Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Most

• „Velmi si vážím přístupu i odborných znalostí paní doktorky i paní sestřičky. Jsem velmi ráda, že vždy dokážou navázat výborný vztah s dětmi a dovedou i podržet maminku :) Velmi vám děkuji, paní doktorko a paní sestřičko. Více

Duchcovská 53, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Jsme s paní doktorkou i sestřičkou maximálně spokojeni. Chodíme s dvěma dětmi. Cením si strašně přístupu a vysvětlení.. Nemohli jsme děti svěřit nikomu lepšímu! Více

Revoluční 13, Teplice Mapa

Ord.prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Paní doktorku mohu jen a jen doporučit skvělý a profesionální přístup jak k dětem tak k rodičům.Vše pečlivě vyšetří a hlavně srozumitelně vysvětlí.Sestříčka milá a hodná,vždy usměvavá. Více

Vrchlického 743/9, Teplice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Výborný midař ;)

J.E.Purkyně 270/5, Most Mapa

MediClinic a.s.

• Pediatr, Gastroenterolog

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „Nejlepší pediatr s jakým jsem se v životě setkala. Vždy ji zajímá problém dítěte a snaží se pomoci i na ukor vlastního volného času. Má přehled o moderních léčebných metodách neustále se vzdělává a tyto odborné znalosti dokáže velice dobře použít se -zdravým selským rozumem. Skoda, že takových lékařů není více, za touto paní doktorkou se vyplatí i dojíždět a nějaká chvilka čekání ve srovnání s kvalitami lékařky je pomíjivá. Můžu jen doporučit. Více

Plynárenská 281, Teplice Mapa

• Chomutovská 132, Spořice Mapa