Doporučení zubaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Kladno

• „Paní zubařku jsem našla právě díky této stránce a musím říct, že kladné hodnocení úplně sedí, jsem naprosto spokojena. Pracuje velice dobře, používá kvalitní materiály i vybavení, zákroky jsou bezbolestné nebo bolí jen minimálně, v případě potřeby vyjde vstříc dokonce i mimo ordinačních hodin a navíc má vždy dobrou náladu a milý, přátelský přístup. Co víc si přát? Jsem velice ráda, že chodím k ní a všem ji mohu jen doporučit. Sára Hulková Více

Trnkovo náměstí 1112/2, Praha Mapa

ADENTIST PRAHA s.r.o.

Ošetření kořenových kanálků

od 900 kč

• „Byla jsem u paní doktorky poprvé a musím souhlasit s ostatními názory zde. Pět hvězdiček je pro paní doktorku málo, zasloužila by si jich rozhodně víc. Nejen, že je paní doktorka milá, ale také šikovná. Byla jsem u ní na ošetření kanálků po hlubokém kazu. Vše proběhlo naprosto v klidu a hlavně bezbolestně (mohu porovnat s předchozím vyšetřením u jiného lékaře, kdy jsem bolestí málem lezla po zdi). Paní doktorka mi vše perfektně vysvětlila. Kdyby tak bylo více takových lékařů. Více

Pod Kulturním domem 932/1, Praha Mapa

Fimodent

• „Vždy jsem měla hrůzu že zubaře a po smrti předešlého zubaře, který už věděl jak na mě,jsem dlouho hledala nového, až jsem narazila na pana doktora Dušečkina. A pan doktor je přímo anděl. Přicházíte do ordinace se strachem a odcházíte s úsměvem. Pan doktor je totiž velmi empatický, usměvavý, vše vysvětlí a uklidní. Nemohla jsem si najít lepšího. Je prostě skvělý. A sestřička taky. Více

Bašteckého 2542/16, Praha 13 Mapa

Declin s.r.o.

• Zubař, Dentální hygienistka,…  hygienista Více

ProMag Dental

• „Slečna Kapková a její sestra jsou, svým přístupem a profesionalitou naprosto neuvěřitelně jedinečné. Mnohokrát děkuji. Více

Huťská 211, Mapa

Zubní ordinace MDDr. Kapková Alice

• „Dneska jsem pana doktora Lavgaeva navštívil s akutním problémem a prosbou o vyřešení, velice dobře mě příjmul, vše precizně a bez bolestně vyřešil a naplánoval okamžitě mou další cestu k odstranění všech dalších problémů! Mockrát vám děkuji, JČ Více

Krškova 807/21, Praha Mapa

Lékař stomatolog Matsak Lavgaev

Dentální hygiena

990 Kč

• „Celý život jsem se bála zubaře...začala jsem chodit panu doktorovi Kiričenkovi a je po strachu, pan doktor i sestřička jsou moc milí lidé, super vybavená ordinace...kdo má opravdu velký strach doporučuji... Více

Masarykovo nám. 135/12, Slaný Mapa

Essena dent s.r.o.

od 600 kč

• „Paní doktorka Prokopenko je velmi jemný, pečlivý, šikovný a empatický lékař. Opravila mi zub moudrosti, který jsem měla zaplombovaný cca 30 let a žádný zubař se nechtel do toho pustit kvůli špatnému pristupu. Má můj velký obdiv a moc doporučuji její péči. Více

od 4 500 kč

• „Pan doktor je velice pečlivý, precizní s profesionálním přístupem. Ošetření zubů bylo naprosto bezbolestné. Pan doktor mi vše řádně vysvětlil, zodpověděl veškeré mé dotazy a doporučil nejvhodnější léčbu. Děkuji a určitě pana doktora doporučuji. Více

od 4 500 kč

• „Pavel je nejen fakt dobrý zubař , ale především člověk , takže zatím co ostatní se zubaře bojí , vždy se těším jak s ním poklábosím o životě, společnosti a tak... Více

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Privátní zubní ordinace

• „Od detstvi jsem mela panickou hruzu ze zubaru (diky ruznym zazitkum u me detske zubarky). Pred prvni navstevou u pani doktorky Markety jsem u zubare 5 let nebyla. Strasne jsem se bala, ale kamarad mi ji doporucil, doprovodil me. Pani zubarka je velmi citliva a empaticka mlada dama, ktera cloveka nijak nesoudi, ale snazi se pomoci. Po straslive spouste zakroku, ktere na me vykonala, se nebojim k zubari chodit. Nyni k ni chodim i se synkem. Ja prekonala svuj strach, syn jej nejspis nikdy mit nebude. Pani zubarka je poklad, ktereho si velmi cenim. Více

Palackého 83, Kladno Mapa

Náš zubař s.r.o.

