Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Vojta
Ordinace

Čsl.armády 1130, Kadaň

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Pan doktor Vojta je velmi příjemný a sympatický lékař. Už při první návštěvě-registraci se nám snažil pomoci s problémem u syna, který řešíme už přes půl roku. Hned nám napsal žádanku na vyšetření i recept a všechno nám podrobně vysvětlil i s milou paní sestřičkou. Jsme za takový přístup moc vděční.

     • Ordinace Jiný  • 

  • S

    Opravdu nejlepší doktor široko,daleko. Syn přešel k němu v deseti letech od jiného pediatra..Hned na první návštěvě u poslechnutí srdíčka zeptal se jestli chodíme na kardio,že je jasně slyšet šelest na srdci.Nejspis vrozená vada a měl být sledován od narození .Malém jsem upadla.Za deset let ani zmínka od bývalého doktora ! A nebylo to všechno s čím byl zanedbán. Jsem strašně vděčná panu Vojtovi že nás vzal po sebe.Teď už moje roční vnoučatka-dvojčátka také v jeho péče, profisionala. Přeji mu hodně zdraví ať s námi vydrží ještě mnoho let.

     • Ordinace Jiný  • 

  • Je to jeden z nejlepších lékařů jaké jsme poznala, a přístup k dětem má vynikající, vždycky je rozesměje a umí komunikovat rodiči a i respektuje jejich rozhodnutí

     •  • 

  • Ochotný a obětavý profesionál.
    Takhle nějak si představuju lékaře, ke kterému mám bezbřehou důvěru.

     •  • 

  • Je to nejlepší doktor jakeho znám.Chodila jsem k němu jako ditě a byla jsem spokojená tak není divu že k němu chodí i moje 3 děti kterí ho mají taky rádi.Děkujeme že vás máme.

     •  • 

  • JE TO VINIKAJÍCÍ A MOC PŘÍJEMNÝ DOKTOR .JE TO ČLOVĚK NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ.D

     •  • 

  • Pana doktora jsem si oblíbila již v době, kdy jsem u něj byla na testech těhotenské cukrovky. Velmi milý a příjemný a proto jsem byla hned rozhodnuta, že k němu budu chodit i se svým miminkem. Opravdu vřele doporučujeme.

     •  • 

  • Mám pocit,že je to jeden z nejlepších lékařů, který znám. Celá moje rodina jsme k němu chodily a než jsme se přestěhovaly z Kadaně tak i moje dcerka. Moje žena na něj do dneška vzpomíná a říká, že je lepší,než ta doktorka co máme teď. Pan doktor Vojta má vynikající přístup k dětem a to se cení.

     •  • 

  • Je to skvělý lékař, má vynikající přístup k dětem i k rodičům. Je vstřícný, umí pochopit.... A navíc - ve chvílích, které byly pro mne jako pro matku velmi těžké, ukázal, že je i člověk s velkým Č.
    Mimo jiné - přesto, že už v Kadani několik let nebydlím, moje dcera na pana doktora neustále vzpomíná a všechny dětské lékaře s ním srovnává - zatím je vždy podle ní pan doktor Vojta nejlepší :-D.
    M.Metlická

     •  • 

  • Dětský lékař jak má být. Chodila jsem k němu od plen, dnes je mi 26 a vzpomínám na něj s obrovskou láskou. Když jsem dospěla a musela přejít k "dospělému" lékaři, šly mi slzy do očí. Stejný názor mají i moji přátelé. Ted žiju v klášterci, ale uvažuju, že až budu mít dítě, budu s ním klidně dojíždět k tomuto kvalitnímu lékaři.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu