Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu

Poliklinika Vsetín

Nemocniční 945

755 01 , Vsetín , zlínský

Lékař: MUDr. Hana Garlíková Jiný

K paní doktorce jsem chodila celé dětství a dospívání. Vždy byla velmi milá, citlivá a profesionální. Jako dítě jsem se díky ní a její sestřičce nikdy nebála jít k doktorovi. Vždy se snažila hlavně najít příčinu problému a vše srozumitelně popsat. A i teď v dospělosti, když jsem potřebovala zjistit nějaké informace ze své staré karty, byla velmi ochotná a vše dohledala, což není vždy samozřejmostí. Děkuji

Lékař: MUDr. Hana Garlíková Jiný

Paní doktorka naprosto neempatická. Ani na vyžádání odborné ambulance nechtěla udělat odběry. Všechno zlehčuje a hodnotí pohledem na pacienta, neudělá žádná vyšetření. Nechápu jak takový člověk může dělat lékaře! Jsem naprosto znechucená - odcházíme jinam.

Lékař: MUDr. František Orolin

Jak už tu někteří vzpomínali tak se mi nelibí chováni sestry, pan doktor taky nemá nejlepší chování. Nelíbilo se mi že mě při každé mé odpovědi ponižoval, tím jak mé při každé odpovědi odsekl. Věřím tomu že by se toho našlo více. Ale na druhou stranu jsem mu vděčna za to že jsem zase začala přibírat na váze. I když si myslím že je to hlavně spíše tím že jsem změnila celkovou životosprávu.. :-) Doktor by se měl zamyslet nad tím jak by měl jednat z pacienty a ne jen pan doktor ale i zdravotní sestra. Stačilo by se lépe ptát a správně odpovídat... :-)