• „Velmi empatický doktor. I moje děti ho mají rády. Vždy se snaží pomoci a netahat z lidí zbytečné peníze. Doporučuji všemi 10. Dojíždím k němu - jsem mimopražská a stojí mi to za to. Více

Klikatá 19/166, Praha Mapa

Stomatologická ordinace

• „Pan doktor nás přijal jako nové pacienty po velmi nepříjemné zkušenosti z Berouna, kde nám tamní zubař diagnostikoval kazy mně i synovi bez RTG, pouze rentgenovým pohledem do zubu. jeho skore bylo, že u syna se netrefil vůbec, syn je bez kazů a u mě se netrefil s počtem a lokací :-) Pan doktor je velmi příjemný a návštěva probíhala profesionálně, takže my určitě budeme jezdit za panem doktorem do Prahy Více

Hostinského 1536/7, Praha Mapa

RABAHDENT s.r.o.

• „Perfektní lékařka - jak profesně, tak přístupem! Ordinace čistá, sestřička velmi milá a cena za výkony odpovídající péči, přičemž ale ne drahé. Bohužel jsem se včera dozvěděla, že se paní zubařka stěhuje do Rychnova nad Kněžnou, což mne velmi mrzí, jelikož nastavila laťku dost vysoko. Přeji paní doktorce mnoho úspěchů na novém působišti! Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• „Pan doktor i sestřička jsou moc příjemný a pozitivní. Jsou to profíci kteří jsou perfektne sehraní. Chodim tam moc ráda a odcházím vždy s úsměvem. Více

Žufanova 1/1114, Praha Mapa

Praktický lékař - stomatolog

• „Jsem naprosto spokojená a jinou profesionální práci, ohleduplnost, milé a vstřícné jednání jsem nezažila. Naprosto má paní doktorka a i sestra mojí důvěru a smekám k jejich péči a že si to semnou užili. Tím to jim chci moc a moc poděkovat. Děkuji za úžasnou péči. Více

Palackého 83, Kladno Mapa

Zubní ordinace

• „Milá paní doktorka, hodná, vstřícná a pečlivá. Chodíme k ní celá rodina už mnoho let a jsme velmi spokojeni.

Na Kuthence 14/1217, Praha Mapa

Zubní ordinace

• „Paní zubařka je skvělý odborník s velmi citlivým a ohleduplným přístupem k pacientovi a jako bonus je i báječný člověk, který má k ruce moc fajn sestřičky. Více

U Dvou srpů 2024/2, Praha Mapa

Zubní ordinace pro děti a dospělé ConfiDental

od 8 000 kč

• „Pan doktor je prostě zlatíčko..pocházím z Ukrajiny a měla jsem šílený strach ze zubařů spojený s mou úplně první návštěvou zubaře v 7 letech, kdy mi bez umrtvení, ještě na Ukrajině trhal totálně shnilý zub jeden "odborník"..měla jsem úplně napuchlou polovinu tváře a byla to šílená bolest..od té doby mě k zubaři nikdo nedostal..tohoto pana doktora mi doporučila bývalá kolegyně v práci a tak jsem se rozhodla pro úplnou opravu všech zubů v analgosedaci (jeden zub se mi částečně rozpadl, hnil, důsledkem toho mi páchlo z pusy i minutu po vyčištění zubů, pak kazíky, zubní kámen)..po zákroku jsem se sice probudila s velkou bolestí (extrakce rozpadléhu zubu spojená s šitím) a dnes je to teprvé druhý den po zákroku, bolest je veliká, taky mám teplotu a hlava se mi motá, ale pan doktor odvedl velmi dobrou práci..také si myslim, že se dnes nenajde moc zubařů, kteří vám při loučení sdělí, že v případě potíží, velké bolesti, máte okamžitě volat, ve dne, v noci..velmi si vážím přístupu pana doktora, je to skutečný odborník a má dobré srdce.. Více

Pod Viaduktem 343, Praha Mapa

Praktický lékař - stomatolog

• „Super Zubař! A mílá paní kolegyňka :-) Od trhání, po broušení, odstranění kazů a vytvoření nových zubů.

K nemocnici 2814, Kladno Mapa

Ordinace prakt.lékaře - stomatologa