Doporučení pediatři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Orlová

• „Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným směrem než (jak to bývá) výhradně alopatickým. Co se týká léčby, jsem naopak nadšená, že ji prodiskutujeme a je zde možnost volit z alternativních metod a lituji, že jsem u svého nejstaršího syna tento způsob ani nevyhledávala. Dnes se "neléčíme" jinak než homeopatiky a bylinkami a je také pravda, že jsme dost zásadně změnili jídelníček, čemuž připisuji obrovský ústup nemocnosti i alergií v celé mé rodině. Paní doktorce a také skvělé a vždy usměvavé sestřičce za vše mockrát děkuji a vždy se na setkání těším. Lenka Kutláková Více

Příborská 27, Ostrava Mapa

• Pediatr, Dermatolog

„Byla jsem na kontrole znamének, byla jsem velmi spokojena, paní doktorka mi vše vysvětlila a určitě opět přijdu na kontrolu. Více

Sokolská tř. 49, Tyršova 14, Ostrava Mapa

Zdravakuze.com

• „K paní doktorce chodíme s dcerkou chvíli, ale jsme velice spokojeni. Paní doktorka je pečlivá, zajímá se - ptá se, poradí - nic nenutí. Je empatická, a k dětem má krásný vztah. Více

Horymírova 2910/1, Ostrava-Zabřeh Mapa

Pedicor - MUDr. Radana Osmančíková

• „dlouhodobá spokojenost s péči a snahou pomoci vyřešit problém, jako bonus skvělá sestřička , která vše zvládá a snaží se i přes nával práce vše maximálně rychle vyřešit! Více

Bankovní 6/1826, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, děti, dorost

• „Je velmi dobra,srdečně doporučuji,zbytečně děti nezatěžuje a hlavně hleda přičiny.Náš Kubík se má jak v bavlnce,k tomu je velmi přijemna i sestra,poradi ve všem.....pa Petra Š Více

Čáslavská 1176, Bohumín Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je báječná! Trpělivá, vstřícná a pečlivá. Nemohu jinak než doporučit. Opravdu je to lékařka na svém místě! Více

Volgogradská 2434/147, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Moc hodný a přátelský pediatr, na děti velmi hodný a k rodičům má milý přístup, vše vysvětli a odpoví na otázky. Jsem ráda, že k němu chodíme a klidně bych za ní dojížděla i 70 km. Více

Olbrachtova 19, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší doktorka jakou jsme mohli pro děti vybrat. Ochotná, vstřícná, milá, zkušená a znalá a vždy nám pomohla.Kuboš Více

Revoluční 531, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Nejlepší paní doktorka, jakou jsme si mohli přát, milá, vstřícná, pečlivá, stejně tak je skvělá i paní sestřička. Neměnili bychom. Více

Dolní 101, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Skvělá lékařka, s perfektním přístupem k dětem. Vždy vše vysvětlí. Děkuji jí za to jak se stará o moje děti, A že díky ní, jsme včas přišli na to jak moc vážně je postižená dcera. Nikdy jsem neslyšela to se vám jenom zdá, jste zdravotník tak ve všem vidíte něco špatně, tak jak od jiných lékařů , ke kterým nás posílala když bylo potřebo. Více

Sokolská třída 81, Ostrava Mapa

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Nejužasnější človíček na tomto světě jsem ji hodně moc vděčná a za veškerou péči od srdce děkuji mé děti ji také hodně moc obdivuji a děkuji Ševelová Více

Zdrav. středisko 581, Petrovice u Karviné Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Dnes jsme navstivili pani doktorku, jelikoz nase pani doktorka mela dovolenou. Pani doktorka je velmi mila, vse vysvetli, syn i ja jsme odchazeli s uzasem. Venovala se nam opravdu precizne. Sestricka taktez mila, vsticna. Takove lekarky se vidi opravdu pomálu. Více

gen. Svobody ZŠ, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka a paní sestřička jsou příjemní, hodní a milí jsme s nimi spokojeni. Doporučuji všem. A hlavně paní sestřičce a paní doktorce doporučuji ať se jím Nadále pěkně pracuje a ať se jím v té ordinaci líbí. Více

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku mám velice ráda, za její vstřícnost, ochotu a vždy velmi dobře odvedenou práci. Provázela mne mým dětstvím, nyní k ní chodí mí synové od miminek.Starší syn je už plnoletý a brzy se bude muset s paní doktorkou rozloučit. Myslím, že i za něj mohu říct, že velice nerad. Sestřička je také sestřičkou na svém místě a chtěla bych říct, že i sestřičky, které jsou již nyní v důchodu byly také vždy perfektní. Moc za celou naši rodinu děkuji. Více

Mládí 724, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velmi spokojená s paní doktorkou, která byla častokrát na záskok u paní doktorky Hustákové. Příjemné lidské jednání a vše pečlivě vysvětlí. Škoda že nemá svoji ambulanci, hnedka bych se k ní přehlásila.... Více

Moravská 29/497, Havířov Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „K panu doktorovi jsem chodila několik let a můžu ho jen chválit. Má velice lidský přístup. Je ochotný a vstřícný. Vždy pečlivě prošetří každý příznak a každou nemoc popíše a vysvětlí její průběh i úplnému laikovi. Je to jediný doktor svého druhu a moc mě mrzí že už k němu nemůžu chodit. Více

Ke studánce 1048, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka je vždy vstřícná, nedává ihned antibiotika a snaží se nejdříve udělat všechna vyšetření. K paní doktorce chodí obě naše děti a jsem maximálně spokojená. Jendryščíková Více

Masarykova 900, Orlová Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jsem velice spokojená, doporučuji.

Nám. SNP 4, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou i sestřičkou jsme velice spokojeni, chodil k ní můj manžel do 18 let a jelikož bydlíme kousek, tak jsme neváhali a chodíme s malou jen k ní. Když se malá narodila, tak jsem volala celkem často, když se mi něco nezdálo nebo jsem potřebovala poradit a vždy mě v klidu vyslechla a poradila, nikdy nespěchala nebo mě odbyla. Sestřička také ráda poradí. Já chodím k paní doktorce moc ráda, je milá a jak již někdo zmínil, nedělá z komára velblouda, ale zároveň nic nepodceňuje. Více

Fr. Formana 13/251, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Mudr,.Kusínová je bezvadný pediatr měla mě do mých 18 let u sebe a teď má mého syna .Maximálně jsem sní spokojená.

Masarykova 900, Orlová Mapa