Zubař Benešov

• Nýdecká 500, Bystřice Mapa

OlzaDent, s.r.o., stomatologie

• „Paní doktorka i sestřička jsou neuvěřitelně laskavé a profesionálalní. K paní doktorce chodím už cca 10 let a jsem neskutečně vděčná za to, jaké jsou. Každá návštěva byla bezbolestná, vřelá, důstojná, hrazena pojišťovnou nebo (a to pouze v připadě plomby) s minimálními doplatky. I teď v době epidemie mi daly termín do dvou dnů, aniž by ve mě vyvolaly pocit komplikací, provinění či zavázanosti. Dvě úžasné profesionalky, které nasadily laťku vysoko a dávají člověku naději, že existuji lidé a instituce, které přistupují ke klientům s empatií, vstřícností a nepodmíněnou až samozřejmou ochotou pomoci. Vždy. Nikdy není nic problém. Nevídané! Více

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov,

• „dobry den nevite jak se s panem seemannem skontaktuji pristehovala jsem se do bystrice u benesova a jsem strasnej strašpitel :) a zda nema problem davat injekce na bolest? prijde mi ze je asi super i vzhledove proto pisu dekuji Více

Kpt. Nálepky 2236, Benešov Mapa

Privátní stomatologická klinika SENZADENT s.r.o.

• „Pan doktor se ujal mého jedenáctiletého vnuka a nic lepšího se nám nemohlo stát. Je nejen skvělý lékař, který má profesionální přístup, příjemné vystupování, ale je i výborný psycholog. Je to jediný lékař, ke kterému se můj vnuk vždy těší. Je to člověk na svém místě. Vždy vše trpělivě vysvětlí a jeho práce je precizní. Velmi si jeho práce a jeho osoby vážíme. Přála bych si, aby takových lékařů bylo více. Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.

• „Bezbolestné vytrhávání zubů, implantát sedl výborně, drží už 8. rokem. Těžko hledat konkurenci. Vřele doporučuji.

Máchova 2328, Benešov Mapa

StomatologieBene s.r.o.

• „K paní doktorce chodím už několik let, je lidská, netahá lidem zbytečně peníze z kapsy. Jsem ráda, že jí máme .

Žižkova 2040, Benešov Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Výborná zubařka a velmi milá. Rádi k paní doktorce M.Sehnalové, když je potřeba, chodíme. Vždy ochotně pomůže. Karolina Adamová a Ladislav Křížkovský Více

Pražská 2189, Benešov Mapa

EM - dent s.r.o.

• „Paní doktorka je skutečně skvělá, po delší době na cestách mi dala zuby dohromady a od té doby o nich nevím. Musím velmi kladně hodnotit, jak uvažuje i ekonomicky, nedělá zbytečně drahé zákroky a netahá z pacientů peníze, což bohužel nelze říci o všech zubařích. Více

Kpt. Nálepky 2236, Benešov Mapa

• „Je v pohodě. Když mám problém vždy mi pomůže. S bolestí se musí počítat ale jinak je spolehlivý.

Žižkova 954, Benešov Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Pan doktor Zvejška nám velice pomohl, dcera měla velký strach ze zubařů se zánětem zubů po úrazu, ale díky panu Zvějškovi máme problém vyřešen. Má úžasný vztah k dětem a v naší nouzi kde bychom čekali na zákrok jinde 2-3 měsíce nám pomohl téměř ihned i když na úkor svého času. Upřímně kdybychom nebydleli 2 hodiny cesty od jeho ordinace asi bych prosil o zapsání. Nejlepší stomatolog kterého jsem za život potkal!!! Děkujeme Více

Mírové náměstí 70, Benešov Mapa

• „Velmi dobrý lékař. Odvádí perfektní práci a je k pacientům velmi laskavý. Opravdový profesionál v tom nejlepším slova smyslu. Má i dobrou asistentku zdravotní sestru. DOPORUČUJI Více

Kapitána Nálepky 2236, Benešov Mapa

Senza Dent s.r.o.

• „Doporučuji!

Sukova 127, Čerčany Mapa

Stomatologická ordinace

• „Chodím do této kliniky již 2 roky a jsem velmi spokojen. Bezbolestna ošetření a kvalitní péče. Ceny jsou lehce nad průměrem, ale kvalita odpovídá. Zuby považuji za opravdu dobrý důvod k investici. Žádné čekací doby, do ordinace vchazíte na jasně objednaný čas. Výhodou je moderní zařízení, možnost dentální hygieny, stomatochirurgie, vše pod jednou střechou. Doktorka Sádovská jakožto garant kliniky je velká a zkušená profesionalka. Více

Žižkova 2040, Benešov Mapa

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

Hroznětínská 350, Ostrov Mapa

SADENT dentální centrum s.r.o.

• „Vynikající odborník, velice laskavý a ohleduplný k pacientovi. Prvotřídní a jemné ošetření.Stomatolog s velkým S !!

č.d. 366, Stříbrná Skalice Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „K panu doktoru chodím od svých školních let a vždy jsem byl spokojen. Myslím si, že i díky němu se zubaře nebojím a zákroky mě neděsí a nedělají problém. Jsem velmi rád, že k němu chodí i má tříletá dcera. Rozhodně doporučuji. Více

U Vorliny 1500, Vlašim Mapa

Samostatná ordinace PL - stomatologa

• „Skvělá zubařka!! Nemohu si stěžovat!! Dříve jsem chodila k dr Havlátové ( ordinace vedle) a každá návštěva bolela!! :-( od té doby jsem šla vždy se strachem, ale už přes 3 roky chodím k dr Dyrynkové a strach ze zubaře je pryč!! paní doktorka je MACHR!!!! :-) Více

Tyršova 160, Sedlčany Mapa

Ord. prakt. lékaře - stomatologa

• „Zkušenost s pani Dr.Vladanou Kotkovou je absolutni spokojenost s jeji péčí prostředím ordinace a hlavně jejim neustálím smichem a pozitivni náladou.Konečně mám zubaře u kterého se nebojim a dokonce tam jdu i ráda.Profesionálni přistup k pacientovi a jeji věčně pohodová naláda vas zbavi strachu už když vstoupite do jeji ordinace..Je mě 54 let a poprve se nebojim zubaře.pani doktorko děkuji a přeji mnoho let s vašim krásným elánem dávate pacientům pocit že se neni čeho bát a zoubky zpravené od vás jsou parádni.Děkuji Svobodová Milena Více

Nádražní 26, Čerčany Mapa

Praktický zubní lékař

• „Pan doktor má můj velký obdiv. Dnes jsem u něho byla s 5ti letým synem, který měl z naší předchozí paní zubařky strach. Pan doktor s ním celou dobu mluvil a popisoval mu co dělá velmi pěkným a pro malé dítě srozumitelným způsobem a celý zákrok proběhl v naprostém klidu. Tento citlivý přístup k dětem nesmírně oceňuji. Více

Pražská 325, Mnichovice Mapa

Ordinaci zubního lékaře

• „Paní doktorka Veselá je velmi milá a má úžasný přístup k dětem. Když mojí 6 leté dceři, která se docela bála při ošetření kazu, vyšvihla příběh s medvídkem, který jí ho vymete a opraví, tak se dcerka nejen nebála, ale dokonce smála. Až jsem se bála já, aby se jí to nezalíbilo :-). Moc děkujeme. Více

Osadní 473, Kamenice Mapa