jsme poznali na dětské pohotovosti a můžu jen doporučit ,Mila ochotná ,lidský přístup za mě

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila se třemi dětmi od malička (dnes jsou už dospělé) a byli jsme vždycky po všech stránkách spokojeni. Když bylo nejhůř, přijela za dětmi i k nám domů! Nejmladší dcera dokonce prohlásila, když byla loni na výstupní prohlídce, že se jí bude po paní doktorce stýskat! :-) Určitě doporučuji! Alena B. Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velice spokojená,nerve do dětí chemii ale snaží se doporučovat léky na přírodní bázy což velice oceňuji,sama jsem jí ve školním věku navštěvovala a teď obě moje děti..NEMĚNILA BYCH! Aby nebyla chvála jen na paní doktorku tak stejný obdiv zaslouží i sestřička,milá,usměvavá a vždy ochotná :) je mi ctí že mohu se svími dětmi k vám chodit :) Více

Pod Nemocnicí 2709, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Dříve jsem se u pana MUDr. léčila a mohu vřele doporučit. Vřelé jednání, problém doopravdy řeší a zkoumá příčinu. Byla jsem u více urologů, ale s tím to jsem byla naprosto spokojená. Nyní tam budu docházet ze synem. Chci pro něho jenom to nejlepší a to je pan MUDr. Jiří Valeš Více

Václavská 4185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty -děts.nefrolog

• „S paní doktorkou jsme spokojeni. Nejen my ale také spousty lidí, kteří docházejí k paní doktorce do ordinace ve Strupčicích Více

Dvořákova 1559, Jirkov Mapa

MUDr Hana Vaclíková, Ordinace pro děti a dorost

• „Maximální spokojenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a profesionální. Zbytečně nepředepisuje ATB. Sestra výborná, milá a usměvavá. Doporučuji! Více

Jedličkova 1167, Litvínov Mapa

• „vyborna lekařka

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Akupunktura dětská

• „100%spokojenost Lékařka je vnímavá vyslechne,poradí.Máme velké štěstí,že už od miminka jsme v její péči.Sestřičky úžasné vytvářejí příjemné prostředí.Gráslovi Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Divočejšího doktora jsem zatím nepoznala (aneb hláška: ,,Je to rebel!" nesedí k žádnému doktorovi tak jako k němu), což mu ale neubírá, naopak! I když se člověk občas nevyhne dlouhému čekání v čekárně, protože pan doktor má narváno, má to svoje opodstatnění - lepšího pediatra v Mostě nenajdete, takže sem si na něj s angínami, chřipkami, streptokoky a dalšími veselostmi ráda vždy počkala. Čekání bylo vždy zpestřeno jeho hláškami, když vyšel a přebíral si dalšího pacienta nebo něco potřeboval řešit mimo ordinaci a samozřejmě tím nej - jeho hlášky slyšíte i přes dveře, takže to už se pak tak nějak stalo jeho poznávací značkou mezi pacienty - často to bylo lepší, než si zapnout TV, prostě si sednete v čekárně u p. doktora Balatky a o zábavu je postaráno ať jste v jakémkoliv stavu. Největším mínusem byla bohužel sestra (nevím, jestli je stále aktuální, v 18.roce jsem samozřejmě musela už k doktorovi pro dospěláky), která o dobrou náladu zakopla tak jednou za rok, ale pan doktor si jí umí dobře zkrotit/utřít, což mě dost bavilo, takže nakonec máte díky němu o něco víc respektu i k sestře, která by si ho sama normálně nezasloužila, ale díky němu je součástí "týmu", takže proč ne, nebudeme žádný bebíčka ne?:) Nesmí být opomenuto, že tak jak je dobrý pediatr, takový je i kardiolog, zažila jsem to i to, takže mohu posoudit.Myslím, že Most jednou bude prolívat hodně slz, až o něj přijde na lékařském "bojišti"!:) Více

J. Kříže 846, Most Mapa

Fibichova 2866, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - děts. kardio

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Dnes jsem s dcerou navštivila pohotovost a byl tam Mudr. Řáha, byla jsem velice příjemně překvapena jeho vstřícností i když byla plná čekárna malých nemocnych pacientů, vše vysvětlil a byl opravdu hrozně milý a hodný. V dnešní době je tento lékař pro mnohé anděl :-) Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Chodím k paní doktorce s dcerou i se synem a nikdy bych neměnila!!!! Obě děti mají MUDr i sestricku rady a nikdy u MUDr nebreci. Má skvělý přístup k dětem, řekne jim, co bude dělat :-) a to že mi týká No a proč by nemohla, nechalpu, že tohle někomu může vadit :-( dvakrát jsem musela jít k zastupujícímu lékaři a stačilo mi to, abych se utvrdils v tom, že máme tu nejlepší paní doktorku i sestricku !!!!!!!! Více

Náměstí B. Rejta 2774, Louny Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Příjemný doktor, příjemné vystupování. Doporučuji!!!

Václavská 4185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Výýýborná :-) jsem max.spokojeni i se setřičkami :-) nikdo není dokonalý, jsou to jen lidi ......... tak že každý má své chybičky, ale absolutně bych neměnila .......... !!! :-) Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu! Více

Revoluční 13, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• Pediatr, Psychiatr

„Doporučuji, velmi velmi hodná a příjemná paní doktorka, velmi mé dceři pomohla a pomáhá. Jsem ji velmi vděčná a opravdu by zasloužila zlatou medaili. Děkujeme :) Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie