Doporučení gynekologové s Všeobecná zdravotní pojišťovna Most

• „Výborný lékař, který má zájem o své pacientky, vyslechne, poradí, navrhne léčbu, kterou vždy perfektně vysvětlí. Pan doktor je milý a hlavně vzdělaný, jde vidět, že ho práce baví. Nikdy jsem se nesetkala s lepším gynekologem. Má mou důvěru, doporučuji Více

Proboštovská 856/1, Teplice Mapa

• „K panu doktorovi chodím již 6 let a jsem naprosto spokojená.Je milý,vstřícný vždy mě vyslechne a poradí prostě nemám žádný problém.Panochová Více

Vrchlického 9, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Chtěla by jsem pochválit práci a poděkovat Mudr. Lukášovi Svobodovi, který mě laparoskopicky operoval. Je to moc šikovný a milý doktor. Zákrok provedl naprosto skvěle. S lidským přístupem. Cítila jsem, že pacient je u něj na prvním místě. Což je v Chomutovském okrese již málo viditelné. Více

J .Skupy 2304, Most Mapa

GynVitae sro.

• „K panu doktorovi chodím už přes 10 let a jsem s ním velmi spokojená. Předtím jsem vyzkoušela 3 jiné teplické gynekology a nesahali mu ani po kotníky. Je pravda, že se čekací doba někdy protáhne, ale je to tím, že žádnou pacientku neodbyde a vždy všechny vyšetří velmi pečlivě, navíc vždy mile a ochotně vysvětlí případné dotazy. Pokud někomu tento přístup vadí, ať si jde jinam, kde nečeká, ale je obsloužen jako na běžícím páse. Navíc to, že má v ordinaci ultrazvuk (což jsem ocenila zejména v těhotenství - byla jsem velmi překvapená, že někteří tepličtí lékaři ještě v dnešní době posílají těhotné na utz do nemocnice!) a zákroky provádí laserem v ordinaci a ušetříte si tak zdlouhavý pobyt v nemocnici s banálními zákroky, považuji za velmi nadstandardní. Panu doktorovi přeji brzké uzdravení a vše nejlepší do nového roku. Více

Rokycanova 379/5, Teplice Mapa

WP - MEDICA, s.r.o. - gynekologie

• „S paní doktorkou jsem VELICE SPOKOJENÁ. Je opravdu pečlivá, ochotná řešit jakýkoli problém. Mohu ji opravdu jen doporučit. Více

Školní 1122, Chomutov Mapa

Ordinace gynekologa

• „Pan doktor, příjemný,pečlivý a velmi skvělý lekar. VŽDY mi vyšel vstříc a našli jsme vzdy reseni nejakeho problemu vysvetlil poradil doporucuji ☺ Více

Potěminova 13, Teplice Mapa

Ord. praktického lékaře gynekologa

• „Nejlepší p . Dr :) neměnila bych :) jsem spokojená je to prostě super člověk . Mám p . Dr ráda :) Brožíková Více

Žižkova 151, Litvínov Mapa

Krušnohorská poliklinika s.r.o.

• „velice pomohl mé kamarádce!! bydlí na Kladně, ale léčila se u pana Mudr. Kopejtka. :))

Písečná 5285, Chomutov, Ústí nad Labem Mapa

Ordinace gynekologa