Pediatr Chomutov

• Pediatr, Praktický lékař

„Krásný přístup a k dceři taky ,muohu jen doporučit . Vždy vyšel vstříc a ne jen jako lékař ale i jako člověk . Za mě ToP‼ Více

Husova 822, Žatec Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „U paní doktorky jsme moc spokojeni. Ona i sestřička, jsou velmi příjemné a ochotné. K synovi se chovají velmi laskavě. Vše vysvětlí, dá se s ní debatovat, poradí i po telefonu. Více

Červenohrádecká 1559, Jirkov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „velmi dobrá profesionální doktorka, doporučuji

Golovinova 1559, Kadaň Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Syn onemocněl, když jsme byli na týden u babičky. Paní doktorka ho ochotně vzala, i když u ní není registrovaný (bydlíme jinde). Prohlédla, ptala se, vše důkladně vysvětlila, lepší než naše "domácí" paní doktorka. Více

Třešňová 1733, Kadaň Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Dříve jsem se u pana MUDr. léčila a mohu vřele doporučit. Vřelé jednání, problém doopravdy řeší a zkoumá příčinu. Byla jsem u více urologů, ale s tím to jsem byla naprosto spokojená. Nyní tam budu docházet ze synem. Chci pro něho jenom to nejlepší a to je pan MUDr. Jiří Valeš Více

Václavská 4185, Chomutov Mapa

Ord. lékaře specialisty -děts.nefrolog

• „S paní doktorkou jsme spokojeni. Nejen my ale také spousty lidí, kteří docházejí k paní doktorce do ordinace ve Strupčicích Více

Dvořákova 1559, Jirkov Mapa

MUDr Hana Vaclíková, Ordinace pro děti a dorost

• „Maximální spokojenost. Paní doktorka je velmi pečlivá a profesionální. Zbytečně nepředepisuje ATB. Sestra výborná, milá a usměvavá. Doporučuji! Více

Jedličkova 1167, Litvínov Mapa

• „vyborna lekařka

Kochova 1185, Chomutov Mapa

Akupunktura dětská

• „Nesouhlasím s předchozími hodnoceními.Byla jsem s dcerkou hospitalizována na dětském odd. v Žatci a všichni včetně pani primařky se k nám chovali moc hezky. Více

Husova 2796, Žatec Mapa

Nemocnice Žatec, o.p.s.,

• „100%spokojenost Lékařka je vnímavá vyslechne,poradí.Máme velké štěstí,že už od miminka jsme v její péči.Sestřičky úžasné vytvářejí příjemné prostředí.Gráslovi Více

J. E. Purkyně 270/5, Most Mapa

• Pediatr, Kardiolog

„Divočejšího doktora jsem zatím nepoznala (aneb hláška: ,,Je to rebel!" nesedí k žádnému doktorovi tak jako k němu), což mu ale neubírá, naopak! I když se člověk občas nevyhne dlouhému čekání v čekárně, protože pan doktor má narváno, má to svoje opodstatnění - lepšího pediatra v Mostě nenajdete, takže sem si na něj s angínami, chřipkami, streptokoky a dalšími veselostmi ráda vždy počkala. Čekání bylo vždy zpestřeno jeho hláškami, když vyšel a přebíral si dalšího pacienta nebo něco potřeboval řešit mimo ordinaci a samozřejmě tím nej - jeho hlášky slyšíte i přes dveře, takže to už se pak tak nějak stalo jeho poznávací značkou mezi pacienty - často to bylo lepší, než si zapnout TV, prostě si sednete v čekárně u p. doktora Balatky a o zábavu je postaráno ať jste v jakémkoliv stavu. Největším mínusem byla bohužel sestra (nevím, jestli je stále aktuální, v 18.roce jsem samozřejmě musela už k doktorovi pro dospěláky), která o dobrou náladu zakopla tak jednou za rok, ale pan doktor si jí umí dobře zkrotit/utřít, což mě dost bavilo, takže nakonec máte díky němu o něco víc respektu i k sestře, která by si ho sama normálně nezasloužila, ale díky němu je součástí "týmu", takže proč ne, nebudeme žádný bebíčka ne?:) Nesmí být opomenuto, že tak jak je dobrý pediatr, takový je i kardiolog, zažila jsem to i to, takže mohu posoudit.Myslím, že Most jednou bude prolívat hodně slz, až o něj přijde na lékařském "bojišti"!:) Více

J. Kříže 846, Most Mapa

Fibichova 2866, Most Mapa

Ord. lékaře specialisty - děts. kardio

Husova 2796, Žatec Mapa

NEMOCNICE ŽATEC, o.p.s.

• „Dnes jsem s dcerou navštivila pohotovost a byl tam Mudr. Řáha, byla jsem velice příjemně překvapena jeho vstřícností i když byla plná čekárna malých nemocnych pacientů, vše vysvětlil a byl opravdu hrozně milý a hodný. V dnešní době je tento lékař pro mnohé anděl :-) Více

Březenecká 4804, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Tak milou a hodnou osobu aby člověk pohledal! K paní doktorce chodím už přes 20 let a děsím se dne, kdy se budeme muset rozloučit. Vždycky pozorně vyšetří, poradí, nikdy nic nezanedbá a vždy si se zájmem poslechne, co je nového. :) Sestřička je také úžasná a společně s paní doktorkou tvoří takovou ordinaci snů. Více

Kadaň Mapa

• „Příjemný doktor, příjemné vystupování. Doporučuji!!!

Václavská 4185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „je to velice vyjmecna lekarka s velmi pozitivnim vztahem kdetem a nejen k detem jeji schopnosti a pomahat nemocnym jsou nedocenitelne osobne kdyz mam cas tak njake to hodnoceni aby lide vedeli co je kde za doktora napisu a musim rict ,ze je to poprve co pisi takove hodnoceni nikdy jsem se stak kvalitnim lekarem nesetkal !!neveril jsem ze jeste nekdo takovej existuje pani doktorka kadlecova i kdyz ma spoustu prace a urcite i sve starosti tak je velmi vztricna ochotna lekarka zena na velke ptofesionalni urovni jak z hlediska lekarstvi tak pristup jako takovy k cloveku.dnes uz se to jen tak nevidi!! Více

Sadová 528, Klášterec nad Ohří Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Výýýborná :-) jsem max.spokojeni i se setřičkami :-) nikdo není dokonalý, jsou to jen lidi ......... tak že každý má své chybičky, ale absolutně bych neměnila .......... !!! :-) Více

Edisonova 1185, Chomutov Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Je to jeden z nejlepších lékařů jaké jsme poznala, a přístup k dětem má vynikající, vždycky je rozesměje a umí komunikovat rodiči a i respektuje jejich rozhodnutí Více

Čsl.armády 1130, Kadaň Mapa

• Pediatr, Psychiatr

„Doporučuji, velmi velmi hodná a příjemná paní doktorka, velmi mé dceři pomohla a pomáhá. Jsem ji velmi vděčná a opravdu by zasloužila zlatou medaili. Děkujeme :) Více

Beethovenova 1140, Chomutov Mapa

Dětská psychiatrie