Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Vsetín

• „Nejlepší doktorka jakou sem si mohla přát pro své děti. Vždy nám pomůže, poradí ať volám v jakoukoli hodinu. Sestřička je taky báječná SOU to andělé. Více

Masarykovo nám. 1130, Vizovice Mapa

Privátní dětská lékařka

• „Výborná lékařka, odbornost na vysoké úrovni, příjemná a vždy se snaží pomoct. Chodil jsem k ní 18 let a nemůžu si na nic stěžovat. Sestřička je rovněž super, je vždy přátelská. Více

Hřbitovní 172, Slušovice Mapa

Privátní dětská lékařka

• „chodila jsem k ní už jako malá a nyní k ní chodím se svým synem a nemůžu si ji vynachválit.Vždy pomůže a poradí.Náš syn ji má rád,vůbec se nebojí... :-) Opravdu velká spokojenost,neměnila bych :-) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je výborná, jako dítě jsem k ní chodila a když to zpětně hodnotím, byla opravdu vždy zainteresovaná a snažila se ze všech sil pomoci. Všem maminkám doporučuji, chodili jsme k ní rádi. Více

č.d. 308, Všemina Mapa

Dětská poradna

• „Paní doktorka Grégrová zodpovědná a spolehlivá. Má akční sestřičku. Se všemi třemi dětmi jsme tam chodili rádi.

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S doktorkou Mikušovou mám velmi dobré zkušenosti. Je velmi k dětem hodná, laskává a vstřícná....umí si vždy dobře poradit. Vřele doporučuji. Více

Nemocniční 955, Vsetín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Lepší paní doktorku jsme si nemohli vybrat. Hodná, jemná prostě nejlepší

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Poliklinika Vsetín

• „Chodím k panu doktorovi s dětmi a jsem moc spokojená, je moc hodný a snaží se vždy pomoci jak nejlépe umí. Jana

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Poliklinika Vsetín

• „Paní doktorka je velice příjemná, lidská, ochotná a s úžasným vztahem k dětem. Vřele jí můžeme doporučit. Jsme rádi, že jsme si jí vybrali. Více

Valašská Bystřice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Vážený pane doktore ,děkuji za syna Tomáše Dořičáka se kterým jsem k Vám chodila 19 let.Mnoho jste mne toho naučil mnoho rad jsem se dočetla ve vašich knížkách. Syn se na Váše vtipné poznámky při návštěvě těšil a já se naučila na ně reagovat a tak nám to vždy klapalo...Jsem ráda že Vás máme,nyní pokračuji u Vás s dcerou Bárou 8 a nevyměnili by jsem Vás. děti vždy říkaly: doktor Olchava a sestřička Olchavina děkujeme za vše Dořičákovi Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „My jsme maximálně spokojeni. Chodím s obouma dcerama a holky se dokonce těší do ordinace. Paní doktorka je dobrá diagnostička, k dětem se chová krásně. Vždy mi poradí i sestřička je velmi milá a vstřícná. Nemám půl křivého slova. A když je potřeba hned nás pošle na dovyšetření když se jí něco nelíbí. Za mě a dcery max spokojenost holky Oravovy ???? Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „velice dobrá doktorka

č.d. 42, Zašová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Pani doktorku mame velice radi.Pri kazde navsteve byla velmi mila,hodna,zodpovedela vsechny dotazy,miminko nam peclive prohledla,nic nezanedbala.Take vzdy ochotne zodpovedela me dotazy a to u po telefonu (i ty banalni,kdy jsem panikarila,pani doktorka mne vzdy uklidnila a mela pravdu).Vzdy rozlisila a poucila mne kdy se jedna o zavazny problem a kdy o beznou vec.Jsem rada,ze je pani doktorka jedna z tech novodobych,modernich doktorek a s jejimi nazory se shodnu.Take kdyz to neni nutne,leci prirozenou cestou,leky az po sleze dle nutnosti (vzdy dopredu pouci,jak leky podat,kdy jit do ordinace atd.).Ocenuji,ze se dlouho v cekarne neceka - nyni maji zavedene objednani pacientu na konkretni casy (drive mivala i cekarnu plnou nemocnych pacientu,takto aspon nechytneme pri cekani neco dalsiho a horsiho).Sestricka je take moc hodna a mila.Prostredi je ciste,moderni a velice prijemne. Více

Zlínská 370, Vizovice Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Super doktor,malého neleká,pěkně se chová a má pěkný přístup..

Hluboké 739, Vsetín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělý pediatr, chodila jsem k ní i já, a když jsem se rozhodovala, kam přihlásit mé dvě dcery, měla jsem jasno. Ochotně poradí, kdykoliv přijme, pokud si není jistá diagnozou, pro jistotu doporučí k odbornému lékaři. Takže za mě velká spokojenost. Více

č.d. 300, Valašská Polanka Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Doporučuji. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

č.d. 358, Zádveřice-Raková Mapa

Dětská poradna

• „Tuto skvělou lékařku mohu všem doporučit.Skvělé jednání s pacienty i s rodiči a jako lékařka je to profesionál na svém místě. Více

č.d. 29, Všechovice Mapa

• č.d. 74, Ublo Mapa

• č.d. 156, Trnava Mapa

• U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Prak.lék.pro děti a dorost, dět.kardio